Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Slovenska glasba, ki vam je všeč...

Daysleeper
21.09.2005, 00:32
Meni zadnje čase noro pašejo Čompe...
:tongue:

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

iri
21.09.2005, 06:32
Olivija. :approve:

----------------------------
Gravity makes the heart grow fonder.

Sacha
21.09.2005, 06:56
Opet Rokeri s Morave

Cvetlični deček
21.09.2005, 07:15
anapupedan
zmelkoow
zoran ma svoje momente, sploh v Lacni Franz
coptic rain
demolition group
videosex
april nine
Murat and Jose
Pengov Tomaz
Radyoyo
Sadz^ama
The Stroj
Trkaj
tut laibach kdaj kej dobrega nardijo
adi je poslušljiv, ampak zna najedat
Martin Krpan
Miladojka Youneed
Moveknowledgement
Katalena
Klemen Klemen
Miha Kralj
Slon is Sadez^
Terra Folk
Neca Falk
šifrer bolj stari komadi
Alien
Bele Vrane
Gus^ti in Polona Kasal sta kdaj poslušljiva
Iztok Mlakar
Magnifico

Ampak to ne sestavlja niti 10% slovenske glasbe na radiih
:sleepy::sleepy:

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

iri
21.09.2005, 07:57
quote:Originalna objava Cvetlični deček

anapupedan
zmelkoow
Lacni Franz
demolition group
videosex
The Stroj
tut laibach kdaj kej dobrega nardijo
adi je poslušljiv, ampak zna najedat
Martin Krpan
Moveknowledgement
Katalena
Terra Folk
Magnifico
Glede tehle se strinjam, čeprav bi težko rekla, da so to izvajalci, ki jih poslušam, bolj poslušam ene par (ali pa tudi ene ducat) pesmi od njih.

castor
21.09.2005, 08:23
Martin Krpan, pa recimo včasih Siddharta paše.

d_streets
21.09.2005, 08:41
Jaz sem poslušal Racijo, Niete, The fat nuns... ko sem bil v sr. šoli malo pank.
Drugače pa naših ne poslušam, je pa kar nekaj zanimivih skupin.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

A lesson lived is a lesson learned

WRC555
21.09.2005, 08:42
Bl redno poslusam sam Bohem pa 6 Pack Cukur.

http://www.avtoakustika.com/forum/images/avatars/159004654642b178ee956a9.gif

lady_lucifer
21.09.2005, 08:43
nude:blush:
magnifico:approve:

Sköt dig själv och skit i andra.
http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d030.gif

tolstoyed
21.09.2005, 08:46
trenutno hexenbrutal pa dj poll a rock delno.

Nincha
21.09.2005, 09:53
Melodrom so mi všeč :)

"Die Liebe... die Liebe... ist die grosste Kraft... die alles, die alles schafft..."

rockstar1707
21.09.2005, 10:27
Enkrat gres na koncert od Joske Vn (http://www.joskevn.com), pa slisis ogromno dobre slovenske glasbe. Priblizen repertoar je pa napisan tudi na njihovi strani.

http://freeweb.siol.net/rok20/signature.png

Daysleeper
21.09.2005, 11:24
Crazed Farmers, Jani Kavaš, Uršula Ramoveš, Manul :tongue:, Psychopath, Kreslin, Štefan Kovač Marko Banda, Spheriecube, Videosex, The Stroj, Moveknowledgement, Samo Boris, Mlakar, Projekt Mesto, Ježek :D...

Je najbrž tega še kar nekaj, pa nekako ne pade iz možganov ven... :shy:

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

tolstoyed
21.09.2005, 14:11
v 80'h je blo kr nekej spodobnih bendov, pa zal skoraj nic posnetega..potem se je zgodila invazija tuje glasbe in kar naenkrat so vsi zaceli posnemati the uspesne tujce..ocitno je ta trend ostal se do dandanes.

