Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : tatoo+piercing

dantea
02.11.2005, 13:12
pozdravljeni!
lepo vas prosim, če mi lahko pomagate!
na faxu delamo pač poslovni načrt, in smo se lotil tatoo in piercing salona.
zato nas zanimajo cene piercingov in tetovaž.lepo vas prosim če mi lahko daste vsaj okvirne cene.
hvala za pomoč
lp

Morena
02.11.2005, 13:16
Moj piercing je stal 10k (pri Johnu).

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

patty
02.11.2005, 13:18
Zdaj, čist odvisno je...
Lahko ti povem za pearcinge (v pearcing studiju in ne v kozmetičnem salonu), da se cene gibljejo od 6- 10 jurjev za pearcing+ delo.
Delo ti je 3- 4 jurje, pearcing pa od 3 jurje naprej, odvisno od materiala, al je kirurško jeklo, titan...;)

Jaz sem dala pred dvema letoma 6 jurjev (za pearcing v popku)

dantea
02.11.2005, 14:12
ok, pol za piercinge nekak vemo, kaj pa tatooji?
sej vem, da je spet vse odvisno...sam, tko okvirn?

ps:hvala za vse odgovore

a mogoče kdo ve še cene za bodypainting?

še to nas zanima

mrjerry
02.11.2005, 14:48
Tetovaze stanejo nekaj 1000 SIT tiste najmanjse, srednje velike so okrog 20 do 30 (odvisno od detajlov), vecji pa nad 50K SIT, zgornja meja je pa najbrz krepko nad 100 (ce tistih cisto fanaticnih variant ne upostevamo).

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.

chicken
02.11.2005, 16:36
v exitu(pri obssesnu)piercing v obrvi,popku,jeziku=5000za uhan&delo.
v salonu za obrv 1000(za uhan&delo,ampak so neprofesionalni lahko imaš trajne poškodbe itd.-najboljše je v exitu ali pa zraven podtranče,so profesionalni tam).pri johnartu vem sam za piercing na ženskem sp.organu=10000-zelo profesionalno:blush:
za tattooje pa je najboljša veriga familija art(pod njo spadajo johnart in še 2 njegova brata,ne spomnem se imena,so pa raztreseni po lj.)to je pa to:)

aja,pa kolegica si je dala tetovirat pri enmu bratu art pa je dala 10000 za 5x5 kitajski znek...:kmet:

nekateri smo pa mal zaljubljeni:blush:

O-bala
02.11.2005, 20:36
quote:Originalna objava dantea

pozdravljeni!
zato nas zanimajo cene piercingov in tetovaž.lepo vas prosim če mi lahko daste vsaj okvirne cene.
hvala za pomoč
lp

za začetek bi bilo dobro da pišeš ''tattoo'' sa tri t :D
tetovaže so pri različnih mojstrih različne ....
cena se spet razlikuje od števila podrobnosti v sami tetovaži, v tem če je stvar čb ali barvna... logično tudi velikost
povprečno velik tatu, čb - srednje število podrobnosti 10 do 25k sit
povprečno velik tatu, barva - srednje število podr. 10 do 35k sit ( odvisno od umetnika ... samooklicani artisti imajo dosti nižje cene ker pač potrebujejo vajo :D

poslikava zunanjega dela roke, od ramena do komolca cca. 50 - 80k sit
drugače pa predlagam da pokličeš kakšen salon pa ti sami povejo cene

Girl16
23.11.2005, 16:53
quote:Originalna objava chicken

v exitu(pri obssesnu)piercing v obrvi,popku,jeziku=5000za uhan&delo.
v salonu za obrv 1000(za uhan&delo,ampak so neprofesionalni lahko imaš trajne poškodbe itd.-najboljše je v exitu ali pa zraven podtranče,so profesionalni tam).pri johnartu vem sam za piercing na ženskem sp.organu=10000-zelo profesionalno:blush:
za tattooje pa je najboljša veriga familija art(pod njo spadajo johnart in še 2 njegova brata,ne spomnem se imena,so pa raztreseni po lj.)to je pa to:)

nekateri smo pa mal zaljubljeni:blush:

jutr si mislm v nos dat luknco v exit. A si lahk izbereš s pištolco al z iglo? kaj je bolš? kaj je hitrejš? sej verjetn boli pa isto. A so kej razlike v ceni. in kok sploh stane delo + uhan?

Is that a banana in your pocket, or are you just so happy to see me?

little witch
23.11.2005, 16:58
jst ga imam že 3 leta in nimam problemov tudi če mi ga je naredila s pištolo...:)
razlika v ceni je velika- s pištolo 2000sit s iglo 10000sit :shock:
s pištolo nič ne boli in se mi zdi da je prej in manj boleče ku s iglo ;)

delaj kar paše ti,saj samo 1x se živi! :)

Girl16
23.11.2005, 17:01
kje si si dala? kej težav?

Girl16
23.11.2005, 17:16
ma jz bom šla v Cult-a. kok stane delo + uhan za nos?

Girl16
09.01.2006, 07:12
a ma andreja v Cultu vse tipe uhančkov za nos (šraufek, spirala, pa tisto, k rabš kozm. škarje da ga odstrižeš če ga hočš vn dat)

drobižek
09.01.2006, 07:20
pozdravljeni!
hvala za pomoč
lp

Pearcing pri Johnu;
za popek sem dala 12.000 sit,
za jezik 20.000 sit.

Če bi se še enkrat odločala bi se za popek premislila,
strah me je kako bo to videt med nosečnostjo..:dontknow:

drobižek
09.01.2006, 07:23
moj piercing v jeziku je bil 5k(isto je za obrv in popek),piercing v nosu pa je dost cenejši

Prijatelj je duša,ki prebiva v dveh telesih!

:shock: Kdo ti ga je pa delal?? Mami?

5 jurjev za luknanje jezika???

mrjerry
09.01.2006, 08:12
5 jurjev stane predvsem garancija, da ti po luknjanju jezik ne bo stran padel zaradi kaksnih infekcij ipd.

mrjerry
09.01.2006, 09:06
Se strinjam s tabo. Stvari, ki jih naredis enkrat v zivljenju, mors narest orenk. Pri pirsingih, sploh pa tattoojih, ni za sparat. Jaz sem dal za svojga skoraj pol vec, kot sem pricakoval, da bom, pa mi ni zal niti stotina.

biba
09.01.2006, 11:07
..v jeziku 4 čuke,..popek pa prav tako 4 čuke ,..

..

iri
10.01.2006, 08:01
..v jeziku 4 čuke,..popek pa prav tako 4 čuke ,..

.. hm, moja prijateljica je dala pa kar malce več kot 4 jurje za pirsing v jeziku.

Morena
11.01.2006, 15:54
Jaz vem tudi za folk, ki si je dal pri kakšnih kozmetičarkah nardit piercing za 2k.
Meni je John kasiral 10k za luknjanje ( + 5k za uhanček, ker nisem marala met bunkice), pa se mi je še skos zdelo malo.

Sem se pa zadnjič pogovarjala z enimi, ki so ga občudovali in se niso mogli načudit, da mi je luknjal brez lokalne - a je to tak čudno? Sem mislila, da je to ustaljena praksa. :D

Luka2k
11.01.2006, 15:57
lokalna je za pusije :approve:
mene recmo ni nikol nč bolel (pirsingi - 4x obrvi in 1x pod spodnjo ustnico), kar pa za tatovaže ne bi mogel rečt...

mrjerry
12.01.2006, 08:21
ja ... men voskanje recimo prov paše al pa če se me fajn za lase drži med seksom ... sam ko so mi pa luknce za ene kurčeve uhane v ušesih delal, sem se pa skor onsevestla, pa me sploh bolelo ni :big:

ej, jerry ... a maš kakšen podatek, kdaj dela John, k šefe se je hotu it zadnjič popoldne zmenit, pa je blo zaprto ... a ma kakšne uradne ure al je 'sad ga ima, sad ga nema' :shy:

Za Johna ne vem, ker mene so drugje obdelovali.
Naceloma je na internetu njegov telefon, pa se ga poklice in vprasa, kdaj je v studiu...

doors girl
31.05.2006, 22:54
piercingi:
- jezik (delala Lea iz Kopra - dala okrog 6.000sit ko je še hodila v LJ zdaj je dvignila baje na 10000) - zlo fajn bejba, se splača, profesionalaka
-v istnici mi je delala Andreja iz Culta (sm dala tut okol 6.000sit se mi zdi) pa mi ni fajn nardila
-hrustanec ta mali (se opravičujem ker ne vem strokovnega izraza) mi je delal pa John za 10000sit - ful fajn nobenih problemov; medtem ko ga mam še zgoraj na ušesu delanga s pištolo mnogo let nazaj in je blo grozno; priporočam raje z iglo
-popek (kozmetičarka); moj prvi piercing DOOOLLLGGOOO nazaj, ko sploh nisem vedla kok je to v bistvu nevarno tja hodt :) aia dala sm pa okol 4000sit

tattoo:
3 večje; delal mi jih je od Johna brat .... super ... sm še v obdelavi, ni še vse končano :)

meni je tetoviranje&piercanje zelo velika umetnost ....

cliena
10.12.2006, 15:04
Ojla folk!
Mene pa zanima če ima kdo tatoo?Kje?
Kakšno je vaše mnenje o tatoojih? Tistih pravih ne nalepkah...
LP

Aldebaran
14.12.2006, 17:30
Pod vprašanje: kaj pa menite o potencialnih nevarnostih piercinga ??? Oziroma do katere mere ste poučeni o le-teh???

cliena
14.12.2006, 17:41
Pod vprašanje: kaj pa menite o potencialnih nevarnostih piercinga ??? Oziroma do katere mere ste poučeni o le-teh???
Če imaš pirsing na občutljivejših delih telesa, moraš skrbet za higieno.:rolling: Sama nimam pirsinga sam mislim da je to čist logično...
Za kaj več pa rajš vpraši tam, kjer delajo pirsinge.

Aldebaran
15.12.2006, 07:49
Če imaš pirsing na občutljivejših delih telesa, moraš skrbet za higieno.:rolling: Sama nimam pirsinga sam mislim da je to čist logično...
Za kaj več pa rajš vpraši tam, kjer delajo pirsinge.

