Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Živalska krzna...

Ice_Queen
15.10.2005, 20:28
Kwa si mislite,ko na ulici srečate eno gospo ki ima na sebi
pravo živalsko krzno??

Če Bi Umirali Tisti,Ki Ljubijo...
Bi Umrla Prva...
Če Bi Umirali Tisti,Ki So Ljubljeni...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

Jakec
16.10.2005, 01:57
včasih mi je bilo kul....zdaj mi pa že lep čas več ni:dead: (mam činčilo doma:clown::blush:)

I finally found ANY key....

doody
16.10.2005, 05:01
Če bi tista gospa,morala sama pobit živali za svoje krzno,verjetno nikoli ne bi nosila tega.Pa tudi seznanjnena ni,kako to delajo tisti,ki se s pobijamnjem teh živali ukvarjajo poklicno.

http://ronaa.freehost386.com/
Tak je zakon in ne odstopam od tega.Bljak

vilivolcini
16.10.2005, 09:27
krokodiljevo krzno sem gledu oddajo:disapp:kaj naredijo z njimi jih ujamejo jih gojijo v majhnih prostorih k jih je po ene 20 notr pol jih z eno špego primejo za vrat potegnejo ven iz celice primejo eno reč k ji pravimo pištola in pum ga ustrelijo v vrat pol pa to kožo režejo in prodajo za par miljonov:dead:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~
prosimo počakajte,v pričakovanu odgovora...loading...program je nared...visual basic
loading...se opravičujemo , ker je sredi dela program crknu...loading...nothing...

DarkBloom
16.10.2005, 15:03
:nonono:take kuzle & kozliči , ki nosjo krznene zadeve so sam za na odstrel :disapp:

------------------------
A perfect concert my best friend
So much to live for, so much to die for
If only my heart had a home

vilivolcini
16.10.2005, 15:17
:disapp:

prosimo počakajte,v pričakovanu odgovora...loading...program je nared...visual basic
loading...se opravičujemo , ker je sredi dela program crknu...loading...nothing...

Ice_Queen
16.10.2005, 16:06
quote:Originalna objava DarkBloom

:nonono:take kuzle & kozliči , ki nosjo krznene zadeve so sam za na odstrel :disapp:

------------------------
A perfect concert my best friend
So much to live for, so much to die for
If only my heart had a home

jp,jp,jp... maš čist prou!!!!:approve:

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

CaptainBlackAdder
17.10.2005, 14:35
quote:Originalna objava vilivolcini

krokodiljevo krzno sem gledu oddajo:disapp:kaj naredijo z njimi jih ujamejo jih gojijo v majhnih prostorih k jih je po ene 20 notr pol jih z eno špego primejo za vrat potegnejo ven iz celice primejo eno reč k ji pravimo pištola in pum ga ustrelijo v vrat pol pa to kožo režejo in prodajo za par miljonov:dead:

:rolling: To bi pa rad videl.

__________________________________________________ ________
Baldrick, believe me, eternity in the company of Beelzebub and all his hellish instruments of death will be a picnic compared to five minutes with me and this pencil if we can't replace this dictionary.

vilivolcini
17.10.2005, 14:42
mislim da je zeleno..rjavo

itak ga zašijejo in predelajo

chriss
17.10.2005, 15:21
krzno:dead:...boge živali:disapp:

Prijatelj je duša,ki prebiva v dveh telesih!

TuNina
17.10.2005, 15:32
smeh krokodilje krzno :D:D:D

http://freeweb.siol.net/tvogrin1/raspa.gif

firemen
17.10.2005, 16:17
quote:Originalna objava chriss

krzno:dead:...boge živali:disapp:

Prijatelj je duša,ki prebiva v dveh telesih!
provmaš

lunica
17.10.2005, 16:19
Mene pa najbolj vrže iz tira, ko vidim da majo kakšno lisico ali pa kuno obešeno za vrat. Zaj se bo to čudno čulo, samo meni se zdi kot da bi si zaj otroka nagačla pa nosla okrog vrata. :dead::dead::dead:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
Sem del Sonca, kot je oko del mene. To, da sem del Zemlje moje noge povsem dobro vedo in moja kri je del morja.

firemen
17.10.2005, 16:40
to mi gre na jetra k pobijajo zarad teh j..enih kož k niso nč vredne
če bojo vsak dan še naprej tok pobijal zarad teh kož ne bo nobenih žival veččččč

bobi
17.10.2005, 18:21
quote:Originalna objava Ice_Queen

pravo živalsko krzno??