Daysleeper
21.09.2005, 14:26
Jaz ne vem nič, dokler nimam vpogleda v vse slovenske garaže, zaklonišča in ostale place za vaje... Bog ve, kaj vse nas še čaka! :cool:

castor
21.09.2005, 15:29
quote:Originalna objava d_streets

Jaz sem poslušal Racijo, Niete, The fat nuns... ko sem bil v sr. šoli malo pank.

Sej res, Racija. :D

Pa kje so oni. Imel sem celo njihov cd. Pa sej so neki obetal, zakaj so tko hitro poniknili. :dontknow:

Tanatie
21.09.2005, 15:32
helena blagne, simona weiss in werner so mi najbolj pri srcu...

-----------------------------------------
Come to the dark side! We have cookies...

iri
21.09.2005, 15:54
ne, oni so lahko kvečjemu V tvojem srcu...

:D

Tanatie
21.09.2005, 18:43
a-a...v srcu je dadi daz in on zapolni ves prostor...

iri
21.09.2005, 18:43
valda, če ma pa big giant head :D

Daysleeper
21.09.2005, 23:41
:shock: Maaa, jaz si po tistem napadu ne upam več nič reči čez Dadija... In ne, tudi ta novi komadi mi niso nič boljši od starih. :dead: :sleepy:

d_streets
22.09.2005, 06:40
quote:Originalna objava castor

Sej res, Racija. :D

Pa kje so oni. Imel sem celo njihov cd. Pa sej so neki obetal, zakaj so tko hitro poniknili. :dontknow:

2 albuma so izdali še v srednji šoli, 3. ki je pa bil že malo bolj eksperimentalen pa na faksu. Ko pa prideš na faks pa te dandanes začnejo druge stvari bolj zanimat kot pa pank.

partibraker
22.09.2005, 07:36

basist od racije zbašnik je moj sosed praktično:cool:
pejt u ****u mater stara stara:music::D

partibraker
22.09.2005, 07:50
quote:Originalna objava

ej kooook si ti kul eeeeej a ti lahk rečem da si faca ej stari ej k maš tok popularnga soseda eeej stari ej kok si ti mega eeeej far out ej ti si najbl pomembn eeeej sosed od žbančnika eeej koma eeeeej

vem:cool::D:veryevil:sm ful ponosn na to

partibraker
22.09.2005, 08:09
quote:Originalna objava

zihr maš ti tut svoj bend

ne:dontknow:

partibraker
22.09.2005, 08:11
kakšno vezo ma to sploh:dontknow:

d_streets
22.09.2005, 08:33
:nonono:

mrjerry
22.09.2005, 10:15
sleazy, ti bi mu lahko tekste pisal :D:D:D

spike
23.09.2005, 16:39
D-FACT:music::music:

Spike

Tanatie
26.09.2005, 16:46
jst sm bil pa vcas sosed od smolarja...pa ker vem da sam s tem se nisem tok kul k partibrejkr morm povedat se da je bla v sosednji ulci doma urska hrovat...ce pa se to ni dost sem pa ene 12 let nazaj zivel v trnovem v bajti, kjer danes zivijo ene trije ful znani novinarji, ene 2 igralca pa en pevc...mi for prezident:cool:

paradox
27.09.2005, 01:42
quote:Originalna objava Cvetlični deček

zmelkoow

...Bit :music::D:approve:

Cvetlični deček
27.09.2005, 20:26
mmm :tongue: plaža

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

Duh
27.09.2005, 21:22
Za mene so bendi, ki so odlični, dobri al pa neškodljivi, ogromno jih bom verjetno pozabil naštet, nekaj jih je tud takih, kjer sem bil navdušen samo nad enim komadom..drugi pa so mi bili všeč al pa tud ne...

predin in franci
pankrti
niet
kreslin
laibach
videosex
rendom lodžik
demolišn grup
lajbah
hiša
movingnoledžement
elvis džekson
liložame
tud
sidarta
gušti
big fut mama
in vse ostale na katere sem pozabil

daleč najboljši glas slovenije je pa ditka haberl...dajte si skinit par njenih komadov z neta...ne vem no...vsakič, ko jo poslušam sem bolj in bolj navušen...mogoče samo jaz menim tako, da je preveč zapostavljena deklina iz tega časa...njen glas in interpretacija...ma nimam besed:)

Daysleeper
27.09.2005, 23:43
Uf, na Hišo sem jaz čisto pozabila... :2thumbs:

Fantastique
28.09.2005, 15:26
Ylenia the best poje. Dobro glasbo ima. Ne preveč komercialno. Pa tudi izgleda ok. :shy:

nick oliveri
14.10.2005, 12:26
srečna mladina, elvis jackson

Snowblind
14.10.2005, 15:02
laibach[}:)]

El Che Vive!

