Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Uporabniki z neveljavnimi e-mail naslovi

admin
06.12.2005, 05:18
Na žalost se pri prenosu podatkov geslo ni uspelo prenesti, zato lepo prosimo, da si s pomočjo strani za pošiljanje izgubljenega gesla, spremeniš geslo, saj s trenutnim ni mogoče dostopati.

Povezava na stran za obnovitev gesla: http://forumi.siol.net/login.php?do=lostpw

Vsi, ki imate neveljaven e-mail naslov, pa bi radi še naprej uporabljali trenutno uporabniško ime, pošljite zasebno sporočilo admin-u ali e-mail na forumi@siol.net, sporočilo naj vsebuje trenutno uporabniško ime in veljaven elektronski naslov - e-mail.

Obenem te vabimo, da se vpišeš v novi servis Moj SiOL, ki omogoča avtomatsko prijavo na strani SiOL-ovih storitev (servisne strani, webmail, forumi) - http://moj.siol.net

Hvala za razumevanje!

Obilico užitkov ob branju forumov ti želi
Ekipa SiOL-a

GRIPA
06.12.2005, 08:19
Zakaj se ne morem prijaviti pod starim imenom in geslom? Ko sem po večkratnih poizkusih obupal sem zahteval, da mi pošljete geslo po e-pošti. Toda glejga šmenta. Nagovorjen sem bil "Pozdravljen GRIPA"!!! Naj me vrag pocitra ampak pod tem imenom se nikoli nisem registriral. Lahko kdo pojasni tole čarovnijo in mi pove zakaj pod starim imenom in geslom ni možno sodelovati na forumih? Gre za lustracijo?:mad:

mdg
06.12.2005, 08:30
Admin,

tole ste ga pa pihnili big-time.
Škoda, ker je ta nov forum RES bistveno boljši,
pa ste povzročili nepotrebno zapletanje.

Prenos uporabniških imen in gesel je pa ja OSNOVA !
Velik minus vsem odgovornim za prehod.

Pa ne mi rečt, da ne gre...kakšno arhivo zagotovo imate kje.

Velika nevarnost, da se določen del uporabnikov ne bo znašel.
Škoda.

summer
06.12.2005, 08:39
mdg...12 points

Smarty
06.12.2005, 08:48
Sam res je zmeda...sam k se pa naučim...pa pospemam cel forum....

Aja, btw...kje so objave

Cifra
06.12.2005, 08:48
Zakaj se ne morem prijaviti pod starim imenom in geslom? Ko sem po večkratnih poizkusih obupal sem zahteval, da mi pošljete geslo po e-pošti. Toda glejga šmenta. Nagovorjen sem bil "Pozdravljen GRIPA"!!! Naj me vrag pocitra ampak pod tem imenom se nikoli nisem registriral. Lahko kdo pojasni tole čarovnijo in mi pove zakaj pod starim imenom in geslom ni možno sodelovati na forumih? Gre za lustracijo?:mad:

GRIPA; kako pa je blo tvoje uporabniško ime prej? :blush: :shy:

metamorf
06.12.2005, 09:08
A mi lahko kdo pove, kako spremenim geslo? Mater, tole je pa res do konca nepregledno...:dead: :dead:

eisenhower
06.12.2005, 09:09
v nadzorni plošči uporabnika imaš povezavo uredi elektronski naslov in geslo

GRIPA
06.12.2005, 10:24
GRIPA; kako pa je blo tvoje uporabniško ime prej? :blush: :shy:CITYMAMBA:veryevil:

ponga
06.12.2005, 10:31
Tole je pa res kriza, da v današnjih časih stvar poteka takole. :confused:
In zakaj kaže čist napačno število dosedanjih postov??? :veryevil:

Mighty
06.12.2005, 11:18
:veryevil: so jih po spominu unasali :veryevil:

mdg
06.12.2005, 12:11
Ne...pomoje je števec na tistih postih,
ki so BILI PRENEŠENI z vsebino iz starega foruma.
Aktualne teme torej.

Je tak, ne, adminus ?

XxSystemxX
06.12.2005, 12:13
Ja, to so očitno šli po enem "at random" načinu postov... Ali pa kak bug, ker sem dones zjutraj še vedno imel 5000 postov...

XxSystemxX
06.12.2005, 12:15
Ne...pomoje je števec na tistih postih,
ki so BILI PRENEŠENI z vsebino iz starega foruma.
Aktualne teme torej.

Je tak, ne, adminus ?
Hja, prehitel si me... Strinjam se, to more bit to... Ampak čudno je, da sem danes zjutraj imel 5000 postov (v resnici sem imel na prejšnji verziji 46xx)...

Nordung
06.12.2005, 12:16
UUuuu koma. No po dolgotrajnem ukvarjanju z mašino sem končno spet nazaj not. Da vidimo, kaj bo.

Nordung
06.12.2005, 12:17
Bah, nazadnje sem imel 777 sporočil, zdaj pa 9. No ja, saj ne tekmujemo. Avatar bo tudi treba spedenat...Ja kar dost dela smo dobil...

