Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 2 prosta spisa Daysleeper

Daysleeper
29.09.2005, 03:21
Moja menstruacija je pridna. Kadar ni, pokličem na pomoč gospoda Painkillerja. Vse bele stebričke prebarva v rdečo različnih odtenkov. Včasih ji malo barve uide tudi na rjuho, ali pa se ji zazdi, da so nekateri kosi spodnjega perila enostavno preveč dolgočasni. Dvakrat v življenju se je lotila projekta "Obarvajmo kavbojke", vendar ga je zaradi izrednega pomanjkanja interesa v nadaljnje opustila.
Je tudi zelo kulturna, saj se vedno najavi in naroči veliko čipsa in čokolade. Večinoma je zelo gostoljubna, saj je obiski gospoda Penisa niti približno ne motijo. No, njena gostoljubnost je najmanjša prvi dan najinega snidenja, saj me je takrat tako vesela, da bi me imela rada samo zase. Ponavadi od veselja malce ponori, zato je potrebna intervencija že prej omenjenega gospoda Painkillerja, ki si vzame kar kakšno uro ali dve za izčrpen pogovor z njo, jaz pa takrat malo zadremam.
Ker sva prijateljici že 11 let, imava redna mesečna srečanja. Zdaj se že tako dobro poznava, da veva, kako ravnati v določenih situacijah. Ta nekakšna domačnost odnosa je prispevala tudi k temu, da ve, da ji ne zamerim, če pride na obisk takrat, ko bi si jaz želela iti na morje s fantom. Ker v najin odnos zaenkrat še ne želiva vpletati kakšnih novih ljudi, jo takrat pač vzamem s sabo na morje. Stik z vodo pač neizmerno spodbuja njen umetniški navdih, saj takrat pospešeno barva stebričke, ki so ji dani na razpolago.
Dvakrat v celih 11-ih letih se je zgodilo, da je malo zamudila na redno srečanje, in takrat sem se malo ustrašila, da me vara s kakšnim fantom ali punco (je namreč biseksualka), vendar se je izkazalo, da je bil moj strah odveč, saj mi je povedala, da je imela za sabo krajše stresno obdobje, pa me s tem ni želela obremenjevati. Hja, pravijo, da je ljubosumje v mejah normale zanimiva začimba in s tem se po tej izkušnji moram strinjati, saj sem se je, ko je končno prišla, samo še bolj razveselila.
Torej, z nasmehom na obrazu naproti novim srečanjem!

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

Cvetlični deček
29.09.2005, 07:54
Kjudi. A to maš svoj stil pisanja, a maš kako vzornico, Fili ?

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

dvojčica
29.09.2005, 08:52
men je pa simpatično:2thumbs:

Nasmeh je edini, ki nič ne stane in ga lahko podarimo vsakomur in kadarkoli

stLARA
29.09.2005, 09:00
:clapping: Dobra doza smeha za dobro jutro...

...itak pa, da to moškim nerazumljivo :angel:

............................................
http://i9.photobucket.com/albums/a53/fridala/35268101440.gif (st.lara@hotmail.com)

nattka
29.09.2005, 09:56
quote:Originalna objava Davor

Če to spada pod literaturo mi pa res ni žal, da še nikoli nobene knjige nisem prebral.............

***, tis mymoon!

:clapping::clapping::clapping:

<h6> lepe ženske so kot ustvarjene za moške brez domišljije ...</h6>

Daysleeper
29.09.2005, 10:17
quote:Originalna objava Cvetlični deček

Kjudi. A to maš svoj stil pisanja, a maš kako vzornico, Fili ?

Nobenega stila, nobene vzornice. Je bil samo preblisk.

Lejte, pesniki pa pisatnli majo doma za svoje rokopise skrbno urejene arhive, jst mam pa namst tega skdn za pokvarjen papir... No in tam notr sm zadnč staknu svojo ta prvo popevko, k sm jo biu kdaj napisou... Hjooj, koko zdavni, zdavni je že to blo - tko sem zdi, k dj blo hmal po stvarenju sveta, mal po tistem, kj bog reku: "Bodi luč.", poj pa elektrika crknla. Pesem se imenuje Ajatutu, ali po slovensko: Ajatutu...