Bober
14.10.2005, 23:15
quote:Originalna objava Duh

Za mene so bendi, ki so odlični, dobri al pa neškodljivi, ogromno jih bom verjetno pozabil naštet, nekaj jih je tud takih, kjer sem bil navdušen samo nad enim komadom..drugi pa so mi bili všeč al pa tud ne...

predin in franci
pankrti
niet
kreslin
laibach
videosex
rendom lodžik
demolišn grup
lajbah
hiša
movingnoledžement
elvis džekson
liložame
tud
sidarta
gušti
big fut mama
in vse ostale na katere sem pozabil

daleč najboljši glas slovenije je pa ditka haberl...dajte si skinit par njenih komadov z neta...ne vem no...vsakič, ko jo poslušam sem bolj in bolj navušen...mogoče samo jaz menim tako, da je preveč zapostavljena deklina iz tega časa...njen glas in interpretacija...ma nimam besed:)

lajbahe maš dvakrat:D;)

Nothing Else Matters.

bluesy
14.10.2005, 23:19
Laibach
Res Nullius
Olivija
Patetico
Psycho-Path
Melodrom
Dicky B. Hardy
Pridigarji
Hic Et Nunc
Center Za Dehumanizacijo aka CZD

....

Pogue Mahone
15.10.2005, 20:16
Od mrtvih:

3 bote
Zmelkoow
Bazar
Don Mentoni
Halo
Mef in NOB

Od živih:

Tinkara Kovač
Iztok Mlakar
Elvis Jackson

drummer
18.10.2005, 09:47
- Kreslin
- Predin
- Olivija
- Elevators
- Martin Krpan
- Hisa
- Panda
- Neisha
- Slavko Avsenik
- Siddharta
- projekt Macek Muri
- popevke 60. in 70. let
- Iztok Mlakar
- Adi Smolar (starejse plosce)
- Leteci potepuhi
- Rok Golob
- Laibach
- Slon in Sadez
- Melodrom
- Gusti
- Big Foot Mama (prve tri plosce)
- Mia Znidaric
- Irena Vidic
- Kristina Oberzan
- Lolita
- Terra Folk
- Katalena
- Compe
- Joze Privsek
- SLO filmska glasba (vecinoma)
- Marjan Kozina
- in se jih je ...

No, saj Slovenci dejansko mamo kar nekaj dobre glasbe ... :tongue:

-------------------------------------------------------
I have been a rover, I have walked alone
Hiked a hundred highways, never found a home
Still in all, I'm happy, the reason is, you see
Once in a while along the way, love's been good to me ...

nickyta
18.10.2005, 14:03
zadnje čase ugotavljam da jo je skoz več.. slovenski rock je ratu kul in seveda še kr nekej ostalih..

nam naštevala

Parva scintilla saepe magnam flamam excitat! http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/Nicky_ucke.gif

Pogue Mahone
18.10.2005, 15:14
Neisha je baje kul.

Snowblind
19.10.2005, 10:03
laibach

Ich will in Beifall untergehen - ja..

Daysleeper
19.10.2005, 12:45
quote:Originalna objava Pogue Mahone

Neisha je baje kul.

Slišala en njen komad, pa še ta mi je bil brezvezen. :sleepy: Mogoče svoj potencial še skriva... :dontknow:

castor
19.10.2005, 12:54
Vsaj jošk ne prodaja.

Cifra
19.10.2005, 12:58
Scaffold
Noctiferia
Negligence
Siddharta (za silo)
.
.
.