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

Kaj si mislim?

100 lisic na en prasic :D

silence
18.10.2005, 10:26
quote:Originalna objava bobi

pravo živalsko krzno??

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

Kaj si mislim?

100 lisic na en prasic :D

:2thumbs::clapping::clapping::approve::approve:

eisenhower
18.10.2005, 10:41
se pravi usnje lahko nosimo, ker te živali gojimo tudi za meso ali kako:dontknow::dontknow:

Silent enim leges inter arma

vsevednez
22.10.2005, 19:00
Meni se pa vtikanje izključno v krzno na ženskah zdi navadna hinavščina. Kako pa se dela s piščanci na farmah? Celo življenje preživijo stisnjeni v mali kletki in tudi božajo jih ravno ne...in takih ubogih živali je milijone oz. milijarde...Kaj pa krave, ki jih vozijo s kamioni gor pa dol. To ni mučenje? ampak treba si je izmisliti nekega krivca, da imamo sami čistejšo vest,ne?

vsevednez
22.10.2005, 19:02
Sam sem bil načeloma proti nošenju krzna, dokler nisem bil priča glupostim jadranke juras, ki očitno v lajfu ima kaj počet.

vsevednez
22.10.2005, 19:02
popravek: NIMA kaj počet

mgolob
22.10.2005, 19:25
:(:(:(

doody
22.10.2005, 20:07
Ko bodo imeli krokodili KRZNO,bom tud jest kakega ruknu.Dokler pa imajo navadno kožo(usnje),sem pa proti gojenju živali samo zaradi kože.

http://ronaa.freehost386.com/

butterflyka
23.10.2005, 15:13

pravo živalsko krzno??

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

mislm si da je vrjetn prasica(sori za grde besede) ušla iz kšne jame vn pa ne ve da se da u trgovin ubevt šal pa ostala oblačila pa mislm si da pol tko al pa tko ni socializirana oseba pa sm rajš tiho k bi mi samo zakrulla nekj nazaj.
pa zavem se da se zdj po svetu sprehaja še mn res fletkanih žvauc:(

Anchy:)

vilivolcini
23.10.2005, 20:00
no zdej ko je že tok teroristov in filozofov bo kmalu prašičje,rčje,in človeško krzno...;)

doody
30.10.2005, 00:38
Ha,še vedno so med nami ljubitelji in poznavalci krokodiljega krzna.:hammer:

http://ronaa.freehost386.com/ http://www-zanzan.poha.net/

Lei
31.10.2005, 12:41
Men je pa jadranka kul. je vsaj izkoristla svojo prepoznavnost za neki pametnega. :2thumbs:

http://www.shrani.si/pics/6530119547.gif

lunica
31.10.2005, 14:24
Jutri bo 1. november in že spet bomo lahko gledali "elegantne" stare dame v krznenih plaščih kako bodo strašile po pokopališču. :dead::dead:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~
Sem del Sonca, kot je oko del mene. To, da sem del Zemlje moje noge povsem dobro vedo in moja kri je del morja.

ARMEDhodzic
31.10.2005, 14:48
Krzno je debest.

[}:)]

When you go down, you go down with me!

sadie_007
31.10.2005, 17:23
quote:Originalna objava ARMEDhodzic

Krzno je debest.

:approve:

My name is Bond. Sadie Bond.

Morena
31.10.2005, 17:26
Jaz pa razmišljam, da bi eno kosmato babo ali pa kosmatega deda odrla (in si sešila en plaščič). Po možnosti še pri življenju (kot to delajo pri živalih... da ne bi poškodovala 'krzna'). A mislite, da bi šla v arest? A to pa se ne sme?

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

mrjerry
31.10.2005, 18:14
Ne, ne sme se.

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.

Morena
31.10.2005, 18:27
Zaj je pa še bolj mamljivo.

:D

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

mdg
01.11.2005, 16:20
Ti bi bil en Duenjas dovolj ?:shy::D

CaptainBlackAdder
02.11.2005, 14:36
quote:Originalna objava mdg

Ti bi bil en Duenjas dovolj ?:shy::D

:rolling:

__________________________________________________ ________
Baldrick, believe me, eternity in the company of Beelzebub and all his hellish instruments of death will be a picnic compared to five minutes with me and this pencil if we can't replace this dictionary.

šnela
02.11.2005, 15:59
quote:Originalna objava sadie_007

Krzno je debest.

:approve:

My name is Bond. Sadie Bond.

