Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Naravni videz ali make-up?

ZaŁuBŁeNa
10.08.2005, 08:09
a je res da so fantom všeč dekleta ki se ne ličijo najbolj in imajo čimbolj naraven videz (brez pudra) itd... nekateri trdijo da mora bit punca ''zrihtana''???? tak iz gole radovednosti me zanima kaj bote odgovorili... Angel_boY trdi da je najbolše imet naravni videz kaj pa drugi... da vidimo kaki odgovori bojo prevladali :rolling: sama se strinjam da ni lepo če ma dekle ne vem kolko ličila na obrazu!!!:rolling::hammer:

KaD SkLoPiS oCi sVoJe, Ja Cu DoCi zLaTo MoJe, Da Te VoLim, Da Te MaZim, Da Te CeLe nOci PaZim Da Te CuVaM Od SvAkOg zLa, JeR tE LuDo VoLiM Ja ~*ŁjUb|m Te Angel_boY Za VeDnO*~

Verbal
10.08.2005, 08:17
Seveda drži, vsaj pri meni.
Naravna lepota rules. :2thumbs:

Nekaj ličil seveda tudi mora biti, ampak zgolj toliko, da poudarijo naravno lepoto. :approve:

Obleka naredi človeka, milo pa pedra.

miskica
10.08.2005, 08:21
ma pumoje je problem ko dost punc dons mece na sebe licila s priborom za pleskanje sobe :hammer:
jst sm vednu pravla da pr licenju je mal je dost, mal vec je prevec :)

-uh ah-

mrjerry
10.08.2005, 08:21
To je odvisno od moskega do moskega. Enim je vsec eno, drugim drugo. Pomembno je, da ves, kaj pase tebi in v cem se dobro pocutis. Samo tako si lahko sproscena in vsec tako enim, kot drugim (enim mogoce majckeno bolj).

Meni osebno je vse skupaj stvar priloznosti. Praviloma nisem ne vem kaksen freak na make-up (predvsem zato ne, ker se mi je ne da cakat :clown:, me pa vcasih vseeno prime, da bi jo orenk namazano kam naslonil :blush:

NoMercy
10.08.2005, 08:25
saj je fino, če nima bojnih barv na sebi in se potem ni treba po vsakem cmoku brisat; ampak kakšno nališpano kot, da gre pet indijanskih plemen v boj je pa tudi lepo pohledat :blush:

__________________________________________________ _________
Prosim, da mojih postov ne berejo osebe mlajše od 25 let. Hvala
Bol pameten od mene je samo tisti/a, ki plačuje moje položnice

Pancho
10.08.2005, 08:41
Najbolj mi sede, če se ženski sploh ni treba ličit.

Čeprav; občasno poudarjane trepalnice, oči in pravi odtenek ustnic me spravijo na kolena...

You have to expect things of yourself before you can do them.
--- Cobra Mind --- (http://galerija.jurerobic.net/albums.php)

mrjerry
10.08.2005, 08:43
quote:Originalna objava Pancho

Najbolj mi sede, če se ženski sploh ni treba ličit.

Čeprav; občasno poudarjane trepalnice, oči in pravi odtenek ustnic me spravijo na kolena...

Takim, ki se jim pa res ne bi bilo treba, so pa redke :tongue:

Ojla, pancho :):kisses:

d_streets
10.08.2005, 08:46
Sem mnenja da vse ženske z rahlim make up-om izgledajo bolje kot pa povsem brez.