Daysleeper
19.10.2005, 13:44
quote:Originalna objava castor

Vsaj jošk ne prodaja.

Which still doesn't make her good for my taste. :dontknow:

Daysleeper
19.10.2005, 13:45
quote:Originalna objava Cifra

Scaffold
Noctiferia
Negligence
Siddharta (za silo)
.
.
.
Kaj pa Godscard? [}:)]

Cifra
19.10.2005, 13:46
quote:Originalna objava Filistejka

quote:Originalna objava Cifra

Scaffold
Noctiferia
Negligence
Siddharta (za silo)
.
.
.
Kaj pa Godscard? [}:)]

Na žalost ne :D

Daysleeper
19.10.2005, 14:02
O, ti hudiča, a jaz potem Nikija za brezveze v zvezde kujem? :veryevil:

Cifra
19.10.2005, 14:06

O, ti hudiča, a jaz potem Nikija za brezveze v zvezde kujem? :veryevil:

Nikija kot tipa ne, kot člana skupine pa verjetno ja ;):D

Pogue Mahone
20.10.2005, 20:39

quote:Originalna objava Pogue Mahone

Neisha je baje kul.

Slišala en njen komad, pa še ta mi je bil brezvezen. :sleepy: Mogoče svoj potencial še skriva... :dontknow:

Kateri?

iri
20.10.2005, 22:10
Verjetno Straight to the Moon. A sploh še kej drugega vrtijo po radiu?

http://smiley.onegreatguy.net/bunny.gif

Štrudl
21.10.2005, 08:07
Pop Design :veryevil:

skor vse razen rocka, ki ne pelje nikamor :approve:

Jay
21.10.2005, 12:07
U tale izjava je huda... Se ne strinjam.
Pa zakaj bi bil samo rock v slepi ulici? Sej če tko gledaš itak ni nič novega na nobeni sceni. Ampak to je samo, če imaš oči zaprte (sori, ušesa) in pustiš, da industrija vodi tvoj okus.
Odgovori mi, kaj je zate rock? Keri bendi? Pri nas? V tujini?
Mal prehitr si pihnu v rog...

Lp,
J.

-------------------------Bluziti, bluziti in še enkrat bluziti, to je moje delo. Kajti le kdor ga bluzi bo lahko zabluzil.

_KinG_
09.11.2005, 18:28
Ja, saj, v vseh zvrsteh, ne samo v Rocku, na splošno v Sloveniji ni nič kaj novega oz. novo je, ampak nič kar bi bilo res omembe vredno...

Od slovenskih mi je še najbolj všeč Siddharta in California..

bico
11.11.2005, 16:23
Šank rock.

------------------------
ROCK'NROLL!

Duh
11.11.2005, 16:52
Hmmm...še enkrat:

menim, da se nimam čega sramovat...imeli smo dobre muzičarje, jih imamo in jih tud bomo v prihodnje...samo oči in ušesa j etreba odpret pa bo, pa na kak njihov koncert it, pa kdaj pa kdaj tud kak CD kupit ;)

kič in škart je vsepovsod...

jaz sem znova in znova presenečen nad nekaterimi novimi izvajalci, ki se lahko v svojih zvrsteh enakomerno kosajo z tujimi izvajalci...komot in brez sramu...v različnih žanrih...

moj pogled na muziko je (po mojem) širok...in tud če mi določena zvrst mogoče ni všeč, še ne pomeni da je komad, bend ali pa celo produkcija zanič...

je pa našim tud težje, mali prostor za trženje in preživetje...pa da o besedilih v slovenščini ne govorimo...hehe, smešno...meni 99% komadov slovenskih izvajalcev, ki so odpeti v angleščini niso všeč...če bi pa meli to "srečo", da bi bila naša slovenščina tako globalna, kot je angleščina pa sem prepričan, da bi imeli kar nekaj hitov na mednarodnih lestvicah, pa tuje založbe bi tud bile bolj pripravljene kaj narest...večina svetovne scene niti ni nič posebnega...znotraj neke vrsti je ogromno podobnih bendov in izvajalcev, ki bi lahko "uspeli"...im med mnogimi, založbe pač izberejo neko peščico, ki jih potem furajo naprej...da bi pa naše zrinli na površje (še sploh v slovenščini) bi pa naši morali delat čuda muda....ne bit samo za nekaj % boljši...mogli bi bit nekaj X boljši...***at ga, nimamo te sreče, kar pa ne pomeni, da imamo zanič muziko in se česa sramovat...