That is so ****in' true. Ampak gledati odrte živali, je pa nekaj drugega, ne?

bico
02.11.2005, 17:46
No, da popravim:101 lisica, pod njimi prasica. Če bi videl kakšno "damo"
ki se oblači v krzno, bi za hrbtom pripopal enga mastnega iz pete potegnjenga smrkla na krzno.:(Sem gledal uro in pol dolg film o pobijanju živali samo zarad krzna. Priznam, skor sem se zjokal. ]GREEN PEACE RULZZZZ!:approve:

------------------------
ROCK'NROLL!

Maxus
06.11.2005, 14:42
Kaj naj naredim:dontknow:
Posedujem usnjeno jakno,vsi moji čevlji so usnjeni,pasovi ,denarnice,
rokavice tudi,sedeži in volan v avtu usnjeni,za švasanje mam dva predpasnika,jakno,hlače in rokavice usnjene,v televizijo bulim z usnjene
sedežne...pa še kej bi se našlo:hammer:....aja,saj to ni krzno,je samo
usnje:angel:

doody
06.11.2005, 16:33
quote:Originalna objava Maxus

rokavice tudi,sedeži in volan v avtu usnjeni,za švasanje mam dva predpasnika,jakno,hlače in rokavice usnjene,v televizijo bulim z usnjene

Ti kar uživaj v asvojem usnju.Ni panike.

http://ronaa.freehost386.com/ http://www-zanzan.poha.net/

pufka
09.11.2005, 19:08
js bi kr staro odrla pa bi v njeno kožo žival oblekla!!

vse dobre stvari so nore in svobodne

pufka
09.11.2005, 19:09
quote:Originalna objava bico

No, da popravim:101 lisica, pod njimi prasica. Če bi videl kakšno "damo"
ki se oblači v krzno, bi za hrbtom pripopal enga mastnega iz pete potegnjenga smrkla na krzno.:(Sem gledal uro in pol dolg film o pobijanju živali samo zarad krzna. Priznam, skor sem se zjokal. ]GREEN PEACE RULZZZZ!:approve:

------------------------
ROCK'NROLL!
se podpišem pod to!

vse dobre stvari so nore in svobodne

vilivolcini
10.11.2005, 16:02
glejte in se nažalostite:blackeye:ke ma človek pamet?
glava boli?ker smala špika...
http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

bico
11.11.2005, 16:09
PRASCI:disapp::disapp:

------------------------
ROCK'NROLL!

paris hilton
24.11.2005, 14:09

pravo živalsko krzno??

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

Vprašala bi jo, zakaj nosi tuje krzno, svojega pa brije!?:(:(
Pa rekla bi tut tko k je zdej v eni reklami, da je tut njeno krzno včasih imelo srce!!!:(:(

paradox
25.11.2005, 06:17
http://www.jzoo.com/java/scrollingimages/images/cows.jpg

hekerca
25.11.2005, 12:31
jst sm ful proti tem č jih ž morjo met naj majo saj umetne

55
25.11.2005, 15:34
Če imate možnosti si oglejte oddajo na Prva tv, Skozi ključavnico z Nino Gajič ,ponovitev 27. 11. v nedeljo ob 11.20 uri, kjer je oddaja posneta z ljubljansko krznarko.

Svašta.

55

paradox
26.11.2005, 05:29
quote:Originalna objava Maxus

...zgleda, da te niso precital:D;)

...predlog: ...vse na kup...nared kres, pa uzivaj ob iskricah:D:clown:

Resno, pa...folk dejansko uporablja le tisti, del svojih mozganov katere je 'pobozala' kaksna javno-osvescujoca-trenutno-aktualna-(pol)resnica'...Osebno nisem 'prijatelj' usnja, in imam le jacket in seveda cevlje od te vrste materijala. Imam pa krzneno jakno, ze dobro desetletje in se pocutim ze kar herojsko, ko jo obicajno enkrat letno, ko pritisne mraz tja pod -30C (vrag nic toplejsega ne premorem:hammer:) navlecem nase.
V smeti se mi jo zdi skoda vrzt (nocem 'pokvarit' nasih brezdomcev), prodat se jo ne da (pa ce tudi bi jo lahko, bi spet sirila naokoli to kar ne odobravam:nonono:), da bi jo pa uporabila namesto tepiha se mi zdi pa se bolj banalno...

Skratka - nasveti dobrodosli :D...

Se Bolj Resno, sem pa proti klavnicam vseh vrst! ...pa karkoli ze pride iz njih, ali za v usta, ali za obleci sedez avtomobila, ali pa kaj kosmatega za okoli 'vratu'.

In VSI, ki se v tej temi neposredno 'tolcete po prsih' kako ste humani upam, da dobro premislite o vseh izdelkih, ki jih kupite, ce slucajno niso bili posledica krutosti do ostalih clanov zivalske vrste!!!

...talk is cheap! :(

bico
27.11.2005, 18:12
Paradox, če jo že maš, jo nos, ampak ne več kupvat tega krzna, ker boge živalce žive odirajo, ker iz hladne živali gre krzno težko dol. Usnje mam tud jaz, saj rocker brez usnja ni rocker. ;)Pa zadnjič sem videl eno fino "DAMO" ki je mela lisico okol vrata. Ej, mrtvo žival okol vrata met je pa bolano. Mam tut jaz jakno dolgo, a kaj naj.:dontknow: ***i ga, tako pač je.:disapp:

------------------------
ROCK'NROLL!

paradox
28.11.2005, 02:27
quote:Originalna objava bico

Paradox, če jo že maš, jo nos, ampak ne več kupvat tega krzna, ker boge živalce žive odirajo, ker iz hladne živali gre krzno težko dol. Usnje mam tud jaz, saj rocker brez usnja ni rocker. ;)Pa zadnjič sem videl eno fino "DAMO" ki je mela lisico okol vrata. Ej, mrtvo žival okol vrata met je pa bolano. Mam tut jaz jakno dolgo, a kaj naj.:dontknow: ***i ga, tako pač je.:disapp:

...Rocker:music:...hvala za dovoljenje:clown:
...btw, moja jakna je bila novoletno darilo in ne moja izbira;)
...kar se pa lisic okol vratu in sploh krzna, usnja, zrezkov, etc. tice pa upam, da bo na svetu vedno vec ljudi, ki bodo videli zival tudi malo drugace kot samo, jakne, plasc, cevlje, al pa zrezek for that matter...

...in, prav tako pomembno, da bodo tisti, ki so 'zaljubljeni' v svoje pets (pri nas obstajajo psicki z zlatimi kronami v zobeh) izrazali taksno socutje in 'humanity' TUDI do socloveka!

...tisto limanje pljunkov na "DAME" pa rajsi opusti...so boljsi nacini osvescanja, ki tudi taksnim znajo dati misliti;)

...pa zivel rock-and-roll:music::clown:

povožena žival
28.11.2005, 17:58
:nonono::hammer:

s

Davor
30.11.2005, 14:08
***** novo ledrco moram kupit.

***, tis mymoon!

ARMEDhodzic
30.11.2005, 14:23
Jaz sem ženi ravno kupil nov krznen plašč in pravi, da je bil prejšnji boljši.

Davor
30.11.2005, 14:26

Jaz sem ženi ravno kupil nov krznen plašč in pravi, da je bil prejšnji boljši.

Predno ji daš lisico okrog vratu jo moraš vsaj ubiti.

***, tis mymoon!

Goody
30.11.2005, 14:32
dejta vedva sej se ne rabta vsakič no :sleepy::nonono::hammer::veryevil:

Goody - Kraljica forumov http://freeweb.siol.net/kompar78/Avatar/muc_goody.jpg
Jaz sem v resnici tle mišičasta redarka in zaščitnica moderatorjev ... PAZI!

Pridržujemo si pravico, da po svoji presoji in brez pojasnila odstranimo ali spremenimo katerikoli podatek, ki ga pošljete forumom, če se nam zdi ta neprimeren. :veryevil: (http://forumi.siol.net/policy.asp)

BMX
15.03.2006, 11:43
Danes je mednarodni dan aktivnosti za zaščito tjulnjev.

http://www2.shrani.si/files/od20prik334671.jpg

http://www2.shrani.si/files/krut20po334670.jpg

http://www2.shrani.si/files/pobijajo334672.jpg

http://www2.shrani.si/files/vec48d20334675.jpg

http://www2.shrani.si/files/prec5bei334673.jpg

http://www2.shrani.si/files/prec5bei334674.jpg

Krzno, ne hvala!

sadie_007
15.03.2006, 12:58

tiulnčki so pa ful lepi in majo lepe nedolžne učke in sploh ne morem gledat unih slikc naprej :dead:

partibrejker
16.03.2006, 09:08
pravo živalsko krzno??