Za moj okus seveda.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A lesson lived is a lesson learned

Pancho
10.08.2005, 08:49
Jerry :blush::kisses::) ...love your work around here :approve:

Lih v nedeljo sm eno tako črnolasko spoznal in mal "zadet" naokol pohajal...:angel:

Dimen
10.08.2005, 09:32
quote:Originalna objava ZaŁuBŁeNa

a je res da so fantom všeč dekleta ki se ne ličijo najbolj in imajo čimbolj naraven videz (brez pudra) itd... nekateri trdijo da mora bit punca ''zrihtana''???? tak iz gole radovednosti me zanima kaj bote odgovorili... Angel_boY trdi da je najbolše imet naravni videz kaj pa drugi... da vidimo kaki odgovori bojo prevladali :rolling: sama se strinjam da ni lepo če ma dekle ne vem kolko ličila na obrazu!!!:rolling::hammer:

KaD SkLoPiS oCi sVoJe, Ja Cu DoCi zLaTo MoJe, Da Te VoLim, Da Te MaZim, Da Te CeLe nOci PaZim Da Te CuVaM Od SvAkOg zLa, JeR tE LuDo VoLiM Ja ~*ŁjUb|m Te Angel_boY Za VeDnO*~
ja če ima ženska fasado na sebi ni ravno fajn, je pa luštno če ženska samo en majcen uporabi ličila, da še bolj poudari svojo ženskost;)

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 10:00
Dej, dedci, kaj pa vi veste o licilih in njihovem nanasanju.

Tudi za zelo naraven videz se lahko uporabi OGROMNO make-upa.

Zame je vsaka bejba, ki se ne namaze, tako kot je treba, zanemarjena. Grozno se mi zdi na primer, da si namaze samo trepalnice. Fej.

mrjerry
10.08.2005, 10:02
Ja, ce hoces prikrivati pege, gubice, senciti kaksne izrazite predele, pa se vedno ohraniti naravne barve. Ogromno dela.

Ampak, ce zenska ima pege in jih z mejkapom prekrije, to potem ni vec naravni videz. Ko zenska kozmeticarki rece `hocem naravni videz', v resnici misli `hocem prikrivanje napak'.

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 10:05
Mislim, da je uporaba pudra samoumevna in bi ga morala uporabljati vsaka, ki kaj da nase. Da ne nastevam naprej.

mrjerry
10.08.2005, 10:07
Zenska, ki ne da nic nase, pudra ze po definiciji ne more uporabljati :clown:.

Drgac pa ja, se strinjam. Kot trenutno stoji nasa lokalna civilizacija, je uporaba pudra definitivno priporocljiva.

Pa temo bom pod `lepota in stil' premaknil.

J
10.08.2005, 10:08
quote:Originalna objava Lawyerca nr.1

Mislim, da je uporaba pudra samoumevna in bi ga morala uporabljati vsaka, ki kaj da nase. Da ne nastevam naprej.

Ob vseh priložnostih?

tanca
10.08.2005, 10:10
quote:Tudi za zelo naraven videz se lahko uporabi OGROMNO make-upa.ceprav nerada, ampak se strinjam s tem stavkom

Verbal
10.08.2005, 10:13
quote:Originalna objava tanca

quote:Tudi za zelo naraven videz se lahko uporabi OGROMNO make-upa.ceprav nerada, ampak se strinjam s tem stavkom

Lahko, ni pa nujno.

dvojčica
10.08.2005, 10:15

Zame je vsaka bejba, ki se ne namaze, tako kot je treba, zanemarjena. Grozno se mi zdi na primer, da si namaze samo trepalnice. Fej.

Jest sm pa že natur tk lepa, da si lohk sam trepalnice namažem:cool::cool::cool::clown:

Nasmeh je edini, ki nič ne stane in ga lahko podarimo vsakomur in kadarkoli

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 10:22
quote:Originalna objava stripko

Lahko, ni pa nujno.

[black]black] Obleka naredi človeka, milo pa pedra.[/

Ocitno si se prevec poistovetil s tvojim stavkom:Obleka naredi človeka, milo pa [u]pedra</u>., da so ti stvari glede Make-up - a tako jasne.

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 10:23
quote:Originalna objava J

Ob vseh priložnostih?

Prav ob vseh priloznostih, razen za spanje. Takrat se mora koza odpociti.