kak že gre..odpri oči in razpri ušesa, malo sam pobrskaj naokoli in ne pusti, da ti samo najbližja komercialna radijska postaja kroji tvoj ukus...

castor
11.11.2005, 18:31
Magnifico:approve:

amaze646
12.11.2005, 11:48
Šank Rock (stare stvari)
Zmelkow
Slon in sadež
Mogoce kej od Siddharte

ka pa vem...

iri
13.11.2005, 12:52
quote:Originalna objava UrbyBiser

N'toko in Trkaj, besedila taka da trgata gate!
N'toko boljši (meni), boljša besedila in stil, pa še nadut ni. :approve:

http://smiley.onegreatguy.net/bunny.gif

bico
13.11.2005, 13:01
Turbo angels:hammer::hammer::hammer::hammer:

------------------------
ROCK'NROLL!

snežko
13.11.2005, 19:57
:) flirt, lailoojamais, panda, ruk'n'bend, nuša derenda, ...

veselimo se skupaj!

massive
23.11.2005, 13:23
carina

MERLIN
25.11.2005, 20:26
siddharta je res dobra..
klasiki kot so predo,kreso so naredili v 80 klasiko...
turbo angels pa rešujejo zapornike...odlično..

Die Hard

partibrejker
07.12.2005, 09:02
srečna mladina, elvis jackson
glede srečne mladine bi se pa kr z ogrinc-em strinjal:veryevil:

veela
13.12.2005, 21:16
Kreslin, Siddharta, Alya.. pa ne morem se sedaj spomnit vec lol:cool2:

orchid
13.12.2005, 21:52
Iztok Mlakar
Pero Lovšin
Tomaž Pengov
Oto Pestner
Omar Naber

JstSama
17.12.2005, 08:16
Siddharta (the best) :2thumbs:, drgač pa Smolar, Kreslin pa ta stare od Šifrerja :smile:

rocker
18.12.2005, 17:11
Zadnje čase mi ful paše slovenska narodno zabavna, saj ne da bi jo poslušal cel čas...vsake tolk cajta pa res paše..............brez za***ancije

_lunica_
18.12.2005, 18:06
Ansambel Slavček
Agropop
Vesele štajerke
Navihanke
Korado in Brendi
Avsenik
Lojze Slak
Čuki
Jan Plestenjak
Slapovi
Primorski fantje
Itd.:blush: :blush:

EarlyNof
22.12.2005, 18:38
Je ni... (vsaj po pravic povem)

plague
24.12.2005, 19:59
Slovenska glasba.......čez AVSENIKE jih ni:2thumbs:

swizc
28.12.2005, 16:34
Vsi slo rapercki, pa se kksn DJ se umes najde :)

ain
28.12.2005, 21:40
zadnje čase mam res obdobje kreslina, sam kaj k moje naj naj naj v sloveniji ne poznajo, nobena radijska postaja je ne premore (šajeta&kreslin: rulet)

Morena
28.12.2005, 23:56
Meni bodo pa še Anavrin postali fšeč. :D

Pa kak je lepo slišat ta stare Pop Design... :shy:

iri
29.12.2005, 08:16
zadnje čase mam res obdobje kreslina, sam kaj k moje naj naj naj v sloveniji ne poznajo, nobena radijska postaja je ne premore (šajeta&kreslin: rulet) Po Valu 202 jo kar redno vrtijo. Sploh zato, ker je najnovejša uspešnica (to verjetno nima veze z naj naj naj pesmijo od Kreslina... :sleepy: )

ain
08.01.2006, 19:32
rulet ni najnovejša uspešnica, jaz vem da se je na hrvaškem vrtela že dobro leto nazaj, najmanj. v obdobju ko so še meli svoj glasbeni program, niti tega ni več zdaj že dostiiiiiiiii časa. lahko so jo sam slovenci zdaj pogruntali.