Bi Umrla Prva...
Bi Umrla Zadnja...
yay se nrdy!!

jest si mislm: krava po***ana upam da crkneš

sadie_007
16.03.2006, 09:37
una v prejšnjem poletu je bla huda

a naslovnica :shy:

silence
16.03.2006, 16:39
Glih zadnjič sem gledala nekega nemškega oblikovalca krzna:dead: (pozabila ime:blush: )...tipo nesramno bogat ...itak.... in njegova razlaga je bila (ko so ga vprašali ravno o teh masakrih in o protestih na njegovih modnih revijah), da človek itak že od nekdaj nosi krzno in bla bla:shock: :shock: :hammer:...najbolj zlajnana razlaga sploh:dead::dead: ....Valda boli njega; važno da so tiste njegove bogate stranke ...kao zadovoljne:sleepy:
Uffff..kolk je bil nagravžen plašč :dead: :nonono: ..Men bi lahko plačal, pa tega ne bi dala nase :dontknow:

BMX
16.03.2006, 20:01
Glih zadnjič sem gledala nekega nemškega oblikovalca krzna:dead: (pozabila ime:blush: )...tipo nesramno bogat ...itak.... in njegova razlaga je bila (ko so ga vprašali ravno o teh masakrih in o protestih na njegovih modnih revijah), da človek itak že od nekdaj nosi krzno in bla bla:shock: :shock: :hammer:...najbolj zlajnana razlaga sploh:dead::dead: ....Valda boli njega; važno da so tiste njegove bogate stranke ...kao zadovoljne:sleepy:
Uffff..kolk je bil nagravžen plašč :dead: :nonono: ..Men bi lahko plačal, pa tega ne bi dala nase :dontknow:
Ravno danes sem si v trgovini v centru LJ med knjigarno Vale Novakom in prodajalno tekstila Walter Wolf ogledoval krznene plašče (iz junca?) v izložbi.:dead: :dead: Cena: več kot mio SIT. In da ti kdo to nosi....Ogabno.:dead: :dead:

m24u50
16.03.2006, 21:53
Saj veste kaj pravijo:
Krzno najbolj pristoji prvemu lastniku !!

Se kdaj vprašate- ali so ljudje premalo osveščeni o krznu (oz. kaj preživljajo uboge živalce)
- ali so enostavno brez srca

silence
17.03.2006, 08:23
Ravno danes sem si v trgovini v centru LJ med knjigarno Vale Novakom in prodajalno tekstila Walter Wolf ogledoval krznene plašče (iz junca?) v izložbi.:dead: :dead: Cena: več kot mio SIT. In da ti kdo to nosi....Ogabno.:dead: :dead:Nosijo...in to s ponosom :censored: :dead:

BMX
17.03.2006, 08:42
Nosijo...in to s ponosom :censored: :dead:
To je meni tako ogabno.... V socializmu je bilo to še dopustno, saj je šlo za nek statusni simbol. Ampak v letu 2006?:nonono: :nonono: Moram reči, da sicer nisem nestrpen, ampak če bi videl žensko s krznom, bi ji sigurno dal kako pripombo.:censored: :censored:

silence
17.03.2006, 08:48
To je meni tako ogabno.... V socializmu je bilo to še dopustno, saj je šlo za nek statusni simbol. Ampak v letu 2006?:nonono: :nonono: Moram reči, da sicer nisem nestrpen, ampak če bi videl žensko s krznom, bi ji sigurno dal kako pripombo.:censored: :censored:A misliš, da bi se sekirala.... nabita s kešom..boli njo kaj si ti al pa ker drug ''navaden povprečnež'' (:cool: ) misli o njej...važn, da ima ona plašč za miljon ali več :dead: ....

Medved Pu
17.03.2006, 09:03
A misliš, da bi se sekirala.... nabita s kešom..boli njo kaj si ti al pa ker drug ''navaden povprečnež'' (:cool: ) misli o njej...važn, da ima ona plašč za miljon ali več :dead: ....
Včas so rekli:sto lisic na en prasic!
:nonono: :rolling: :rolling: :rolling: Resnično, resnično...