Verbal
10.08.2005, 10:25

Ocitno si se prevec poistovetil s tvojim stavkom:Obleka naredi človeka, milo pa [u]pedra</u>., da so ti stvari glede Make-up - a tako jasne.

Ti pa očitno vsako stvar jemlješ smrtno resno. A se tud začneš cmizdit, če ti en froc na cesti pokaže prst?

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 10:27

Ti pa očitno vsako stvar jemlješ smrtno resno. A se tud začneš cmizdit, če ti en froc na cesti pokaže prst?

Mislis tako kot Humar?!

Verbal
10.08.2005, 10:32
A ti si ga slišala, da se je cmeril, ko se je javljal Grošlju?

Lahko pa naredimo ta preizkus, pa te postavimo za 5, 6 dni ob steno in prepad, okrog tebe sam sneg, premakniti se ne moreš nič da ne sprožiš plazov, zunaj krepko pod ničlo, vreme spremenljivo - od jasnine do megle in snežnih metežev, rataš čisto premočena, brez hrane; pa bomo videli, v kakšnem stanju boš.

tanca
10.08.2005, 10:40
pol pa velik mejkapa :D

Lawyerca nr.1
10.08.2005, 11:03

A ti si ga slišala, da se je cmeril, ko se je javljal Grošlju?

Lahko pa naredimo ta preizkus, pa te postavimo za 5, 6 dni ob steno in prepad, okrog tebe sam sneg, premakniti se ne moreš nič da ne sprožiš plazov, zunaj krepko pod ničlo, vreme spremenljivo - od jasnine do megle in snežnih metežev, rataš čisto premočena, brez hrane; pa bomo videli, v kakšnem stanju boš.

Aja, to kar je poel Humar, je bil preizkus? Nisem vedela.

Sicer pa se vrnimo k temi, katere pravi poznavalec si. Torej:make-up.

Verbal
10.08.2005, 11:35
A se delaš noro al res ne razumeš, da on ni delal nobenega poizkusa, poizkus bi bil to, kar bi po mojem predlogu storila ti, da se vživiš v njegovo situacijo, preden ga povsem mimo zadeve ozmerjaš s cmero.

Tako, sedaj pa lepo dalje razpredajte o make-upu, oz. konkretneje o vprašanju, ali so fantom všeč dekleta, ki ne pretiravajo z ličenjem in imajo čimbolj naraven videz.
Jaz sem svoje mnenje povedal, nato pa še odgovoril na nekaj provokacij.
Upam da sem tu lahko zaključil.

Mistique
10.08.2005, 12:24
Srednja pot je še vedno najboljša… sama sem tudi pristaš naravnega videza, ampak vseeno uporabim malce ličil da prikrijem kako nepravilnost na koži. Če uporabiš samo tanek sloj pudra, malce z maskaro potegneš po trepalnicah in si narediš samo tanko črto, je videz še vedno naraven – pa tudi vse ta luštne pegice so še vedno vidne :approve:

FrKcA
10.08.2005, 12:25
men osebno je prou grdo, če pa dekle puder po celem frisu namazan, sploh če ni povsem razmazan...kar se večkrat nardi :dead:

no comment http://emoticons4u.neotrek.net/cool/653.gif

J.J.
10.08.2005, 13:48
najraje mam puder in korektor zato ker mi pokrijejo podočnjake, ko je to potrebno...:cool:

drgač pa mam rada naravno naličene punce..kar pomeni, da nima 3barve pretemen puder glede na barvo vratu,da uporablja barve in senčila ki odgovrjajo njenem tenu in celotni podobi.. všeč so mi lepo naličene bejbe.. ki vejo, kaj jim paše in kaj ne.. tu velja pravilo raje manj kot preveč.. še zmerom ne more zgledat tok "slabo" če ma manj mejkapa, kot pa če ga ma preveč! so mejkapi za čez dan in službo(zdej odvisno kako službo:cool:) in recimo večerni ali priložnostni mejkapi..čeprav pri meni osebno ni velike razlike rada sem skoz približno enaka...:blush:

J.J.
10.08.2005, 13:52
quote:Originalna objava FrKcA

men osebno je prou grdo, če pa dekle puder po celem frisu namazan, sploh če ni povsem razmazan...kar se večkrat nardi :dead:

no comment http://emoticons4u.neotrek.net/cool/653.gif

puder se itak mora razmazat po celem frisu..ker lisasto rata glih zato, ker ni po ceumu frisu, al pa je nepravilno nanesen...edin korektor je recimo sam za tisto mesto, kjer hočeš kaj pokrit...pa še to mora bit res taprau odtenek, da ne zgleda kot kak flek...

mdg
10.08.2005, 14:02

Lahko je make-up...vendar okusno, s stilom in čimbolj prikrito.
Naravna lepota je najbolje.:approve:

Goody
10.08.2005, 16:05
... odvisno seveda od priložnosti, samo pri teh stvareh mislim, da je manj lepše :approve:

sploh pa poleti, k je itak prevroče za make up :cool:

Goody - Kraljica forumov http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/muc_goody.jpg
Jaz sem v resnici tle mišičasta redarka in zaščitnica moderatorjev ... PAZI!

Ereinion
10.08.2005, 16:08
Če komu odgovarja, da ima ženska toliko make-up gor, da ko mežika, dela CMOK, CMOK, tudi prav.

Meni to sicer ni všeč.

Faenor

nattka
10.08.2005, 16:23
nič ni narobe z make upom ... pridružujem da je potrebna dobra mera okusa in samokritičnosti ...

in vem, da "naravnih" že dolgo noben ne šmirgla ...

<h6> lepe ženske so kot ustvarjene za moške brez domišljije ...</h6>

silence
10.08.2005, 16:41
goody :2thumbs::approve::2thumbs:

Samy
10.08.2005, 23:45

Seveda drži, vsaj pri meni.
Naravna lepota rules. :2thumbs:

Nekaj ličil seveda tudi mora biti, ampak zgolj toliko, da poudarijo naravno lepoto. :approve:

Se strinjam,mora bit čim bolj naravno.:2thumbs::2thumbs::2thumbs:

mdg
11.08.2005, 07:48
quote:Originalna objava Goody

... odvisno seveda od priložnosti, samo pri teh stvareh mislim, da je manj lepše :approve:

Tebi ni potrebn.:approve:

Blaženka
11.08.2005, 08:47
Manj je več.:approve:

Probam se čim manj "pleskat", ko pa se, dam nase čim bolj kvalitetno maskaro 8da nisem kot panda:dead:), mal pobarvam lička pa z nežnim glosom namažem ustnice.:)

silence
11.08.2005, 10:09
quote:Originalna objava Goody

jaz se kar pod tole podpišem:approve:

lady_lucifer
11.08.2005, 13:22
quote:Originalna objava nattka

ni res:approve:

Sköt dig själv och skit i andra.
http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d030.gif

sadie_007
11.08.2005, 13:55
naravni videz rulz ... seksi rožnata lička direkt po dobrem orgazmu :approve:

ok, pa mal trepalnice namazat, pa vazelin na ustnice

My name is Bond. Sadie Bond.

mrjerry
11.08.2005, 19:45
quote:Originalna objava sadie_007
ok, pa mal trepalnice namazat, pa vazelin na ustnice

Jaz ga kar z roko nanasam.

Aja... ups :blush::blush::blush:

fancy
11.08.2005, 19:51
quote:Originalna objava nattka

nič ni narobe z make upom ... pridružujem da je potrebna dobra mera okusa in samokritičnosti ...

<h6> lepe ženske so kot ustvarjene za moške brez domišljije ...</h6>

Od kje ti to mnenje:dontknow::dontknow::dontknow::dontknow:

Nič nimam proti uporabi make up-a, če ga ni je pa tudi v redu:approve:

Živeti je nevarno. Vsako življenje se konča s smrtjo.