iri
09.01.2006, 08:28
Jah Kreslin jo je pač promoviral pred svojimi koncerti v CD kot zadnjo uspešnico.

sestra
26.01.2006, 11:39
Neisha :2thumbs:
končno neki dobrega na SLO gl. sceni :cool:

Balonar
27.01.2006, 15:38
Navihanke
Mlade Frajle

BINGA-BONGA
29.01.2006, 16:04
BENč BENč in se 1 x BENč

158

http://www.forumfree.net/?t=6158523

Smarty
29.01.2006, 16:08
kje pa je zadnje čase kej miran rudan?:shy:

rrr
29.01.2006, 16:58
bazar

silence
07.02.2006, 16:47
Hiša :approve:

d_streets
07.02.2006, 17:22

Za valentinovo nastopa v Casinu Radenci.

stLARA
10.02.2006, 17:38
Ne vem, ali sem ga zamešala s kom drugim, ampak se mi zdi, da sem zadnjič videla en njegov (novi) spot... Očitno se je "vrgel" na bolj rock sceno :D. Sicer dokaj klišejska "rock" pesem, vendar... :angel: :shy:

Bobby Long
11.02.2006, 08:39

V Medvodah na zadnjem dnevu mladinskega svetovnega prvenstva je bil zadolžen za zabavo na koncu tekmovanja. Sam sebe je tako zrajcal, da si je pri -15 slekel jakno.

dkivi
14.02.2006, 13:13
ana pupedan +derivati
katalena
olivija
mef
čompe
sfiltrom
bast
pa malo morje bendov k še nimajo plate pa je brezveze da jih tuki omenjam
p.s. ostalim k sem jih spustil pa me poznajo sori
lp dkivi

iri
14.02.2006, 13:16
p.s. ostalim k sem jih spustil pa me poznajo sori
:rolling: :rolling:

dkivi
14.02.2006, 13:18
:rolling: :rolling:
iri kva se rolaš sm mislu čist resno k večina bendov s katerimi se družim pozna moj nick:big:
lp dkivi

iri
14.02.2006, 13:23
če pa zveni kot zlajnan zahvalni govor za grammyja, samo še boga bi moral omeniti :D :D ;)

dkivi
14.02.2006, 13:29
če pa zveni kot zlajnan zahvalni govor za grammyja, samo še boga bi moral omeniti :D :D ;)
u šit pa še prou maš ampak men zgleda bol k za oskarja:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:
lp dkivi
p.s. tisto na konc sem dodal zaradi osebne varnosti k ti ne veš kak znajo bit pevke za***ane in užaljene:veryevil:

tolstoyed
14.02.2006, 13:37
so tk spešl?

dkivi
14.02.2006, 14:05
so tk spešl?
ja nekatere pa res:censored:
lp dkivi

pujsika
17.02.2006, 14:06
Olivija
Melodrom
Fake Orchestra
Žabjak band
Patetico
Elevators
Čompe
Brina & String.si
Neca Falk
Neisha
Sur
Silence
Terra folk
Miss bee
Katalena

in še par drugih

nickyta
21.12.2006, 21:43
Dadi daz mi je všeč! Bolj kot pesmi, njegov glas.. Ko zapoje kakšno znano dobro hrvaško..prou lepo zveni.