...to itak, da brez higiene ne gre... Naprimer:
- piercing pod ustnico: na notranji strani ploščica draži dlesen, kar lahko povzroči v najhujšem primeru tudi izpadanje zob.
- popek: je centralna točka telesa... trebušna stena je ''tanjka'' kar pomeni, da se v primeru infekcije, le-ta lahko razširi na notranje organe... nadalje: kolegici se je uhanček zataknil za sponko pasu... smo komaj rešili stvar... Če bi hitro vstala s stola, pa bi si ga enostavno iztrgala... spet drug primer: okoli piercinga v popku je neki deklici nastalo ''živo meso'' ( tko kot ena velika bradavica) ... edina diagnoza zdravljenja - plastična operacija...in še in še je primerov
- obrv: niti pod razno nedolžna stvar... če piercer ni pazljiv, se lahko zgodi, da prebode živec, kar rezultira k temu, da ne moreš več odpreti očesa...

to je le nekaj stvari, katere bi morali potencialni kandidati za piercing vzeti v zakup...

mrjerry
15.12.2006, 08:21
A ce nimas pirsinga, pa ni treba skrbet za higieno? :dontknow:

summer
15.12.2006, 09:20
imam tatoo na rami, ki se mi je čist normalno pocelil v štirinajstih dneh...brez vnetij in vseh nevšečnosti, res pa je da sem si ga minimalno 5x dnevno mazala in čistla s krpo....
imam tudi pirsing v popku, katerega sem si umivala z rastopino, ki mi jo je prnesu kolega (medicinc)...in sem imela razdraženo mesto okoli pokpka približno 3 tedne...ampak se je vse normalno zacelilo....
moji bratranki, se je pa uhan dobesedno izrastu iz popka....zgledalo je grozno...imela ga je ene 3 leta čist normalno not, potem se je pa naenkrat vnelo in je padu ven...zadeva se je sicer normalno zacelila, doktor je pa reku, da telo enostavno ni sprejelo tujka...in da se to lahk zgodi tud po parih letih...

mrjerry
15.12.2006, 09:39
bratranka -> sestricna ;)

Definitivno se splaca it k dobremu artistu, ki ti to naredi. Jaz sem s tattojem delal podobno kot summer in ko sem se sel pokazat, mi je tattooist rekel, da ne vidi pogosto tako lepo zaceljenih ran. Pri tem, da sem samo do pike natancno izpolnjeval njegova navodila. Nic vec, nic manj.

cliena
15.12.2006, 19:08
A ce nimas pirsinga, pa ni treba skrbet za higieno? :dontknow:
ja itk je treba sam morš pač bol če maš kake tujke u telesu...:shy:

Tanatie
15.12.2006, 23:12
moj prvi tattoo je bil narejen 6-7 let nazaj pri enem tipu iz trzina (ime mu je uros), ki ja takrat se delal "na crno"...ful folka mi ga je priporocilo, videl sem tut cel kup fotografij tattoojev, ki jih je naredu, tko da sem bil siguren, da mi ne bo naredu kazga zmazka...tattoo je cvet crne vrtnice s tremi listki, velik je pa okoli 10x10 cm. mam ga na levi nadlahti (? pac nad komolcem in pod ramo, tko da se mi skrije pod normalno dolgimi kratkimi rokavi.)...zanj sem dal 6000 sit in 3000 tringlta, ker mi je baje tip racunu vecalmanj samo material, pa se 16 let sem bil star, kar po zakonu pomeni da bi mogu met starse zraven, pa jih valda nisem mel...ko sem si hotel dat delat drugega pri njemu, sem mu poslal sliko, mal sva se pogovorila o detajlih, pa mi je povedu da zdej dela legalno, v teh 7ih letih ja naredu okol 3000 tattoojev in mu je cena narasla - za drugega mi je hotel vzeti 300 evrov, kar je baje kakih 100 evrov manj kot bi mi vzel john...tadruzga sem si dal pa delat dobro leto nazaj v mariboru, v nekem salonu (pozabu sem ime salona, ime tattooista je ales), priporocali sta mi ga obe sestricni, vidu sem pa tut cel kup slik in fotografij in sem bil preprican, da je model dober (ce se odlocite za tattoo, pazte da ne boste sli h kakmu nesposobnezu). no ta tattoo je barvni zmaj s pismenko nad glavo in ozadjem. zmaj je kombinacija evropskega in kitajskega zmaja (glava je evropska, brki so kitajski, kremplji so malo obojega, trup je evropski, rep je bolj kitajski itd.). stvar je temno modre/vijolicne barve, z ognjeno rdece/oranznimi oblaki za ozadje, nad glavo pa ima crno kitajsko (posodobljeno) pismenko "zmaj" (long)...to je tut treba pazit, ker tattooisti naceloma nimajo pojma, ce so te pismenke rasnicno to kar mislis da so...med drugim si ja sla sosolka delat tattoo k johnu in, ko mu je povedala da studira kitajscino, jo je prosil, ce lajko pride kdaj k njemu s slovarjem pismenk, ker bi rad preveril, ce so prave. razen tega sem pa tut ze videl modela ki je mel na vratu dve pismenki, za katere je mislil da so kul in naj bi pomenili "dusa" in "ljubezen" (chi in ai), pomenita pa v bistvu eno besedo oz. eno vprasalnico in sicer "koliko?" (DuoShao?). anyway, ta zmaj je na desni roki, priblizno na istem mestu kot tisti na levi ampak ene 3x vecji. originalno sem ga hotel meti se vecjega, tko da bi krila prisla do lopatice na eni strani, in na drugi glih mal cez sklep rame, ampak sem pol dojel da nimam dost velike misice za to, tko da je zdej velik (z ozadjem in pismenko vred) priblizno 20x10 cm. zanj sem dal pa okoli 25-30 tisoc (pozabil sem tocno kok), s tem da bi mi john spet zaracunal 3x toliko. ze samo ce gres ven z ljubljane cena drasticno pade, ce pa najdes se koga, ki to dela doma, torej ne v salonu in po moznosti "na crno", je pa se nizje. pazit moras samo, da ti pokaze svoje prejsnje delo (da vidis da je dober in da je zelo majhna verjetnost da te bo zaje3al) in da uporablja nove in sterilne stvari (! okuzis se zelo hitro, ce tega ne dela). aja, prvi je trajal dobro uro, drugo pa okoli 4 ure, ful je zanimiv obcutek bolecine. ko zacne delat, ta boli ampak neha bolet po kaksnih 3h minutah. ce je tattoo vecji in ti recimo neki casa "rise" spodnji del, te spodnji del ne boli, ko pa se prestavi na zgornji del, te spet priblizno prbih trikrat ko potegne po crti, zaboli. kokr jst vem telo ob tej bolecini zacne samo sproscat neke stvarcice, ki delujejo proti bolecini, tko da sploh ni panike. oba sem si dal naredit brez kakrsnekoli protibolecinske zadeve in ta bolecina je velik del cara tattooja...vemda se slis mazohisticno, ampak je fora v tem, da je dejansko ena ful zanimiva bolecina to...na en cuden nacin je prov prijetna ko se navadis in kr mal zgecka...tak je bil vsaj moj obcutek, ceprov poznam tut enga ful nabitga modela, ki je padu skup (baje od bolecine)...mimogrede, par zanimivosti in en nasvet: 1. barvni tatto boli bolj kot crn, saj za crnega uporabljajo okoli 3 iglice v masinci, za barvnega pa okoli 7 v masinci (naenkrat)...vsaj mislim, ceprov se mi je zdej zacel dozdevat sta cifri 7 in 14 (morm preverit)...2. ce dan prej ali par ur prej pijes alkohol, bos bolj krvavel/a...3. crni ce lepse zaceli kot barvni oz. se barvni bolj spremeni kot crn, s tem da se spremembe manj poznajo na temni kozi, kot na svetli...4. poleti se je treba 14 dni-enega meseca po nastanku tattooja izogibati direktnemu soncu in vodi in vsaj en do dva tedna radno mazati s kaksnim bepanthenom, da se koza ne vname...tattoo bos imel/a celo zivljenje in prvi mesec je kriticen glede tega, kako bo tattoo zgledal, ko bo minilo par mesecev ali let...5. vsak tattoo baje nekoliko zbledi (pomislite samo na svetlo modre J.N.A. tattooje), ceprav je moj crn tattoo na levi roki se danes po 7h letih popolnoma taksne barve kot je bil vcasih, pri desnemu barvnemu pa je rdeca in oranzna malenkost posvetlela v prvih 14ih dneh...6. danes se uporabljajo veliko boljse barve kot v casih J.N.A., tko, da se ni kej prevec za bat, da bi postal taksne (iz crne se je spremenil v svetlo modro ali bronasto zeleno) barve...7. en problem je ta, da med samim risanjem tattooja, le-tega ne vidis dobro. ne zato ker bi bil na kakem skritem mestu ampak zato ker se barve iz iglic prelivajo po kozi in po kaksne pol ure vidis na kozi samo nek crn zmazek...ravno ko ga hoces zadaviti z golimi rokami, ker ti je na roko narisal crn flek, te tipo zalije z alkoholom in ti stvar spuca, in zmazek kr naenkrat postane ful lep tiger recimo:) (samo pucanje z alkoholom bolj skeli kot delanje tattooja:)) 8. zanimivo je da prvih par mesecev nonstop videvas ta tattoo, ko se pogledas v ogledalo, pol pa kr naenkrat ga pa sploh vec ne porajtas in zdej ko gruntam se sploh ne spomnim kdaj sem si ga nazadnje ogledu...mogoce je pa vmes ratu bronasto zelen :o ...ob tem da svojga tattooja ne vidis vec, pa zacnes tattooje takoj opaziti pri drugih osebah...js lahko sedim v majci brez rokavov zraven koga, ki je brez tattooja tut dve uri preden porajta da mam na roki velzga barvnga zmaja, medtem ko bo nekdo, ki ma tut sam tattoo porajtu takoj, ze sam ce bo sam en koscek oblaka strlel izpod rokava al pa ce se bom poprasku...tut js ga vidm takoj recimo ce se zenska skloni in se ji za pol sekunde dvigne majica s kriza pa ma kak simbolj tetoviran:) ...pa se nasvet: prvi tattoo sem si dal delat ko sem bil v obdobju, ko sem fanaticno obozeval guns n' roses. axl rose (pevec) ima na roki tetovirano crno vrtnico...nisem je hotel cisto kopirati, tko da sem jo malo priredil ampak point je v tem da mi je oznacila (in mogoce celo zakljucila in/ali zacela) doloceno obdobje v zivljenju. ta drugega sem si dal zatem ko so me par let privlacili zmaji in fantasy nasploh, ob tem pa sem zacel studirati kitajscino, tko da sem si zbral ta tattoo spet tocno s tem namenom, da bi si oznacil del zivljenja. tattooje si jaz predstavljam kot nacrtne brazgotine, ki te bojo vedno spominjale na razna obdobja.zivljenja. torej nasvet: nikoli nikoli nikoli si ne dat tattooja samo zato ker se vam zdi da bi luskano zgledal al pa zato ker ga vsi okoli tebe imajo al pa ker ti je nekdo rekel da si ne upas al pa kej tazga, ker ti bo zal...mogoce ne takoj naslednji dan, mogoce ne po enem mesecu al pa po enem letu. ampak po nekaj letih, ko bos ugotovil/a da imas na sebi cacko, ki ti ne pomeni prav nic (ali se huje, v primeru pismenk sploh ne ves kaj pomenijo) ti bo sigurno zal, razen ce imas res sreco in si (iskren) pomen najdes kasneje...nasvet 2: tattoo vedno naredi zase in ga imej zase. ne delaj ga zato da ga bos kazal/a ljudem ampak zase. moji so pod rokavi z razlogom...tattoo naj ti oznaci nekaj kar ti je pri srcu, ali pa nek del zivljenja al pa neko spremembo. morda ga lahko naredis tudi, ko cutis da potrebujes ti sam/a kaksno veliko spremembo (samo priporocam, da to naredis sele z drugim ali tretjim)...pa za boga ne si dat na lopatico metuljcka, ker to zgleda tok cute na lustni sosolki in bi bla rada taksna kot ona... nasvet 3 (zadnji): vedno dobro preveri cloveka, ki ti bo tattoo delal (ce ima sterilno, ce ima kvaitetne barve in dobro opremo)...ce se da najdi koga ki je cenejsi, ampak naj ti to ne bo glavni cilj. tattoo bos imel/a celo zivljenje, zato naj ti ne bo skoda dat 5-10 tisoc vec, da bo popoln. predstavljaj si da ti naredi nekaj obupno grdega samo zato ker si prisparal/a 5 tisoc sit, ob tem pa te po moznosti se okuzi z iglo...v glavnem, js sem se drzal teh principov in mi ni blo se niti za pol ure nikoli zal...mogoce je kak drug sistem tut booljsi (pa sigurno tut drugi sistemi so in nekateri delujejo) ampak mejte tattoo najprej zase in sele potem za kazat, naj vam nekaj pomeni in bodite previdni.

