Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ionizator

JohnnyEnglish
26.11.2005, 09:20
Kaj si mislite o tem ? Je vreden nakupa ? Kakšne so vaše izkušnje s tem ?

Našel sem mnogo spletnih strani in vse ga hvalijo ter nas prepričujejo, da nam bo spremenil življenje, če ga kupimo in redno uporabljamo.
To so:

http://www.potencial.si/prodajniprogram.htm - ionizatorji podjetja Potencial d.o.o

http://www.ionizator.biz/ , http://ionizator.info/1/ - Radio d.o.o

http://www.ionizator.com/ - Nina Divjak s.p.

http://ionizator.org/ - Smatros d.o.o.

http://dihajzdravo.com/ , http://ionizator.dihajzdravo.com/ - Smatros d.o.o.

http://baza.svarog.org/predmet/elektrotehnika/ionizator.html - Naloga Mateja Štrubelja: ELEKTRIČNI IONIZATOR

http://www.ekosistem-sp.si/ion.htm - vodni ionizator - Bezgovšek Bojan s.p.

dom_ini_chi
26.11.2005, 12:07
Sliši se prijetno ampak bom raje počakal še na mnenja drugih :)

Reality is the only obstacle to happiness.

AP
26.11.2005, 17:30
Jaz mislim, da ja. Nekaj let sem ga mela, pa se je kar precej poznalo v stanovanju. Potem je šel k vragu, pa še nisem prišla do novega...

Gotov pa ni vsak, ki ga ponujajo, za kupit...

Če verjameš.

AP
26.11.2005, 17:31
Aja, pa ko vidiš svinjarijo, ki se mu nabere zadaj...ti slabo rata, ko pomisliš, kaj vse dihaš :clown:

Če verjameš.

JohnnyEnglish
26.11.2005, 17:48
Kako pa kaj ostale stvari ? Ima kake opazne neželen stranske učinke ? Je res vreden svojega denarja ? Kako je z zrakom ?

Hajduče
26.11.2005, 17:52
Kr se tiče za ionizatorje zraka, teh zadev ne poznam.

Za ionizator pitne vode je pa zelo priporočljiv, vodi naj bi zmanjšal ORP, jo naredil bolj bazično, kar naj bi bilo zelo zdravo in učinkovito za naše telo.

Hajduk živi vječno!!

JohnnyEnglish
26.11.2005, 18:03
quote:Originalna objava Hajduče

Kr se tiče za ionizatorje zraka, teh zadev ne poznam.

Za ionizator pitne vode je pa zelo priporočljiv, vodi naj bi zmanjšal ORP, jo naredil bolj bazično, kar naj bi bilo zelo zdravo in učinkovito za naše telo.

Hajduk živi vječno!!

Imaš morda povezavo do kake študije/raziskovalne naloge/članka, ki tvojo domnevo potrjuje ? :shy:

Hajduče
27.11.2005, 13:27
Dost informacij dobiš na strani ki si jo že ti napisov:

http://www.ekosistem-sp.si/voda.htm

Kr se pa kašnih člankov tiče, sm jih pa nekej malega prebral, vendar ne v elektronski obliki. Sigurno pa najdeš marskej na netu, tko da najboljš da mal poiščeš...

Hajduk živi vječno!!

AP
27.11.2005, 19:08
quote:Originalna objava JohnnyEnglish

Kako pa kaj ostale stvari ? Ima kake opazne neželen stranske učinke ? Je res vreden svojega denarja ? Kako je z zrakom ?

Stranskih učinkov vsaj jaz ne poznam (razen če sem štejem svinjarijo za njim - če ga postaviš direkt pred belo steno, jo boš težko še kdaj spucal...). Zrak je bil za dihat občutno prijaznejši = lažje se je dihalo.
Ali je vreden svojega denarja pa ne morem rečt drugega kot odvisno kateri in odvisno koliko denarja hočejo zanj...:clown:

Če verjameš.

JohnnyEnglish
27.11.2005, 20:17
quote:Originalna objava AP

quote:Originalna objava JohnnyEnglish

Stranskih učinkov vsaj jaz ne poznam (razen če sem štejem svinjarijo za njim - če ga postaviš direkt pred belo steno, jo boš težko še kdaj spucal...). Zrak je bil za dihat občutno prijaznejši = lažje se je dihalo.
Ali je vreden svojega denarja pa ne morem rečt drugega kot odvisno kateri in odvisno koliko denarja hočejo zanj...:clown:

Če verjameš.