Daysleeper
29.09.2005, 10:19
Pod Literaturo spadajo pa resnejše stvari kot je tale nočni "prosti spis".

mrjerry
29.09.2005, 15:32
Sam zdej pa morm rect, da mi je cist jasn, kako se pocutite.

fancy
29.09.2005, 16:13
quote:Originalna objava Pancho

Filistejka, svaka ti čast :D:):2thumbs:

Like it very much :approve:

You have to expect things of yourself before you can do them.
--- Cobra Mind --- (http://galerija.jurerobic.net/albums.php)

Dobro napisano:clapping::clapping::clapping:

Živeti je nevarno. Vsako življenje se konča s smrtjo.

lady_lucifer
29.09.2005, 17:50
quote:Originalna objava popka

tis mau prtegnena:D

pikabu

kako popka to romanticno pove:blush:

Sköt dig själv och skit i andra.
http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d030.gif

Daysleeper
29.09.2005, 21:20
Ah, to da sem "prtegnena" pa res ni nič novega... Če se človek takega prenaša celo življenje, se pa res počasi že navadi.

mdg
30.09.2005, 07:16
:D Najbolj všeč mi je del z onim tipom...
kak mu je že ime...eeem...penisom.

Mislim, da imata tak pristn, juicy odnos, pa to.:D

Daysleeper
30.09.2005, 12:16
Juicy, juicy, sometimes bloody...

MyWay_SI
02.10.2005, 16:43
Ali lahko narediš še en "kratkometražni" posnetek oz. video. :2thumbs:

Daysleeper
02.10.2005, 17:33
:shock: Ej, kakšna huda ideja! :nonono: A si v kakšnem bandu, pa nimate denarja za Mitjo Okorna? :veryevil:

MyWay_SI
02.10.2005, 19:58
čisto resno ;)
že kot prosti spis je obetavno :2thumbs:
Iz tega bi se dalo narediti prav luštkan scenarij za kratki film :2thumbs:

Daysleeper
03.10.2005, 15:47
Uf, nekaj je posneti film, nekaj pa ponoči pustiti domišljiji, da rodi takle nedolžen prosti spis...

freya
04.10.2005, 06:39
upam, da je pridan in nima namena začet projekta Obarvajmo bele hlače
:D

mdg
04.10.2005, 07:29
quote:Originalna objava Filistejka

Čuj...to ni čisto nič "prepovedanega"...če te to rajca.:approve:

Daysleeper
05.10.2005, 16:06
quote:Originalna objava freya

upam, da je pridan in nima namena začet projekta Obarvajmo bele hlače

Je na dopustu. Kdo ve, s kom se goni... :dontknow:

Daysleeper
05.10.2005, 16:08
quote:Originalna objava mdg

Čuj...to ni čisto nič "prepovedanega"...če te to rajca.:approve:

Excuse me? Kdo pa govori o čem prepovedanem? Ali "prepovedanem"?

Snowblind
06.10.2005, 13:57
a je stabo kaj narobe?:dontknow::dead::dead::dead::(

In Flight Lies Freedom

Daysleeper
06.10.2005, 14:19
Marsikaj. Premalokrat rečem tisto, kar ljudje želijo slišati.

Snowblind
10.10.2005, 18:53
ne sj to je virlina
govorim o spisu

El Che Vive!

Daysleeper
10.10.2005, 23:32
quote:Originalna objava Phantom

a je stabo kaj narobe?:dontknow::dead::dead::dead::(

quote:Originalna objava Phantom

ne sj to je virlina
govorim o spisu

Je možno, da tadva posta prihajata od iste osebe? :dontknow:

Snowblind
16.10.2005, 16:19
O JA
GLEDE TEGA PA BODI KAR BREZ SKRBI:D

Ich will in Beifall untergehen - ja..

Daysleeper
17.10.2005, 14:50
Shizofreniki... :angel:

lump muc
06.11.2005, 00:45
jao ...

maček muri...

Daysleeper
06.11.2005, 17:22
Imaš prav.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

amaze646
06.11.2005, 21:37
LOL

Filistejka mas ti kr zilico za spise ja...:D;)

chriss
07.11.2005, 10:32
:D:D

Prijatelj je duša,ki prebiva v dveh telesih!

Daysleeper
09.11.2005, 13:39
quote:Originalna objava amaze646

LOL

Ne izzivaj, da še kakšnega ne napišem. ;)

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

summer
09.11.2005, 14:02

quote:Originalna objava amaze646

LOL

Ne izzivaj, da še kakšnega ne napišem. ;)

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

sam drugo temo si zberi prosim;)

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

Daysleeper
09.11.2005, 14:10
Nič bat, ponavljala se pa ne bi. :D
Bi si izbrala kakšnega od naštetih?

