Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : konec mejnih prehodov

angel
21.08.2005, 12:54
Leta 2007 bodo ukinili mejne prehode. Kako bo to zgledalo?
Ali bo kak avtomat za kontrolo dokumentov?:veryevil:
Gužve na mejnih prehodih so sedaj ,kot,da sploh nebi bili v EU.

ne pozabi na kondom!

eisenhower
21.08.2005, 14:24
najbrž misliš na mejne prehode z avstrijo, italijo in madžarsko:dontknow:

Silent enim leges inter arma

angel
21.08.2005, 14:28
quote:Originalna objava eisenhower

najbrž misliš na mejne prehode z avstrijo, italijo in madžarsko:dontknow:

Silent enim leges inter arma

Ja,ja,na članice EU.

ne pozabi na kondom!

Jelengar
21.08.2005, 15:44
Meje bodo obstajale se naprej, vendar na njih ne bo vec nobene kontrole. Ponekod (recimo v Nemciji ali na Nizozemskem imajo na kaki meji carino, oziroma spedicijo, ampak za navadne potnike bo prehod popolnoma normalen, kot da tam sploh ni meje. No, vcasih na kakih "mejnih prehodih" na avtocesti edino omejijo hitrost na 80 km/h za kratek cas ali kaj podobnega. Marsikje pa tudi tega ne. :cool:

angel
25.08.2005, 22:47
quote:Originalna objava Jelengar

Meje bodo obstajale se naprej, vendar na njih ne bo vec nobene kontrole. Ponekod (recimo v Nemciji ali na Nizozemskem imajo na kaki meji carino, oziroma spedicijo, ampak za navadne potnike bo prehod popolnoma normalen, kot da tam sploh ni meje. No, vcasih na kakih "mejnih prehodih" na avtocesti edino omejijo hitrost na 80 km/h za kratek cas ali kaj podobnega. Marsikje pa tudi tega ne. :cool:

Upam,da bo veljalo tudi za nove članice!
Občutek imaš po pol urnem ali več čakanju v koloni na kontrolo dokumentov,da končno prideš v EU.-če potuješ v italijo.
Možno pa je to,da prideš iz ene evrope v drugo:veryevil:.Vsaka svoja!:angel:

ne pozabi na kondom!

krog-na-soncu
10.09.2005, 09:04
Meje med Zahodom in Vzhodom bod vedno obstajale - do konca Evrope. Nikdar ne boste svobodni. (Razen Matt-a, ki se sverca z rjuharji.) Zahvalite se EU, da vas ne kuri v kampih, ne pa da se pritozujete nad dolgimi vrstavi -vi, ki vstopate. Evropa je vasa poslednja joska in se ta je nagnita z rakom. Svoboda je tisto, cesar Slovencek ne pojmuje.

Sabat Salom

Ecrasez i'infame!

matt
16.09.2005, 00:47
quote:Originalna objava krog-na-soncu

Meje med Zahodom in Vzhodom bod vedno obstajale - do konca Evrope. Nikdar ne boste svobodni. (Razen Matt-a, ki se sverca z rjuharji.) Zahvalite se EU, da vas ne kuri v kampih, ne pa da se pritozujete nad dolgimi vrstavi -vi, ki vstopate. Evropa je vasa poslednja joska in se ta je nagnita z rakom. Svoboda je tisto, cesar Slovencek ne pojmuje.

Sabat Salom

Ecrasez i'infame!

Krog, a ves kaj je razlika med EU in USA?

Evropa je Tisto ze skoz dala.

Adolescenca je boleca, vem ...

juki
16.09.2005, 01:28
quote:Originalna objava matt

Sabat Salom

Ecrasez i'infame!

Krog, a ves kaj je razlika med EU in USA?

Evropa je Tisto ze skoz dala.

Adolescenca je boleca, vem ...

Te morjo pa tud vse kopirat. Pa je šla še enkrat po vodi ideja o učenju na tujih napakah. :veryevil:

lunica
16.09.2005, 15:34
quote:
Te morjo pa tud vse kopirat. Pa je šla še enkrat po vodi ideja o učenju na tujih napakah.

Kaj moreš. Nekateri se očitni ne učijo na napakah.
:nonono:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
Sem del Sonca, kot je oko del mene. To, da sem del Zemlje moje noge povsem dobro vedo in moja kri je del morja.

metamorf
19.09.2005, 16:18

Sabat Salom

Ecrasez i'infame!

Ta meja se pomika proti vzhodu.:cool:

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
Vse napisano je zgolj moje osebno mnenje.

Ni res, da so med nami ljudožerci, zadnjega smo pojedli včeraj!

"I don't trust anything that bleeds for 5 days and doesn't die" South Park

angel
05.10.2005, 19:38
No,če pa pridejo hrvati v EU pa še z njimi ne bomo imeli meje več, kot nekoč.
Ma ja boljše je,da vstopijo hrvati v EU.
:2thumbs:

albundy
06.10.2005, 07:59
quote:Originalna objava angel

No,če pa pridejo hrvati v EU pa še z njimi ne bomo imeli meje več, kot nekoč.
Ma ja boljše je,da vstopijo hrvati v EU.
:2thumbs:

To bo pa še trajalo. Ko bo Schengenska meja na meji med CRO in Bih-SCG, potem ne bo več mejne kontrole med SLO in CRO. To pa po mojem ne bo še zeloooo dolgo.

================================================== ==================
Jaz sem že po naravi zoprn.Kar vprašajte druge.Ampak tečen sem zato, ker hočem red in disciplino.

ARMEDhodzic
06.10.2005, 08:31

ne pozabi na kondom!

Ti pa še nisi šel dlje kot do prve meje.

[}:)]

When you go down, you go down with me!

Citymamba
06.10.2005, 14:52

ne pozabi na kondom!

Pozabi. Leta 2007 bomo na naši meji šele uvedli strog šengenski režim. Odpravljena pa bo delna kontrola na italijanski in avstriski strani. Meja s Hrvaško bo prosto prehodna šele nekaj let po njenem vstopu v EU. Torej, ko bo tudi sama zagotovila vse potrebno za dobro varovano južno mejo unije.

__________________________________________________ ______________________________
Opravičujem se za žaljivke in zagotavljam, da je vse napisano laž. http://www.click-smilies.de/sammlung0304/spezial/Fool/crazy.gif Um je čist dokler ga ne pričnete uporabljati.