p.s.
zanc sem gledu en intervju z nicholasom cageom in je tipo reku prakticno do besede isto stvar: namrec da si s tattoojem zaznamuje del zivljenja al pa kak velik preobrat...in je reku da se mu to zgodi na priblizno 7-8 let...great minds think alike (sam da se men zgleda na 6-7 let zgodi:))

mal sem se verjetno prevec razpisal ampak upam da bo komu pomagal pri izbiri al pa magari pri seminarski:)
have fun, t

Njuška Trap
20.12.2006, 13:41
Jaz imam ideje o tem, kaj in kam, že izdelane, ampak želja pa vseeno ni tako velika, da bi se šla dejansko luknjat oz. tetovirat. Nimam niti uhanov, ništa. In mi je okej. Tako kot mi je okej videti lep tatu na človeku ali zanimiv piercing...

Nincha II.
20.12.2006, 20:01
Jaz bi imela pa eno vprasanje za tiste, ki imate permanentne tattooje... :shy:

Kdaj ste sami pri sklenili - jap, tole in tole si bom pa dal(a) tetovirat in tocno to hocem, da me do konca zivljenja spremlja na meni. Niste imeli nikoli nobenih dvomov glede tega, kaj bo kasneje al vam to sploh ni blo pomembno?
A si je mogoce kdo dal tattoo najprej samo zacasno, potem pa permanentno, ko je videl da je to res "to" ?

Ta trenutek v psihi me zanima ... :)

Igor20
21.12.2006, 06:02
Filing je pa tud hud k te model tetovera pol pa vs ponosn pogledaš tatoo pa si rečeš ja to je to to sm hotu!
Nima ti bit kej žal........Hočš al pa nočš.....***iga..............

summer
21.12.2006, 06:26

Kdaj ste sami pri sklenili - jap, tole in tole si bom pa dal(a) tetovirat in tocno to hocem, da me do konca zivljenja spremlja na meni. Niste imeli nikoli nobenih dvomov glede tega, kaj bo kasneje al vam to sploh ni blo pomembno?
A si je mogoce kdo dal tattoo najprej samo zacasno, potem pa permanentno, ko je videl da je to res "to" ?

recimo, da sem od enih 15 vedla, kaj bi rada in zakaj.....tetovirala sem se pr 21 z namenom, da me to spremlja celo življenje.....pr 27 mi še ni žal in mi tud ne bo, ker je to del mene...tist, ki ne ve kaj bi..in išče vzorce in slike in ideje se pomojem naj ne da tetovirat....ker BV....

mrjerry
21.12.2006, 07:15

Meni je misel zorela cca. 2 leti. Najprej samo obcasno poigravanje z njo, ker nisem imel nikakrsnega pojma niti o tem, kam bi se sel, niti o tem, kaj je sploh dober tattoo... Pac neka splosna zelja. Potem je sledilo eno obdobje, ko me je stvar ful zagrabila in sem visel na internetu in downloadal raznorazne fotke tattoojev. Potem dobis obcutek, v katero smer bi s svojim sel, pa tudi vidis, kako tattooji razlicnih velikosti zgledajo. Meni se je zdelo, da mora biti dokaj velik. Majhen tattoo se mi je zdel brez veze, ker je videti kot en flek na kozi. Poleg tega so mi zelo vsec detajli, za njih pa potrebujes kar precej prostora. Torej, odlocitev o tem, da bo velik, je bila hitra.

Potem se je zacelo pojavljati vprasanje, kaj bi imel. Dalec najbolj vsec so mi bili tribal vzorci (ce ne ves, kaj je tribal, vtipkaj v google, pa ti bo takoj jasno). Ampak, ne glede na to, koliko fotk moskih s tribali sem videl, se mi je zdelo, da to ni to. Res dobri tribali so na rokah, pa se to taksni, ki so ogromni, po moznosti cez vecino roke. Tega si pa nekako nisem zelel, ker sem si ga zelel nekje, kjer ga lahko skrijem. Najbolj primerna lokacija je bil definitivno hrbet, na hrbtih pa sem se zaljubil v zmaje. Potem sem celo vecnost gledal in brskal samo za zmaji, pa mi noben ni bil pretirano vsec. Hotel sem evropskega, taksnega, ki ne zgleda kot en podaljsan mocerad ali kaca, z velikimi krili, kremplji, luskami itd... Ko ga enostavno nisem nasel (nasel sem pa kup taksnih, kakrsnih definitivno nisem hotel), sem sel v en salon, ki so mi ga priporocili (se zdaj mislim, da je najboljsi v ljubljani) in tip je ze takoj povedal, da rad dela zmaje. Potem sva imela en srednje dolg pogovor in je rekel, naj mu dam en teden casa, da bo poiskal design. In ga je, zdel se mi je hud (iz prve je zadel nekaj, kar je bilo res to, kar sem hotel). Vzel sem si se priblizno uro casa, da sem dokoncno razmislil, potem smo pa zaceli...

Ni mi zal :approve:

Nincha II.
21.12.2006, 19:50
recimo, da sem od enih 15 vedla, kaj bi rada in zakaj.....tetovirala sem se pr 21 z namenom, da me to spremlja celo življenje.....pr 27 mi še ni žal in mi tud ne bo, ker je to del mene...tist, ki ne ve kaj bi..in išče vzorce in slike in ideje se pomojem naj ne da tetovirat....ker BV....

Kaj pa mas tetovirano, ce smem prasat? :) (ni treba razlagat zakaj, ce noces ;) )
Si nameravas v bliznji prihodnosti se kaj vtetovirat?

Nincha II.
21.12.2006, 19:59
Meni je misel zorela cca. 2 leti. Najprej samo obcasno poigravanje z njo, ker nisem imel nikakrsnega pojma niti o tem, kam bi se sel, niti o tem, kaj je sploh dober tattoo... Pac neka splosna zelja. Potem je sledilo eno obdobje, ko me je stvar ful zagrabila in sem visel na internetu in downloadal raznorazne fotke tattoojev. Potem dobis obcutek, v katero smer bi s svojim sel, pa tudi vidis, kako tattooji razlicnih velikosti zgledajo. Meni se je zdelo, da mora biti dokaj velik. Majhen tattoo se mi je zdel brez veze, ker je videti kot en flek na kozi. Poleg tega so mi zelo vsec detajli, za njih pa potrebujes kar precej prostora. Torej, odlocitev o tem, da bo velik, je bila hitra.

Potem se je zacelo pojavljati vprasanje, kaj bi imel. Dalec najbolj vsec so mi bili tribal vzorci (ce ne ves, kaj je tribal, vtipkaj v google, pa ti bo takoj jasno). Ampak, ne glede na to, koliko fotk moskih s tribali sem videl, se mi je zdelo, da to ni to. Res dobri tribali so na rokah, pa se to taksni, ki so ogromni, po moznosti cez vecino roke. Tega si pa nekako nisem zelel, ker sem si ga zelel nekje, kjer ga lahko skrijem. Najbolj primerna lokacija je bil definitivno hrbet, na hrbtih pa sem se zaljubil v zmaje. Potem sem celo vecnost gledal in brskal samo za zmaji, pa mi noben ni bil pretirano vsec. Hotel sem evropskega, taksnega, ki ne zgleda kot en podaljsan mocerad ali kaca, z velikimi krili, kremplji, luskami itd... Ko ga enostavno nisem nasel (nasel sem pa kup taksnih, kakrsnih definitivno nisem hotel), sem sel v en salon, ki so mi ga priporocili (se zdaj mislim, da je najboljsi v ljubljani) in tip je ze takoj povedal, da rad dela zmaje. Potem sva imela en srednje dolg pogovor in je rekel, naj mu dam en teden casa, da bo poiskal design. In ga je, zdel se mi je hud (iz prve je zadel nekaj, kar je bilo res to, kar sem hotel). Vzel sem si se priblizno uro casa, da sem dokoncno razmislil, potem smo pa zaceli...

Ni mi zal :approve:

E, vidis - tocno o tem sem sprasevala :approve:

Seveda vem, kaj so tribali - moram povedat, da so mi vsec na moskih, se posebej res na kaksnih dobrih rokcah, pa seveda mora bit velik... :shy: Je pa res, da niso vec blazno unikatni in da jih ma precej folka, ce bi se pa ze dala tetovirat, bi si pa dala res nekaj posebnega zase...

Meni so recimo na nekaterih ljudeh zelo vsec tattooji in imajo na sebi res prave umetnine, na nekaterih pa sploh ne in zgledajo tko "ceneni". Stos je pa v tem, da recimo jaz sama zase ne bi mogla presodit, ce mi to pase - no res pa je, da nimam nobene posebne zelje po tem, vsaj zaenkrat ne.
Vsec mi je, kako vas vecina pravi, da si zeli imet tattoo zakrit - se mi zdi, da taki res potem redko kdaj obzalujejo dejstvo, da ga imajo.

Kaj pa potem, ko si si ga dal naredit - a si si ga potem se nekej mescev redno ogledoval?
A ga zdej sploh se opazis? :) Kolk casa ga imas?

summer
21.12.2006, 21:52
Kaj pa mas tetovirano, ce smem prasat? :) (ni treba razlagat zakaj, ce noces ;) )
Si nameravas v bliznji prihodnosti se kaj vtetovirat?

zmaja na levi roki...:D...za mojo roko kr velikega...imam namen še podaljšat zadevo z raznimi tribali....
drugače pa..še odgovor na spodaj zastavljeno vprašanje jerryju....navadiš se ga in postane del tebe:)no vsaj jaz....ne pozabim ,da ga imam...sploh si sebe ne znam več brez predstavljat..

mrjerry
22.12.2006, 09:00
E, vidis - tocno o tem sem sprasevala :approve:

Seveda vem, kaj so tribali - moram povedat, da so mi vsec na moskih, se posebej res na kaksnih dobrih rokcah, pa seveda mora bit velik... :shy: Je pa res, da niso vec blazno unikatni in da jih ma precej folka, ce bi se pa ze dala tetovirat, bi si pa dala res nekaj posebnega zase...

