Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zgodilo se mi je..

nickyta
06.04.2005, 13:25
..ja

Napište kaj se vam je v zadnjem času kej tazga zgodl da ste bli šokirani..

Evo povod za temo je bil takle..

Zgodilo se mi je nekaj kar še ne dojemam prav najbolš.

Včerej greva z mojim v rutarja na ogled pohištva.
Ker me jt tiščalo na wc, sem najprej šla tja.
Zaprem se v wc in opravim svoje, v položaju smuka pač ker se ne usedem na dilco.:shy::clown:
No.. in ko ravno opravim in že počasi vlečem hlače gor....joj ne morem verjet....vidim pod vrati kjer je bla lukna pač 10 cm od tal..kako je nekdo umaknu roko. Men je blo vse mal čudn in sumljivo.
Pridem ven in vprašam svojga če je šu kdo ven iz wcja ravno par sek. pred mano.
Mi reče, ja en tip in mi ga pokaže. Tip je stal za neko omaro tam v trgovini in kukal izza nje direkt proti nama. Mojmu povem kaj se mi zdi da je blo in čez pol ure ko sva že pregledala trgovino, se odločim da grem nalašč še enkrat na wc. Tip je še vedno stal v bližini wc-ja in čakal na druge deklice ki so šle lulat.

Ko se zaprem v wc..čakam. Nekako bol pozorna na bilokako šumenje in senco..in odločena da ga z vrati zabijem in ga zbrcam. In res..tip je potihem (čeprav vrata ful ropotajo če jih na hitr odpreš) pršu notr in že pokleknu.. Takrat je pa moj notr uletu in ga dubu v počepu..

Kaj se je dogajalo potem pa.. Psssst..;)

Mislm huuuuuuudo... Še dons ne dojemam da se je to dogajalo (meni)

No zdej pa še vi.. upam da mate kej na lagarju, kako tako zgodbico!

Zanimivo ne;)

Parva scintilla saepe magnam flamam excitat! http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Nicky_ucke.gif

Rodrigo
06.04.2005, 13:31
hm... ne bi o imenih, lahko ti pa povem za primer katerega jaz poznam: punca je šla na stranišče (v podjetju kjer je delala prek štud. servisa). pa ji je pozneje tisti dan varsnostnik rekel "ti imaš pa oblečene rdeče tangice". ker ji ni bilo jasno kako je lahko to izvedel, je povedala sodelavki.... na dan je prišla resnica, da kar verjeti ne moreš - tip je mel postavljeno kamero na wc-ju.:blackeye: strop je bil namreč tak - rebrast, bile so takšne reže v stropu - in tam je bila kamera skozi katero je dečko kukal.

nickyta
06.04.2005, 13:39
ja summer.. res je

sam a veš kaj mi pa tud ne gre..

tip je zgledu tak (no star tam ene 35-40) pošten, nč ni bil tk sumljiv na pogled (izgled).

Zrihtan in tko..fejst dec.. Pa takele počne:nonono:

Parva scintilla saepe magnam flamam excitat! http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Nicky_ucke.gif

Sacha
06.04.2005, 13:59
Se pravi v Rutarja se ne sme na WC.:D;)

Upam, da opazovalcu kaj takega po tem incidentu ne bo prišlo več na misel.:(

:clapping::clapping::clapping::clapping:

Še dobro, da sta ga razkrinkala:2thumbs:

summer
06.04.2005, 14:03
quote:Originalna objava nickyta

ja summer.. res je

sam a veš kaj mi pa tud ne gre..

tip je zgledu tak (no star tam ene 35-40) pošten, nč ni bil tk sumljiv na pogled (izgled).

