Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : četrtkovi glasbeni večeri v downtownu

massive
21.11.2005, 19:08
zdravo. tole je v bistvu reklama,a vseeno prosim moderatorje da je ne zbrišejo, ker gre za bolj ali manj prostovoljno delo posameznikov ki skušamo dvigniti raven glasbene ponudbe v kranju. torej v rock baru downtown imamo vsak četrtek glasbene večere na katerih vrtimo izbrano glasbo. spodaj je program za naslednjih nekaj tednov. napisani bendi so samo informacija za lažjo orientacijo in ne pomeni da bodo prevladovali v izboru. vabljeni! dobrodošli tudi predlogi, komentarji na temo četrtkove glasbe oziroma downtowna nasploh.

24. 11. 2005 – UŠESOM PRIJAZNA ALTERNATIVA
ROCK BENDI, KI SE NIKOLI NISO SPEČALI Z MTV-JEM, A VSEENO DOSEGLI UŠESA MNOGIH, MED NJIMI TUDI GLASBENIKOV, KI KROJIJO MTV-ROCK LESTVICE.
pixies, violent femmes, jesus & mary chain, sonic youth, husker du, my bloody valentine,the cramps, the fall, crime & the city solution, killing joke, morphine…

1. 12. 2005 – DARK
GOTH ROCK, DARKWAVE, POSTPUNK.
sisters of mercy, joy division, the cure, siouxie & the banshees, nick cave, bauhaus, d.a.f., depeche mode…

8. 12. 2005 – POEZIJA IZ ZAKLADNICE ROCKA
PESNIKI, KI SO SVOJO ZVOČNO PODLAGO POISKALI V ROCKU.
bob dylan, leonard cohen, lou reed, nick cave, jim morrison, tom waits, neil young, jeff buckley, tracy chapman, elvis costello, pj harvey…

15. 12. 2005 – PERSPEKTIVA MLADIH
NOVI POPULARNI BENDI. ZA PRIHODNOST ROCK & ROLLA?
arcade fire, franz ferdinand, the killers, subways, the bravery, magic numbers, raveonettes, yeah yeah yeahs, the kills…

22. 12. 2005 – ROOTS REGGAE & DUB

29.12. 2005 – TAKO ŽGEMO SLOVENCI
SLOVENSKI BENDI. ŽAROMETE USMERJAMO PREDVSEM NA TISTE V SENCI.
demolition group, miladojka youneed, borghesia, lublanski psi, kuzle, dicky b. hardy, center za dehumanizacijo, videosex, miss.beee, silence, psycho-path, hic et nunc…

WRC555
21.11.2005, 19:32
Dauntaun:D Me ze ni blo not celo vecnost, prevec dark side scena.

http://www.avtoakustika.com/forum/images/avatars/159004654642b178ee956a9.gif

Madbringer
21.11.2005, 20:05
Kje je ta bar pravzaprav?

Je notri kdaj tudi živa glasba, al se samo vrti?

__________________________________________________ ___________________
A MAN IS THE LESS LIKELY TO BECOME GREAT THE MORE HE IS DOMINATED BY REASON: FEW CAN ACHIEVE GREATNESS, AND NONE IN ART, IF THEY ARE NOT DOMINATED BY ILLUSION

massive
21.11.2005, 20:43
v kranju 'za' globusom, center. maddy saj tebe sem sicer že vabil pa te bom še enkrat. častim pivce, lahko tudi dva.

kako to misliš dark scena? a glasba, ambient, ljudje, zakajenost lokala? glasba je mogoče lahko komu ki je bolj mainstream rocker malce zahtevna, ampak mislim da npr. ob petkih ne pretiravam in zavrtim tud kar nekaj večini znane glasbe. ravno zato ker se bojim da me bodo potem tisti ki pridejo zaradi 'žurke' ven nesli. ljudje tud niso ravno kaki darkerji, v bistvu mamo metalce, punkse, pa tiste ki sicer niso opredeljeni in jim niti punk niti metal ni preveč blizu a vseeno kar nekaj glasbe poznajo... no v večini mislim da so tisti ki pridejo zaradi ambienta predvsem pa zato da ne poslušajo podobnih traparij kot v drugih lokalih.

massive
21.11.2005, 20:46
živa glasba je parkrat na leto pred lokalom, notri je premalo prostora. no mogoče bi šlo tudi notri.