XxSystemxX
06.12.2005, 12:20
Meni so take spremembe kar vseč :D

mdg
06.12.2005, 12:38
Ma ja...vsi smo si enaki.

Evo, sm mel nekih 12k postov, pa ni kaj jamrat.
To pač ni meter za uged forumaša.:approve:

XxSystemxX
06.12.2005, 12:40
Za tale post si zaslušiš da ti nabijem ugled...

Whitezero
06.12.2005, 15:33
Jaz uporabljam rezervni nick, ki se je kar na lepem pojavu.
Torej, uporabnik Henrix(jaz) ima neveljavno geslo, zato prosim, da preverite, kaj je narobe z tem uporabnikom. Ter zakaj ni na moj email broly007@email.si poslalo novega gesla. Ampak poslalo mi je novo osebo - Whitezero in drugo geslo.

LP

BRANE263
06.12.2005, 16:08
bLESAVO DO SKRAJNOSTI. BOLJŠI STARI NAČIN.
Kje je število že objavljenih posdov.

yamamoto
06.12.2005, 18:14

Ker se jim je poleg gesel zgubilo še kaj. :veryevil:

Bronz
06.12.2005, 18:16
Saj Po Novem Letu BoljŠe Bo!!!:

yamamoto
06.12.2005, 18:18
No po krajšem tavanju sem se nekako znašel. Mogoče pa le ne bo tako slabo.

Predlagam pa čimveč konstruktivne kritike v stilu...SMEŠKOTI SO POSTALI ANEMIČNI!

grofica
06.12.2005, 18:35
CITY...SJ TI GRIPA TUT PAŠE NO...ŠE BOLŠ BI BLO VIRUS...

DRGAČ PA...JEST MAM ČIST VELJAVN MEJL NASLOU..PA TUT NISM PRŠLA NOTR..SM SE MOGLA NANOU REGISTRIRAT...

U GLAUNM..NEKI SE GRESTE NE VEMKWA...PA STE IZPADL TKO, KT VEČINA KOMUNALCOU PO SLOVENIJI....TOTALN NEPRIPRAVLJENI...BEDNI....:dead: Zakaj se ne morem prijaviti pod starim imenom in geslom? Ko sem po večkratnih poizkusih obupal sem zahteval, da mi pošljete geslo po e-pošti. Toda glejga šmenta. Nagovorjen sem bil "Pozdravljen GRIPA"!!! Naj me vrag pocitra ampak pod tem imenom se nikoli nisem registriral. Lahko kdo pojasni tole čarovnijo in mi pove zakaj pod starim imenom in geslom ni možno sodelovati na forumih? Gre za lustracijo?:mad:

Cifra
06.12.2005, 19:07
Pa nehajte se bunit, no... me zanima, kako bi se vi pripravli... nikoli ne moreš predvidet vseh možnih napakic in kiksov... ali pa ugodit vsem muham uporabnikov...
Sej je goody povedala, zarad vaše tečnobe ali bolje rečeno abstinenčne krize so forum aktivirali predčasno, ko verjetno še ni bilo vse testirano... sej se trudijo, videt je že tko, da goody posreduje, oni pa popravljajo delček za delčkom...

evil the greatest
06.12.2005, 19:08
Pa nehajte se bunit, no... me zanima, kako bi se vi pripravli... nikoli ne moreš predvidet vseh možnih napakic in kiksov... ali pa ugodit vsem muham uporabnikov...
Sej je goody povedala, zarad vaše tečnobe ali bolje rečeno abstinenčne krize so forum aktivirali predčasno, ko verjetno še ni bilo vse testirano... sej se trudijo, videt je že tko, da goody posreduje, oni pa popravljajo delček za delčkom...

kok si kjut, k ****iš...:kisses:

snežko
enako - ampak ponavadi nam vedno take spremembe niso všeč, ker nas mečejo iz ustaljenega tira. en teden razburjanja potem se bomopa navadli

yamamoto
Res smo izpadli nepripravljeni, saj v 21 stoletju informacijske tehnologije nismo pričakovali takih diletantskih napak.

Celo komunalci so se hitreje pobrali kot vi.!

snežko
06.12.2005, 19:15
:) ker jim je pomagal dež ...

ponga
06.12.2005, 19:22
Mislm da bi blo boljš bit še en dan brez foruma , pa da bi bil potem uštiman tko kot je treba.

Cifra
06.12.2005, 19:32
Tud jest tko mislim, je pa velik folka, ki so želeli imet forum TAKOJ !!! En dan nedelovanja je bilo že hudo predolgo obdobje :big:

evil the greatest
06.12.2005, 19:33
Tud jest tko mislim, je pa velik folka, ki so želeli imet forum TAKOJ !!! En dan nedelovanja je bilo že hudo predolgo obdobje :big:
jst pa mislm, da bi bla midva hud par....