Meni so recimo na nekaterih ljudeh zelo vsec tattooji in imajo na sebi res prave umetnine, na nekaterih pa sploh ne in zgledajo tko "ceneni". Stos je pa v tem, da recimo jaz sama zase ne bi mogla presodit, ce mi to pase - no res pa je, da nimam nobene posebne zelje po tem, vsaj zaenkrat ne.
Vsec mi je, kako vas vecina pravi, da si zeli imet tattoo zakrit - se mi zdi, da taki res potem redko kdaj obzalujejo dejstvo, da ga imajo.

Kaj pa potem, ko si si ga dal naredit - a si si ga potem se nekej mescev redno ogledoval?
A ga zdej sploh se opazis? :) Kolk casa ga imas?

Unikatnost tattooja... Vsak tattoo je unikat. Vsak posebej je rocno delo in plod posameznikove odlocitve. Zato si izberi tisto, kar lahko zagovarjas pred samo sabo. Ce se das tetovirat znak Adrie Airways, je to okej, ce si sama s tem zadovoljna. Razumes, kaj hocem povedat? Bolano iskanje necesa popolnoma unique, cesar nihce nima, je zgolj ideal, ki ga ne mores doseci. Ce se pogovarjamo o zmajih... Niti dva si med seboj nista enaka. Moj je popolnoma drugacen, kot od summer. Pa cetudi bi bila enaka, bi imela najbrz razlicna efekta. Prvic zato, ker je ona zenska in jaz moski, kar pomeni da ima podoben motiv lahko popolnoma drugacen efekt, nadalje lokacija tattooja... Unikatnosti ne mores doseci. Lahko pa dosezes, da je nekaj unikat tebi in da si s tem zadovoljna. Ampak vsekakor se veliko bolj splaca o tem 20 let razmisljat pa nicesar narest, kot pa 20 minut razmisljat in potem dvomit o odlocitvi do prvega dragega soocenja z laserjem.

Pogledam si ga se zdaj pogosto... In vedno mi je hud. Attention to detail je bil kar posten, kdaj si ga pogledam bolj od dalec, vcasih razmisljam, da bi kaj pasalo se na drugo polovico hrbta... Mislim, svasta se ti mota po glavi. Vseeno pa lahko kjerkoli slecem majico takrat pogosto sploh ne pomislim, da tvegam potencialno zgrazajoce se poglede kaksnih konzervativneje mislecih janezov in mick.

monster
22.12.2006, 09:07
samo za info vsem znancem ...zdaj imam še pirs :D

niti sekundo mi ni bilo žal za vse poslikave in dodatke na telesu :)

summer
22.12.2006, 09:10
saj sem veda da obrv:apporve:....
čuj...pa maš urejene obrvi:D...
moj kolega si je dal pirsing, ki mu zdaj gleda iz "goščave"...male bunkice v temnem gozdu....obrvi:D

monster
22.12.2006, 09:11
imam lepe obrvi ja, nobene goščave

september
26.02.2007, 21:05
hej!

mene pa zanima ce je mogoce kdorkoli zasledil kje tatto pesceno uro, ker sm ze zmenjena, da si ga bom dala in mam ze datum in vse... ampak slikce pa se nimam... je nikjer nism vidla.
sicer mi jo bo baje john prej zrisu pa to, sam vseeno bi bila bolj pomirjena, ce bi mela ze vsaj nek osnutek, ali pa kaj takega... tako da... ce je kdo kje videl tatto pescene ure, naj mi prosim pove kje...

lp september

Aldebaran
27.02.2007, 11:36
Tukajle (http://images.google.si/images?hl=sl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=XJ0&q=pe%C5%A1%C4%8Dena%20ura&btnG=Iskanje&ie=UTF-8&oe=UTF-8&um=1&sa=N&tab=wi) je nekaj slikic peščenih ur... potem je pa itak od mojstra odvisno, kako jo bo narisal...

summer
27.02.2007, 12:04
http://www.groverartwork.com/illustration/images/hourglass.jpg

summer
27.02.2007, 12:05
http://www.wasabibros.com/cre_cach_assets/hourglass.jpg

summer
27.02.2007, 12:06
http://altreligion.about.com/library/graphics/masonic/hourglass.jpg

summer
27.02.2007, 12:08
http://www.phoenixmasonry.org/masonicmuseum/glossary/images/slide_36_winged_hourglass.jpg

summer
27.02.2007, 12:10
http://www.twainquotes.com/hourglass.gif

kermeljr
10.04.2007, 06:25
Pozdravljeni!

Mene pa zanima koliko bi okvirno stal tatto: bodeca zica okoli roke aka. taka k jo je imel v american history x

hvala a odg.

lp,rok

mrjerry
10.04.2007, 07:51
To je sicer bolje sprasevati tatooatorje, ker se cena od enih do drguh razlikuje. Po obcutku bi za solidno zico odstel cca. 130 eur, odvisno od dejanske velikosti, pa ali je barvano itd. Okvirno ena ura cistega dela, mogoce ura in pol.

Aldebaran
13.04.2007, 12:34
@klemenjr: lej na temle linku (http://www.najdi.si/search.jsp?q=tattoo) so zbrani vsi slovenski mojstri tetoviranja.

kermeljr
16.04.2007, 14:41
tnx :)

september
21.04.2007, 17:20
ej, hvala za peščene ure... čeprov nič ni to kar bi rada... :(

zdej kmal si bom šla narest tattoo k johnu. sicer sem že kar veliko slišala o njemu, vecina mnenj je ful pozitivnih .. tut js mislm d je dobr umetnik. zanima me ce je imel sploh kdo slabo izkušnjo z njim?

sicer me glede tatuja ne skrbi, ker vem kaj hočem, ampak bi se vseeno rada še malo pozanimala o johnu... sam tko, da bom imela kašno informacijo več...:)

lp september

roxa
21.04.2007, 18:34

zdej kmal si bom šla narest tattoo k johnu. sicer sem že kar veliko slišala o njemu, vecina mnenj je ful pozitivnih .. tut js mislm d je dobr umetnik. zanima me ce je imel sploh kdo slabo izkušnjo z njim?

sicer me glede tatuja ne skrbi, ker vem kaj hočem, ampak bi se vseeno rada še malo pozanimala o johnu... sam tko, da bom imela kašno informacijo več...:)

lp september

hm?
moja bivša srednješolska sošolka se je tetovirala pri njemu in je rekla, da je tip naci, da recimo južnjakov ne more (niti črncev itd-pač sam slovence) videt niti jih ne želi tetovirat(da imajo vstop prepovedan), baje ji je zamoril glede priimka, sicer je ona slovenka sam je ni razumel kako je rekla (štajersko šreho ima čist iz lenarta je) in je mislil da ima ć na koncu :shy:

no, tko je previla...

.:WoLf:.
21.04.2007, 18:37
Pozdravljeni!

Mene pa zanima koliko bi okvirno stal tatto: bodeca zica okoli roke aka. taka k jo je imel v american history x

hvala a odg.

lp,rok

Na net pejt po sliko, jo pošl tetoverju (pri katerem se boš pač tetoviral), zravn slike napiš še prnbližne mere oz. obseg roke, pa ti bo pa povedov ceno. Saj tko je blo pr men...

21.04.2007, 18:40

lp september

John je dobr oz. en med najbolšimi v sloveniji. Ti mu sam dj sliko, pa reč da hočš met točn tako (razn če hočš met kj drugač), ker dostkrat hoče on kj po svoje narest.

september
21.04.2007, 20:40
John je dobr oz. en med najbolšimi v sloveniji. Ti mu sam dj sliko, pa reč da hočš met točn tako (razn če hočš met kj drugač), ker dostkrat hoče on kj po svoje narest.

ja, gre za to, da jaz hocem imet tattoo pescene ure na vratu. Samo sliko imam samo v glavi, in sva se zmenila, da mi jo bo on zrisu. Pricakovala sem, da mi bo to narisu kaksen teden prej... zdej sm pa zvedla, da mi bo to zrisu mal preden me bo tetoviru, isti dan. nad tem nisem najbolj navdusena, ker je ta slikca zame najbolj pomembna.. ne gre mi za bolecino, da mi ga bo zal al krkol pomembno mi je samo to, da bo tocno tak kot je v moji glavi. in ne bi rada, da se vse skupaj naredi v naglici, malo pred tetoviranjem...
no, sej upam d bo kul..

21.04.2007, 21:39
ja, gre za to, da jaz hocem imet tattoo pescene ure na vratu. Samo sliko imam samo v glavi, in sva se zmenila, da mi jo bo on zrisu. Pricakovala sem, da mi bo to narisu kaksen teden prej... zdej sm pa zvedla, da mi bo to zrisu mal preden me bo tetoviru, isti dan. nad tem nisem najbolj navdusena, ker je ta slikca zame najbolj pomembna.. ne gre mi za bolecino, da mi ga bo zal al krkol pomembno mi je samo to, da bo tocno tak kot je v moji glavi. in ne bi rada, da se vse skupaj naredi v naglici, malo pred tetoviranjem...
no, sej upam d bo kul..

Potem pejt pa najprej do enga slikarja al pa kšnga druzga grafičnga obikovalca (k obvlada photoshop ipd.), ti nariše točn tko kot ti hočš in sliko potem neseš k tetoverju. Najbol da daš svojo zamisel najprej na papir..

21.04.2007, 21:41
Tukajle (http://images.google.si/images?hl=sl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=XJ0&q=pe%C5%A1%C4%8Dena%20ura&btnG=Iskanje&ie=UTF-8&oe=UTF-8&um=1&sa=N&tab=wi) je nekaj slikic peščenih ur... potem je pa itak od mojstra odvisno, kako jo bo narisal...

To je ponavad naslabš, ker nardi po svoje. Kar pa je njemu dobr, pa ni nujn da bo teb tud.

september
22.04.2007, 12:47
Potem pejt pa najprej do enga slikarja al pa kšnga druzga grafičnga obikovalca (k obvlada photoshop ipd.), ti nariše točn tko kot ti hočš in sliko potem neseš k tetoverju. Najbol da daš svojo zamisel najprej na papir..

hvala za nasvet. Najprej ga bom probala sama približno zrisat... Drugač pa bom poskusla pr johnu.. ena kolegica, ki ga pozna mi je rekla, da mi ga bo magar tut 3x na novo narisu, če mi ne bo kul. Sicer pa, vedno si lahko še premislim.. če mi slikca ne bo všeč, bom pac prestavla datum in jo do takrat zrihtala (čeprav zdej čakam na tattoo, oz. sem naročene ze vec kot 2 meseca..( ! )

pomoje preveč razmišljam o tem tattoju. ponoč še sanjam o tem. obsedlo me je.. ne vem če bom zdržala še en mesec. hah

22.04.2007, 12:50
pomoje preveč razmišljam o tem tattoju. ponoč še sanjam o tem. obsedlo me je.. ne vem če bom zdržala še en mesec. hah

Jst sm sliko izbral v pol ure, pa mi je še zmerej všeč. Če bi se preveč zmišlevov, bi blo zih KR NEKI

september
22.04.2007, 14:30
hja, pri meni pa ni tako. ze 2 leti nazaj sem si hotla dat tetovirat peščeno uro, in sem do zdaj ostala pri tem, torej je to to. nikoli si ne bi izbrala nekaj kar bom imela na sebi celo življenje v pičle pol ure, razen če bi začutila, da je to tisto kar hočem. ta motiv mi more res nekaj pomenit...

kaj pa si si dal tetovirat, če smem vprašat, in kdaj?

VR3
22.04.2007, 14:48
john je dober tetovator, sam njegov odnos do strank je poden od podna. njegov brat robert je malenkost (ampak res samo malenkost) bolj normalen in ima studio par metrov naprej od johna. oba masta to navado da nariseta malo prej kot zacneta tetovirat in res je da ti nariseta po parkrat dokler ti ni vsec. je pa res da vecini folka je vsec ze ta prvi krat seveda če si mu dobro razložu kaj bi rad. mogoče je treba samo kako malenkost popravt. je pa res da zna to risanje tik pred zdajci zavlečt celo stvar. tako, da se pripravi da če si npr. naročena ob 14ih da bo fertik vse skupi šele ob osmih zvečer al pa še bolj pozno. če ti pa ne bo všeč kar ti bo narisal, pač ni treba da se tetoviraš pri njem. so še drugi tetovatorji, ki ravno tako dobro tetovirajo in imajo normalen odnos do strank. je pa treba čakat za termin spet.

september
22.04.2007, 14:58
aha.. no sej za cakat mi ni problema, sam d bo uredu narisan. glede njegovega odosa pa, za ceno tega kok je dobr, bom ze potrpela:). upam.

VR3
22.04.2007, 15:08
se da dobit tud za nižjo ceno enako kvaliteto, pa normalen odnos, pa brez žaganja (muska);)

bodi pripravljena da zna bit zadeva malenkost večja kot si si zamislila:d in glede tega se ne bo prerekal in več ali manj ima glede velikost prav. če hočeš imeti detalje mora biti tatu večji, sicer bo vse skupaj en zmazek. če hočeš manjši tatu pač ne bo detaljev. in ne mara preveč majhnih tatujev.:d

22.04.2007, 15:20
se da dobit tud za nižjo ceno enako kvaliteto, pa normalen odnos, pa brez žaganja (muska);)

bodi pripravljena da zna bit zadeva malenkost večja kot si si zamislila:d in glede tega se ne bo prerekal in več ali manj ima glede velikost prav. če hočeš imeti detalje mora biti tatu večji, sicer bo vse skupaj en zmazek. če hočeš manjši tatu pač ne bo detaljev. in ne mara preveč majhnih tatujev.:d

Z majhnimi tattooji se res ne ukvarja preveč. Najraj dela čez hrbt, celo roko,...

22.04.2007, 15:23
hja, pri meni pa ni tako. ze 2 leti nazaj sem si hotla dat tetovirat peščeno uro, in sem do zdaj ostala pri tem, torej je to to. nikoli si ne bi izbrala nekaj kar bom imela na sebi celo življenje v pičle pol ure, razen če bi začutila, da je to tisto kar hočem. ta motiv mi more res nekaj pomenit...

kaj pa si si dal tetovirat, če smem vprašat, in kdaj?

http://shrani.si/thumbs/dragon2yr7b.jpg (http://shrani.si/?dragon2yr7b.jpg)

mrjerry
23.04.2007, 07:50
aha.. no sej za cakat mi ni problema, sam d bo uredu narisan. glede njegovega odosa pa, za ceno tega kok je dobr, bom ze potrpela:). upam.

Jaz bi priporocil Rein Art. Model je ipak v sorodu z Johnom in Robertom (mislim, da so bratje), ima pa svoj studio in ima po okusu mnogih veliko tetovaze od Johna ali Roberta. Predvsem pa brez nacisticnih slobajkerskih fint.

Glede velikosti... Na papirju vsak tattoo zgleda velik, ko ga das na kozo, pa vidis, da je dejansko majhen. Ponavadi se splaca zaupati tistemu, ki te tetovira.

september
23.04.2007, 20:02
na tem mestu bi vas rada vprasala, kaj je za vas majhen tattoo? rada bi si dala pesceno uro na zadnji del vratu. glede na obliko pescene ure in dolzino vratu, se mi zdi, da tatu ne bi smel segat cez "konec vratu"... ker bi blo pomoje cudno, ce bi blo "pol" pescene ure na hrbtu..

js razmisljam o cerka 8x7, no ja, neki tazga... bom pa upostevala johnov nasvet, verjetno.. seveda, ce ne bo pretiraval..

23.04.2007, 20:09
na tem mestu bi vas rada vprasala, kaj je za vas majhen tattoo? rada bi si dala pesceno uro na zadnji del vratu. glede na obliko pescene ure in dolzino vratu, se mi zdi, da tatu ne bi smel segat cez "konec vratu"... ker bi blo pomoje cudno, ce bi blo "pol" pescene ure na hrbtu..

js razmisljam o cerka 8x7, no ja, neki tazga... bom pa upostevala johnov nasvet, verjetno.. seveda, ce ne bo pretiraval..

Majhen tattoo je vse kar je manjš od recmo 10*10 cm.. (od oka..)

VR3
23.04.2007, 20:26

to je majhen tatoo. najboljš da poslušaš kaj ti bo john reku, glede na to kako detaljno sliko maš v glavi in kaj se da dejansko narest v taki velikosti kot ti želiš.

roxa
24.04.2007, 07:03

ti dam cifro mojga mojstra k jemen tatu naredu?
klikni zs:shy:

28.04.2007, 09:16
Še ena galerija Johnovih tattoojev: http://www.tattooator.com/gallery.html
Na teh slikah se dobr vid, da ne dela prav majhnih tattoojev..

roxa
28.04.2007, 18:03
dela on vse za keš, brez skrbi, itak preveč računa, očitno se tip strašno ceni;)

Niikaa.
08.05.2007, 19:38
Helou
Mam eno uprašanje. Že nekej časa si hočm dat narest tatu sam ne za skos. Poznam eno, k ga ma(oz. je mela) pa nismo več v stiku. Baje se ga da za 3 leta?!
Lp

smokin
23.05.2007, 13:27
Jao Wolf kje si najdu tega zmaja? Jaz si ga tudi mislim dati tetovirati in sem ga našel na netu... Ali ga je imel v studiu ta ki te je tetoviral? Upam da nisi iz Mariborja, da se ne bova kje srečala z istimi tattoji? A imaš mogoče tudi tracing image (oris) tega zmaja?

Za vse tiste ki razmišljate o tetovaži: če niste 100 % prepričani kako bo izgledal dezijn na vaši koži, obstaja papir na katerega preprosto sprintate željeno sliko/dezijn, in si na kožo nalepite začasni tattoo, ki bo zdržal kakšen dan dva, rabvno dovolj da vidite kako bo izgledal pravi tattoo.

almir16
29.05.2007, 21:23
Vceraj sem si dal naresti pearcing na obrv in prosim ce mi lahko kdo razlozi kako ga cistiti, kupil sem fiziološko raztopino kot mi je rekel tisti, ki mi ga je delal ampak kako ga najbolje očistiti ne da bi ga ven dajal..?? Prosim pomagajte..:2thumbs:

Aldebaran
30.05.2007, 07:21
amir16: vzameš gazo namočeno z fiziološko raztopino in potem s to gazo nežno in pazljivo spereš okolico uhana, ... to je to... počasni gibi , in pazi da se ti ne zatakne uhan za gazo...

cliena
16.06.2007, 12:41
amir16: vzameš gazo namočeno z fiziološko raztopino in potem s to gazo nežno in pazljivo spereš okolico uhana, ... to je to... počasni gibi , in pazi da se ti ne zatakne uhan za gazo...

previdnost ja...sploh če je piersing nov:nonono:

monster
16.06.2007, 12:48
sam sem uporabljal kar lepo etanol in skret papir, nikakor pa ne vate, ker se mucka. Alkohol mal peče, vendar saj smo junaki, ki si špikamo telo ;). Pa ne hodit v bazene vsaj 3 tedne, ker lahko klor naredi štalo ...

cliena
18.06.2007, 16:45
visi mi z obrvi :)

in kolki piersing je to? pri teb mislim...:rolling:

smokin
18.06.2007, 21:26
Jaz sem tudi imel uhan v obrvi in nisem nič čistil, sploh ne vem kaj je za čistiti?

a.89
23.06.2007, 02:19
Včeraj sem si dala piercing pod ustnico, vendar sem doma ugotovila, da je "palčka" prekratka. Zdaj me je strah, da se mi ne zaraste. Na notranji strani ploščice skoraj ni videti. Piercing sem si dala v exitu ampak sem preveč oddaljena, da bi šla nazaj. Kakšen nasvet kaj naj naredim? Hvala

Aldebaran
23.06.2007, 08:47
Včeraj sem si dala piercing pod ustnico, vendar sem doma ugotovila, da je "palčka" prekratka. Zdaj me je strah, da se mi ne zaraste. Na notranji strani ploščice skoraj ni videti. Piercing sem si dala v exitu ampak sem preveč oddaljena, da bi šla nazaj. Kakšen nasvet kaj naj naredim? Hvala

normalno: ustnica oziroma predel okoli luknice je zatečen... oteklina ponavadi popusti po kakšnem dnevu ali dveh... v kolikor se to ne bi zgodilo ti pa ostane samo ena možnost: odstranitev uhančka...

23.06.2007, 23:02
Jao Wolf kje si najdu tega zmaja? Jaz si ga tudi mislim dati tetovirati in sem ga našel na netu... Ali ga je imel v studiu ta ki te je tetoviral? Upam da nisi iz Mariborja, da se ne bova kje srečala z istimi tattoji? A imaš mogoče tudi tracing image (oris) tega zmaja?

Za vse tiste ki razmišljate o tetovaži: če niste 100 % prepričani kako bo izgledal dezijn na vaši koži, obstaja papir na katerega preprosto sprintate željeno sliko/dezijn, in si na kožo nalepite začasni tattoo, ki bo zdržal kakšen dan dva, rabvno dovolj da vidite kako bo izgledal pravi tattoo.