šank rock
omar ma kakšnga dobrga
dan d
itd...

summer
21.12.2006, 22:03
hm...Laibach, Magnifico(nekaj komadov), Kreslin,The Stroj,stari Šank Rock, Slon in Sadež, Tinkara kovač,...par komadov od Nude...Lara baruca....pa mogoče se bi še kaj našlo

Tanatie
22.12.2006, 00:25
valda, če ma pa big giant head :D

nw zali dadi daza...ena velka firma je bla tok impresionirana z njegovim imenom da so ga mogl skopirat (adidas)...

ampak resn, da jih nastejem par:
gusti/polona (pa prva plata nasploh, ko ni bla sam polona ampak se cel kup znanga folka, ceprov iztopa najbolj polona, pa recimo bajaga)

adi smolar (on je tut dadi daza kopiru, sam se je bal tozbe za avtorske pravice:))

the stroj

demolition group (sploh v kombinaciji s kom, se posebej z zgornjim bendom...pa jeleno blagne :o )

niet

roknbend (ok, joke, nisem se mogu upret...upam da jim bo kmal zmanjkal zenskih imen da bojo obupal nad svojimi originalnimi besedili)

nirvana (novoselic je bil yugic:) sam pol v to kategorijo pasejo tut guano apes pa weird al novi.zupan.ljubljane)

kreslin

videosex (in rupelca, morm priznat...pa da ji nam dal posebne alineje, ker me je sram: tinkara kovac ma par kul komadov)

o.s.t. (bend z l. bizovicarjem na vokalu)

siddharta/anavrin/big foot mama ipd mi majo par solidnih komadov pa par totaln podn komadov

mogoce bi se se kak najdu ampak se mi ne da,,,

tolstoyed
22.12.2006, 00:56
jani mujič in tone škerjanec sta nardila fajn ploščo. (mimogrede, po glasovanju članov glasbene redakcije enega domačega radija, je plošča zasedla prvo mesto med domačimi za letošnje leto. drugi so bli intimn frizurn, tretji pa zlatko kaučič).

Abronsius
22.12.2006, 18:34
Pepel in kri..., od današnjih pa Hiša, Laibach in zadnje čase tudi Melodrom.

ClintEastwood
28.12.2006, 15:32
Vlado Kreslin, Zoki s svojimi zgodnjimi komadi, Siddharta... končno pa saj mamo par kvalitetnih glasbenikov.

[5]rica
08.01.2007, 10:02
SIDDHARTA itaq raztura...;);););)

Njuška Trap
08.01.2007, 15:45
jani mujič in tone škerjanec sta nardila fajn ploščo. (mimogrede, po glasovanju članov glasbene redakcije enega domačega radija, je plošča zasedla prvo mesto med domačimi za letošnje leto. drugi so bli intimn frizurn, tretji pa zlatko kaučič).
Lovlenje ritma je dejansko ena izmed boljših zadev na slovenski sceni... Intimn frizurn so mi pa dosadni za znoret...

bluesy
08.01.2007, 22:05
let's see vse od starih Videosex, Laibach, Res Nullius, Hic Et Nunc, Baby Can Dance, Bit.ch Boys, Melodrom, Psycho-Path, CZD (Center za dehumanizacijo), Dicky B Hardy, Sleazy Snails, Strelnikoff, Demolition Group, Katalena, Terra Folk/Mistica....

Verbal
08.01.2007, 22:29
Od naših skupin so definitivno najboljši Avtomobili, ki so pred mesecem in pol izdali novi album (prvi po šestih letih!) Mesta železniških postaj. Komaj čakam, da si ga kupim! :approve:

Od njih imam samo kompilacijo največjih hitov Največji zadetki (iz leta 1998), ker ostalih albumov ni za dobiti v trgovini, vsaj v LJ in MB ne. V Gorici je verjetno drugače....
Ampak že ta kompilacija pesmi je odlična, še najbolj me je presenetilo, koliko drugih znanih slovenskih glasbenikov je sodelovalo z njimi - Kreslin, Predin, Matjaž Jelen od Šank Rockov, Cole Moretti,...

Morena
09.01.2007, 00:05
Strelnikoff

:shy:

S pevcem sva že lep cajt na "ti". :approve::D

mrjerry
09.01.2007, 08:37
Lacni Franz in Zoran Predin takoj po `osamosvojitvi' :approve:
Aja, pa Slon in Sadez, ce komadov ne slisis vec kot petkrat... Pac nimajo vecnosti, kot zgoraj navedena.

massive
10.01.2007, 02:06
jaz bom do smrti živel.