Koliko si recimo ti dal/-a za svoj ionizator ? Se tebi zdi vredu nakup, ali odsvetuješ ?

JellyButt
29.11.2005, 10:15
Tud sam sem ga dolgo časa imel in uporabljal!
Definitivo izboljša kvaliteto zraka!
Še posebaj ok je pri ljudeh z astmo ker pobere mikro prašne delce iz zraka!

Minusov po moje ni, razen če te moti vonj Ozona!

Nice Butts & Lubrikant is all I Need!

kvaka
29.11.2005, 10:59
quote:Originalna objava JellyButt

A ni ozon malo tak... eni pravijo karcinogen, drugi da povzroča astmo, bronhitis...

JellyButt
29.11.2005, 12:51
quote:Originalna objava kvaka

A ni ozon malo tak... eni pravijo karcinogen, drugi da povzroča astmo, bronhitis...

...hm.... mislm da je stvar v valentnosti, se prav kolk O-jev je skup vezanih. O2, O3, .....itd.

Če je pa karcinogen, pa ne vem, mislm da ne....

Nice Butts & Lubrikant is all I Need!

kvaka
29.11.2005, 13:30

quote:Originalna objava kvaka

...hm.... mislm da je stvar v valentnosti, se prav kolk O-jev je skup vezanih. O2, O3, .....itd.

Če je pa karcinogen, pa ne vem, mislm da ne....

Ozon je vedno O3. O2 je pa itak "navaden" kisik.

Sicer pa:
"1. What is Ozone (O3)?
Ozone (O3) is a gas that can form and react under the action of light and that is present in two layers of the atmosphere. High up in the atmosphere, ozone forms a layer that shields the Earth from ultraviolet rays. However, at ground level, ozone is considered a major air pollutant.

Ground-level ozone– the focus of this study – is formed from other pollutants and can react with other substances, in both cases under the action of light. Concentrations are often low in busy urban centres and higher in suburban and adjacent rural areas, particularly on sunny days in summer. However, ozone can be transported through air over long distances and across borders. Ozone is known to cause adverse health effects, but more research is needed...."
(http://www.greenfacts.org/air-pollution/ozone-o3/index.htm)

"Ozone is a highly corrosive, poisonous substance and a common pollutant. It has a sharp, pungent odor. It is present in low concentrations throughout the Earth's atmosphere. It is also formed from O2 by electrical discharges such as lightning, and by action of high energy electromagnetic radiation.

Some kinds of electrical equipment generate levels of ozone that a human can easily smell. This is especially true of devices using high voltages, such as television sets laser printers and photocopiers. Electric motors using brushes can generate ozone from repeated sparking inside the unit. Large motors, such as those used by elevators or hydraulic pumps, will generate more ozone than smaller motors..."
(http://en.wikipedia.org/wiki/Ozone)

:dontknow: (Mogoče bi kak kemik? vedel kaj bolj točnega povedati)

JohnnyEnglish
01.12.2005, 19:31
Torej: mnenje kakega kemika ? :shy:

mi2
02.01.2006, 15:08
Dober ionizator ne sme proizvajati ozona ampak samo negativne ione. Torej, če zaznavaš ozon iz ionizatorja po mojem mnenju ni dobro. Nekaj ga seveda vseeno nastane tudi v dobrem ionizatorju.

Ozon je strupen, draži pluča in oči, sili na kašelj itd..
Za bolne je lahko tudi koristen (seveda pod zdravniškim nadzorom).
Uporablja se tudi za razkuževanje, samo v tem primeru med delovanjem ne smejo biti ljudje.
:smile:

rostik
09.01.2006, 11:14
Spoštovani!
Preberi si vse v prilogi in boš našel, kako škodljivi so ionizatorji!