Osamljenost
Ljubosumje
Živčna napetost
Kompleksi
Črke

:rolling:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
09.11.2005, 14:47
Kot že prenekateri petek se odpravim v mesto z namenom, da bi se kar najbole zabavala, morebiti celo plesala, kar je ob današnjem glasbenem okusu velemnožic postalo že prava redkost. Če bi bila vernica, bi pred odhodom molila, tako pa niti tega ne vem, če ples pomankljivo oblečenih telesc (le komu ob skakanju v gneči ne postane vroče?) za gospoda tam gori le ni preveč pregrešna oblika zabave...
Hodim, hodim (ker je hoja bojda zdrava oblika transporta), pridem v zakajen lokal, si naročim kozarček rujnega, poiščem prostor (in ker imam srečo, ga celo najdem), ki po velikosti ustreza velikosti moje zadnjice... Opazujem ljudi, nekatere zaspane, nekatere nasmejane, nekatere, ki gledajo, kdo vse jih gleda, nekatere, ki so v pičlih petih minutah spili že tretji borovničevec in zdaj neumorno prepričujejo zadnjo borovničko, ki je trmasto prilepila na dno kozarčka, naj se jih vendarle usmili in preide v njihovo žejno (pardon, lačno) grlo...
Nekako se nalezem evforičnega petkovega vzdušja, in se začnem pozibavati v ritmu pesmi Highway to hell. Ne mine minuta, ko pristopi že dodobra vinjen mladenič, ki bi me rad povabil na burek... Ker nisem lačna, povabilo vljudno zavrnem, ne da bi pomislila, da bi ga to utegnilo prizadeti, a je rezultat viden, predvsem pa slišen tistim, ki stojijo oz. sedijo v najini bližini, saj mladenič vzroji in precej glasno vpraša: "A če bi te povabil na Beneški bienale, bi bil pa cool, a ne?!" Zmedeno gledam, nato pa hitro zberem misli in povem, da je čas taistega bienala že mimo, in da resnično ne vem, kaj bi počela v Benetkah v tako hladnem, sivem in duhamornem vremenu... Odgovor ga, kot kaže, ne zanima preveč, saj mladenič svojemu prijatelju že komentira zadnjo nogometno, ki si jo je ogledal. Odleže mi, saj sem se bala, da mi bo s svojim zatikajočim se in momljajočim govoričenjem onemogočil uresničitev moje želje po zabavi...
Naročim si nov kozarček vina in opazim, da se je vzdušje v lokalu prelevilo v pravo praznično rajanje, temu primeren pa postaja tudi izbor glasbe... Do plesa torej ni več daleč. A, glej ga zlomka, pravkar je zraven pristopil malo mlajši mladenič (ki sicer ne izgleda slabo, ampak kaj, ko nimam nobene želje po tožbi zaradi zavajanja mladoletnikov), ki sprašuje, kaj pijem... Ker nerada lažem, mu priznam, da pijem vino... Za trenutek izgine, nato pa se, ves žareč in ponosen vrne s polnim kozarčkom vina v eni, in velikim Laškim pivom v drugi roki. Mi ponosno pove, da "on je pa danes bolj na piru"... Pa mi začne razlagat, kako ga je profesorica za biologijo "vzela na piko" in je dobil že drugo nezadostno oceno v prvem semestru (zraven sicer prizna, da obakrat ni znal, ko je bil vprašan, ampak to zanj očitno ni zadosten razlog za nezadostno oceno)... Njegovo besedičenje o šoli, profesorjih, ukorih in neopravičenih urah me sicer dolgočasi, ampak kot dobra duša ga vseeno poslušam... Prav nič ne nakazuje na to, da ima zdrav občutek za to, kaj bi me utegnilo zanimati, zato se (rahlo razočarana, ker moj načrt o zabavi in preplesani noči tudi tokrat ni uresničil) odločim, da grem domov. Hitro se oblečem, dotičnemu mladcu zahvalim za pijačo in se neopazno (seveda...) izmuznem ven.
In, glej ga zlomka (drugič), tam stoji taisti mladec in me vpraša, če kdaj gledam zvezde in še preden pridem do besed, me z eno roko objame okrog ramen, z drugo pa pokaže v nebo in reče: "Glej, tamle je pa Veliki voz..."
Izvijem se iz njegovega objema, in mu jezno zabrusim, da na svoje veselje že nekaj let vem, kje je Veliki in kje Mali voz in da mu v prihodnje predlagam, naj si za osvajanje najde izvirnejšo tehniko, predvsem pa punco svojih let.
Grem nazaj v lokal, naročim kozarec vina, grem do DJ-ja, si zaželim svojo priljubljeno pesem, nato pa preplešem ostanek noči.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Pancho
09.11.2005, 15:34
:):2thumbs:

Style

Davor
09.11.2005, 15:42

:):2thumbs:

Style

Spet te je ena nekaj novega naučila:approve:

Še malo, pa se boš s prvo žensko pogovarjal v živo[}:)]

***, tis mymoon!

Pancho
09.11.2005, 15:51

Ampak še vedno zelo zelo daleč preden bo tvoj ego dorasel tvoji majhnosti al pa preden bo tvoja majhnost prerasla tvoj ego. :approve::veryevil:

Style

Daysleeper
09.11.2005, 15:54
Da se vama da brat... :nonono: :rolling:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Teo
09.11.2005, 16:10
tis čudna:D

Daysleeper
09.11.2005, 16:11
Neee... Res? :shock:

Tell me something new...

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

mrjerry
09.11.2005, 16:12
ful :nonono:

ej, zakaj je kar naenkrat moderno stosiranje v stilu (citiram) "nobene zelje po tozbi zaradi zavajanja mladoletnikov"

Is that supposed to be funny?

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.

Daysleeper
09.11.2005, 16:15
Moderno? :shock:
Kar se mene tiče, je to stvar izkušenj... Pri 18-ih sem bila zaljubljena v fanta pri 16-ih... Ko sva šla narazen, mi je pa grozil, da me bo tožil zaradi zavajanja mladoletnikov. Od takrta naprej se takim mladičkom raje izogibam. Za modo me pa boli kürac.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

MyWay_SI
09.11.2005, 17:17
Pravzaprav je to ena redkih stvari, ki jo je vredno prebrati.
Bravo Fili :2thumbs:
:kisses:

ARMEDhodzic
09.11.2005, 18:02

Da se vama da brat... :nonono: :rolling:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

A kaj ***ajo, da vidim, če ima smisel?

[}:)]

When you go down, you go down with me!

sadie_007
09.11.2005, 18:06
tale je mogoče mal bolna, ampak sej lohk, ane ...

Tak meglen in mrzel večer se dela zunaj. Kadar grem mimo okna in pogledam ven … Cesta, ki na koncu ulice zavije desno, je prazna in se lesketa. Najbrž je medtem padlo par kapljic.
Ven se odpravljam.
Si češem scufane rdeče lase pred ogledalom, jesen je, v šopih gredo stran. V wc. S konico prsta naredim luknjo v temno senčilo in potegnem po veki. Pa še po drugi. Lepo je.
Nocoj bo spet nekdo srečen.
Ampak še prej si bo, ko me bo poljubljal, mislil, da imam okus po nikotinu. In verjetno po rdečem vinu (čeprav je v resnici vedno belo). Pa ne bo nič rekel, ker poljubljat z mano se mu bo pa dobro.
Potem bo lahko pustil avto v garaži in šel gor. Kjer bo presenečen. Pod tole tanko svetlečo srajčko so namreč ranjena zapestja. Ne, nisem si rezala žil, preveč se imam rada. Samo igrala sem se, pa sem bila tokrat jaz spodaj. In ne, nič me ni bolelo. Zakaj vprašaš? Mene nič ne boli.
Če bo imel srečo, bo lahko spal na moji postelji. 210x210. No, če bo imel srečo, bo sploh bolj malo spal. Upam samo, da ne bo spet eden tistih, ki ostanejo v nogavicah. Tega ne prenašam. Čeprav vseeno vedno prenesem. Kdaj pa kdaj se pač rada prebudim z nekom ob sebi. Tudi če sem ime že pozabila. Če sem ga sploh kdaj vedela. Vsega mi res ni treba. Voditi evidence imen, da bi mogoče imela čistejšo vest. Me sploh ne gane. Kaj je že to 'čista vest'?
Zame so itak vsi Janezi.
Zaklenem in grem. Po še zmeraj prazni cesti.
Pogledam gor, v nebo. Taka megla je, da bi jo lahko rezal. In niti ene zvezde, zvezdice zaspanke. Nič zato. Saj nisem zaspana. Noč je še mlada in zvezdice so visoko nad meglo.
S cesto zavijem desno, potem pa naprej po pločniku čez most. Skoraj celo pot do mesta brcam kostanj pred sabo. Enega in istega. Skoraj celo pot. Na smeh mi gre. Tole z brcanjem imam še od srednje šole. Vedno sem kaj našla, da se je kotalilo z mano od postaje do doma. Včasih sem si zavestno rekla, ne, ne bom več, in sem šla mimo česa 'idealnega za brcat'. Ampak potem me je to tako znerviralo, da sem šla čez par minut nazaj po isti poti in skotalila kamenček do doma. Se mi je zgodilo, da sem bila že doma, da sem že zaklenila za sabo, pa sem se spet obula in šla nazaj. Moja mala nočna mora.
Lokal je prazen in hitro dobim malo belega. Si zvijem modrega samsona. Taka praznina, taka tišina. Kot bi gledal v moje srce. Kar zaboli me malo. In malo zapeče, ko dogori do konca. Spet se bo naredil mehur. Ki se ne bo utegnil zaceliti do prihodnjič.
Potem se prisede nekdo. Reče – take žalostne učke maš. Si mislim, možno, ampak na noter se smejem. Rečem pa – ja, saj sem malo žalostna. In potegnem rokave daleč čez zapestja. Nočem, da se prehitro prestraši. Janez.
Niti ne vem, kaj vse se pogovarjava. Znucane fraze. Ker če bi bilo kaj, kar bi me vsaj malo ganilo, bi si zapomnila. Pa si nisem. Si nisem imela kaj. Zato imam najbrž zdaj v resnici malo žalostne učke. Ker čas teče in nič ne reče. Čas brez pravljic. V moji postelji pa bo spet nekdo v nogavicah.
Ko se pozno ponoči, ki se je medtem že skoraj prevesila v jutro, vračava proti mojemu domu, opazim, da se je megla že malo dvignila. Taka lepa noč se je naredila. Ki se bo za moj okus malo preveč običajno končala. Ko sva že skoraj pred našim blokom, rečem – sediva še malo tja na klopce. Malo se poljubljava. V očeh mu berem, da je isto, kot bi lizal skurjene filtre. Ampak reče pa nič. Oh, kako so predvidljivi ti Janezi. Potem vstanem, počasi bom šla domov. Ti pa ne moreš z mano, mu namignem. Začudi se. Prime me za roke in potegne k sebi.
- Zakaj ne morem?
- Ne stiskaj me tako močno.
Pogleda dol, proti zapestjem. Prepozno potegnem majico čez. Pa tudi če bi jo, saj je že vsa krvava.
- Zato, rečem.
Se mi zdi, da je boljše, da je prej videl. Ker je lahko odšel. Mogoče kar malo preveč streznjen. Si je mislil, kaj neki je počela. Ampak rekel ni pa spet nič.
Ne grem se več teh igric z Janezi. Preveč se prestrašijo. In sem prepričana, da še dolgo potem ne zaspijo. Jaz sem pa še malo postala na balkonu in gledala zvezde. In noč je bila že stara.