Morena
10.01.2007, 16:18
jaz bom do smrti živel.
Dlavo. :shy:

altate
11.01.2007, 10:42
Ojla, jaz pa potrebujem malo pomoči.
mogoče ni ravno taprava tema tukaj, ampak vseeno računam na vašo pomoč.

Mi lahko poveste nekaj komadov, (slovenskih), ki so bili popularni v letih od 1960-1990?

Hvala že vnaprej in lep dan!

Smaug
11.01.2007, 11:58
Damjan Murko je vedno popularen :approve:

altate
11.01.2007, 12:13
itak...

lady_lucifer
12.01.2007, 19:27
nude:D

clea
12.01.2007, 19:40
Men je Neisha všeč

Knez
08.12.2007, 13:07
Oto Pestner
Bele vrane
Pankrti
Martin Krpan
Lačni Franz
Vlado Kreslin
Avseniki
Slaki
Janez Bončina-Benč
Gu Gu
Tomaž Domicelj
Neca Falk

To poslušam od slovenske glasbe.Najbrž sem še kaj pozabil..

marys
29.12.2007, 14:21
danD,big foot mama,bohem,nude.. šank rock, .. :)

Sirko
29.12.2007, 17:57
Siddharte se ne branm

anja
14.01.2008, 15:03
Meni so pa Mavrični ljudje od Šankrocka trenutno blizu:blush:

Polona84
14.01.2008, 16:00
Avseniki, Lojze Slak, Modrijani.....mal bl domače vse skp :)
Pol pa še Kingston, Siddharta, Kreslin, pa še kj bi se našlo...:)

silence
14.01.2008, 16:07
Silence, Hiša
(Silence nimajo nic z mojim nickom logish!)

mrjerry
17.01.2008, 07:09
Lacni Franz
Fran Milicinski - Jezek
Ales Hadalin

Tanatie
17.01.2008, 07:13
kreslin, o.s.t., gusti&polona, zacetki big foot mame, pa raznorazni zelo stari komadi...

silence
17.01.2008, 08:34
Aja, pa pozabla...Luna in obala. :rolleyes:

LunaRayna
28.01.2008, 18:35
Od starih Kameleoni, Faraoni, Prizma, Spomin, Kuzle - sem dodala primorski venček

drgač pa Trkaj, Stereotipi, Nejša, Zablujena generacija pa še kaj se najde

Newfi
13.02.2008, 14:30
Meni so pa zelo všeč "slovenski Il Divo" Eroika. Sem bila na njihovem koncertu, pa tako dobro pojejo, da ti gredo kar "dlake pokonci".... Res so dobri, pa še zabavni za povrh!

thursiaz
17.02.2008, 16:50
Noctiferia

matejsu
21.02.2008, 16:59
I.C.E. Na Liniji (predskupina šank rockov), so pravkar izdali svojo prvo plato.

http://www.skupinaice.com/mfoto/promo.jpg

bluesy
24.02.2008, 20:27
Psycho-path, Melodrom, Patetico, Res Nullius, Dicky B. Hardy, Hic Et Nunc, Strelnikoff, Laibach, Center Za Dehumanizacijo, Baby Can Dance, ***** Boys, Coptic Rain/April Nine, Mitja Vrhovnik Smrekar, Demolition Group, Buldožerji.... :approve:

Smaug
25.02.2008, 12:14
V mojem srcu je plac samo za Sacho in Egote (http://http://www.myspace.com/egomalfunction). Upam, da bodo res izdali novo plato, ker dalec pojejo vse na nasi sceni (sorry bluesy za Meli :shy::d)

Stari pevec je imeli sicer tudi odlicen glas :approve:

Branka007
28.02.2008, 18:48
hodim po ljubljanskih ulicah, ...... se pravi majda sepe, poletna noč, bila je najin dom ... marjana držaj se pravi slovenski evergreeni oz popevke - tko se jih lepo igra no sm privšek pa mojimir sepe sta znala lep pa na videz lahek komad naredit tako zapletenega :)