RECEPT IN METODA

V posodico naliti 30-40 ml nerafiniranega sončničnega olja in 30-40 ml 40% alkohola, najbolje kakovostne vodke (viski, konjak itd. niso primerni). Posodico dobro zapreti in 2-3 minute aktivno pretresti, izdihniti zrak in kar najhitreje vse popiti. Najustreznejše razmerje mešanice na začetku je 30+30. Le v primeru nezadovoljivega protirakastega učinka je priporočljivo dozo povečati na 35+35 ali 40+40. Večja kot je doza, močnejši je protirakasti učinek, vendar je mešanico težje piti.
Mešanico je potrebno piti TRIKRAT na dan, 15 – 20 minut PRED JEDJO. Če je le mogoče, si uredite urnik tako, da bodo intervali med pitjem mešanice enakomerni (naprimer ob 8, 14 in 20 uri, ali on 7, 15, 23 uri, kakor vam najbolj odgovarja).
Teh 15-20 minut po tem, ko ste popili mešanico, je strogo prepovedano karkoli jesti ali piti. Od tega je odvisna koncentracija vsesanja mešanice. Dovoljeno je izprati usta z vodo ali nekaj vkusnega prežvečiti, vendar je potrebno vse to izpluniti in nikakor ne pogolniti.
Zdravilo je potrbno piti 10 dni zapored, nato 5 dni odmora in nato še enkrat ponoviti (10+5). Potem zopet pijte zdravilo 10 dni, nakar je potrebno narediti 14 dnevni odmor. En kura (ali cikl) je torej sestavljena iz 10+5, 10+5, 10+14;.
Zdravilo je potrebno piti v takšnih ciklih do popolnega ozdravljenja in nikakor ne manj kot 2 leti, še najbolje 3 leta.
V nobenem prineru ne smete spremenjati omenjeno shemo (cikličnost) zdravljenja. Ne smete spreminjati doze (manj kot 30 ali več kot 40). Odmore je potrebno strogo upoštevati in jih je prepovedano daljšati ali krajšati!
Vaše zdravstveno stanje vam lahko določijo samo zdravniki. Zdravnik onkolog vam mora potrditi, da ste ozdraveli. Na zdravniške preglede lahko hodite med 14 dnevnim odmorom med cikli in lahko greste na poljubne preiskave, ki jih določi vaš zdravnik, ultrazvok, roentgen, tomografijo, tudi računalniško tomografijo in drudo. Zaželjeno je kar najmanj poškodovati bulo. Biopsijo ali izotopne preiskave lahko delate največ enkrat letno. Ne pozabite, da biopsija bule velikokrat pospeši njeno rast. Če ne nameravate iti na operacijo, potem je najbolje, da tudi biopsije ne delate. V vsakem primeru je zdravilno mešanico potrebno piti najmanj dve leti.
Še enkrat povdarjam, da ko se enkrat odločite, da boste pričeli piti mešanico nerafiniranega sončničnega olja in vodke, ne smete prenehati do popolne ozdravitve, oziroma najmanj dve leti. Po daljši prekinitvi pričnejo sestradane rakaste celice še bolj hitro rasti, zato jih je potrebno bombardirati do popolnega uničenja.
V začnih mesecih zdravljenja lahko pride do občasnih nihanj telesne teže in do nihanja rezultatov zdravniških preiskav, vendar se potem vse to normalizira in stanje se prične vidno izbolševati. V odmorih med cikli samo počivajte, brez kakršnega koli drugega zdravljenja.
PREPOVEDANO JE ZDRAVLJENJE S KAKRŠNIMIKOLI DRUGIMI METODAMI ZDRAVLJENJA (razni balzami, homeopatija, razne čudežne metode, vitamini in mikroelementi, prehrambeni dodatki, imunostimulatorji, strupi, trave itd.)
Verujte! In po vaši veri se vam bo dalo!
Pred mnogimi leti je avtor priporočal drugačna razmerja olja in vodke (celo z 95% alkoholom), vendar so izkušnje pokazale, da je najbolj učinkovito nerafinirano sončnično olje in 40% alkohol oziroma vodka.
Zelo je pomembno, ali bolnik res želi ta način zdravljenja. Če je bolnika groza, ko se spomni, da bo moral zopet piti to mešanico, lahko to drastično zmanjša učinek delovnja zdravila.
Stresi so pri raku zelo škodljivi. Pomagajte si tako, da v sebi stalno ponavljate »Ta mešanica je moje življenje. Hočem piti to zdravilo, ker hočem živeti. Vem da bom s pomočjo te mešanice ozdravel«. Bodite optimistični in se ozirajte naprej v življenje. Trudite se biti veseli in duhoviti. Priporočljivo je, da mešanice ne pijete iz posodice, v kateri ste jo naredili, temveč si jo prelijte v vaš najljubši in najlepši, nabolj eleganten ib najbilj dragocen kozarec, na katerega vas vežejo sami lepi spomini.
Pri zravljenju raka želodca ali požiralnika katerekoli stopnje (s kakršnimi koli metastazami) je najbolj primerna doza 40+40, ves čas zdravljenja.
Olje in vodko sim lahko pripravite vnaprej ( v eno posodico samo eno dozo) in jo lahko vzamete s sabo v službo ali na potovanje ali v bolnico itd. Lahko si pripravite več takšnih posodic, za 1-2 dni vnaprej.