My name is Bond. Sadie Bond.

summer
09.11.2005, 21:50

Osamljenost
Ljubosumje
Živčna napetost
Kompleksi
Črke

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

same pozitivne stvari:D..saj ne vem kaj bi:D

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

butnskala
09.11.2005, 22:15

Osamljenost
Ljubosumje
Živčna napetost
Kompleksi
Črke
BAR

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

ejga, a lohk izbiram...:veryevil::blush::tongue:

Daysleeper
10.11.2005, 00:04
BAR?! :shock: Kako bom pa kaj o tem napisala, če še televizije nimam?!
O šit, jst sm pa res za luno!

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
10.11.2005, 00:11
Bolna? Ne, še kako realna, in to mešanje med žensko in deklico (ki bi rada zvezdice), to mi je všeč. Pa tisto z brcanjem kostanja (ali kamenčka... A smo imeli vsi "idealnega za brcat"?
Jaz bi take stvari brala, ne pa nebuloz v stilu Alkimista.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

matt
10.11.2005, 00:21
Jaooo ... AC/DC pa borovnicevc .. boh te nima rad, kje s pa tak pajzl nasla???

Daysleeper
10.11.2005, 00:41
V Kranju imam svašta na zalogi.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

matt
10.11.2005, 00:50

V Kranju imam svašta na zalogi.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)
Kje v kranju? Jest sm se iz tisstih cajtov, ves, k je Davor samo zame pa se ene par kozlov lifrou Moskovskajo v svojo Lipo (pa muska je bla se dobra k jo je ales rolou)

Daysleeper
10.11.2005, 01:08
Jaz pa iz časov, ko ni več Jazza, in ti (če hočeš poslušat rock ali kaj temu podobnega) ne preostane nič drugega kot Down Town... ČE si v Kranju.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

matt
10.11.2005, 01:12
Downtown? A je to neki pub v KR?

Matr jest sm itak dinozavr .. zadnjic sm bluzil tm okol leta 89 ...

Daysleeper
10.11.2005, 01:14
Down Town je klasificiran kot rock bar... In na vsake toliko vanj zaide tudi kak dinozaver...

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

matt
10.11.2005, 01:17
Pa dobr .. kje? Krana se kr se neki spomnem ...

matt
10.11.2005, 01:18
Hehe, zadnjic k sm v en tak pajzl uletu, so vsi mislil, a je prsu fotr svojo mularijo pobrat :))

summer
10.11.2005, 06:10
skalca:clapping:

quote:Originalna objava butnskala

Osamljenost
Ljubosumje
Živčna napetost
Kompleksi
Črke
BAR

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

ejga, a lohk izbiram...:veryevil::blush::tongue:

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

summer
10.11.2005, 06:15
Fili....zelo lep in zabaven spis...mislim, da se vsaka najde v njem....:approve:

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

sadie_007
10.11.2005, 06:41

Alkimist sux :dead:

mrjerry
10.11.2005, 07:52

Moderno? :shock:
Kar se mene tiče, je to stvar izkušenj... Pri 18-ih sem bila zaljubljena v fanta pri 16-ih... Ko sva šla narazen, mi je pa grozil, da me bo tožil zaradi zavajanja mladoletnikov. Od takrta naprej se takim mladičkom raje izogibam. Za modo me pa boli kürac.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

V zadnjem tednu sem vsebinsko enako besedilo prebral na najmanj 3 mestih na forumu, pa se tko sem ga slisal ene 2x... Zato vprasam...