Zrihtan in tko..fejst dec.. Pa takele počne:nonono:

JA...saj takšni majo hude fetiše...al pa, ko gledaš kdaj te FBI File na Discovery-ju...so vsi serijski morilci, skoraj vsi...belci 35-40let..in nevpadljivi na polged....(a vep..tko mal debelčkani, očala, brčice....)
scary shit:dead:

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

klepetava
06.04.2005, 14:10
ej niki, tole...kako je tvoj uncga, k si tole v živo predstavljam:shock: ...tisto nadaljevanje mi bosta mogla zlo podrobno opisat:clapping:

Neli

popka
06.04.2005, 14:44
ojej, nikitka:blackeye:

sicer se mi ni to pred kratkim zgodil, sam je pa tut taka mal nagravzna storija...grem jest en dan na avtobus in se usedem cist uzadi na en zic. zraven mene je sedel en starejsi tip, mal bl neurejenga videza (ce se jest kej dobr spomnem) ampak nc sumljiv ni zgledu....jest se brigam zase in niti ne gledam v njegovo smer, ko pa koncno pogledam skozi okno (on je zravn okna sedel) pa koncno opazm, da si ga je mozakar lepo drku zravn mene:blackeye::dead:

pikabu

biba
06.04.2005, 15:56
...eto ...zamenjala sem datum 6. in 9., ...nisem šla na izpit....:hammer::hammer::hammer::hammer::hammer:

70M1
06.04.2005, 16:01
Izvedel sem, da bom kmalu spoznal neko osebo, ki jo pravzaprav že poznam, a jo bom sedaj spoznal na "drugačen" način. :D:cool::tongue: In to zgolj zaradi velikega naključja. :);):angel:

Fair sincere boy, who needs love. - [u]Cold OUTSIDE, hot INSIDE.</u>

KRUNCHY
06.04.2005, 23:12
se mi je zgodilo da se si naroču pir in je frend naredu požirk brez da bi me vprašou.pisda mu materna.
dobr da so bli še drugi če ne bi ga mal razbil.[}:)][}:)]:(:(

3nity
07.04.2005, 08:47
pa saj glih to je problem, ker se ne morem na pamet učit (ne maram takšnega učenja) in potem pač moram najti kakšno povezavo in če mi jo, sem ful srečna.

ja, mi imamo verjetnost in statistiko kar skupaj. še to manjka, da bi bila to dva predmeta. helou

------------------------------------------------------------------------
Every day of my life I'm forced to add another name to the list of people who PISS ME OFF!
http://www.langkawi.dk/u0102.gif

spela26
11.04.2005, 08:14
en cudn os :(

OMNIA MEA MECUM PORTO---------

silence
11.04.2005, 08:15
ponedeljek:dontknow:

Smaug
26.05.2005, 14:36
Dobr mesec nazaj smo popisoval cistoco stranisc po Ljubljani. Ravno sem cekiral enega v Rutarju, nakar uleti nek manjak in mi pusti v spomin eno lepo sljivo. Svasta. Sem ze prosil za dodatek "(ne)varnost pri delu".

__________________________________________________ _________________________
Those who win battle after battle do not have supreme skill.
Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

J.J.
26.05.2005, 14:46
quote:Originalna objava Smaug

Dobr mesec nazaj smo popisoval cistoco stranisc po Ljubljani. Ravno sem cekiral enega v Rutarju, nakar uleti nek manjak in mi pusti v spomin eno lepo sljivo. Svasta. Sem ze prosil za dodatek "(ne)varnost pri delu".

__________________________________________________ _________________________
Those who win battle after battle do not have supreme skill.
Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

hm v tem rutarju se ful čudne stvari dogajajo.. zadnilč je en tip špijuniral bejbe na stranišču in to odspodaj:nonono:

nickyta
11.11.2005, 15:37
oprala sem novo trenerko in spet! se mi je skrčla...že ta druga mende odkar jih kupujem.:(:(:(:(

pinky
11.11.2005, 17:41
uuu ... jaz sem bla pa glih zadnjič vesela k se je pr pranju skrčla

mi ni blo treba hlač skrajšat :2thumbs:

http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Pinky_podpis.gif

klepetava
17.12.2005, 09:05
Največ prisotnih uporabnikov je bilo 243, 06.12.2005 ob 11:19.
‎klepetava, ‎Abronsius, ‎bluemax, ‎bobi, ‎butnskalca, ‎castor, ‎Davor, ‎dragos, ‎Drusilda, ‎eisenhower, ‎fancy, ‎Gvido, ‎Kajtimar, ‎kapara, ‎kartako, ‎kitl, ‎Luka2k, ‎Mogwai, ‎MyWay_SI, ‎Navadni Nimda, ‎saso2, ‎TIGR, ‎Tsatthoggua, ‎unicorn, ‎ZokiPoki
SiOL Forumi Statistika

http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/a035.gif

nickyta
26.12.2005, 02:38
dolgčas za umret.. res nikjer nobenega.. meni je dogajal.. pa tak dolgočasen dan je bil

Snif
27.12.2005, 18:50
grrr... centralc mi je pri avtu zmrznil pol sem komi vrata odpru. :mad:

lump muc
31.07.2006, 22:32
napredovanje

nickyta
17.08.2006, 22:18
preselila sm se en štuk višje.. in moja miš tudi (hja.. sm ji-hrčici namreč-kupila celo vilo in zdej se je frajerka preselila iz svoje koče na prosto..en bunker si je nardila iz žaganja in me ne j.e.b.e., ugrizne pa k prasi.č.k.a.)

nickyta
17.08.2006, 22:31
ma sej ti si vedno dobre volje.. drugačne te ne poznam..

hmm.. ko pride čas poletja in čas december.. me ni. Sem povsod in obenem nikjer. Ker takrat nikoli nimam časa za nikogar.

Bla sem na morju.. če nisem bla na morju sm bla pa kje okoli..zelo malo doma.

Zdej pa se počas že (nažalost) moram pripraviti na učenje.. bljak

No na morje pa boš še enkrat ušla vseeno.

Malo pa sem dala forum na stran ker mi je postajalo vedno bolj dolgčas.

karmy
17.08.2006, 23:01
grem na letalo in tisti kret**i , ki so tam zaposleni, izgubijo mojo prtljago :mad: :mad: :mad: no, osebne dokumente sem k sreči imela s sabo.

karmy
17.08.2006, 23:17
joj..joj.. In niste našli prtljage??

.... hm, mislim da so me po kakšnih 5,6 dnevih poklicali iz letalske družbe in mi vrnili stvari
seveda pa se je kovček kao "po pomotoma" nekam tja založil .... no, opravičila so na koncu padala kot iz škafa

nickyta
14.11.2006, 12:37
zdej sta šla tast in tašča v Dubai in izgubili so vso prtljago, pa še del tetine k je bla zraven.
No in čeprav je tast na veliko napisal ime in tel. št. na potovalko :)) so se stvari komaj našle. Zdej se mi zdi da so dobil nazaj, če je vse ne vem.

Men pa se je v zadnjih dneh zgodilo... vodka redbull---->black out 8) (prvič kaj tazga)

Nikoli več!

temp64
14.11.2006, 12:38
do naslednjega četrtka............

nickyta
14.11.2006, 12:40
z vodko sem skregana že enih dobrih deset let...

redbull je uredu..

tko da ga ni več dneva...

temp64
14.11.2006, 12:41
vsaka zamera se enkrat neha....:D:D:D

grofica
14.11.2006, 12:42
vsaka zamera se enkrat neha....:D:D:D

ISKREN UPAM, KER JE BIU ČINAR OBČUTNO CENEJŠ KT JE ZDEJ JAGR...:blush: :nonono:

nickyta
14.11.2006, 12:44
ma ja to ja ampak nikoli ni več isto kot nekoč..

temp64
10.02.2007, 20:01
čakam pinky.....pol se bo šele kaj zgodl

pinky
10.02.2007, 20:15
a bo? :P

temp64
10.02.2007, 20:24
men je že :P

pinky
10.02.2007, 21:26
men tud zdele :approve::P