Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : NBA liga 2005/2006

Strani : 1 2 3 [4]

grantica
04.07.2006, 18:12
Ja, to sem tut jst brala na ESPN, da Bullsi Chandlerja ponujajo... sam nisem vedla, da za Mariona! Jaz tega trada nikol ne bi izvedla, z vsem spostovanjem to Chandlerja, samo Matrix ma z lahkoto double-double povprecje tock in skokov+zelo je atraktiven igralc in privlacen za gledalce, da o merchandise stuff sploh ne govorimo, kolk je vreden...

Celticsi bojo letos naredil ornk prenovo, Telfair je cist spodoben play, upam, da se bo razvijal se naprej, kar me pa bolj skrbi, je pa to, da se Celticsi ZELO zanimajo za Iversona in baje moznost, da bo Allen sel v Boston, nekateri ocenjujejo celo na 80% !!! :(

Si kaj brala o tem?

TJ Ford+ 1mil.$ je blo zmenjen za Charliea ... ne vem. Sem zelo skepticna.
Sej po eni strani Toronto letos zacenja gradit ekipo cist na novo in James je tut ze mal v letih, Calderon se rabi mal casa za NBA ... Kaj pa vem ... Najprej sm pomislla, da je bil to kr dober trade za Toronto, ker pac zdej imajo se Bargnanija in z Villanuevo in Boshem pod kosem bi bla enostavno guzva... Pa tiste poskodbe ne morem pozabit od Forda... Ne vem, nimam mnenja, me pa zelo zanima, kako se bo obnesel ta trade - zdi se mi, da zna Villanueva eksplodirat letos...

Kaj ti pravis?

Pa za Stojakovica se tut ze govori, da je ze (vec kot z eno nogo) v Hornetsih, a to ves?
LINK ---> http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=2507013

Wau, to bo se zanimivo poletje, kar se tradov tice, pa se veliko zvezd je free agentov letos... :)

ne vem... ta ford je mogoče dobra stvar za toronto, ker kot rečeno te pozicije dejansko nimajo dobro pokrite... preseneča me, da je milwaukee pristal na to... ker tudi oni neke dobre rešitve nimajo pri plejih.... sam te poteze toronto so res riskantne, ker kača je ful dobro povedal: kaj pa če se bargnani pokaže za novega miličiča??? dosti lepih primerjav je blo danih... svaka čast če se bo izkazal za novega nowitzkega sam nba je nba in evropa je še zmeraj evropa...
sem tudi sama rekla, da bo verjetno ludnica letos poleti, ki en par ekip bo moralo zelo resno razmislit o prestrukturiranju (knicksi, celticsi, magicsi, rocketsi,....) .... to da pa pride iverson v boston je pa naravnost neverjetno... da je pripravljen zapustit philadelphijo???... uou... že to je ful... ker tip je namreč iz newport newsa prav doma, ki je blizu (košarkaško najbližje) philadelphije.... če bo to naredu me bo zihr vrglo za par let na rit :))))) baje da po 12. juliju začnejo podpisovat... uff. me prav zanima ;)

grantica
04.07.2006, 18:15
Aja, se en link za vse, ki vas zanimajo govorice o tradih v NBA ...
Tukaj so res vsi omenjeni+kateri klubi se za koga zanimajo...
Upam samo, da link dela, ker je to ESPN Insider (mors bit narocen na to, da mas dostop)

http://insider.espn.go.com/nba/features/rumors

PS: A dela? Ce ne, mi prosm povejte, da pol zbrisem ta post. :blush:

dela dela... moram mal prečitat da lahko pol kakšno rečemo.... na brzino mi harrington v warriorsih recimo ful diši ;)

Nincha II.
04.07.2006, 18:26
to da pa pride iverson v boston je pa naravnost neverjetno... da je pripravljen zapustit philadelphijo???... uou... že to je ful... ker tip je namreč iz newport newsa prav doma, ki je blizu (košarkaško najbližje) philadelphije.... če bo to naredu me bo zihr vrglo za par let na rit :))))

Ja, mene je tut na rit vrglo.
Sam on hoce na vsak nacin ostat pr 76ersih, samo se ga oni hocejo znebit :(
(kdo ve, zakaj)

Drgac pa, ce jst prov vem, je on doma iz Hamptona (zvezna drzava Virginia) in je tam tut odrasel, v Newportu Newsu je bil samo v popravnem domu oz. zaporu :D

fantasysnake
04.07.2006, 19:25
joj punce, ne gledat na iversona kut na enga ful luškanga košarkarja:veryevil: , glejte raj na njega kot na največjega porabnika žog v nba-ju (poleg bryanta). v philiju pa že par sezon ni rezultatov. torej so očitno žoge bolj slabo porabljene. jst bi ga poslal v nba poboljševalnico.:D bi ga mal timske igre naučil.

grantica
04.07.2006, 19:44
joj punce, ne gledat na iversona kut na enga ful luškanga košarkarja:veryevil: , glejte raj na njega kot na največjega porabnika žog v nba-ju (poleg bryanta). v philiju pa že par sezon ni rezultatov. torej so očitno žoge bolj slabo porabljene. jst bi ga poslal v nba poboljševalnico.:D bi ga mal timske igre naučil.

bwahahahah...
se bi strinjala... sam moraš priznat da je mal popravil to statistiko :D a kaj ko nič ne pomaga, nasprotno škodi, ker majo sixersi vedno slabše rezultate. to je še ena izmed tistih ekip, ki bojo po moje naredili par drastičnih potez
nisem gledala tako na luškano pa to... sam me je pa res presentilo ker si ga težko predstavljam kje drugje izven phillija :D