Kar se tice zavajanja mladoletnikov... Neumnost. Oseba mora biti starejsa od 14 (ali morda 15) let, pa se popolnoma jasno mora biti, da je slo za zavajanje (kar pa ni tako enostavno dokazat).

mrjerry
10.11.2005, 09:03
Parkiram, stopim iz avta in zaprem vrata. O ****a, kako je mraz. Zavijem se v usnje do tal in sežem po cigaret. Prižgem in se skozi Tivoli odpravim proti mestu. Ta sprehod obožujem. Minuta zatišja in samote pred celonočnim razgrajanjem. Park je prazen, megla se je spustila še posebej nizko. Odvržem cigaret in zarijem roke globoko v žep ter pomislim na dvojni chivas brez ledu. Nasproti smukne rdečelaska, ki pred seboj brca kamenček. Ali pa je morda kostanj, pomislim. Pa saj je že prepozno, je že ni. Obrnem se za njo in jo gledam, kako izginja v megli. Je še kaj takšnih, se vprašam?

Chivasu v mislih se pridruži prikupna blondinka. Ali pa je morda črnolaska? Pa saj je vseeno, samo da ima lep nasmeh in da spravi iz grla več kot 30 decibelov. Kaj je narobe z današnjimi ženskami? Ali so tako tihe, da jo komaj slišiš, ali pa se derejo kot branjevke. Takšnih žensk ne prenesem. Zdijo se mi, kot da so brez osebnosti. Najbrž jo sicer imajo, a osebnost moraš tudi izražati. In kako jo lahko izražaš, če si ves čas tiho?

Stopim v lokal in se komajda prerinem do šanka. Prosim za dvojni chivas, brez ledu. Obrnem se okrog in začnem gledati, s kom pijem. Ob šanku visi nekaj družb. Pretežno mlajši moški. Študenti so najbolj sproščeni, nekaj japijev z jabolčnim sokom v roki upa, da bo katera opazila nov mobitel, ki ga skrivajo v žepu in da bodo lahko čim prej navrgli kakšno modro o odličnosti svojega posla. Na drugem koncu opazim tri ali štiri sivolase najstnice, okrog katerih ovinkari prav toliko pol stoletja mladih fantičev. Tri lolite, ki so si se pred dvema urama razpletle kitke in nato ušle mami skozi okno, naročajo đusvodko. Dva moška s pivom v rokah nepremično, a vljudno opazujeta skupino punc, ki sproščeno plešejo na odsekane ritme ženske s hripavim glasom in brez posluha. Lepo je videti punce, ki uživajo. Nobena ni takšna, da bi jo odpeljal domov, ampak najbrž si tega sploh ne želijo. Malo je takšnih, v veselje nas, plehkih prepotentnih sarkastičnih cinikov. Pomislim, da tule ne bo nič. Sežem po zadnji cigaret in se sklonim naprej, da prižgem. Prisežem, da je nisem videl. BUM. Nekaj z vonjem po sex on the beachu se mi ulije po srajci in hlačah. Še z gorečim vžigalnikom v roki in napol prižganim cigaretom v ustih ujamem punco, ki se je prav nesramno zaletela vame. Ojoj, oprosti, mi je rekla. Lepo oblečena, lepi čevlji, preveč namazana, lep nasmeh in še lepši joški. To, da je rit čvrsta, sem vedel že prej, saj sem jo zanjo ujel. Prisežem, da ne zanalašč. Žal popolnoma pijana. Hočem jo skenslati, pa me nekaj prešine. Bi rajši videl, da je ploh in trezna? Moram govoriti z njo!

- Zakaj si se zaletela vame?
- Oprosti, nisem nalašč. Malo preveč sem spila, pa u teh klinčevih petah se ne da hodit.
Od višine se zvrti, zamrmram in ji naročim sex on the beach, sebi pa še dva chivasa v enem.
- Si sama tukaj?
- Ja. Ena prijateljica je šla domov, ker ji je slabo, druga si je pa našla fakbadija za danes.
- In ti?
- Nočem se zapletati z moškimi.
Take najhitreje padejo.
- Imaš rajši ženske, jo podražim.
- A ti misliš, da sem lezbijka, me grdo pogleda.
- Ne, mislim, da si zelo lepa in hudo potrebna mačka, ki vsem moškim v tem lokalu zameri, da je niso ogovorili, še preden se je do konca napila.
Zdej pa že zelo grdo gleda.
- Zadnja stvar, ki jo zdajle rabim, je psihoanaliza.
- Prva, ki jo rabiš, je pa ***. Pridi, greva.

