Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Pravila in obvestila

freya
26.08.2005, 11:16
Pravila so že znana.
Brišem in zaklepam reklame, žalitve, spam in namerna zavajanja.
Če tema ne bo spadala v ta sklop, bo prestavljena.
Želim pa, da se kakršna koli vprašanja, pritožbe ali obvestila napišejo v tem topiku ali na OS.

Prepričana sem, da se bomo lepo razumeli in da ne bo treba nikogar dat čez kolen.

freya
26.09.2005, 08:18
Prosim, da pišete z malimi črkami, ker je pisanje z veliki črkami neprijetno za branje in nevljudno.
Beri pravila pod točko 6 (velja za pisanje naslovov in postov)

tukaj (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=7424)

freya
12.12.2005, 12:50
tako
Več ali manj smo se že vsi znašli v novem forumu in lahko začnemo debatirat kot doslej.
Pravila ostajajo ista, splošna pravila si lahko preberete tukaj (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=7425) in tukaj (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=7424)
Starih tem žal ni več v arhivu, zato dostop do njih ni možen.
Potrudila se bom, da na težave, ki vas tarejo, skupaj z našimi forumaši čimprej poiščemo rešitve in da podebatiramo o trenutno aktualnih temah.
Če imate kakšno vprašanje glede brisanih, popravljenih postih ali ste v dvomih, kako postaviti vprašanje, me lahko vprašate na email ali pošljete Osebno Sporočilo.
Želim vam veliko užitkov, zabave in čimveč zdravja
:2thumbs: http://users.pandora.be/eforum/emoticons4u/happy/042.gif
Moderator Freya

rostik
09.01.2006, 09:02
Dovolite mi, da odprem novo temo "Ozdravljenje raka".

freya
24.01.2006, 18:42
Temo sem zaklenila, ker je pogovor skrenil s teme.
Za prijetno vzdušje pa je ostala odprta tema Cheer up, kar sem nakazala.
Da ne bo hude krvi, odklepam temo.
:)
prosim
Freya

freya
25.01.2006, 08:56
a je bila možnost, da ne bi bil več
:shock:

pikec85
05.06.2006, 12:31
a mi zna kdo povedat kaj je z mojimi posti in temami narobe???
ker, kar izginjajo, bi temu lahko rekli

matss
06.06.2006, 11:35
Ti bom jaz odgovoril:
reklame na tem forumu niso zazeljene.Pika.

Niti pripravljanje terena za njih ni dovoljeno.
(lukavo, najprej prosis za prevod izrazov, kateri opisujejo tvoj "superioren izdelek" in podobne otocje fore)

pikec85
06.06.2006, 12:20
Ti bom jaz odgovoril:
reklame na tem forumu niso zazeljene.Pika.

Niti pripravljanje terena za njih ni dovoljeno.
(lukavo, najprej prosis za prevod izrazov, kateri opisujejo tvoj "superioren izdelek" in podobne otocje fore)

oprosti, sm mislu, da je forum stran kjer se zbirajo mnenja, dajejo vprašanja in kjer lahk dobiš tud kakšen odgovor na stvari ki te zanimajo. Poleg tega sem mislil, da je forum, kjer lahko poveš ljudem kakšne izkušnje si imel s katerim izdelkom in jih opomniš na to (npr. odpreš novo temo)

vprašanje v rač. forumu npr. kakšen laptop naj kupim - odgovor je acer pa hudiča ni reklama

dejte no, ...

napisu sm sam če ma kdo kašno vprašanje naj se mi javi - in ne razumem v čem je zdej problem - kogar zanima bo vprašal - jst bom pa dal odgovor

poleg tega mm dobiš pri vsakem čebelarju.... in ne samo pri meni

tko da, napiši mi en bolj temeljit razlog, oziroma mi razloži kaj je reklama

to sm dobil jaz v sskj
reklama -e ž (a)

1. javno opozarjanje na kaj, navadno z navajanjem dobrih lastnosti, z namenom pridobiti kupce, obiskovalce: reklama je zelo povečala prodajo; naročiti, plačati reklamo; reklama za čaj, koncert / časopisna, radijska reklama; reklama po televiziji / delati reklamo /
/ takemu opozarjanju namenjeno besedilo, slika: brati, objavljati, poslušati reklame; pred prikazovanjem filma predvajati reklame; avtobus z reklamo za pivo / svetlobna reklama se je prižigala in ugašala / postaviti reklame ob cesti

2. ekspr., v povedni rabi, v zvezi z za kar kaže, dokazuje dobre, pohvalne lastnosti koga, česa in mu s tem prinaša ugled, koristi:
tako vedenje ni reklama za naše društvo; ta dosežek je najboljša reklama za podjetje / ta novica je bila dobra, slaba reklama za napovedano akcijo

• ekspr. palico je imel menda samo za reklamo je ni potreboval, uporabljal; šalj. ta kopalec je reklama za jogurt ima zelo belo, svetlo kožo

