Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : TViN shramba

habi
23.01.2019, 15:52
Zakaj se mi nalaganje video datotek v shrambo ustavi pri cca 75%. To je po moje tam nekje pri 1,7 GB. Poskusil sem več datotek. Kolikor berem je velikost omejena samo z velikostjo shrambe? Na mobitelu, pa se TViN pri poskusu dodajanja datotek enostavno ustavi.

080 Tehnična pomoč
23.01.2019, 18:52
Ravnokar preverjeno in je 10 GB datoteko naložilo brez težav. Prav tako pri nalaganju datotek prek aplikacije na Androidu nisem opazil težav. Imate dovolj prostega prostora na Shrambi?
Lahko morda poizkusite še v drugem spletnem brskalniku in na drugi napravi (govorim za web), glede aplikacije pa predlagam odstranitev in ponovno namestitev in prav tako preverjanje še na drugi napravi.

Lep pozdrav,
Marko

Pushful
06.05.2019, 09:20
Imam podoben problem
Video posnetki, ki sem jih prenesel s FB2Mate z mp4 in mp3 formatom, ko so bili naloženi, so bili ustavljeni pri 80%.
Imate način, da to popravite?

080 Tehnična pomoč
07.05.2019, 12:01
Imam podoben problem
Video posnetki, ki sem jih prenesel s FB2Mate z mp4 in mp3 formatom, ko so bili naloženi, so bili ustavljeni pri 80%.
Imate način, da to popravite?

Predlagam, da prvo preverite s predlaganimi ukrepi sodelavca (preverba z drugo napravo oziroma drugim brskalnikom), saj splošnih motenj na tem delu TViN Shrambe (nalaganje datotek) ni oziroma ne beležimo motenj, ob poskusu poustvarjanja napake pri nas le-te nismo mogli ponoviti.

lp

Marko D.