NoMercy
12.08.2005, 00:09
obvladovanje ličenja in uporabe informacijske tehnologije je treba uvesti kot obvezen predmet v dekliških šolah :)

Bober
12.08.2005, 00:16

ja itaq
pojma nimamo
in zato ti najbolj pametna oseba spljoh (kako da še nimaš parih nobelovih?) veš kok ton ličila je nujno nase spravt. to rabš najbrž samo za v družbo tebi podobnih, drugače pa ne.

drugač pa res čis čis mal. kokr je mal več je že skor preveč.
glih tok, da je mal. kot je že nekdo rekel, da povdari naravno lepoto.;)

13 est numéro mystérieux.

ZaŁuBŁeNa
12.08.2005, 06:03
:2thumbs:

Angel_boY
12.08.2005, 12:10

:2thumbs:

kaj sem ti jaz reko vidis da sem mel prav:2thumbs::2thumbs::rolling::rolling::clapping: :clapping::2thumbs::2thumbs:

----------------------------------------------
ZaŁuBŁeNa ljubim te za vedno in vedno|
----------------------------------------------

Gospodična
12.08.2005, 21:27

Ni čisto tako. Res pa je, da se za "nenamazan videz" porabi več čas in drugačen način ličenja kot sicer.

Kanček make-upa je vedno OK, konec koncev vlažilna krema in malce pudra vedno ščitita kožo... Če si pa preveč namazan, greš pa lahko samo še v bojni ples ;)

Lilly the Bear
13.08.2005, 11:54
Jaz se ne ličim, razen kdaj pa kdaj kak glos uporabim za ustnice.

Včeraj mi namreč prodajalka v Lushu ni hotela verjet, da nimam maskare na trepalnicah :D

Drugače pa sem ugotovila, da ima koža dovolj naravne lepote, če se zanjo ustrezno skrbi. Tako da sem se zdaj lotila projekta negovanja kože na obrazu in nadaljnje neuporabe pudra :cool:

Being me is the best thing in the world.

mrjerry
15.08.2005, 16:38
Keep up the good work!

protein
17.08.2005, 14:05
Mal zatemnjene oči,pa mogoče lip glos,pa je to to....za moje pojme....

white nigga with a white skin,pa jem belo cokolado,da nism umazan okol ust

gia
17.08.2005, 14:24
še vedno je najbolj važn, da je priložnosti primerno, da osebi paše in da ni cela fasada gor.

basically...bite me! http://link-to.mysmilies.info/work/web.gif

Teo
17.08.2005, 14:24
Glavno, da je punca urejena.

J
17.08.2005, 15:13
quote:Originalna objava Lilly the Bear

Jaz se ne ličim, razen kdaj pa kdaj kak glos uporabim za ustnice.

Včeraj mi namreč prodajalka v Lushu ni hotela verjet, da nimam maskare na trepalnicah :D

Drugače pa sem ugotovila, da ima koža dovolj naravne lepote, če se zanjo ustrezno skrbi. Tako da sem se zdaj lotila projekta negovanja kože na obrazu in nadaljnje neuporabe pudra :cool:

Being me is the best thing in the world.

Tabletke, a ne ?;)

Daysleeper
20.08.2005, 03:10
Sama uporabljam samo malce glossa, pa kakšno senčilo za veke. Pa še to samo takrat, ko sem v feelingu... Načeloma se mi ne da, pa se mi zdi, da tega tudi ne rabim. Moj dragi (pa še kdo :shy:) se s tem strinja.
Če se pa kdaj slučajno zgodi (in se je natanko 2x), da se prepustim kakšnemu kozmetičnemu entuziastu, pa striktno vztrajam pri tem, da se puder moje kože NE bo dotaknil. Ever. :approve:

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

MOJCHY
25.09.2005, 20:13
:)JA ČAW!JA ITAK DA JE NAJLEPŠE ČE JE ŽENSKA BREZ MAKE UP-A. VSAJ MEN, KER SE TUD SAMA NE LIČIM.. RESSS REDDDKOOO KDAJ, PA ŠE TO MI NI TKO KUL. MOJ FANT TUD PRAVI DA SEM LEPŠA BREZ PA OČI TUD, PA TUD KO VIDM KAKE ŽENSKE S FUL PUDRA NA FACI MI KR SLABO PRIDE.. MOJ TIP JE REKU PA ŠE NEGOVI SODELAVCI, DA MET ŽENSKO S PUDRAM NA FACI IN NVEM KOK LIČIL... POL SE PA ZUTRI ZBUDIŠ PA NE VEŠ KDO ZRAVN TEBE LEŽI PA VSE RJUHE MAŠ OD MAKE UPA.. IN ŠE LIČILA SO DRAGA PA ŠE NA STARA LETA SE TI VSE POZNA.. NPR. K SE BRIŠEŠ PA MAŽEŠ OKOL UČI SE TI VEKE STEGNEJO PA TO.. VRJEM DA JE RES.. SAM TEGA KOZMETIKI NE BODO NIKOL PRIZNAL KER JIM GRE SAM ZA KEŠ.. SEJ KOZMETIKA ITAK OBIRA FOLK SPLOH ŽENSKE!! AMPAK MOJ ODGOVOR JE DA JE BOLJŠ BIT NARAVEN, KER ITAK VAŽN JE KAJ ČLOVK ODSEVA V IZ SEBE IN NE KAJ DRUGI VIDJO NA NJEM.. ITAK MAKE UP JE ITAK SAM ENA FASADA, ČE ZASTOPŠ! NISMO SI VŠEČ TAKI KT SMO NARAVNI, PO SE PA KR NEKI LEPŠAMO.. KAO. IN SKRIVAMO ZA MASKO, ČE SI DOJELA POINT! SAM TO JE PA SVET, K JE TOK DELČ PRŠU, DA SI KAO IN, ČE SE NE LIČIŠ IN DA SI KAO BOLJ GRD ČE NIMAŠ TAZGA IN ONGA PUDRA IN ŠMINKE ITD. SAMO TO JE MIMO MIŠLJNJE! AJA PA ŠE TO : PUDER TI FUL UNIČI KOŽO, PA ČE MISLIŠ PREKRIVAT KAKŠNE MOZOLJE ITD. TI NE BO POMAGAL, KER NEKATERI PUDRI POSPEŠUJJEO MOZOLJE OZ. KOŽA POD MASKO NE DIHA, TKO DA TI MAZOLJI SPLOH NE BODO IZGINL ČE JIH IMAŠ! PA ITAK NARAVNI SMO LEPŠI SAMO IZ PRAVE STRANI SE MORAŠ POGLEDAT!! VELIK LEPIH TRENUTKOV !:);) PA PA

MOJChY

MOJCHY
25.09.2005, 20:14
JAZ SEM PODOBNA TEBI PA SE STRINJAM TO GLEDE PUDRA! :) VELIK LEPIH TRENUTKOV

MOJChY

linca_
26.09.2005, 12:40
definitivno za naravni videz.. ne vem zakaj sam ne maram napudranih obrazov k se šetajo po ulici, enostavno mi je res lepša "gola" koža pa tud če ma gor dva mozoljčka. ravntko ne maram sred poletja pr 35 stopinjah ob 11 uri zjutraj, nekje ob morju al pa po mestu na šetnji, smrtonosno visokih pet. nimam razloga sam mi ne zgleda..

Matilda
26.09.2005, 15:22
Enkaratna je bila naravna lepota naših misic. Modro svetleče senčilo do obrvi+težka črta+šminka+gloss...pa še kaj. Aja pa frizure...tako posebne in perosonalizirane. Ma kje so se tile ljudje poklica učili???

Kar se tiče, osnovnega vprašanja (ja, ja sem zabluzla, ampak mi sem pač dobila asocijacijo)... mlajši si, manj je potrebno. Glede na to da nisem rosno mlada (ha, ha, nimam jih več 16) včasih na to kar pozabim in se mi zdi, da sem čisto kul če grem ven samo z glosom in malce blusha. Ko pa potem kakšno svojo fotko vidim (brez in z) je difinitivno bolje Z. Torej - z leti je potrebno dodajati (čim bolj naravne barve...v principu je potrebno ponovno naslikati obraz, kot je enkrat bil:))

J.J.
26.09.2005, 15:58
quote:Originalna objava Matilda

Enkaratna je bila naravna lepota naših misic. Modro svetleče senčilo do obrvi+težka črta+šminka+gloss...pa še kaj. Aja pa frizure...tako posebne in perosonalizirane. Ma kje so se tile ljudje poklica učili???

Kar se tiče, osnovnega vprašanja (ja, ja sem zabluzla, ampak mi sem pač dobila asocijacijo)... mlajši si, manj je potrebno. Glede na to da nisem rosno mlada (ha, ha, nimam jih več 16) včasih na to kar pozabim in se mi zdi, da sem čisto kul če grem ven samo z glosom in malce blusha. Ko pa potem kakšno svojo fotko vidim (brez in z) je difinitivno bolje Z. Torej - z leti je potrebno dodajati (čim bolj naravne barve...v principu je potrebno ponovno naslikati obraz, kot je enkrat bil:))

pa ne mi to glih danes, k sem se za en let postarala, še dobr, da sem za darila dobila ful mejkapa:D

Matilda
27.09.2005, 08:21
quote:Originalna objava J.J.

pa ne mi to glih danes, k sem se za en let postarala, še dobr, da sem za darila dobila ful mejkapa:D

Upaj le, da ti niso s tem hoteli kaj povedati;) Šala.

stLARA
27.09.2005, 13:40
hm...jaz se v bistvu sploh ne znam ličit, tko da, če se, zelo pazim, da ne pretiravam, ke se mi zdi, da pol (še) bolj čudno izpadem:D:D:hammer:. Sem pa toliko bolj občutljiva na frizuro - ker imam kratke lase in imam rada bolj razmršeno pričesko, sem bolj pozorna na to, da mi vsak lasek stoji tam, kjer hočem da je.:D

Koliko je ženska, punca naličena, je res čisto odvisno od same situacije. Zanje čase se mi zdi, da nekatere najstnice absulutno preriravajo s količino ličil, pa tudi na faksu se večkrat sprašujem, na koga pravzaprav hočejo moje "kolegice" narediti vtis oziroma, kaj skrivajo pod masko:D:D.

V glavnem: manj je več:2thumbs:

............................................
http://i9.photobucket.com/albums/a53/fridala/35268101440.gif (st.lara@hotmail.com)

J.J.
27.09.2005, 14:40

quote:Originalna objava J.J.

Upaj le, da ti niso s tem hoteli kaj povedati;) Šala.

jih bom prašala[}:)]:D

kirika
28.09.2005, 09:45
ja, za ene ženske je vsak dan pust! najboljši make up je neopazen. sploh pa cez od soncka zagorele licke in iskrice v oceh ga ni! :approve:

katjusha
01.10.2005, 18:50
make up lahko pogrša al pa polepša... men osebno so najbl grozne 13-letne punčke, k se ne znajo namazat in potem dobiš vn neki, kar spominja na Wednesday iz Adamsovih na 10. potenco. sad sight... še bol sad je pa če vidš "odraslo" žensko k ne zgleda ko da bi bla namazana, ampak zgleda ko da bi 5 min nazaj od restavratorja pršla... :dead:

jst osebno se za čez dan ne namažem nč kej velik... pač tok da nism brez, za zvečer, za vn, se pa rada mal bl, ampak še vseen v mejah dobrega okusa (po moje ):approve:

Daysleeper
01.10.2005, 19:49
Ko smo že pri ultra kiksih, mene zmrazi vsakič, ko vidim žensko, staro cca 50 - 60 let, namazano s kakšno strupeno roza šminko in turkizno okoli oči... Ki najbrž vsem okoli razlaga, da "je človek toliko star, kot se počuti"...
:dead:

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

DarkBloom
04.10.2005, 10:51
Uporabljat je treba full ličil po možnosti močnih prav tako tipi :rolling:

------------------------
A perfect concert my best friend
So much to live for, so much to die for
If only my heart had a home

mala bucka
08.10.2005, 17:15

NARAVNI OBRAZ JE RES LEPO IMET, SEVEDA ČE NI KAKE MANJŠE NAPAKICE, KI JO POTEM PREKRIJEŠ Z LIČILI.
DOSTI JIH JE KI UPORABLJAJO PREVEČ LIČIL IN TO ŠKODUJE, KER KOŽA NE MORE NARAVNO DIHAT.

življenje gre neprej

pink_sky
26.11.2005, 17:15
hm..odvisno od dneva:2thumbs:

Let`s fly away....

AP
26.11.2005, 17:34

Kolker vem, majo pretežno najraj, da se ženska zna ustrezno zrihtat, kadar je treba (ustrezno=se tko napenzla, da zgleda na konc lepš, kot na začetku :D). Izven tega hodi pa po svetu taka, da se je lahko dotaknše brez strahu, da bo polkilska maska padla po tleh...

Če verjameš.

pk
27.11.2005, 09:49
Ko se ženska liči, naj se zase,da se bo boljše počutila v svoji koži, če ji to pomaga k večji samozavesti:D]
Meni se zdi ful zanimivo, da vedno več moških uporablja kozmetiko v isti namen:shy:

Don't worry, be happy !

patty
27.11.2005, 10:25
Vsaka punca mora najt neko diskretno mejo pri ličenju... jaz sem za make-up, ampak minimalen... quote:Originalna objava ZaŁuBŁeNa

Carpe diem!

paris hilton
27.11.2005, 17:59
Moj ima mene najraje brez ličil, pravi da sm ful cjut! Čeprav si pa rada poudarim trepalnice in usta z navadnil vazelinom!:blush:

Lotar
27.11.2005, 17:59
quote:Originalna objava paris hilton

Moj ima mene najraje brez ličil, pravi da sm ful cjut! Čeprav si pa rada poudarim trepalnice in usta z navadnil vazelinom!:blush:

ti si sam avatar zamenji bomo usi happy....

BMX
08.01.2006, 11:50
a je res da so fantom všeč dekleta ki se ne ličijo najbolj in imajo čimbolj naraven videz (brez pudra) itd...
Vsekakor, naravni videz rules.:cool2:

smejko
18.02.2006, 11:21
jedt se ne ličim, ker bi drgač že bankrotirala. no sem pa ke kaka maskara, pa glosek pa mal za veke. pudra ne rabim, ker mam, vsaj men se tko zdi, čisto kožo.

P!NK
11.03.2006, 14:47
js se ponavad mal nasminkam sam ne ful...sej lohk greste mojo sliko na simpatije pogledat...pa bote vidl k resn...ni lepo met kilo pudra gor...neki malega zadostuje....
čaočao

hedvika
10.04.2006, 23:41
NAh.... jst ne maram velik ličila na puncah, sama se pa kar precej mažem. Čez dan sicer ne, ampak če se mažem, se mažem ornk. To pa zato ker morem dost stvari popravit na obrazu in če se samo malo namažem so napake še bolj očitne...
Tko da, vsakemu paše tisto, v čem se dober počuti in zna dobro nosit.