če gremo po tem gledat, je reklama vsako hvaljenje (bilokoga, npr. mehanika pri katerem si avto poravil; sosede, kakšen lep vrt ima; nekoga, ki je kupil tak in tak računalnik)
z zgornjimi primeri prav tako iščeš bodisi kupce, obiskovalce oziroma hočeš izraziti neko mnenje, dobre občutke

opravičujem se, če so moji posti izpadli kot reklama, vendar to ni bil njihov namen - namen teme je bil pisati o matičnem mlečku, vprašanja, odgovori - za vse ostalo je OS oziroma mejl

prosim, da mi temo zopet odprete
lp
pikc

mrjerry
06.06.2006, 14:03
Razlika je, ce nekdo NAJPREJ vprasa, potem pa dobi odgovore, kot pa, ce nekdo prepricuje ljudi, da potrebujejo nekaj, cesar dejansko ne.

freya
06.06.2006, 14:26

Preverjeno je bil izbrisan samo en post in sicer tisti, v katerem precej direktno poskušaš reklamirat nek izdelek.
Ker si bil vnaprej upozorjen, da reklama ni dovoljena, je bil post izbrisan, kar pa ti ne prepoveduje napisat nekaj dejstev o matičnem mlečku javno in jih prepustiti v presojo in komentiranje našim forumašem. Ne dovoljujem pa objave telefonskih številk in email naslovov.
Takšna so pravila in tudi zate ne bomo delali izjeme.
Lp Freya

pikec85
06.06.2006, 14:55
nobene tel. številke nism dal, samo email, kjer pa je pisalo naj piše tisti, kogar stvar zanima - ne pa vsi!
vsi naj pišejo na temo, naj vprašajo - kogar zanima, pa naj napiše mejl. meni se zdi to kar precej jasno napisano in vsebinsko ločeno, no.
zdi se mi tudi, da nism kršil opozorila o reklami, vsaj namerno ne (mislim, da je blo OS poslano kasneje, oziroma ga nism takoj prebral)
v glavnem, ..............., ne da se mi iskati krivin, k(j)er jih ni
svoje sm povedu, vaše sm prebral...

tko da, have fun guys, ... :D

lp
pikc

freya
06.06.2006, 20:58
nobene tel. številke nism dal, samo email, kjer pa je pisalo naj piše tisti, kogar stvar zanima - ne pa vsi!
vsi naj pišejo na temo, naj vprašajo - kogar zanima, pa naj napiše mejl. meni se zdi to kar precej jasno napisano in vsebinsko ločeno, no.
zdi se mi tudi, da nism kršil opozorila o reklami, vsaj namerno ne (mislim, da je blo OS poslano kasneje, oziroma ga nism takoj prebral)
v glavnem, ..............., ne da se mi iskati krivin, k(j)er jih ni
svoje sm povedu, vaše sm prebral...

tko da, have fun guys, ... :D

lp
pikc

Ponavljam
Kot sva rekla, užaljenost je odveč, pravila tega foruma so jasna. Če želiš razpravljati o matičnem mlečku, izvoli, odpri novo temo, napiši kaj o njem- tvoj prispevek bo dobrodošel...vendar je očitno, da to ni bil tvoj namen. Ne splača se iskati krivin in butat z glavo skozi zid..ker še vedno velja, da lepa beseda lepo mesto najde.
:)

pikec85
06.06.2006, 21:51
se bom poizkusil in upam da mi bo uspelo :)

z novo temo sm mislu :D

lp
pikc

matss
07.06.2006, 07:24
Se enkrat jaz, tokrat, upam, zadnjic.

pikec85, ne nakladaj....

Ce grem na na__i.si, pa vtipkam tvoj nick, dobim
zadetke na prav vse mogoce slovenske forume,
na katerih prodajas ta svoj izdelek.

dokaz: KLIK (http://www.najdi.si/search.jsp?q=pikec85)

In ti nam zdaj tukaj zatrjujes, da bi rad odprl tukaj temo v informativne namene, da zvemo kaj novega, koristnega...da nimas nikakrsnih tezenj prodajati oz.reklamirati cesarkoli.

Saj ti verjamem......NOT. :nonono:

Nekje sem nekoc prebral,da so "mrezni marketingarji" se bolj nadlezni kot Jehove price, da ne razumejo besede NE.
Bo ze drzalo.

P.S.
Se opravicujem moderator/ju/ki.
Moj namen ni bil, da vam hodim "v zelje", samo ce me nekaj moti, pac napisem.

freya
07.06.2006, 10:27
Povej, ni panike.
S podobnimi primeri smo se že ukvarjali, videla sem, da je post z isto vsebino, ki je pri nas brisan, bil odprt še na drugih forumih...ampak, če nas želi kdo razsvetliti z novimi znanji, je dobrodošel, ostalo bo brisano brez komentarja.
The End

freya
26.06.2006, 17:20
Zaradi večje preglednosti sklopa sem nekaj enakih ali podobnih tem združila.
Zato se ne ustrašite, če takoj ne najdete teme, ki ste jo odprli - brez skrbi, ni brisana, pač pa jo poiščite v temi z enako oz. podobno tematiko.
Lep dan, s čimveč dobre volje, vam želim
Moderator Freya

freya
16.03.2007, 21:08
Platane, ker je bilo vprašanje poslano na ZS, je tam tudi odgovor. Zasebnih sporočil drugih ne objavljamo javno.
LP Moderator Freya

freya
08.05.2007, 14:15
Prosim, da ne smetite tega sklopa z raznimi reklamami za prehranska dopolnila in s čudodelnimi sredstvi za hujšanje.
Hvala

Tales
30.07.2009, 10:40
Forum je toliko vreden, kolikor ga spoštujejo uporabniki in kolikor je odgovoren moderator. Če obojega ni, mene ni zraven.