KOMETARJI K RECEPTU IN METODI

Strogo je prepovedano

1. prekiniti zdravljenje pred popolnim ozdravljenjem, kajti takoj se bo pričelo metastaziranje in burna rast bule.
2. uporabljati kakršnakoli pregrevanja telesa: sauna, kopeli z vročo in hladno vodo (umivati se je potrebno z rahlo toplo vodo in nikakor ne z vročo vodo, ne va bani ampak pod tušem, telo naj bo čim manj časa izpostavljeno zunanjim izvorom toplote), blatne kopeli, obkladke, obveze, maže na bulah in rakastih ranah in tudi na trebuh, prsi ter hrbet pri ascitah in plevritah.
3. uporabljati kakršnekoli posebne dihalne vaje (naprimer joga in drugo). Neobičajno dihanje spremeni oksidacijske procese v organizmu in privede do nepredvidenih posledic.
4. istočasno ali med odmorom med cikli uporablajti še kakšno drugo popularno metodo zdravljenja raka. Pomebno je, da ste pozorni, da potem, ko ste pričeli zdravljenje z oljem in vodko na naslednje: a) nikoli ne delajte operacij, obsevanja ali kemoterapije in b) nikoli ne uporabljati kakršnihkoli drugih preparatov za zdravljenje raka: različna zelišča, befungin, različni strupi, različni dodatki -antioksidanti, bonefos, aredia, hormonske ali antihormonske preparate, kot je naprimer prednizolon, tamoxifen (ki je tudi nolvadex, zitazonium), arimidex, depoprovera, flucinom, sinestrol, itd. Diabetikom ni priporočljivo jemati insulin, ker le-ta pospešuje rast rakastih bul. Potem, ko ste pričeli zdravljenje z oljem in vodko, se je potrebno postopoma odreči od zdravljenja z insulinom in ga zamenjati z drugimi antidiabetičnimi zdravili in zmanjševati dozo.
5. zdravljenje z urinom. Nobenega dvoma ni, da je uživanje lastnih izločkov, naj bo to notranje ali zunanje, gnusno in s tem zaničujemo Boga. V Svetem pismu je »Živa voda« imenovana Božja Beseda in Sveti Božji Duh, in ničesar drugega (evangelij po Janezu 4:10 in 7:37-39).
6. Uporabljati kakršnakoli mamila ali preparate, ki vsebujejo mamila, »biološke kativne dodatke«, sintetične vitamine in minerale, preparate železa, zdravila za obnovo jeter, ali zdravila za povišanje krvnega obtoka v organih, imunostimulaterje;
7. uporabljati klofelin za znižanje pritiska (nezdružljivost).
8. piti vodikov peroksid (nezdružljivost in popolno nasprotje)
9. iskati pomoč pri KATEREMKOLI, BREZ IZJEME, bioenergetiku, magu, čarovniku, jasnovidcu itd. Sposobnosti teh ljudi niso niti naravne, niti dane od Boga, temveč so od zlih duhov. Po njihovem delovanju na rakaste celice, le te pričnejo še bolj hitro rasti in metastazirati, čeprav je na začetku vidno izboljšanje, zato, ker pride za kratko obdobje do prerasporeditve ostankov življenjskih sil v bolniku.
10. skrivat pred bolnikom resnično diagnozo bolezni. Ne bojte se povedati bolniku resnico. Strašna ni resnica, temveč občutek brezizhodnosti! Metoda olja in vodke daje bolniku realno upanje in v borbi z boleznijo bo njihovo sodelovanje še kako potrebno. Resnica, pa naj bo še tako grenka, je edina pot do ozdravljenja. Če bolnik ne bo vedel za kaj gre, bo skoraj zagotovo prekršil pravila te metode in bo ves trud zaman. Laž ubija, resnica pa daje življenje!
11. piti doze, manjše od 30+30 (za odrasle osebe). Pri manjših dozah bo protirakasti učinek preslaboten. Zato ne smete meriti količino olja ali vodke z žlicami ali »od oka«. Vzemite točno merico, naredite so oznake na posodicah, kjer boste mešali (primerna je steklenička za dojenčke ki ima merilno skalo). Plus ali minus eden ali dva mililitra nima vpliva.
12. prepovedano je uporabljati kakršnekoli in kadarkoli, zdravilne aparature, med drugim tudi ionizator zraka. Zadnje čase je vedno več okritij, ki dokazujejo škodljivost takšnih aparatov. Grenka resnica je, da uporaba takšnih, kvazi zdravilnih aparatov, pri zdravljenju raka bolj škodi kot koristi.

freya
09.01.2006, 14:15
resnici na ljubo, je govora o ionizatorju samo zadnje tri vrstice.
:shy:

Njuška Trap
11.01.2006, 02:16
Moja prjatlca ga je nabavla in je čist presrečna, k pride domov in flet ne smrdi več, niti po čikih niti po hrani... To je vse, kar vem.

JohnnyEnglish
24.01.2006, 18:03
Hvala za sodelovanje in prispevke ... :2thumbs:

Če pa komu še kaj leži na duši, naj se izjasni ... :shy:

ARMEDhodzic
30.01.2006, 13:28
Ako nekdo povzame bistvo - a se splača ionizator + vlažilec zraka, ali ne? Ali je samo vlažilec dovolj?

:evil:

sadie_007
30.01.2006, 13:33
Ali je samo vlažilec dovolj?

ja :blush:

Smarty
30.01.2006, 19:45
Moja babi ga ima in prav, da je to neki najboljšga. Jst ne opazim nobene razlike. :shy:

a ni to pr klimah že zraven? pr nas včasih pozimi zalaufamo, da mal "premešamo" zrak, če je zunaj glih tko, da ne mormo zračit... :shy:

sašosa
31.01.2006, 07:00
Jaz imam takega :http://www.powercom.si/zibro/ (zibro čistilec A40)
Kupis sem ga na željo žene, meni je bilo brez veze, sedaj pa sem spremenil mišljenje. Je zelo dobra zadeva saj kot prvo zelo hitro očisti smrad po kuhanju, manj je tudi praha in zrak je bolj svež. Priporočam, čeprav je malo veliko denarja, vendar gre se za zdravje, mar ne.

Lp

ARMEDhodzic
31.01.2006, 09:09
Pomoje se bom jaz raje še kakšen dan smilil samemu sebi.

Al se samo meni zdijo tele napravice drage?

Smarty
31.01.2006, 10:02
hođ, kaj je to proti napravi za topljenje celulita...aja, skrajn cajt, da greva na kavo...mam zdej prospekt za tist, o čemer sva zadnjič govorila in ti morm pokazat :D

ARMEDhodzic
31.01.2006, 12:31
Jutri?

... to res moram videt ...

Smarty
31.01.2006, 12:34
ja, mogoče...če ne bom mela fuuuuuuuul dela...:D

Pika B
04.04.2006, 08:10
Jaz imam doma vlažilec zraka, ki sem ga kupila na www.ionizator.org in moram priznati da sem z njim izredno zadovoljna! V kurilni sezoni je bil izredno koristen, saj je zrak takrat v prostorih še toliko bolj suh! Kaj naj rečem zadeve res deluje, sedaj razmišljam še o nakupu čistilca zraka, pa mislim če se bom odločila zanj, ga bom kupila spet pri istem ponudniku kot vlažilec, saj vem da deluje! :rolling:

JohnnyEnglish
04.04.2006, 20:12
In kako veš, da deluje ? :shy:

Pika B
07.04.2006, 12:20
Jaz imam vlažilec zraka ki sem ga kupila pri spodaj omenjenem prodajalcu www.zrak.info, sedaj pa razmišljam še o nakupu čistilca zraka in glede na to da sem z vlažilcem zelo zadovoljna, mislim da bom čistilec kupila pravtako pri njih! Če koga zanima naj si pogleda na www.ionizator.org ali na www.zrak.info :angel:

Pika B
07.04.2006, 12:49
Vem da deluje, ker smo to zimo vsi lažje dihali in zjutraj se ne zbudiš ves zalepljen in presušen! Tako, da vlažilec v tem smislu pomaga! Ko vstopiš v prostor v katerem je vlažilec je zrak bol svež in lahek! jaz sem z njim pač zadovolna! Kar se tiče pa čistilcev zraka pa moram priznati da je zadeva malo dražja, tako da ga še nimam, me pa zanima, če ga kdo že ima in vaše mnenje o njem! Je res razlika občutna?

JohnnyEnglish
26.06.2006, 16:55
Odločam se za nakup ionizatorja. Kje v Ljubljani ali v bližnji okolici so trgovine, kjer prodajajo iionizatorje ? Že vnaprej hvala vsem, ki mi boste pomagali.

pinky
26.06.2006, 17:03
videla sem jih v sanolaborju (city park)