Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Usmrtitve??

Safir
04.11.2005, 20:32
Zadnjič sem peljal taščinega mucka k veterinarju, pa sta prišla noter mož in žena, češ, da so njihovi otroci morda alergični na činčile, pa da bi jih kar poinekcijali, celo škatlo... ŽALOSTNO!!!!

Kam pelje ta svet? :nonono: :dead:

Saj se ne za***avam... jest resno mislim

bico
04.11.2005, 20:34
Jaz bi jih pa vzel k sebi, jih pol prodal poštenim ljudem, pa bi mel dinarčke.:approve:

------------------------
ROCK'NROLL!

shark007
05.11.2005, 09:13
quote:Originalna objava bico

Jaz bi jih pa vzel k sebi, jih pol prodal poštenim ljudem, pa bi mel dinarčke.:approve:

------------------------
ROCK'NROLL!

:cool:

http://img341.imageshack.us/img341/1864/specialopsinbf225ky.jpg

doody
06.11.2005, 16:38
quote:Originalna objava bico

------------------------
ROCK'NROLL!

Gorenjci,raus.:music:

http://ronaa.freehost386.com/ http://www-zanzan.poha.net/
Tak je zakon in ne odstopam od tega.Bljak

311s
06.11.2005, 16:57
Ta folk pri nas ni normalen...tudi jaz sem doživela podobno izkušnjo...šlo se je za labradorca, češ da nimajo časa za njega...ali naj mu dajo inekcijo ali ga bo dal lovcem ustrelit....*****!!!!!!
:(:(:(

Ampak v tujini stojijo stvari še veliko slabše...meni se je v Grčiji srce trgalo, ko vidiš toliko zapuščenih psov; lačnih,dehidriranih,prestrašenih...:disapp::disa pp::disapp:

------------------------
Ne boj se neznanega dovoli, da se zgodi! Prizadelo te je znano!
311s

Safir
07.11.2005, 12:35
quote:Originalna objava 311s

Ta folk pri nas ni normalen...tudi jaz sem doživela podobno izkušnjo...šlo se je za labradorca, češ da nimajo časa za njega...ali naj mu dajo inekcijo ali ga bo dal lovcem ustrelit....*****!!!!!!

Ampak v tujini stojijo stvari še veliko slabše...meni se je v Grčiji srce trgalo, ko vidiš toliko zapuščenih psov; lačnih,dehidriranih,prestrašenih...:disapp::disa pp::disapp:

------------------------
311s

Na tem področju bi moral poostriti nadzor in uvesti stroge zakone. Ma ne more (nesme) vsako tele postati lastnik hišnega ljubljenca. Pol ti pa nemško dogo stacionira v garsoniero???!!! :hammer::kmet::kmet:

KRUNCHY
08.11.2005, 12:10
hude zgodbice.:2thumbs:

djte še.

partibraker
08.11.2005, 12:27
quote:Originalna objava Safir

Zadnjič sem peljal taščinega mucka k veterinarju, pa sta prišla noter mož in žena, češ, da so njihovi otroci morda alergični na činčile, pa da bi jih kar poinekcijali, celo škatlo... ŽALOSTNO!!!!

ja zlo žalostno da taki ljudje sploh obstajajo:approve:
so dirktno za na inekcijo če mene uprašaš:dead::(

partibraker
08.11.2005, 12:30

------------------------
311s

Na tem področju bi moral poostriti nadzor in uvesti stroge zakone. Ma ne more (nesme) vsako tele postati lastnik hišnega ljubljenca. Pol ti pa nemško dogo stacionira v garsoniero???!!! :hammer::kmet::kmet:

:2thumbs:bravo

bobi
08.11.2005, 14:35

------------------------
311s

Še en ki je pameten k drek, pa pojma nima o čem govori!
A si mal bral druge pa si pameten :clown:

bobi
08.11.2005, 14:37
Kam pa se štacionira psa čuvaja? na podstrešje kjer ima veliko prostora, ali morda ob gospodarja katerega varuje "pametnjakovič"

paris hilton
08.11.2005, 19:10
Resnično bi morali imeti strogi nadzor kdo si lahko omisli hišnega ljubljenčka in iz kakšnega razloga! Preveriti bi bilo potrebno, če bodoči lastnik lahko nudi vse ustrezne pogoje za dobro živalce(sploh za kužije), da se nebi ponovila žalostna zgodba Dalmatincev (polno zavrženih), zaradi filma 101 Dalmatinec, kjer so ljudje dobili popolnoma drugačno sliko življenja s kužiji. Kuži ti vzame veliko časa, voziti ga je potrebno na dolge sprehode, hraniti, čistiti, se včasih sprijazniti da povzroči kako škodo, predvsem pa ga imeti rad (ljubezen ti itak kuža povrne na kvadrat)itd...

KRUNCHY
08.11.2005, 19:32
eh dej.sj se ščene zna samo umivat, če ne ga pa ***neš u reko, laufat tut zna sam, pogovarjat se znjim itak ne morš, pit še mn..

ne vem kako mi pa povrne ljubezen?a mi zrihta 100 Miljonov?veze?se mi userje na tal?

brezveze.

O-bala
08.11.2005, 19:56
quote:Originalna objava KRUNCHY

eh dej.sj se ščene zna samo umivat, če ne ga pa ***neš u reko, laufat tut zna sam, pogovarjat se znjim itak ne morš, pit še mn..

ne vem kako mi pa povrne ljubezen?a mi zrihta 100 Miljonov?veze?se mi userje na tal?

brezveze.

kdo ti brani pit s psom ? se skloniš in deliš školjko :D

paris hilton
09.11.2005, 06:29
quote:Originalna objava KRUNCHY

brezveze.