Cifra
06.12.2005, 19:35
jst pa mislm, da bi bla midva hud par....
Evil, a te spet nostalgija daje? :kisses:

evil the greatest
06.12.2005, 19:37
ja...

snežko
06.12.2005, 20:59

:) jaaaa -bil semskoraj že na robu živčnega zloma ..

bico
07.12.2005, 10:52
Glih komaj sem se znašel. Eh, do novga leta bo vse OK.:2thumbs:

betony
07.12.2005, 13:28
:D :D so tut tebe degradirali:blackeye:
nisi edina:evil:

kapara
07.12.2005, 16:17
Že opoldan sem poslal zahtevek za prijavo na forum pod KČ- spremenjen email nasov- pa še do zdaj nisem dobil odgovora.

Mowwwgli
08.12.2005, 09:52
A smo se za to boril? Ostav, gušteri !!! :veryevil:

Goody
08.12.2005, 10:12
Kdo ma še težave naj piše meni mail na imenik@siol.net

zjuga
08.12.2005, 17:06
ja...kaj zdej... a sem " zjuga"..."zerzen1"..."sranje od foruma"...al kdo sem zdej...a se moram s četrrtim nickom prijavit...ma ga serjete da je joj...ni mi prijelo na zjuga- zerzen1-prijelo mi je na novi nick...zdaj se moram s starim nickom in nekim novim geslom prijavit...ma ga serjete 1000 na uro ne samo 100...prosim da IZBRIŠETE vse te nicke,ki sem jih navedel z gesli vred in se bom prijavil čisto na novo...a velja..

kranjska čbelica
08.12.2005, 21:28
Goody, thanks.
Moram pa reči, da me je oblikovna sprememba foruma totalno vrgla - je bil pa že prejšnji boljši. Ko se bom po kakem stoletju navadila na tega, ga boste pa spet zminirali. Pa brez zamere.
LP KČ

jono
09.12.2005, 12:31
Joj..... Tri dni je trajal da sem pogruntu kako se sploh prijavim! Sem probu odpret drug ime pa tut ni slo :dead: :dead: Mal je manjkal pa bi sel na drug forum ceprov so drugi tut čist nepregledni :disapp: Nevem no...tole bi blo treba mal drgac narest!

anarchy
11.12.2005, 17:41
Na žalost se pri prenosu podatkov geslo ni uspelo prenesti, zato lepo prosimo, da si s pomočjo strani za pošiljanje izgubljenega gesla, spremeniš geslo, saj s trenutnim ni mogoče dostopati.

Povezava na stran za obnovitev gesla: http://forumi.siol.net/login.php?do=lostpw

Vsi, ki imate neveljaven e-mail naslov, pa bi radi še naprej uporabljali trenutno uporabniško ime, pošljite zasebno sporočilo admin-u ali e-mail na forumi@siol.net, sporočilo naj vsebuje trenutno uporabniško ime in veljaven elektronski naslov - e-mail.

Obenem te vabimo, da se vpišeš v novi servis Moj SiOL, ki omogoča avtomatsko prijavo na strani SiOL-ovih storitev (servisne strani, webmail, forumi) - http://moj.siol.net

Hvala za razumevanje!

Obilico užitkov ob branju forumov ti želi
Ekipa SiOL-a

Dejmo, upam, da mi boste popravili nick ANARCHY, ker ta forum je grozen, sploh se nic vec ne znajdem.

nani
16.12.2005, 11:10
Zakaj nekje prijava z nickom, drugje z e-mailom ???

Ma, res je packarija..! Pa spet sem novinec.. :(

Goody
16.12.2005, 11:28
kašen problem imaš?

anarchy
19.12.2005, 16:38
Koncno mi je uspelo le priti gor, upam samo, da bom zdaj znal zamenjat pass, ker me se zmeri neki ***e, zmeraj neki pise, da pride do neke napake, vcasih sploh nic ne napise. mojega profila sploh ne moram videti, ful glupo narejeno, pa sploh ne vem, kje sem registriran ali samo pod forumi ali kje in kje urejam svoj profil.

anarchy
19.12.2005, 16:48
no pa mi je uspelo tudi pass spremeniti, koncno.

Nincha II.
22.12.2005, 23:16
Men se ni dal s to zadevo ubadat.

Nisem se mogla vpisat, niti email ni bil veljaven...

Pa sm si odprla novo up. ime. Mene itak ne zanima stevilo postov tko blazno, tko da mi je cist vseen, ce sem novinka se enkrat. Vazn, da se klepeta, ne pa da mam cim vec postov.

:wink:

anarchy
23.12.2005, 22:39
Zakaj nekje prijava z nickom, drugje z e-mailom ???

Ma, res je packarija..! Pa spet sem novinec.. :(

Ja to je slo tudi meni na zivce, ker sem spregledal in sem res po****eval, samo problenmi so bili, pa se neki si mogu aktivirati, pa je prislo do napake in vprasanje zaradi kaksnega razloga, v bistvu si moral sam neki pogruntat in sploh ne vem, kaj je ze bilo, na sreco mi je le uspelo se prijavit.