Madbringer
21.11.2005, 21:08
quote:Originalna objava massive

v kranju 'za' globusom, center. maddy saj tebe sem sicer že vabil pa te bom še enkrat. častim pivce, lahko tudi dva.

A to je to, sm mislil, da je to že neki druzga... no ne bom tokrat tako nesramno povabila preslišal, ampak te bom držal za besedo. Te na OS povprašam bolj točno kako se pride tja.

A MAN IS THE LESS LIKELY TO BECOME GREAT THE MORE HE IS DOMINATED BY REASON: FEW CAN ACHIEVE GREATNESS, AND NONE IN ART, IF THEY ARE NOT DOMINATED BY ILLUSION

Smaug
21.11.2005, 21:11
Massive, danes je tvoj srecni dan; tvoj lokal smo zbrali za Sepultribe vecer. Zahvale prisparaj do dogodka.

__________________________________________________ _________________________
Those who win battle after battle do not have supreme skill.
Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

massive
21.11.2005, 21:25
quote:Originalna objava Smaug

Massive, danes je tvoj srecni dan; tvoj lokal smo zbrali za Sepultribe vecer. Zahvale prisparaj do dogodka.

:)kaj pa je to? neki me na sepulturo spominja in se že vnaprej bojim. a se poznava in si en tistih ki jim vztrajno dopovedujem da sepulture 'nimamo na zalogi'?

ah ja pa še red faxa moram pozdravit, ker me je res presenetil zadnjič. in last but not least zahvala filistejki za pomoč.

Madbringer
21.11.2005, 21:28
U ja, se pridružujem težnji po Sepultura večeru... to da nimate ni izgovor!!!

Al pa vsaj kaj podobnega!

Smaug
21.11.2005, 21:29
Se se ne poznava, ampak ti ze takoj povem, da se ne bos tako lahko izvlekel. Vinilke, CD-ji, mp3,...format po izbiri?

Torej ostane le se formalnost dolocitve datuma :)

Those who have supreme skill, use strategy to bend others without coming to conflict.
(Sun Tzu)

Smaug
21.11.2005, 21:30
quote:Originalna objava Madbringer

U ja, se pridružujem težnji po Sepultura večeru... to da nimate ni izgovor!!!

Al pa vsaj kaj podobnega!

Kje si ljubavi? :kisses::D

(Sun Tzu)

Madbringer
21.11.2005, 21:34
Uh :blush:. Čakam nate kakopak. :kisses:

Smaug
21.11.2005, 21:36
Bova sprobala novo teglo vazelina, ki sem jo dobil iz KOTA :tongue:

(Sun Tzu)

massive
21.11.2005, 21:36
to boste morali sami zorganizirat, ker vam ne morem pomagat ker nimam pojma o metalu. bom takrat pač na bolniški.

Smaug
21.11.2005, 21:38
Torej obstaja realna moznost, da priredimo tak vecer?

(Sun Tzu)

Madbringer
21.11.2005, 21:42
:D:)

Sej najlepše pri takem večeru bi bilo da ne bi bil DJ sploh potreben...winamp in nekaj urna plejlista, pa je.:approve:

massive
21.11.2005, 21:42
bom vprašal šefa, ker vem da ni ravno metalc po duši. vsako drugo soboto so tudi tematski večeri, ko vrti kolega ki se bolj spozna na to zvrst. ga povprašam in sporočim.

Madbringer
21.11.2005, 21:44
Pa smo ti uničili temo :D, po parih postih je tema zavila stran... :D

massive
21.11.2005, 21:46
no če ne rabte djja potem pa lahko pridete kar katerikoli drug dan od nedelje do srede, prinesete cdje in rečete tistemu ki bo kelnaril da vam jih na eno uro zamenja. itak gre za konceptualne albume.:D

Smaug
To bi bilo zauberisch. Dej vrzi dobro besedo za nas; umirjeni, dobro situirani, druzinski fani Sepulture, ki mi dajo za gajbo pira, ali nekaj v tem stilu.

Se pa pridruzujem Maddy-u, playlisto bi si sami sestavili :shy:

(Sun Tzu)

massive
quote:Originalna objava Madbringer

Pa smo ti uničili temo :D, po parih postih je tema zavila stran... :D

vem da ni bilo nalašč.

Smaug
21.11.2005, 21:47

no če ne rabte djja potem pa lahko pridete kar katerikoli drug dan od nedelje do srede, prinesete cdje in rečete tistemu ki bo kelnaril da vam jih na eno uro zamenja.

"Feals like heaven, pananana..." :D

(Sun Tzu)

massive
21.11.2005, 21:49
ta bo na vrsti januarja ko imamo novi val 78-84.fiction factory.

Smaug
21.11.2005, 21:52
Se pravi, da se do januarja lahko izzivimo? :)

(Sun Tzu)

Cvetlični deček
22.11.2005, 23:14
uu, <s>pojutrišnjem</s> jutri bo veselo izgleda

pridem :clapping:

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."

"White alert. White alert! White alert!! The mercenaries are here, our patrols have spotted 'em in the jungle. Quick, drink the potion, they've come to kill us! Quick! Drink the wine.. Drink the wine! They'll be here with flamethrowers! Drink, drink! In a few seconds you'll feel drowsy.. You'll lie down and go to sleep, sleep forever.." ~ Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

massive
28.11.2005, 17:15
cvetlični, si menda pri alternativi odpovedal in te ni blilo, tako da lahko napako popraviš ta četrtek. bom tudi sam ta teden boljši, prejšnjič vem da nisem bil ravno v formi. pa še bojler je začel puščat tako da nisem vedel ali naj cdje ali lavorje menjam.

redfax
29.11.2005, 11:10

ah ja pa še red faxa moram pozdravit, ker me je res presenetil zadnjič. in last but not least zahvala filistejki za pomoč.

:cool:

se vidmo v bliznji prihodnosti... zadnjic je bil sneg in to...

drgac pa (zame) edini spodoben plac v kranju, kjer slisis se kaj drugega kot komercialo... pa se massive-a se da vse nastimat... ;) uf, ce samo pomislim - zadnjic sem v 2 urah slisal vec dobre glasbe kot kot v vseh drugih barih skupaj v nekaj letih... :music:

Bilo je prelepo da bi moglo trajati ...

mambli
29.11.2005, 12:49
Mrbit še sam pridem. Samo mi je mau gadno, ker ne smem preveč pit (šiht).
Za Sepulturo bom pa probal dobro besedo vržt. Drgač pa je ene 2x na leto (HARD) Metal party.

in potem pride krava na desno stran,

Morena
29.11.2005, 13:50
Ja, je Maddy povedal, da je blo kar špasno. :tongue:

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

Madbringer
29.11.2005, 15:07
Sneg je samo zelo slab izgovor. :tongue:

Lahko bi bilo več kot dvakrat na leto... sploh glede na to da je zadnjič bilo not vse črno in dolgolaso... no baje da je bilo to naklučje.

redfax
29.11.2005, 16:38
nic ne priznam... :shy:

drugac pa zgolj dolgi lasje in barva obleke ne pove kaj dosti... ni jih malo, ki massiva skoz dregajo za Se eno crtico od Mi2 (:D), 1x sem skor eksplodiral, ko je eden hotu komad Tom Dooley od Kingston tria ... :clown:

Bilo je prelepo da bi moglo trajati ...

massive
02.12.2005, 18:39
hja res je da tistim ki najbolj izrazito furajo nek imidž največkrat glasba sploh ne pomeni nevemkaj.

sicer sem pa malo razočaran nad obiskom ob četrtkih. očitno ljudem res ni do malce drugačne glasbe, važno da se nekaj sliši in da to poznajo. na eni strani vsi trdijo kako da je v vseh lokalih enaka komercialna glasba, ko pa se kaj malo bolj kakovostnega dogaja, gredo pa raje na študentska četrtkanja poslušat tajči in proud mary, že milijontič.

Cvetlični deček
03.12.2005, 21:07

cvetlični, si menda pri alternativi odpovedal in te ni blilo, tako da lahko napako popraviš ta četrtek. bom tudi sam ta teden boljši, prejšnjič vem da nisem bil ravno v formi. pa še bojler je začel puščat tako da nisem vedel ali naj cdje ali lavorje menjam.

In kako je bilo? Saj vem, da sva se včeraj/danes srečala, ampak moji možgani niso bili pri volji za memoriziranje ;)

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."

"White alert. White alert! White alert!! The mercenaries are here, our patrols have spotted 'em in the jungle. Quick, drink the potion, they've come to kill us! Quick! Drink the wine.. Drink the wine! They'll be here with flamethrowers! Drink, drink! In a few seconds you'll feel drowsy.. You'll lie down and go to sleep, sleep forever.." ~ Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones
http://boinc.mundayweb.com/seti2/stats.php/userID:1602/.png

Morena
03.12.2005, 21:43
gredo pa raje na študentska četrtkanja poslušat tajči in proud mary, že milijontič
Ej, Tajči pa je ja kul. :(

Ja sam samo tebe voljela
Svjedok mi je cijela ulica
Moje srce kuca za tebe
A samo bijele ptice dolaze.
Tvoje ime je na mojim usnama
Poljubce sam tvoje ukrala
I dok svira neka draga muzika
Sve što imam samo tebi pripada

S neba padaju dvije zvjezdice
Jedna za mene, druga za tebe
Preduga je noć što nas razdvaja
S drugom si ti, a s tobom sam ja

Ti si onaj dječak iz mog sna
Poljubce sam tvoje ukrala
I dok svira neka draga muzika
Sve što imam samo tebi pripada

Uh. :blush:

I don't believe in love. I belive in ****ing. It's honest. It's efficient.
You get in and out with a maximum of pleasure and a minimum of bullshit.

Cvetlični deček
08.12.2005, 22:50
Današnji glasbeni večer je bil izvrsten! Pohvale "kuharju" ;)

Sploh un 19:36 dolg komad... ful lep.. so mi SY postali všeč zaradi njega, čeprav... priznam, večini gotovo ni bil všeč :D

Daysleeper
10.12.2005, 11:15
In massive, Cvetko pri alternativi ni odpovedal, samo prej je šel domov. Pravzaprav, prej SMO ŠLI domov. Tako kot na pesnikih...

Daysleeper
17.12.2005, 16:53
Pretekli četrtek? Auč. Ampak muzika je bila pa fajn.

massive
18.12.2005, 18:49
no ta četrtek pride na vrsto spet reggae, večer ki se ga najbolj veselim. obljubim kakovosten izbor za poznavalce in mnogo redkih dub verzij komadov. če vas zanima lahko v bodoče objavim playliste večerov. starih na žalost nimam.

Madbringer
19.12.2005, 23:28
Jaz bi prišel na zadnji večer, večer slovenskih bendov, samo ne vem kako mi bo časovno zneslo, december je naporen za znoret...

Bi mogoče lahko malo naštel kaj misliš kej takrat vrtet?

massive
20.12.2005, 17:36
ja na tvojo žalost sem bolj garažni rocker, punker, novovalovec. tko da od starih stvari bo bolj punk in novi val pa mogoče še kakšni kameleončki pa september, kaka slovenska popevka mogoče tudi če bom preveč spil.... od novih pa miss.bee, hic et nunc, psycho-path, manul... tko na pamet. bi moral natančneje pogledat kaj imam pa nimam časa. aja pa kak kantavtor v stilu mlakar, jani kovačič, pengov. tud odvisno od publike. materiala je dovolj, zahvala sponzorjem oz znancem ki so me založili s stvarmi ki mi jih je res kar precej manjkalo. skratka poudarek je na manj znani glasbi zelo različnih zvrsti.

redfax
20.12.2005, 18:04
Katerina Velika, Miladojka Y., Pomaranca, Res Nullius... :shy: pa kak komad od L.Franca, Perota...

massive
20.12.2005, 18:34
tud ja. ekv pa kdaj drugič. izpit si naredu?

Snif
20.12.2005, 18:51
Tam me ni bilo že celo večnost. :sram::shy:

redfax
20.12.2005, 21:44
tud ja. ekv pa kdaj drugič. izpit si naredu?

prestavil... :cool: sej me bo teplo, ampak kaj morem

Daysleeper
21.12.2005, 14:37
Na reggae ne pridem, playliste pa lahko objavljaš, bom vsaj vedela, kaj vse sem "pomotoma" (eee, zaradi pijanosti) preslišala... :blush:

massive
25.12.2005, 23:33
roots reggae in dub v četrtek 22.12. približno takole:

1. groundation - undivided
2. max romeo - melt away
3. horace andy - confusion
4. barry brown & cornell campbell - natty roots man
5. barry brown - physical fitness
6. jacob miller - keep on knocking
7. bob marley - midnight ravers
8. alpha blondy - interplanetary revolution
9. linton kwesi johnson - more time
10. culture - tell me where you get it
11. burning spear - the sun
12. lee perry & jolly brothers - conscious man
13. peter tosh - reggaemylitis
14. revelation - with you boy
15. groundation - confusing situation
16. groundation - the dragon
17. bob marley and the wailers - punky reggae party (dub)
18. improvisator dub meets the disciples - herb
19. groundation - ruling dub
20. burning spear-marcus say jah no dead
21. anthony johnson - nah give up
22. yabby u - deliver me from my enemies
23. lee "scratch" perry - the upsetters - return of django
25. alpha blondy - bory sabory
26. abyssinians - satta massaggana
27. max romeo - one step forward
28. u roy - chalice in the palace
29. peter tosh - downpressor man
30. sylford walker - burn babylon
31. delroy wilson - addisaababa
32. linton kwesi johnson - inglan is a *****
33. linton kwesi johnson - time come
34. linton kwesi johnson - straight to madray's head
35. culture - behold
36. pablo augustos - brown jim
37. bob marley and the wailers - heathen (live)
38. culture - free again
39. peter broggs - rastafari liveth
40. linton kwesi johnson-reggae fi bernard
41. antony b - police
42. culture - riverside
43. alpha blondy - cocody rock
44. peter tosh-maga dog
45. culture - stop the fussing and fighting
46. bim sherman - soul Syndicate
47. lee scratch perry - rock this boat
48. bob marley - iron lion zion
49. king tubby - dub fever
50. black uhuru - sponji reggae
51. bob marley and the Wailers - ride natty ride
52. groundation feat don carlos - jah jah know
53. lee "scratch" perry & i-roy - the man zion
54. peter tosh - get up, stand up
55. burning spear - the invasion (aka black wa-da-da)
56. barry brown - no wicked shall enter the kingdom of zion
58. b.r.stylers - one island version
59. whit weed - sound of blues
60. groundation - elements
61. barry brown - physical fitness
62. barry brown - a helping dub
64. al campbell - you jammin - part two
65. blood sisters - ring my bell
66. the heptones - cool rasta
67. abyssinians - black man's strain
68. big youth - natty universal dread
69. sophia george - girlie girlie
70. dennis brown - i don't want to be no general
72. allison - show i the way
73. gentleman - lion's den
74. don carlos - nice time (late nigfht blues)
75. rude system - ephedra
76. garnett silk - the rod
77. dennis brown - together brothers
78. big youth - african daughter
79. revelation - with You boy
80. israel vibration - give i grace

Cvetlični deček
26.12.2005, 02:12
I don't like reggae ;) Ampak je blo kr kul.

Njuška Trap
02.01.2006, 23:13
Massive, kako je bilo zadnji četrtek?
Playlista?

massive
03.01.2006, 05:52
bolj zaradi prednovoletnega obdobja je bilo ta četrtek mislim da najbolj obiskano. kar se glasbe tiče bi bilo lahko bolje, mah teh slovencev ne bomo več delali. približno takole. komadi ki so mogoče dvakrat se v resnici niso ponovili pa tud vrstni red ni čisto pravi. škrat nagaja.

1. sfiltrom-gozdovi (4:07)
2. melodrom - september (4:49)
3. lacni franz-zadnja vecerja (4:02)
4. tomaz pengov - rodovnik vina (4:17)
5. čompe - rože noči (4:36)
6. hiša-zaman (3:39)
7. res nullius-revolver ljubezni-4 (3:16)
8. HAUSAREST GLOB LIZACIJA (3:02)
9. KIKS ZITKA MASA (4:32)
10. niet-lep dan za smrt (5:29)
11. sfiltrom-umetni raj (4:41)
12. sleazy snails-mirovanje-9 (4:02)
13. videosex-kako bih volio da si tu (2:25)
14. Demolition Group - Twist (2:41)
15. THE STRUDLS-KAKO SPRAWT KRAWE AB MLEKA-2 (3:17)
16. Res Nullius - Rojen l.72 (2:52)
17. ksiht-pika (3:33)
18. psycho-path-tough cookie-3 (4:19)
19. Alfa Romeo In Julija - Mimo Pada Svet (3:36)
20. Dan-D - Cas (3:39)
21. Peter Lovsin & Vitezi okrogle mize - Hisa nasproti sonca (4:11)
22. avtomobili-v mrzlih dvoranah (3:46)
23. jani kovacic-delam (3:18)
24. carina-lublanca-sava-11 (2:10)
25. siddharta-t.h.o.r.-11 (3:43)
26. demolition group-temni angeli usode (remix)-16 (4:45)
27. niowt-loverboy (3:42)
28. miladojka youneed-reel love-8 (4:50)
29. Elevators - Na krilih ljubezni (4:14)
30. planet groove-sonce (3:33)
31. panda - sive ceste (3:31)
32. Pero Lovsin - Sam En Majhen Poljub Mi Daj (4:09)
33. Sausages - To Mi Deli (3:58)
34. Sausages - Zenska (3:31)
35. big foot mama-krila (3:16)
36. sleazy snails-mravlje-3 (2:59)
37. pankrti-gospodar-2 (2:10)
38. via ofenziva-proleter-30-2 (2:18)
39. pankrti-metka-5 (3:10)
40. jani kovacic-zare lepotec (7:19)
41. Marko Brecelj - Parada (2:31)
42. iztok mlakar-republika palma de cocco-2 (4:13)
43. PREDIN LOVsIN KRESLIN - siska (4:50)
44. martin krpan-mali bogovi-10 (3:42)
45. big foot mama-garbage (3:18)
46. vlado kreslin-lahko bi zletela (3:12)
49. martin krpan-kar je staro se novo zdi-6 (3:30)
50. zoran predin (laeni franz)-zdravljica (3:32)
51. Demolition group - The model (5:01)
52. avtomobili-punce izginjajo v noc (3:35)
53. srce-gvendolina, kdo je bil (5:14)
54. andrej sifrer-ostani z nami (3:53)
55. tomaz domicelj-ucilna zidana-8 (4:07)
56. pepel in kri-dan ljubezni (3:35)
57. SUR-03 NEIZBEZEN DAN (4:47)
58. Vlado Kreslin & Šajeta-Rulet (5:25)
59. Kuzle - Vahid (1:46)
61. zmelkoow-poredni gosti (2:49)
62. mi2-odhajas (3:56)
63. videosex-detektivska prica-7 (3:10)
64. naio ssaion - bla bla (3:52)
65. Lublanski psi - Neumni, odpisani in prazni (3:04)
66. Silence - Samuel's Gabriel (4:19)
67. Melodrom - Duet (3:32)
68. racija - 02 - Miša Molk (2:06)
69. news-v imenu oceta (2:48)
70. Dan D - Polna luna (4:05)
71. demolition group-meseeina (3:44)
72. Hiša - Spoznal Sem (3:45)
73. Melodrom - 5:15 (4:21)
74. Manul\All i ever wanted-4 (4:41)
75. carina-golovc-3 (2:44)
77. hic et nunc-psycho smile-2 (3:54)
78. niowt-freak (3:39)
79. dan d-tvoje je vse (2:24)
80. psycho-path-homegrown queen-6 (4:31)
81. Kiks 147 (3:40)
82. Tomaž Pengov - V Nasmehu Nekega Dneva (3:51)
83. sfiltrom-balada o grobarju-2 (3:12)
85. martin krpan-njen trenutek prihaja-2 (2:59)
86. Hazard - Tovariš Rock'n'roll (2:59)
87. Dan-D - Pleses (3:54)
88. olivija - ledena (4:37)
89. janez boncina-maja z biseri (3:28)

massive
03.01.2006, 06:26
v prihodnosti se bodo ponavljale te štiri teme, morebitni peti četrtek v mesecu pa bo najbrž kaj v povezavi s starejšim rockom. še vedno vabljeni.

5. 1. 2006 – UŠESOM PRIJAZNA ALTERNATIVA
ROCK BENDI, KI SE NISO PEČALI Z MTV-JEM, A VSEENO DOSEGLI UŠESA MNOGIH.
pixies, violent femmes, sonic youth, husker du, my bloody valentine, the cramps, the fall, crime & the city solution, killing joke, morphine…

12. 1. 2006 – DARK
sisters of mercy, jesus & mary chain joy division, the cure, siouxie & the banshees, nick cave, bauhaus, depeche mode…

19. 1. 2006 – PERSPEKTIVA MLADIH
arcade fire, franz ferdinand, the killers, subways, the bravery, magic numbers, bloc party, raveonettes, yeah yeah yeahs, the kills…

26. 1. 2006 – ROOTS REGGAE & DUB

magnolia
04.01.2006, 10:35
Hmm, 5.1. in 12.1. zvenita kar fajn. Clovek bi sel kar mal pogledat, ce ne bi bil Downtown tak pajzl, in je treba stalno pazit, da komu ne stopis na prste (je pa res, da me ze par let ni blo tam :shy: ).

Njuška Trap
04.01.2006, 13:12
Jaz nič ne pazim na tuje prste. Samo na svoje. Pa četrtki niso tako nagužvani kot petki. Mirno lahko prideš, še za mizo boš lahko sedel.

Cvetlični deček
04.01.2006, 14:38
Ooo, repriza je danes.. bomo pogledat pršli.

grofica
04.01.2006, 14:50
DAUNTAUN JE U CELJU TUT:blush:

Njuška Trap
04.01.2006, 15:48
Ooo, repriza je danes.. bomo pogledat pršli.
Jutri? :dontknow:

massive
30.01.2006, 15:14
2. 2. 2006 – UŠESOM PRIJAZNA ALTERNATIVA
pixies, violent femmes, sonic youth, husker du, my bloody valentine, the cramps, the fall, crime & the city solution, killing joke, morphine…

9. 2. 2006 – ROCK POEZIJA
PESNIKI, KI SO SVOJO ZVOČNO PODLAGO POISKALI V ROCKU.
bob dylan, leonard cohen, lou reed, nick cave, jim morrison, tom waits, neil young, jeff buckley, tracy chapman, elvis costello, pj harvey…

16. 2. 2006 – PERSPEKTIVA MLADIH
arcade fire, franz ferdinand, the killers, subways, the bravery, magic numbers, bloc party, raveonettes, yeah yeah yeahs, the kills, arctic monkeys…

2. 3. 2006 – ROOTS REGGAE & DUB

p.s. 23.2. so si termin izbrali metalci za svoj žur, tko da smaug lahko svoje cdjčke s sepulturo prneseš s seboj.

Smaug
10.03.2006, 08:02
Vceraj smo se imeli naravnost fantasticno, spljoh karaoke del je navduseval zveste poslusalce, ki so vzhiceni odkorakali v noc.

Morena
10.03.2006, 17:45
:D:D:evil:

Njuška Trap
12.03.2006, 14:27
Karaoke? :confused:
:angel:

Morena
12.03.2006, 22:23
Res ne vem, koga je imel v mislih. :D:evil:

Smaug
14.03.2006, 22:03
Ja pobedio, to je najvaznije :approve::big:

massive
15.03.2006, 16:38
16. 3. 2006 – JUGO-ROCK NOSTALGIJA
UMRL JE SLOBO. GLASBA S PODROČJA BIVŠE DOMOVINE. ŽUR ZA POZNAVALCE.

30. 3. 2006 – FOLK ROCK
the byrds, bob dylan, neil young, jefferson airplane, crosby, stills & nash, leonard cohen…

6. 4. 2006 – PERSPEKTIVA MLADIH
arcade fire, franz ferdinand, the killers, subways, the bravery, magic numbers, bloc party, raveonettes, yeah yeah yeahs, the kills, arctic monkeys…

13. 4. 2006 – DARK
sisters of mercy, joy division, the cure, the jesus & mary chain, siouxie & the banshees, nick cave, bauhaus, depeche mode…

20. 4. 2006 – UŠESOM PRIJAZNA ALTERNATIVA

Njuška Trap
16.03.2006, 18:04
Ah, če imaš zraven dva, ki skoraj ne spregovorita, in nekoga, ki sicer veliko govori, pove pa nič, nimaš prav velike izbire - ali si tiho še ti, ali greš stran, ali pa igraš klovna. Na žalost. Upam, da bo morebitno naslednje druženje kaj bolj polno in zabavno.

Govorila sem! :kmet:

Njuška Trap
16.03.2006, 18:10
16. 3. 2006 – JUGO-ROCK NOSTALGIJA
UMRL JE SLOBO. GLASBA S PODROČJA BIVŠE DOMOVINE. ŽUR ZA POZNAVALCE.

"Grickao si klitoris, leeepi Mario, dobio si sifilis, leeepi Mario... Yebi se sada ti!"

Smaug
17.03.2006, 14:51
Ah, če imaš zraven dva, ki skoraj ne spregovorita, in nekoga, ki sicer veliko govori, pove pa nič, nimaš prav velike izbire - ali si tiho še ti, ali greš stran, ali pa igraš klovna. Na žalost. Upam, da bo morebitno naslednje druženje kaj bolj polno in zabavno.

Govorila sem! :kmet:

Asociacije su ti jaca strana, vidim :big:

massive
18.03.2006, 20:46
mi je že žal da nisem bil več z vami, vidim da so se zabavne reči dogajale.

Njuška Trap
19.03.2006, 11:11
Asociacije su ti jaca strana, vidim :big:
Jah, to o klovnu je pač ena izmed redkih asociacij v povezavi s tem večerom.

Njuška Trap
19.03.2006, 11:11
mi je že žal da nisem bil več z vami, vidim da so se zabavne reči dogajale.
Boš nasednjič nadoknadil... :approve:

Morena
19.03.2006, 14:26
Ja pa kaj se samo nekaj pikate. Meni je blo prav fajn. :D

monster
19.03.2006, 15:25
očitno nekaj zamujam ... :O

massive
20.03.2006, 01:22

ah ja, ti ne pikaš...

Morena
20.03.2006, 01:26
:shy:

Njuška Trap
20.03.2006, 11:59
očitno nekaj zamujam ... :O
Več kot očitno je, da je že skarjni čas, da prideš na kakšen obisk v Kranj...