In sva šla.
Vedno grejo.

Daysleeper
10.11.2005, 12:30
quote:Originalna objava sadie_007

Alkimist sux :dead:
Vem. Tvojemu sestavku do gležnjev ne seže. Tak približen je bil moj point.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
10.11.2005, 12:35
Jerry, tudi tvoj spis mi je všeč, samo pri tistem kostanju (ali kamenčku) sem se ustrašila, v katero smer boš šel.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
10.11.2005, 12:36
quote:Originalna objava matt

Pa dobr .. kje? Krana se kr se neki spomnem ...

Zadaj za Globusom, čez malo dvorišče, po stopnicah dol.

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
10.11.2005, 12:39
quote:Originalna objava summer

Fili....zelo lep in zabaven spis...mislim, da se vsaka najde v njem....:approve:
Hotela si drugo temo, pa si jo dobila. Če se mi da, kdaj še komu ustrežem, drugače sem pa kraljična na zrnu graha. :D

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Daysleeper
10.11.2005, 13:56
C,c,c... Same packarije ti grejo po glavi... :nonono: :D

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

mrjerry
10.11.2005, 13:57

Davor
10.11.2005, 14:01

Ampak še vedno zelo zelo daleč preden bo tvoj ego dorasel tvoji majhnosti al pa preden bo tvoja majhnost prerasla tvoj ego. :approve::veryevil:

Style

K ****a, nikol se ne moreš odločit kaj bi rad povedu.

***, tis mymoon!

Daysleeper
10.11.2005, 14:13
Jaz nič kriva. V nedeljo po spovedu minimalno eno Zdravomarijo zmolim še zate. :angel:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Verbal
10.11.2005, 14:30
Jaz sem najraje opazoval zvezde, ko so plapolale jugoslovanske zastave, na desetine jih je bilo ob praznikih, vsaka s svojo zvezdo, drugače bi izgledale, kot nizozemske zastave, če bi jih obrnili še za sto stopinj pa še osemdeset zraven.

Psychology rips out your soul, boredom kills your mind.

Cvetlični deček
10.11.2005, 14:40
jzt bi pa polubčkov filistejko pa sadie, pa jerrija , pa pozdravu moje starše, posebej očija pa mami ;)

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."

"White alert. White alert! White alert!! The mercenaries are here, our patrols have spotted 'em in the jungle. Quick, drink the potion, they've come to kill us! Quick! Drink the wine.. Drink the wine! They'll be here with flamethrowers! Drink, drink! In a few seconds you'll feel drowsy.. You'll lie down and go to sleep, sleep forever.." ~ Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones

Daysleeper
10.11.2005, 14:46
Ja, koliko staršev pa imaš poleg očija pa mamice? :shock:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Cvetlični deček
10.11.2005, 14:51
dej no, morm mal citirat sadžamo :sleepy:

"White alert. White alert! White alert!! The mercenaries are here, our patrols have spotted 'em in the jungle. Quick, drink the potion, they've come to kill us! Quick! Drink the wine.. Drink the wine! They'll be here with flamethrowers! Drink, drink! In a few seconds you'll feel drowsy.. You'll lie down and go to sleep, sleep forever.." ~ Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones

Daysleeper
10.11.2005, 14:55
OK, sam ne bit tečn. :kisses:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Cvetlični deček
10.11.2005, 14:55
:kisses:

:)

Luka2k
10.11.2005, 17:19
fili, zabavno branje!

Džeri - :D:D:tongue:

sejdi... wow... respekt!!! uestsait!

Oh My God! It's Full Of Stars...

Daysleeper
10.11.2005, 20:54
:clapping: :clapping: :clapping:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Luka2k
10.11.2005, 20:55
slizi, kr kušnu bi te...

Daysleeper
10.11.2005, 21:03
Glej ga, je že začel... Ccc, sama kürbarija... Najprej lupčki, pol pa... :nonono:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Luka2k
10.11.2005, 21:05
a pr teb gre kontra?

Daysleeper
10.11.2005, 21:08
Ne, zato pa govorim, ker vem, kako gre... Ampak jaz ljubimcev ne spoznavam na netu... :rolling:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)

Cvetlični deček
11.11.2005, 05:33
:clapping: slizi

mrjerry
11.11.2005, 07:27
Se luka napise en spis, pa lahko poklicem Ritchieja, da bi tole zreziral. :clapping::clapping::clapping:

mrjerry
11.11.2005, 08:46
Zbudil sem se. Zgodaj, kot običajno. V kopalnici odprem drugo oko in si natočim vode v umivalnik. Milo za britje in britev. Old skool, vem. Všeč mi je. Z mrzlim jeklom drsim po licu. Obožujem ta občutek. Že navsezgodaj zjutraj je treba biti zbran. Po novopočeni dojenčkovi riti polijem aftershave. Imam jih najmanj 30. Aftershaveov, leta zaenkrat še štejem…

V kuhinji pripravljam kavo. Kuham dvojno. Andreja se mi ne zdi tip ženske, ki zjutraj pije zeleni čaj ali kakšno podobno zenovsko sranje. Ali pa je morda Anita? Ime je prvo, kar pozabim. V kroniki preberem, da je neznanec v nekem ljubljanskem lokalu pretepel žensko in izginil v noč. Menda je bil pijan. Smešno. Mene ženske običajno tepejo po tem, ko se streznijo. Nalašč malo bolj ropotam in končno se krmežljava bodoča boljša polovica (pa ne moja) prikaže v kuhinji. Zavita je v mojo odejo. Svileno. Z Madagaskarja. Marsikaj prenesem…

- Dobro jutro, se sramežljivo nasmehne.
- Kavo kuham.
- Mmmmm… Imaš mogoče natren?
****a… Pet do šestih zjutraj misliti na tablete.
- Nimam ga.

Grem v spalnico da se oblečem. Še preden si zapnem srajco, avtomat zapiska. Kava. Grem nazaj in jo natočim v skodelice. Med dodajanjem mleka začutim na hrbru nekaj toplega, na rami pa trdo, a nežno žensko brado.

- Včeraj mi je prišlo, zašepne.

Skodelice nesem na mizo. Punca pricaplja za mano in me žalostno gleda.

- Zakaj si pa zdaj tak?
- Kakšen? Zapenjam si srajco.
- Zoprn.
- Kaj bi pravzaprav rada? V odsevu okna si zavezujem kravato.

Oči se ji zarosijo.
- Ne vem… Nisem pričakovala, da boš takšen.

- Tak sem, kot zmeraj. Jutro je in v službo grem. V predsobi na komodi je steklena posoda. V njej so žetoni za avtobus. Lahko pa ti pokličem tudi taksi. Žal te ne morem nikamor peljati, ker moram biti čez pol ure na sestanku. Če želiš, greva lahko jutri na večerjo, zdaj moram pa iti. Vrat ti ni treba zaklepati, ker to storijo sama. Zavezujem čevlje.

- Nikamor ne bom šla s tabo. Še večji prasec si od ostalih.

Preden si do konca zapnem plašč, je že oblečena.

- Saj bi te na gobec, pa se mi zdi škoda časa. In že je ni več.

To sem tudi pričakoval. Ženske so lahko blazno hitre.

summer
11.11.2005, 08:51
Jerry:approve:

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

sadie_007
11.11.2005, 09:00
:approve:

mrjerry
11.11.2005, 09:01
A je kera od vaju Anita?

sadie_007
11.11.2005, 09:03
quote:Originalna objava mrjerry

A je kera od vaju Anita?

če bi bla jst Anita, pol ti v teli zgodbici ne bi šel v službo :clown:

mrjerry
11.11.2005, 09:04
Potem pa naslednjic brcaj kostanj pocasneje. Saj nisi Wayne Rooney.

silence
11.11.2005, 09:04
quote:Originalna objava sadie_007

summer
11.11.2005, 09:07

A je kera od vaju Anita?

kavo pijem s sladkorjem...pa ne rabim govorit da mi je prišlo..se sliši:veryevil:

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

sadie_007
11.11.2005, 09:10

Potem pa naslednjic brcaj kostanj pocasneje. Saj nisi Wayne Rooney.

preber ta zadnji stavek v svoji zgodbici :approve:

aja ... pa če bi bla jst Anita, bi te sama porazirala ... bi ti mrzlo jeklo pognalo kri po žilah, mi lohk verjameš, da bi fajn prtisnla :blush:

mrjerry
11.11.2005, 09:14
:cool::tongue:

mrjerry
11.11.2005, 09:18
ce bi bil vzorno pobruhan, tudi zakuska ne bi bila problem :veryevil:

freya
11.11.2005, 09:26
dobri ste:clapping::clapping::2thumbs:

summer
11.11.2005, 09:27
zgodba je dobra:approve:sam baba je pusi:nonono:anita al kaježe:D

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

mrjerry
11.11.2005, 09:28
ja take so...

kaj cmo

summer
11.11.2005, 10:01

ja take so...kaj cmo

ja...:approve:dobr da so izjeme:D

FREEEEEDDDOOOMMMMMM

Davor
11.11.2005, 10:12
fak, a tukaj se gresta katera substanca bolj pribije?

***, tis mymoon!

Daysleeper
11.11.2005, 11:31
Še ena dobra zgodba, Jerry... :approve:

Tukaj domuje voda.
Moker sem od tebe.
Jaz sem tvoja ženska.
Ti si svoja ženska
Morava se ločiti.
(To je koristen izum)