Tega zmaja aka. tribal sem takrat (preden sem se šel tetovirat) iskal po netu kar en leeeeeeeeep čas.. 1 mesec po tetoviranju, sem tega zmaja vidu: na zvezkih, v avatarjih uporabnikov, na puloverjih, majcah, na internetu, na lončku za čaj, car tatto (v sloveniji ga ma en čez pol avtomobila).......
Prov GADNO mi je an :D takrt sm ga pa komej najdu..

Je pa res dobr, da se 100% kva češ tetovirat.. jst sm ga dal itaq na ramo, tko da če se ga naveličam, ga itaq ne vidm :)

Oris ti lohk nardim v PSju

smokin
05.07.2007, 06:55
Wow Wolf, sem mi kr malo smiliš :d . Zdej si ga itak ne mislim dati tetovirati. Bom že kaj drugega našel. (razen če me ne nateguješ :lala: )

05.07.2007, 07:03
Wow Wolf, sem mi kr malo smiliš :d . Zdej si ga itak ne mislim dati tetovirati. Bom že kaj drugega našel. (razen če me ne nateguješ :lala: )

Zjle, ko je poletje, se je itaq bvz tetovirat..

zverina
05.07.2007, 13:51
Zjle, ko je poletje, se je itaq bvz tetovirat..

zakaj?

summer
05.07.2007, 13:54
ker, moraš tatoo pazit, oziroma ne smeš priti sonce zraven, pot itd itd....zato se daš tetovirat jeseni ali pozimi...

zverina
05.07.2007, 14:10
ker, moraš tatoo pazit, oziroma ne smeš priti sonce zraven, pot itd itd....zato se daš tetovirat jeseni ali pozimi...

men se je blo vedno bolje tetovirat polet...ne vem prej je zacelilo.

zverina
05.07.2007, 14:11
btw. a si je že kdo probal odstranit tetovažo oz. jo prekrit z drugo?

summer
06.07.2007, 06:11
ne...vem pa kdo to obvlada.....če kdo potrebuje.

govorim o prekrivanju le te...........

06.07.2007, 08:03
...vem pa kdo to obvlada....

Vrjetn tetover? :d

summer
06.07.2007, 08:09
jaooooooo Volkec:d...................ja:d.....sam morš najt dobrega..to je pa dandanes težko

zverina
06.07.2007, 08:11
ne...vem pa kdo to obvlada.....če kdo potrebuje.

govorim o prekrivanju le te...........

sam jaz bi si barvnega prekril.

06.07.2007, 08:13
John je dobr. Sicer več zaračuna, ampak tattoo je tattoo an.. bol da daš enmu več, pa ti dobr nardi. :dontknow:

zverina
06.07.2007, 08:15
John je dobr. Sicer več zaračuna, ampak tattoo je tattoo an.. bol da daš enmu več, pa ti dobr nardi. :dontknow:

kdo je to John?

summer
06.07.2007, 08:18
sam jaz bi si barvnega prekril.
lej, jaz sem vidla pri njem takšne before-after slike, da glava peče.....:approve:
res, je macher....ampak ti bo povedal, ko se boš prišel pokazat....ali se da, ali ne....pri njem to nardit. Potem te slika, si vzame čas, da nariše in se nato skupaj zmenita kako in kja..če se boš odločil...ti lahko posredujem telefonsko

06.07.2007, 08:19
kdo je to John?

http://www.tattooator.com/

zverina
06.07.2007, 08:27
jaz sem bil pri Harihu par let nazaj. A še dela?

Srce
06.08.2007, 11:45
Sama bi si dala tri tatooje...Eden pride zraven tamale(seveda po porodu, ko bom seveda enkrat noseča), eden na lopatico in eden dol na nogo...
Vsi govorijo, da si moramo dati nekaj kar nam nekaj pomeni. za vrtnico že vem in imam tudi že izbrani motiv ker je moja najljubša roža. Sledi gum si nemorm dati zraven tamale...premišljujem, da bi dala zraven tamale to vrtnico. Po eni strani pa bi rada tja nekaj dala bolj izvirnega. Potem je pa sedaj moja prvas odločitev. Meni full pomenijo avti ampak ga nebom dala tetovirat sej kako bi pa go zgledal...
No in sem se odločila za mojo drugo največjo ljubezen in sicer helikopter. Ja helikopter vsi me čudno pogledajo, ko ženska reče, da premišljuje, da bi dala tetovirat i helikopter dol na nogo ali lopatico.
Mi lahko vi prosim poveste mnenje kam nej ga dam..na nogo ali lopatico? Po eni strani me mika lopatica. Šla bi pa k Srečotu, ki pravijo da je vredu. Moj fant si je dal tetovirat 3 tatooje pri EXITU, ki ga pa eni kritizirajo...

Prosim za mnenja...

monster
06.08.2007, 19:20
eh ...mislim, da gre za čudovit koncept. mogoče še inicialke trenutnega fanta v recimo malajski pisavi na vrat? :(

dej mal premisl, pa mogoče čez ene 5 let

cliena
06.08.2007, 20:32
Men je tatoo delu Pero :)

Srce
08.08.2007, 14:05
eh ...mislim, da gre za čudovit koncept. mogoče še inicialke trenutnega fanta v recimo malajski pisavi na vrat? :(

dej mal premisl, pa mogoče čez ene 5 let

To mene misliš?

kobilica
03.10.2007, 12:22
Zdajle sem prebirala tele poste na temo tatujev, morem rečt, da me je kr malo zamikal, spet. Spet, zato ker ima že tri... A ste kdaj razmišljali, da je tetoviranje zasvojenost. sem rekla, da dam enega takega, kjer ga skrijem in ga vidim samo jaz in seveda oseba, ki ima vpogled tako nizko... je totalno skrit... potem pa je ta zadeva kar dobro izpadla in sem rekla, pa dobro, dajmo še enega... in potem, ko sem imela še enega, pa zakaj ne bi še enega... in vedno znova se moram prepričevat, da so trije čist dovolj... ne zgleda več lepo, če jih je preveč... sploh na ženski...ampak prepričana sem, da bi za enega majhnega bil še prostor....

torej trije tatuji in uhanček v popku.... in ni mi žal...

Kaj se pa tiče teh zadev za 3 leta. Imela ga je moja sestra. Pravijo, da zgine po določenem času. Tako grdo je zbledel, da ga je morala prekrit z drugim. Lahko se obnovi, prekrije, dajo se pa tudi lasersko odstranit... ampak, to je pa že spet druga zgodba

Odeen
03.10.2007, 14:53
A ste kdaj razmišljali, da je tetoviranje zasvojenost.

Podpišem :)

Tudi sam imam dva, pa nekak vem da se ne bo ustavilo pri teh dveh ;)

jessie
05.12.2007, 13:41
OIla!!
Js mam eno prašanje a n...In sicr fuuul mam željo si dat piercing v ščegetavčk... To željo mam že par let in zdei jo mam namen uresničt...Pa me zanima če je kje kdo k že ma to izkušno, namreč me mau matra kok to kei boli? Sei vem da je to ful odvisno od človeka do človeka, ma usai tko mau okvirno a n...p č kei vete kok to kei košta? joi, ful vm hvala p fain bodte...papajček:)

Mowgli
05.12.2007, 14:52
http://tattoo.about.com/cs/beginners/a/blclitoris.htm

KissMe
05.12.2007, 19:50
Piercing v ščegetavček? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, grozaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Js mam en tatu in sm čist zadovoljna, mislm da nism odvisna zasvojena :)

Mowgli
06.12.2007, 09:05
Ne, ne, fajn bo. Kaj pa je možnost poškodovanega živca napram rinki, ki jo imajo le redke? (Pa po možnosti čim ceneje... )

KissMe
06.12.2007, 11:54
Ma ja, živc gor al pa dol ;)

mrjerry
06.12.2007, 12:11
Kissme, pojma nimas :approve: :p

KissMe
06.12.2007, 12:58

No ja, če nisi opazu, je bil to cinizem. Men so vseen bl pomembni moji živčki k me prpeljejo do užitka, kot pa kakršenkoli piercing itd.

jessie
06.12.2007, 13:02
Hehe, nism misla d boste tko zgroženi...Ma veste k je želja tOOkšna, ma se da reskirat...Ma valda bom se fuul pozanimala kai in kako, nč bat...Naum šla kr mau k enmu d mi bo to naredu...Sicr pa čist tko, tiste k majo piercing u ščegetavčku doživljajo fuul močnejši orgazm...Tko da kar se tega tiče me ni nč strah al pa kei..Pč morm se pozanimat če moie telo odgovarja za to in tko naprei... Ker mi je p pč ta stvarca fuul huda a n, p upm d se mi ta želja uresnič;)

mrjerry
06.12.2007, 13:15
No ja, če nisi opazu, je bil to cinizem. Men so vseen bl pomembni moji živčki k me prpeljejo do užitka, kot pa kakršenkoli piercing itd.

tr00, vseeno pa ne verjamem, da je zadeva TOLK riskantna.

Mowgli
06.12.2007, 13:18

Sem na morju videl Slovaka s preluknjano pipico, pa me sploh ni kuril. :oink:

jessie
06.12.2007, 13:21
MIslm d v primeru db bla zadeva res riskanta tOOk u nulo a n... Mislm d še tista peščica punc si neb šlo to nrdit...K useen mislm d je puncam pomembn orgazm in se neb mu odpovedale zarad enga piercinga a n...Js p sm mnenja d pč če se ti pozanimaš, nrdiš use poru in greš k profesionalcu, nimaš kei falit oz lk sam še podžgeš tvoie spolno življenje, sj mislm d bo moi fantk prou lepo presenečen... In pč lih tko reskiraš k si daš piercing u obrv, ustnco, popek... Vedno in povsod obstaja tveganje, prašanje je sam na teb al oš odgovorno ravnav u celem postopku al ne...

Mowgli
06.12.2007, 13:23
Hehe, nism misla d boste tko zgroženi...Ma veste k je želja tOOkšna, ma se da reskirat...Ma valda bom se fuul pozanimala kai in kako, nč bat...Naum šla kr mau k enmu d mi bo to naredu...Sicr pa čist tko, tiste k majo piercing u ščegetavčku doživljajo fuul močnejši orgazm...Tko da kar se tega tiče me ni nč strah al pa kei..Pč morm se pozanimat če moie telo odgovarja za to in tko naprei... Ker mi je p pč ta stvarca fuul huda a n, p upm d se mi ta želja uresnič;)

Cosmo, stran 12, al' je mama povedala?

jessie
06.12.2007, 14:16
Cosmo, stran 12, al' je mama povedala?

ne ne ni mama povedala...Veš nism js tko db se p zdei to odločla p šla nrdit...Ampk že dve leti čekiram po netu kai in kako in mrskatera mi je to že povedala...Sm žou do zdei še nism mela priložnosti se ment s kako slovenko db mi še ona povedala kai in kako je to ona dožvela, zato p sm še tle vs sprašvala...Tko d nč bat, moia mama ni nč to povedala:)

mrjerry
06.12.2007, 15:03
Sem na morju videl Slovaka s preluknjano pipico, pa me sploh ni kuril. :oink:

Sicer bi pa te?

