Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Tvin na Android TV

PinkPujsek
07.07.2017, 21:01
Pozdravljeni,

na Smart TV-ju imam naloženo aplikacijo za Tvin.

Zanima me, zakaj se določeni programi na TV-ju ne vidijo, na računaliku (preko PC-ja pa jih lahko normalno gledam), npr. OTO, Planet 2 ...

So kakšne omejitve na android TV?

Pa zakaj določenih programov na tvinu, sploh ne vidim. Npr. 24Kitchen.

Hvala

skyboy
21.12.2017, 19:18
Pozdravljeni,

me zanima, če ima kdo izkušnje z TWIN aplikacijo na Android TV-jih? Namreč, odločam se za nakup televizorja, pa me zanima, kako TWIN aplikacija deluja na smart tv-jih?

LP

telex
22.12.2017, 08:24
Sam imam philips android TV pa Tvin aplikacije ne moreš naložiti iz google play. Lahko jo naložiš, če si pridobiš apk in če na TV lahko vklopiš nalaganje iz neznanih virov (na nekaterih gre, na drugih spet ne). Sam aplikacije ne morem upravjati z daljincem ampak moram na TV priključiti miško.
Več o tem izveš na Slo-Tech forumu, kjer lahko dobiš tudi apk.

123kajote
30.01.2018, 09:11
Ne razumem kako to, da na SIOLu ne porihtajo, da bi android naprave delovale s TVINom. Namreč daljinec ne krmili pomikanja znotraj TVINa.. in ga je praktično nemogoče uporabljati..
ne gre pomika med programi... grrr

nejccar
30.01.2018, 09:16
Sej tut težave s predvajalnikom, flash itd.. niso odpravili že 5 let.

123kajote
30.01.2018, 09:59
pa da bi vsaj obstajala kaka info kako si sprogramirati daljinca, da deluje potem pilot od TV boxa..

alex1
30.01.2018, 15:38
Verjetno tale Tvin ni mišljen za delovanje na android TV, temveč le za tablice in telefone, ki imajo zaslon na dotik. Mislim da vem zakaj je tako.

123kajote
31.01.2018, 18:57
Verjetno tale Tvin ni mišljen za delovanje na android TV, temveč le za tablice in telefone, ki imajo zaslon na dotik. Mislim da vem zakaj je tako.

ja, ampak imaš TVIN, ki ti je neuporaben / ali jih toliko žuli, da ne vzameš 1 siol box zraven in tisti 1€ na mesec doplačuješ?

Pa bi se še s tem tudi strinjal,. če bi lahko preko Siol BOXa imel še KODI gor,.. sedaj pa bi rabil 5 naprav, pa 5 pilotov,.. pa ... hudiča kako nimam rad te omejenosti v glavah...

neomusic
27.02.2018, 17:50
Ne razumem kako to, da na SIOLu ne porihtajo, da bi android naprave delovale s TVINom. Namreč daljinec ne krmili pomikanja znotraj TVINa.. in ga je praktično nemogoče uporabljati..
ne gre pomika med programi... grrr

Uporabi miško. To je še najboljša rešitev.

PinkPujsek
18.07.2018, 10:30
Zanima me, če boste posodobili aplikacijo TVIN TV, za android tv.
Problem je namreč, da nam na tablici in računalniku TVIN dela brez problemov.

Na TV, kjer imamo naloženo aplikacijo za TVIN TV pa ne.

SLO 2 se nam že skoraj pol leta ne vidi (zablokira). Na TVIN TV so tudi drugi programi, kot na tablici in računalniku.

Hvala za odgovor.

080 Tehnična pomoč
18.07.2018, 16:22
Mi, prosim, sporočite različico aplikacije TViN, ki je nameščena na TV in kako ste jo pravzaprav sploh namestili?

Lep pozdrav,
Marko

SaXsIm
06.01.2019, 11:52
Mi, prosim, sporočite različico aplikacije TViN, ki je nameščena na TV in kako ste jo pravzaprav sploh namestili?

Lep pozdrav,
Marko

Pozdrav,

sam imam nameščeno zadnjo verzijo aplikacije (3.2.0), zdownloadana je od tukaj (https://www.apkmonk.com/download-app/com.sioltvin.android/4_com.sioltvin.android_2018-02-26.apk/), nameščena iz ES file explorerja. Kasneje sem z TV App Repo (LINK (https://www.apkmirror.com/apk/felker-tech/tv-app-repo-android-tv/tv-app-repo-android-tv-1-1-4-playstore-release/tv-app-repo-android-tv-1-1-4-playstore-android-apk-download/download/)) dodal še bližnjico na home screen. Vse dela, je pa škoda, ker je potrebno uporabljati miško ter ni možno izbirati kvalitete videa.

Glede na trenutne trende, kdaj lahko pričakujemo uradno Telekomovo aplikacijo za Android TV?

Tom000
06.01.2019, 15:08
Kolikor berem pravijo, da zaenkrat ni nobenega načrta da bi naredili aplikacijo za Android TV, boš moral k drugemu operaterju, mislim da vsi drugi imajo aplikacijo za TV, samo Telekom nima...

080 Tehnična pomoč
07.01.2019, 14:23
Za sedaj podpora Android TV-jem ni načrtovana. Prav tako ni načrtovan razvoj aplikacije za Smart TV-je.

Lep pozdrav,
Marko