BMX
17.03.2006, 10:36
A misliš, da bi se sekirala.... nabita s kešom..boli njo kaj si ti al pa ker drug ''navaden povprečnež'' (:cool: ) misli o njej...važn, da ima ona plašč za miljon ali več :dead: ....
Ne bi rekel, da bi bila tako imuna: v času srednje šole smo se na trolah glasno zayebavali iz žensk, ki so nosile krzno. Govorili smo v stilu "poglej če (žival iz katere je krzno) še miga". Verjemi, da jih je bilo sram.:big: :big:

BMX
17.03.2006, 11:30
jst sem pa crkavu od smeha k je moj sin eno na busu uprašu kera žvau je to pa k mo je rekla da je modra lisica jo je še vprašu če je ona tud te lisice pojedla( babica ima zajce,moja lubi pa iz teh kož potlej sešije razne stvari)
Otroci vprašajo na prvo žogo in ne ovinkarijo.:big: :big:

sadie_007
17.03.2006, 11:31
neeeee fotke z reportaže o pokolu mladičev tista k je blo trupelce odrto a pogled iz steklenih očk direkt v objektiv
lp dkivi

sej vem :dead: ... sam naslovnica je bla pa dobra :blush:

popka
17.03.2006, 12:15
Pred leti ena fora z avtobusa:

Študent fykne notri drobiž za avtbobus, pa mu ene par kovancev mimo zleti. Za njim je stala ena dama v pelcmantlu in vzklikne "tolar na tolar - palača :approve: ". Pa jo poba pogleda, premeri od glave do nog, pa poreče "fyk na fyk - pelcmantl :veryevil: ".

:rolling: :cool:

Medved Pu
17.03.2006, 22:02
Pred leti ena fora z avtobusa:

Študent fykne notri drobiž za avtbobus, pa mu ene par kovancev mimo zleti. Za njim je stala ena dama v pelcmantlu in vzklikne "tolar na tolar - palača :approve: ". Pa jo poba pogleda, premeri od glave do nog, pa poreče "fyk na fyk - pelcmantl :veryevil: ".Dooobra...:rolling: :rolling: :rolling: :rolling:

Medved Pu
17.03.2006, 22:03
jst sem pa crkavu od smeha k je moj sin eno na busu uprašu kera žvau je to pa k mo je rekla da je modra lisica jo je še vprašu če je ona tud te lisice pojedla( babica ima zajce,moja lubi pa iz teh kož potlej sešije razne stvari)Upam, da si ga peljal na zasluženi sladoled.:wink:

silence
18.03.2006, 15:19
jst sem pa crkavu od smeha k je moj sin eno na busu uprašu kera žvau je to pa k mo je rekla da je modra lisica jo je še vprašu če je ona tud te lisice pojedla( babica ima zajce,moja lubi pa iz teh kož potlej sešije razne stvari):rolling: ....Mali je car!! :clapping::clapping:...''Gospa'' pa verjetno tud dojela ni :censored:

aussie
01.04.2006, 15:43
Aja, zajce met okrog vratu je pa kul???? Jao, jao.....

PARIS HILLTON
21.04.2006, 18:00

http://www2.shrani.si/files/krut20po334670.jpg

http://www2.shrani.si/files/pobijajo334672.jpg

http://www2.shrani.si/files/vec48d20334675.jpg

http://www2.shrani.si/files/prec5bei334673.jpg

http://www2.shrani.si/files/prec5bei334674.jpg

Krzno, ne hvala!

Zame največja grdobija, ki jih ljudje počnejo z živalmi!!!!:nonono: :nonono: :nonono:
DOL S KRZNOM!!!!

Njuška Trap
21.04.2006, 19:39
Tudi jaz se ne morem zadržat, če vidim krznjen plašček... Ponavadi v stilu "kakšna lepa trupelca so na tem grobu"...

čebulica
31.10.2006, 16:54
drek pa krzn! če pomislš, kolk žvali pobijejo za en neumn plašč...

nattka
31.10.2006, 20:22
drek pa krzn! če pomislš, kolk žvali pobijejo za en neumn plašč...

anede ... pa za vse šnicle, klobase, salame, McDonaldse, domače župce in podobne zadeve ...

pa vsi bi ornk usnjene škornje, pa ornk usnjene torbice, pa koralde na usnjenih trakcih ...

a je krava kot žival kaj manj vredna od tiste, ki nosi krzno ...
ali nas krzno bode samo zato, ker si ga ne moremo privoščiti ... mcdonalds si pa lahko ...

popka
01.11.2006, 06:54
ne, nattka. men osebno je krzno na človeku grdo, še vsaka mi je zgledala k en medved v njem in ni res nič foušije kle.

me pa moti zato, ker je krzno dejansko luksuz in ga nihče ne potrebuje- razen kaki eskimi, tem prav nič ne zamerim, če ga nosijo. in moti me način, kako krzno pridobivajo. zelo me moti....