Mowgli
06.12.2007, 17:19
Sicer bi pa te?

:clown: Itak. :rolling: A se prideš pokazat kritičnemu očesu? :angel:

KissMe
06.12.2007, 21:44

Jessie, js nism zgrožena, ti si kr nared piercing če ti paše :) aja, zakaj pa močnejši orgazem zarad piercinga? Sploh pa... dvomim da bi bil moj lahko še močnejši :blush:

jessie
06.12.2007, 23:01
Jessie, js nism zgrožena, ti si kr nared piercing če ti paše :) aja, zakaj pa močnejši orgazem zarad piercinga? Sploh pa... dvomim da bi bil moj lahko še močnejši :blush:

am js ku bom use ščekirala p k bom vidla d je use ql, kako je tveganje kai in kako... vrjem mi d bo na men, č bom le lahku...ni mi problem dt keša kot čš, sm d ga mam:)ja ma sm mela filing ds tko čist zgrožena bla nad to idejo...sm pč usak ma svoie želje a n:) am zakai p je orgazm močnejši, ti js žou ne znam povedat a n, tud druge mi niso, ma so ful rekle d je bolš p d dost bl čutš... upam p d ti čez neki caita bom lhk to potrdila;) ma sei tud js sm čist zadovolna z intenzivnostjo moiga, ma če obstaja možnost d bo še bol...hmmmmmmm zakai ne;) ma bomo vidl a n:) upam:...:) ne sei d nauš misla d zarad tega mam željo piercinga, to me sam še bol podžge;) hehe....

mrjerry
07.12.2007, 09:45
KissMe, ce govorim o piercingu koze, ki je okrog scegetavcka - torej vertical ali horizontal hood pierceing, je orgazem mocnejsi zato ker je stimulacija scegetavcka bolj neposredna. Ce piercinga ni je stimulacija scegetavcka indirektna. Piercing pa se nekoliko premika, zato so obcutki intenzivnejsi.

Seveda je vprasanje, ali se telo pac navadi in dvigne prag uzitka, zato ga je najbrz smiselno vsake toliko tudi ven vzeti... Ampak to je ze druga debata.

KissMe
07.12.2007, 12:59
KissMe, ce govorim o piercingu koze, ki je okrog scegetavcka - torej vertical ali horizontal hood pierceing, je orgazem mocnejsi zato ker je stimulacija scegetavcka bolj neposredna. Ce piercinga ni je stimulacija scegetavcka indirektna. Piercing pa se nekoliko premika, zato so obcutki intenzivnejsi.

Seveda je vprasanje, ali se telo pac navadi in dvigne prag uzitka, zato ga je najbrz smiselno vsake toliko tudi ven vzeti... Ampak to je ze druga debata.

Hvala :) zanimivo :)

souL
25.12.2007, 19:16
:) Jst mam pirsing u nosu ene 2 leti, pa se mi zdi da sm takrat plačala okol 5.ooo. xD

majdka
27.12.2007, 07:08
a ima mogoce kdo hcerko mladoletnico, ki ti vsak dan tezi za pirsing?

za v nos sem jaz dala 5 e

monster
27.12.2007, 09:10
ne, vendar jih imamo veliko mladoletnic okoli nas, ki to počnejo (težijo zaradi pirsinga) ... do 15.leta nič? ;)

za pirse še vedno priporočam kozmetiko Hirschman (Kolodvorska) - strokovno, sterilno, prijazno, ugodno ...

majdka
27.12.2007, 09:21
hcera je stara 13 let, dovolila sem ji uhan v nosu,imam ga tudi sama, in se mi zdi lepo...
napaka je to, da imajo na soli dijakinjo 14 let, ki je preluknjana u nulo :nonono:

drgac pa Hirsmanova je taprava jp...

souL
28.12.2007, 08:33
Moja soseda je stara 14 let pa ima pirsing v popku. :o

Sama temu malo nasprotujem no...

KissMe
29.12.2007, 12:10
Js sm si ful želela tatu že pr ene 15ih letih, pa so mi doma skos govoril, da si ga bom lahko dala pol, k bom polnoletna, ker bom sama odgovarjala zase. Se pravi, če mi pol ne bi biu ušeč itd., ne bi mogla staršev krivit, da sta mi pustila. Sicer sem si dala tatu par mescev pred 18. letom, ker sem mela dobro priložnost, ampak drugač se pa čist strinjam z mojimi starši, pa tud nism jih zasovražla zarad tega:)
Si pa predstavlam, kolk se mora človek pregovarjat zarad teh stvari in ... enim se da, enim pa ne:)

monster
29.12.2007, 12:15
lepo KissMe, se strinjam :)

želel sem si tatu že kot mulc, vendar mi ni nihče preprečeval, da bi si ga naredil, samo denar ... prvega sem si naredil pri 21 in drugega pri 30, pirs pa še kasneje ...

deco je sicer težko prepričati, da je treba počakat, vendar mene je kar groza, ko vidim 10letne bejbike, ki se ponašajo s popolnim make-upom in pirsom, tako da zgledajo kot 16 letne Lolitke :s gross

majdka
03.01.2008, 10:50
menda odsvetujejo luknjati se v obrveh, ker se lahko pretrga zivc in imas tezave z uckom... ima gdo izkusnje?

Aldebaran
03.01.2008, 11:16
menda odsvetujejo luknjati se v obrveh, ker se lahko pretrga zivc in imas tezave z uckom... ima gdo izkusnje?

Finta je v tem, da ti potem veka ''dol pade'' se pravi ne moreš je kontrolirati in stvar zgleda tako, kot da bi imel človek cel čas napol priprto oko... Sem videl na lastne oči, koako to zgleda in lahko rečem, da sploh ni kul!

...

majdka
03.01.2008, 11:40
no take primere je treba otroku povedat, da zacne razmisljat

monster
03.01.2008, 17:24
..zato pa naj bo to stvar treznega premisleka in strokovnih rok ;)

souL
03.01.2008, 17:45
Jz nisem nikol razmišlala o em da bi si dala uhan v obrv. :p Mi je paful ušeč pirsing nad ustnico.

Tanatie
05.01.2008, 06:11
neki glede tega "mladostniskega razmisljanja"...js sm si prvi tattoo naredu pri 16h, drugega pa 6 let kasneje...pa mi je za drugega malo zal, za prvega pa cisto nic:) ceprov je res da mi tudi drugega ne bi blo ce bi izpadel tko kot sem si ga zamislu, pa je tipo mal falil barve...bo treba v kratkem update-at...

andreaaaaa
05.01.2008, 15:46
to se pa ne strinjam, pirsing si delajo vse generacije, sploh nekateri ki vedo kaj je lepo (1-2 pircinga, tattoo), nekateri pa pač zato da so kot magneti na strele, ker si preluknajo vse kar je takega kar se da
ali pa tudi ne da:o:nonono:
tattoo pircing sta na svoj način lahko zabavna, dobra ali pa samo grda
odvisno koliko pa kje!

vsak pa naj pomisli na to da se tattoojev več ne da odstranit oz. le na zelo boleč način, kar pri pircingu ni problem

tako da , naj se odločijo kak se hočejo ;);):approve:

Tanatie
05.01.2008, 19:57
men se ne eno ne drugo ne zdi problem samo pri tattooju (za piercing ne vem ker ga nimam in nimam zelje po njemu) ti mora stvar neki pomenit, da ni pol na koncu tko kot nek jna al pa kako ime od bivse punce...mora bit neki kar je nekaj povsem tvojega, nekaj kar te spominja na obdobje zivljenja...tko da jst mislim da si bom dal verjetno se kakega narest ampak po vsej verjetnosti sele cez kakih 6 let ko si bom spet nabral dosti novih izkusenj v zivljenju da jih bom lahko na tak nacin zaznamoval...

Romul
05.02.2008, 17:09
js bi si dau crn flek na rit,pa nism sur ce bi blo seksi...

mrjerry
07.02.2008, 08:01
men se ne eno ne drugo ne zdi problem samo pri tattooju (za piercing ne vem ker ga nimam in nimam zelje po njemu) ti mora stvar neki pomenit, da ni pol na koncu tko kot nek jna al pa kako ime od bivse punce...mora bit neki kar je nekaj povsem tvojega, nekaj kar te spominja na obdobje zivljenja...tko da jst mislim da si bom dal verjetno se kakega narest ampak po vsej verjetnosti sele cez kakih 6 let ko si bom spet nabral dosti novih izkusenj v zivljenju da jih bom lahko na tak nacin zaznamoval...

Ampak tudi JNA in bivse punce sodijo med zivljenjske izkusnje ;)

Romul
07.02.2008, 16:03
tako je,pa tut rabs jajca da si das pi... na roko:d

Tanatie
08.02.2008, 09:23
to je res...sam mislm da je blo pri jna to neki tok masovnega da vecina dans ne gleda na to kot na neki ful posebnega...pri zenski je pa sicer lahko se vedno kul teb, ampak se mi zdi da znajo met drugi kake pripombe...recimo nove punce...ste pa pol vedno vsaj trije v postli z novo punco, kar je tut plus:)

mrjerry
11.02.2008, 10:04
Point je bil, da je obsojanje tetovaz zelo skatljiva zadeva. ;)
(osebno sem podobnih misli kot ti... se pa kategoricno vedno izogibam komentarjev konkretnih izdelkov)

Tanatie
11.02.2008, 13:00
jst mam napako da povem kar mi pade na pamet...

mrjerry
11.02.2008, 14:00
:d :d :d :d :d

lepa

Meni se je nekako uspelo omejiti na forum in zabave na katerih si ne zelim biti znova povabljen :clown:

Tanatie
12.02.2008, 22:56
jst se v zivljenju ponavad mal nazaj drzim, tle pa pisem pa kliknem na send predn si lahko premislm...pr mailih isto...sej verjetn bi blo v zivljenju isto, ce mi ne bi blo bad da ne vem kaka bo reakcija...

anyway, I forget...jerry...mas kak tattoo, uhan v scegetavcku?

monster
13.02.2008, 02:01
žeri ma rinko v nosu, vendar se o tem ne govori :)

mrjerry
13.02.2008, 07:15
jst se v zivljenju ponavad mal nazaj drzim, tle pa pisem pa kliknem na send predn si lahko premislm...pr mailih isto...sej verjetn bi blo v zivljenju isto, ce mi ne bi blo bad da ne vem kaka bo reakcija...

anyway, I forget...jerry...mas kak tattoo, uhan v scegetavcku?

imam na lopatici, pa, kot pravi monster, rinko v nosu. Ampak na notranji strani, zavoljo diskretnosti. ;)

Tanatie
13.02.2008, 09:20
na notranji strani nosa?