Zate je denar ljubezen!?:hammer::nonono::nonono:

Davor
09.11.2005, 07:01
quote:Originalna objava partibraker

Eni bi ubijali živali, ti pa kar ljudi....

Patetik:dead:

***, tis mymoon!

partibraker
09.11.2005, 08:00
quote:Originalna objava Davor

Eni bi ubijali živali, ti pa kar ljudi....

Patetik:dead:

***, tis mymoon!
ja lepše bi blo na tem svetu brez takih izmečkov:approve:

Safir
09.11.2005, 10:11
quote:Originalna objava bobi

Kam pa se štacionira psa čuvaja? na podstrešje kjer ima veliko prostora, ali morda ob gospodarja katerega varuje "pametnjakovič"

:kmet::kmet::kmet: si ti! A ti pi. zdun sploh veš koliko prostora ZASE rabi recimo pes.? A veš koliko rabi sprehodov, koliko ur zunanjega zraka??? Ti si [}:)]

bobi
09.11.2005, 21:54

quote:Originalna objava bobi

:kmet::kmet::kmet: si ti! A ti pi. zdun sploh veš koliko prostora ZASE rabi recimo pes.? A veš koliko rabi sprehodov, koliko ur zunanjega zraka??? Ti si [}:)]

Razsvetli me modri safir, ker sem sam samo 20 let v kinologiji.
Pojasni mi koliko prostora rabi doga za bivanje in kje!

partibraker
10.11.2005, 07:52
predvsem stanovanje rabi.kšn box ne pride v poštev

Safir
10.11.2005, 08:06

predvsem stanovanje rabi.kšn box ne pride v poštev

Nisem kinolog (je fotr - 30 let), sem pa tud že kakšno knjigo okrog obrnil, pa še nekaj. Marsikaj se prebere, napiše, marsikaj nas učijo, da je PRAV, pa se nakoncu izkaže da je to napak... in ne ti men tukej tra la, la,... Zato ker se je bratovščina odločila, da je pes za v kletko, je pa tako najboljše???? Uporabljaj srce in pamet (svojo). Pa včasih kužku v oči poglej! Morda si ga naredil odvisnega od tebe, vzel si mu JAZ, isto kot USA ARMY, opral si mu možgane, ker misliš, da je tako prav!

pipika
10.11.2005, 17:26
boge cincile
men se smilijo!!!:nonono::nonono::dontknow::dontknow:
bedni ludi:disapp::disapp::disapp::(:(:(:(:(:(:shock::sh ock::shock:

***rtm***
***fsm***

chiquinquira
16.11.2005, 15:24
ja lejte. js sm mela 9 let psa (sm 14). tri leta nazaj smo ga dal uspavat. če je žvau bolana jo morš dt uspavat, kr trpi a ne. to je logičn. mislm, raj jo dam uspavat k da jo mučm pa odvržem. je pa tega preveč, to se pa strinjam .... če mene uprašate, bi mol za ljudi uvest evtanazijo, ne sam za žvali. vela isto za use, če trpi, nej umre. pa ni mišleno zlobno, sam tko je.

partibraker
17.11.2005, 10:24
quote:Originalna objava chiquinquira

ja lejte. js sm mela 9 let psa (sm 14). tri leta nazaj smo ga dal uspavat. če je žvau bolana jo morš dt uspavat, kr trpi a ne. to je logičn. mislm, raj jo dam uspavat k da jo mučm pa odvržem. je pa tega preveč, to se pa strinjam .... če mene uprašate, bi mol za ljudi uvest evtanazijo, ne sam za žvali. vela isto za use, če trpi, nej umre. pa ni mišleno zlobno, sam tko je.
res je če žival trpi:approve: sam tle ni blo govora o bolnih živalih;)

311s
17.11.2005, 11:05
Safir tvoj pogled na živalski svet mi je zelo všeč, ko bi bilo vsaj več takih...Živali, sploh psi so ena najlepših bitij na tem svetu, ne samo vizuelno ampak z vsemi svojimi prirojenimi vrlinami, ki so jih z našo pomočjo sposobni razviti in pokazati. Kako ti tisoč % vračajo nazaj vso pozornost, ki jim je dana od nas .

A si zasledil par dni nazaj pripetljaj kako lovijo morske pse...:disapp::(:nonono::nonono::nonono:

Katastrofa....takemu človeku bi jaz naredila isto...vem, da bi bila v tem primeru enako slaba kot on ampak mi je čisto vseeno, saj si zasluži in še več kot samo to...:disapp::(ko se takole spravljajo na nemočna bitja...:(

------------------------
311s

hekerca
22.11.2005, 12:39
jz bi jih pa kr podarila ali bi jih imela pa doma

estrogen
14.12.2005, 23:26
Če lastnik pripelje zdravo žival k veterinarju, mora veterinar po zakonu odkloniti usmrtitev!!!!!! Zdravih živali se NE ubija in če do tega pride gre za MUČENJE živali!!!!!!!! Tak je zakon!

estrogen
14.12.2005, 23:28
Kazen, če ubiješ zdravo žival je 50.000 sit.

estrogen
14.12.2005, 23:59
več na www.gov.si/vurs/zakonodaja

bobi
15.12.2005, 07:10
Kazen, če ubiješ zdravo žival je 50.000 sit.

Zdravo žival ni dovoljeno avtanazirati, veterinarji tega ne smejo delati!
Druga zgodba je pa z lovci :censored:

estrogen
15.12.2005, 22:46
Lovcem je letno določeno število živali za odstrel. Za odstrel poskrbi lovska družina, ki pokriva določen teren.

SPAM
16.12.2005, 13:17
mogoče pa niso bli alergični ampak lačni:dontknow::big: