Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vse pripombe in ostalo

Strani : [1] 2 3

Goody
19.12.2005, 10:25
Prosim, da mi vse, kar vas še moti ali, če je še kakšna napaka napišete v to temo, jaz se med vsemi temi temami ne znajdem več, oz ker je tolk pripombe v tolk različnih temah, ne morem vsega najdt in ... no dejmo se prosim potrudit in mi samo tuki pište, o forumu :shy:

plus to, kdo še ne more do starega nicka ali ima premalo objav naj prosim piše mani na mail imenik@siol.net ... namesto, da se po nepotrebnem razburjate ... :wink:

dom_ini_chi
19.12.2005, 10:34
Meni je več ali manj vse cool, kar me pa moti pa ni vredno omenjat so malenkosti, ki mi ne otežujejo pregledovanja foruma.
---Zelo bi mi bilo všeč, če bi dali vsaj osnovne smile-je pri hitrem odgovoru---
---Falijo kaka "navodila" kaj katera stvar pomeni npr. Piše da nisem v nobeni skupini WTF :dontknow: ---

Sem prilagodljiv in se bom prilagodil temu tako kot pač bo :kmet:

Veliko uspehov Goody :2thumbs:

Goody
19.12.2005, 11:37
dom ini chi, hvala, bom prašala pa sporočim

pa še tole si zabeležim
Hi, Goody

A mi lahko poves kako imate to ustimano, da ko posljes novo zasebno sporocilo ti ga takoj oznaci kot prebrano? Sele, in, ce nekdo 'reply' se spremeni ikonca, a nikoli ni na samem zacetku posiljanja ikonca 'neprebrano' kot bi morala biti. Ali lahko popravite to 'bug' , please.

:kmet:

bom se pozanimala paradox ;)

Sacha
19.12.2005, 11:47
ja če novga prlimaš sredi stavka ti avtomatsko vrže vse ostalo vrže v spodnjo vrstico :)

Robert
19.12.2005, 12:08
Kako pa kaj zgeda da si zapomni prijavo? Da se ne rabis vedno vpisovat? :)

Hybrid
19.12.2005, 12:20
najbolj moti to da mam na monitorju eno četrtino strani belo k ma kompletn siolov portal fiksno nastavljeno resolucijo :D

3nity
19.12.2005, 12:35
Kako pa kaj zgeda da si zapomni prijavo? Da se ne rabis vedno vpisovat? :)

greš na en post, ki ga misliš odgovoriti in ko te vpraša za prijavo imaš spodaj možnost, da se te zapomne

admin
19.12.2005, 12:46
Goody - če lepimo slikce, gredo vedno v NOVO vrstico. To ni kewl, če je slikca mejhna, naj ostane v isti vrstici s textom. Lej tedva smajlija, ki bi morala biti en zraven druzga:

http://freeweb.siol.net/efendi08/Xmas/xmas_surprise.gif
http://freeweb.siol.net/efendi08/Xmas/xmas_sad.gif

Slike so vpete v div tag, zato da slike sirse od 740pix ne podrejo sirine objave.

admin
19.12.2005, 12:48
najbolj moti to da mam na monitorju eno četrtino strani belo k ma kompletn siolov portal fiksno nastavljeno resolucijo :D

Žal, forumi so v skladu s CGP. Pomanjšaj browser okno ter uživaj v multitaskingu, saj je nesmiselno imeti pri visoki resoluciji odprt browser čez celoten zaslon. :)

dragos
19.12.2005, 12:51
nevem sicer, če je tukaj vmesno vprašat, ampak bom vseeno. ali bo tema računalništvo na siolovem portalu še obstajala al je mrknila v noč- hvala.

iri
19.12.2005, 12:52
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=55&cid=113

dragos
19.12.2005, 12:56
http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=55&cid=113
iri hvala, samo še nisem potešen:wink: kaj pa računalniški nasveti, ki so bili v sklopu "računalništvo" - še 1x hvala:approve: :big:

dragos
19.12.2005, 13:03
Dragos, to so pa pozabili - ampak je pa zato toliko več marketingarskih prispevkov!:cool:mhm, zdej mi je pa vse jasno, če česa neveš ne potrebuješ nasveta ampak nov komp - za to je itak popoln marketinški support:rolling:

Robert
19.12.2005, 14:54
greš na en post, ki ga misliš odgovoriti in ko te vpraša za prijavo imaš spodaj možnost, da se te zapomneAha, hvala Nitka :wink: :2thumbs: :shy:

Michelinko
19.12.2005, 15:26
Mogoče bi lahko popravili tudi številke strani posamezne teme ...
Racimo: "Ugled"? ‎(Tema na večih straneh 1 2 3 ... Zadnja stran)

Tu je možnost samo prva, druga in tretja, ter zadnja stran. A ne bi bilo bolje, da bi bile prva (na katero prideš itak s klikom na naslov teme) in pol zadnje tri raje?

:shy:
http://forumi.siol.net/showthread.php?t=8194

anarchy
19.12.2005, 16:54
dej nastimajte nazaj, da se vidi celotno st strani, ne pa, da pise zadnja stran, ker tako, sploh ne vem, kje sem nazadnje ostal in koliko je novih strani, moram brezveze klikati, itd... prej je bilo bolj pregledno.

pinky
19.12.2005, 17:08
a se da kaj nardit, da bi bile aktivne teme (oz. zdaj Nove objave) sortirane po sklopih, ne pa po času zadnje objave? :shy:

3nity
19.12.2005, 18:01
dej nastimajte nazaj, da se vidi celotno st strani, ne pa, da pise zadnja stran, ker tako, sploh ne vem, kje sem nazadnje ostal in koliko je novih strani, moram brezveze klikati, itd... prej je bilo bolj pregledno.

sej imaš možnost: Ppglej prvo pregano.

PRes naslvom imaš puščico in ko klikneš na to, te avtomatsko vrže na zadnji prebrani post
http://img248.imageshack.us/img248/131/untitled7jf.jpg

RH-
19.12.2005, 18:12
hvala, to bo v veliko pomoc :2thumbs:

Paganini
20.12.2005, 14:47
evotigana en problem in težava

preko nadzorne plošče / uredi možnosti imam v skupini '' Sporočila in obvestila'' izbrano možnost Brez obveščanja po elektronski pošti, kar pomeni brez ..... avtomatskega sporočila o novih sporočilih v temah, ki ste jih dodali oz. ste v njih objavili svoje sporočilo.

ko odgovorim kjerkoli na karkoli se mi v tisti temi pod naslovom ''ocena'' pokaže ikona ''kljukice''. ko postavim utripača tja gor, se izpiše ''Naročeni ste na to temo'' in seveda mi forumski avtomat začne pošiljat e-pošto vedno, ko se kaj spremeni v tej temi. edina šansa da to preprečim je, da odprem temo, klik po naslovu''Orodja za temo'' in nato klik po ''Odjavi se s te teme'' in tista kljuka izgine.

prosim za ustrezno ''obdelavo'' te očitne napake. seveda pa dopuščam možnost, da sem kaj naredil narobe oz. ste rešitev že objavili. vsak nasvet bo dobrodošel :kmet:

freya
20.12.2005, 17:58
tri težave
-navedenega linka mi ne uspe obarvati z drugo barvo
- osebna sporočila: neodprto sporočilo je označeno kot prebrano, ravno tako ne dela sledenje, ki označuje OS neprebran, čeprav je že odgovorjeno nanj
-pisava v oknu za pisanje sporočila je nenormalno majhna, kar je zelo moteče, sori

če sem kakšne odgovore na ta vprašanja spregledala, se opravičujem

lump muc
21.12.2005, 12:08
lahko bi uredili da se avatarji tudi premikajo,kot bilo na starem forumu.

Goody
21.12.2005, 12:32
sej eni se premikajo, te k si jih zbereš iz foruma, ...za druge slikce je pa možnost gif. slikce izključena.

Pa še za druge admin pridno spremlja tole temo, tko da zato tut preveč ne odgovorajam ...;)

TuNina
21.12.2005, 12:54
forum šteka spet.
al samo men?

Goody
21.12.2005, 13:10
sem že javla, brez panike, ;)

lump muc
21.12.2005, 13:19
dogaja se tudi da ko potegneš stran gor ali dol, forum dobi za trenutek popačeno sliko, vse razvlečeno za trenutek zašteka nato pa normalno deluje.kaj bi bil vzrok:dontknow:

TuNina
21.12.2005, 13:25
to je v tvojem računalniku problem.

lump muc
21.12.2005, 13:36
sicer malenkost,ki samo včasih nastane in me zanimalo ,če se še komu tako dogaja.
tunina računalnik pa ne more bit kriv, ker je dost močan:wink:

Goody
21.12.2005, 13:51
baje, da IE dela včasih težave, zarad nevem česa v glavnem, ... nič tko hudo drastičnega, še enkrat klikneš pa je pol cool, sam vseeno upam, da se bo enkrat dal tut ta bug odpravit, ...;)

aja pa lepo prosim saj v tej temi brez spema ... drgač lahko z adminom kej pomembnega spregledava :p ;)

anarchy
21.12.2005, 21:39
baje, da IE dela včasih težave, zarad nevem česa v glavnem, ... nič tko hudo drastičnega, še enkrat klikneš pa je pol cool, sam vseeno upam, da se bo enkrat dal tut ta bug odpravit, ...;)

aja pa lepo prosim saj v tej temi brez spema ... drgač lahko z adminom kej pomembnega spregledava :p ;)
Jaz uporabljam opero, tako, kot zmeraj, samo od kar je nov forum, nisem se opazu, da bi se mi zapomnila opera, katere teme sem prebral in katere strani. Ne vem, ce dela meni opera zdaj kaj narobe, ali je res ta forum nekam slabo narejen, poleg tega, pa me zelo moti, da ne pise vse strani, ki so na temi, temvec gumb na zadnjo stran, kar je glupo, ker moram zmeraj klikniti na zadnjo stran, da vidim, ce so kaksne nove strani, ter se opera se mi ne zapomne zadnje strani, tako, da sem izgubljen.

V glavnem povejte no, ce boste to kaj ustimali, ali se vam zdi tako v redu?

freya
22.12.2005, 10:31
po pomoti sem poslala uporabniško in ne zasebno sporočilo uporabniku
kakšna je razlika in ali sploh kdo to prejme??

eisenhower
22.12.2005, 10:50
po pomoti sem poslala uporabniško in ne zasebno sporočilo uporabniku
kakšna je razlika in ali sploh kdo to prejme??

če se ne motim lahko uporabniško sporočilo vsi berejo:veryevil: , ko kliknejo na profil uporabnika

eisenhower
22.12.2005, 11:57
packi
vsi dobiste minus, če tokoj ne poveste...
kje so uhi
:veryevil:

p.sa. sori goody za spam

če greš na javni profil uporabnika, vidiš na levi strani pod podatki uporabniške opombe al neki takega, tam so zbrana ta sporočila:wink:

Goody
22.12.2005, 12:05
hvala :kisses:
Freya urejeno, sem ti že odgovorila na OS ;)

lump muc
22.12.2005, 12:18
a se ne da popolnoma izklopit možnosti videnja zasebnih sporočil nezaželjenim gostom:sleepy:

Goody
22.12.2005, 12:36
ne to niso bila zasebna sporočila, ampak tole: Uporabniške opombe: [Pošlji sporočilo uporabniku] ... neka sporočila za uporabnika al kako to pa lahko vsi vidjo ;)

freya
22.12.2005, 12:46
edini rezultat je, da nimam več možnosti uporabe uporabniških pripomb....svašta

p.s. nč bat, že dolgo nisem nobenga za ušesa in ne talam minuskov

Goody
22.12.2005, 12:54
http://forumi.siol.net/member.php?u=13000 - pod napotitelji imaš link: Uporabniške opombe: 1 [Pogled] [Pošlji sporočilo uporabniku]
(Zadnje opozorilo: 22.12.2005 13:52)

klikneš pogled, ga vidiš kaj piše ...
klikneš uredi : maš možnost, editiranja ali pa čisto zgoraj obkljukaš zbirši uporabnikovo označbo ;)

albundy
22.12.2005, 16:31
OK Goody , sem prebral, da se dela na preglednosti oziroma na sortiranju novih postov po temah (kot je bilo na starem forumu). Hvala.

St.Silda
22.12.2005, 16:54
glede na to, da nisem taka, ki se rada ponavlja, ki ji gre na organe, ko se ignorira kaka vprašanja še tukej, ker vidim, da je veliko bolj obljudena tema, in ker v 2. temi, ki je bila temu namenjena NI IN NI odgovora - tudi če je odg. kje drgje se mi ga ne da povsod drgje kot tam kjer bi lahko bil iskat, tole tle prašam:

Uporabnik Drusilda ni član nobene javne skupine kaj to pomeni? kaj za boha je javna skupina, kdo je član javne skupine?

markoc
23.12.2005, 06:25
A bi se dalo na vrh strani tudi postaviti povezavi Naslednja in Prejšnja tema?

alessy
23.12.2005, 08:26
Zanima me kolk % forumašev ste zgubili, ko ste tak glup in nepregleden forum postavli sem. Prejšnji je bil definitivno bol pregleden.
Sam to me zanima . Drugače je res škoda prejšnjega foruma. Bolje bi bilo, da bi tistega popravli, kot pa da ste tega šli nanovo delat. Vglavnem posračkal ste ga.