http://www.adoptafarm.com/images/bull/thumbs/bull_03.jpg

mrjerry
13.02.2008, 09:48
monster zna narisat :)

Tanatie
13.02.2008, 10:26
a to mas pol zato da te bolj vzburja ko si po nosu vrtas?

mrjerry
13.02.2008, 12:02
Bom sprobal :d :d :d

Tanatie
14.02.2008, 10:25
pa pol najd eno k ti bo z jezikom mal povrtala...baje je ultimativno, sploh ce je zuni glih 16.7 stopinj...

mckeky
01.04.2008, 17:28
Lep pozdrav. Danes sem si dal pierc u brado. Ampak sem razocaran.-Naredil sem si ga v kozmeticnem studio in "clovek" mi je dal celo anastezijo z inekcijo .... Najbol pa me moti to, kr mi je uhancek vsadil rahlo diagonalno proti zobem. Sicer se je zavedal kaj pocne in to storil namenoma in dejal, da to pocne zaradi tega, da ploscica na notranji strani ne pritiska na dlesen, za kar so posledice, da jo dolgotrajno potiska navzdol. Ni pa pomislil, da mi ploscica zdaj ob jedi, govorjenju, smejanju mocno brusi ob zob in skrbi me za mojo sklenino.Ce naprimer zazeham mi celo pride nad spodnji zob. Poklical sem in povedal situacijo... Potolazil me je in dejal, da je to normalno zdaj ,ko je sveza rana in da se bo ces cas ploscica pritisnila bol tesno ob "(pod)ustnico, ko se bo zarastlo in na nek nacin "postala del ustnic".. Vendar meni se vseeno zdi, da nebi smelo brusit ob zob ali je to ob sveze narejenem uhancku nad bradico res normalen pojav???

hvala za odgovor, če kdo ve kaj o tem.

clashofopposites
02.04.2008, 08:24
Lep pozdrav. Danes sem si dal pierc u brado. Ampak sem razocaran.-Naredil sem si ga v kozmeticnem studio in "clovek" mi je dal celo anastezijo z inekcijo .... Najbol pa me moti to, kr mi je uhancek vsadil rahlo diagonalno proti zobem. Sicer se je zavedal kaj pocne in to storil namenoma in dejal, da to pocne zaradi tega, da ploscica na notranji strani ne pritiska na dlesen, za kar so posledice, da jo dolgotrajno potiska navzdol. Ni pa pomislil, da mi ploscica zdaj ob jedi, govorjenju, smejanju mocno brusi ob zob in skrbi me za mojo sklenino.Ce naprimer zazeham mi celo pride nad spodnji zob. Poklical sem in povedal situacijo... Potolazil me je in dejal, da je to normalno zdaj ,ko je sveza rana in da se bo ces cas ploscica pritisnila bol tesno ob "(pod)ustnico, ko se bo zarastlo in na nek nacin "postala del ustnic".. Vendar meni se vseeno zdi, da nebi smelo brusit ob zob ali je to ob sveze narejenem uhancku nad bradico res normalen pojav???

hvala za odgovor, če kdo ve kaj o tem.

dej počaki 2 tedna...
itak je normalno da te moti zdej k ješ, govoriš itd..zdej k je na frišno luknja je tud mal oteklo in zato ti lahko prtiska na zob... sej pol k se rana zaceli že po parih dneh te ne bo več motlo, sam mal pazi kaj delaš in ja redno si ga čisti pirs in luknjo... če te bo po dveh, treh tednih še motlo pol ga vzem vn.. brezveze je da maš neki kar te moti..

Black
19.05.2008, 21:30
moj tattoo delan pri johnu..lasten dizajn...črn ...velikost od ramena do komolca....poseg dobrih 5 ur....cena bomo rekl zaokroženo na 700 €...narejeno zelo profesionalno in z izjemno korektnim odnosom že v samem štartu..kar pa težko rečem za večino ostalih tattoo studijev....

nekje sem zasledil da je nekoga zanimalo kdaj john sploh dela...čez dan ga ni tam....kvečjemu se ga lahko zvečer ujame vsak dan od pon do pet...navadno pride v studio nekje med 20 in 22h...

meadow sun
30.05.2008, 14:39
moj tattoo delan pri johnu..lasten dizajn...črn ...velikost od ramena do komolca....poseg dobrih 5 ur....cena bomo rekl zaokroženo na 700 €...narejeno zelo profesionalno in z izjemno korektnim odnosom že v samem štartu..kar pa težko rečem za večino ostalih tattoo studijev....

nekje sem zasledil da je nekoga zanimalo kdaj john sploh dela...čez dan ga ni tam....kvečjemu se ga lahko zvečer ujame vsak dan od pon do pet...navadno pride v studio nekje med 20 in 22h...

Pa nam nebi te tvoje umetnine mal pokazal(fotke)? :shy:

Black
31.05.2008, 01:32
Pa nam nebi te tvoje umetnine mal pokazal(fotke)? :shy:

če ti je že izrecna želja...slika sicer ni bog ve kaj pa naj bo...
http://img138.imageshack.us/img138/8205/img0654pd5.jpg

31.05.2008, 22:38
če ti je že izrecna želja...slika sicer ni bog ve kaj pa naj bo...
http://img138.imageshack.us/img138/8205/img0654pd5.jpg

Dobr design si naredu

Black
01.06.2008, 09:21
hvala

Andreea
01.06.2008, 12:35
uwa, ql! :p

glava in vrat so mi najbolj všeč. :shy:
sam... drag špas pa je tole :(

01.06.2008, 14:51
uwa, ql! :p

glava in vrat so mi najbolj všeč. :shy:
sam... drag špas pa je tole :(

glede na to, da imaš to celo življenje v koži (razn če greš lasersko odstrant), ni drago.

Andreea
01.06.2008, 15:54
še vedno trdim da je drago. :dontknow:
kar pa ne pomeni, da ne bi toliko tudi sama plačala. :p :blush:
saj to ni "niti" cela moja plača :clown:
samo takle meni ne bi pasal :nonono: bi se zmajček prestrašil ob ropotanju mojih kosti v vetru :rolling: :clown:
mam že dolgo svoj dizajn, ampak še ni čas za to. :shy:

aja, btw - tatuje je treba obnavljat, če se ne motim, ker po več latih barva malo zbledi :shy:

Black
01.06.2008, 20:04
odvisno..osebno bi biu pripravlen še enkrat tolk dat dokler mi naredi tk kt se zagre....če bo treba obnovit je popolnoma odvisno od tehnike in kvalitete barve....mojega bo mogoče treba enkrat..čez kakih 10 let če ne kej ksnej....

se pa že kr veselim drugih dveh....ko bo zaključeno bom meu dva kratka rokava in približno pou hrbta narjenga

Andreea
01.06.2008, 20:41
odvisno..osebno bi biu pripravlen še enkrat tolk dat dokler mi naredi tk kt se zagre....če bo treba obnovit je popolnoma odvisno od tehnike in kvalitete barve....mojega bo mogoče treba enkrat..čez kakih 10 let če ne kej ksnej....

se pa že kr veselim drugih dveh....ko bo zaključeno bom meu dva kratka rokava in približno pou hrbta narjenga

sej tko nekako sm mislila, sm slišala, da velja nekje 5-10 let lepa barva

tole hočemo pa videt :p

01.06.2008, 20:47

odvisno od tipa kože, kolk tetovažo na soncu izpostavlaš..

Black
01.06.2008, 21:44

nj še kdo kej pokaže prej....kot sm opazu sm edini k je dau sliko svoje poslikave gor

Black
01.06.2008, 21:55
hm?
moja bivša srednješolska sošolka se je tetovirala pri njemu in je rekla, da je tip naci, da recimo južnjakov ne more (niti črncev itd-pač sam slovence) videt niti jih ne želi tetovirat(da imajo vstop prepovedan), baje ji je zamoril glede priimka, sicer je ona slovenka sam je ni razumel kako je rekla (štajersko šreho ima čist iz lenarta je) in je mislil da ima ć na koncu :shy:

no, tko je previla...

to se bl sliš kt da nekdo pravi o njemu k spregovori z njim dve tri besede ...
tip ni naci...da južnjakov ne more videt tud težko verjamem....da bi ji pa zardi priimka zamoriu se mi zdi čist za lase prvlečen...glede na to da mam tud sam priimek na ič..pardon na ić pa me ne gleda postran al kakorkoli drugače kot pa kolega..buloze
..dopuščam pa možnost da je bila tetovirana v johnovem studiu ..pa da jo je njegov brat tetovirau....robert...pa tudi ta ni ravno blizu temu opisu....

kar se tiče velikosti tattoo-jev je pa tk..
kaka mčkana zadevca se načeloma človeku niti ne splača delat....to bi tud jst če bi biu tattoo artist reku nj gre kr v kozmetičnga..glede na to da traja cca usaj eno uro d pripraviš use...če sam delaš svoje igle pa še kej dle...

res da za dnar se use nrdi...ampak je kle tud en artistični čelenđ če temu tko pravmo...to sliko k si jo ti predstavlaš v glavi ne more nben 100% narest tako ...lahko kvečjemu približek ali celo v nekaterih primerih izboljša (moj primer)..
...projektno tetoviranje je pri bolj znanih artistih bolj popularno in zanimivo...seveda tudi drago in zahtevno...

pa še o drugih studiih...po mojem dolgoletnem iskanju primernega človeka za moj "projekt" sm jih dau kr nekaj skozi..predvsem sm gledau higieno in tehniko....
trenutni favoriti za katere lahko garantiram da imajo res dobro delo...john (tattoo klan)...robert (tattoo vision ..po novem se nahaja na fužinah tik ob lokalu sombrero) ..rein art tattoo studio...in srečo (lucky art studios)...exit je kraj kjer si neb dau uhana v ušes kaj šele kje drugje ali pa se tetovirau tam....niti pod razno...sm biu priča katastrofi pa ko sm zinu modelu kater se je tetovirau je reku d pojma nimam..čez dva mesca je pa že iskau h komu bo šou to popravt.......cult kot nasledn mi ni ravno simpatičen....mal mi je vprašljiv način dela sama tehnika in končni razultati me niso nikoli kej preveč faciniral....

o teh loh največ povem ..ostalo pa več ali manj je verjetno kje za kar še slišau nisem..in navadno to ni bog si ga vedi kaj...

načeloma je to v celoti več ali manj moje mnenje na določene komentarje in prašanja v prejšnjih straneh :)

meadow sun
02.06.2008, 13:33
nj še kdo kej pokaže prej....kot sm opazu sm edini k je dau sliko svoje poslikave gor

Ja pa še tega nebi naredil,če te nebi fehtala?;)

Aja,pa veš kaj me še zanima,kako bo pa zgledal,ko ti bojo kocine nazaj zrastle oz.a si jih boš vedno bril?? :dontknow:

Kosmati zmaj! :rolling:

Black
02.06.2008, 16:22
haha to skrb prepust men
ja pa res po vsej verjetnost nebi pokazau če neb fehtala