Goody
23.12.2005, 10:16
še enkrat vsem tole v tolažbo al kaj, ne sekirajte se glede tega ugleda, ker je tale možnost trenutno vključena bolj za igranje in zabavno kot zares ... tko da ni važno kdo ma več zelenih ali rdečih kvadratkov ... sam glede na vaše počutje vidim, da vam tole ne odgovarja, ... moram mal razmislit kaj bomo nardili ... :) to takrat, pa prosim vse in sveujem, da se ne sekirate ali kregate tolk zarad tega, no ...

anarchy
23.12.2005, 22:37
Mater, mene zanima kako ima lahko en tak froc, kot je NImda toliko ugleda?? 12 letnik, po vrhu še spammer... Jao.

Pa še orenk ste zasmetili tole temo :wink:

Kdo pa mu daje ta ugled, kako se to naredi?

Cvetlični deček
24.12.2005, 00:37
“It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.” :wink:
To'j pa čist preveč žalostno in resnično, da bi si želel zapomnit :-(

Aja, goody. Men je ugled kul, predlagam, da ostane. Se strinjam z dosedanjimi rezultati, v veliki večini..

lump muc
25.12.2005, 13:00
a se da urediti favorites smeške:dontknow:
tiste ,ki jih veliko uporabljaš bi dali na začetek ostale pa umaknili v ozadje
tako bi imel manj dela z iskanjem le teh po celotnem seznamu:cool2:

Goody
27.12.2005, 10:02
Kdo pa mu daje ta ugled, kako se to naredi?

ugled podeljuješ ostalim uporabnikom ali pa oni tebi na podlagi tvojih postov ... se pravi, če boš kliknil na tehtnico ob postu imaš dve možnosti: ali se strinjaš z obajvo - to pomeni, da daš uporabniku večji ugled in se mu ob nicku pojavi zelen kvadratek ... če pa klikneš ne strinjam se, potem pa mu daješ - ugled in se ob njegovem nicku pojavirdeč kvadratek ... te kvadratiki + in - se potem se števajo ... tko:wink:

pinky
27.12.2005, 10:06
Mene pa zanima kam je izginila rubrika video na ogled.Nekaj časa se je dalo dostopati prek iskalnika,sedaj pa še to ne več.A bo sploh še na voljo in je malo za počakat,al jo mislite dokončno ukinit ?

Hvala za odgovor in srečno novo letotuki je:

http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=4&page_id=11&cid=426

monster
27.12.2005, 19:33
Velikanski korak naprej:

- ne meče me več dol kar naprej s foruma
- zapomni si moj login
- obveščanje o prispelem OS-ju
- hitri odgovori so pa itaq res hitri :)
- hitro je tudi editiranje lastnih postov

Pripombe o preglednosti, designu, barvah, zadnjih temah itd itd pač ostajajo ;)

monster
27.12.2005, 19:43
Mah brezveze pinkola, tale ugled je itaq bolj baromanična pogruntavščina :)

Forum pač dela boljše, kot je ob lansiranju

p.s. prosim, da zgornjo pripombo Siol upošteva pri izplačilu 13. plače (številka mojega TRR prihaja po mejlu) :D

Morena
28.12.2005, 02:22
Zanima me, zakaj lahko imajo nekateri gif avatarje, nekateri pa ne?

dom_ini_chi
28.12.2005, 08:52
Hello Goody! Pri spremembi gesla se mi izbrišejo vse naročene teme. Zakaj?

dragos
28.12.2005, 10:06
Zanima me, zakaj lahko imajo nekateri gif avatarje, nekateri pa ne?
ojla

že ob samem rojstvu novega foruma so v gene zapisali:big: , da ni možno imeti animiranih avatarjev, kakor tudi ne slikic v podpisu - sicer pa za moje pojme šašavo.

Lp.:wink:

Goody
28.12.2005, 10:14
gif. so možni, mislim, da je tko :D , samo pri teh slikicah, ki so kot avatarji ponujeni v sklopu foruma.

Za naročene teme, to moram prašat ;)

Morena
28.12.2005, 13:23
Škoda. :)
ja dragos, to vem... samo se pol vidla enemu uporabniku, da ima gif avatar - očitno je to eden izmed tistih, ki so ponujeni v sklopu foruma.

twarlock
28.12.2005, 14:21
mene pa zanima zakaj nemorš popravt naslova teme k'jo objaviš... obup :dead:

tomazz
28.12.2005, 17:17
mene pa zanima zakaj nemorš popravt naslova teme k'jo objaviš... obup :dead:

Mogoce men to dela ker sem suped mod, probaj 2x kliknt z levim knofom na uno modrino, med naslovom tvoje teme in datumom.

Snif
28.12.2005, 17:25
Twar meni to dela v naprednem načinu :)

twarlock
28.12.2005, 19:08
ne hebe ne tko ne tko - spremenim naslov (tm pr malih oglasih za 3000+ v 3200+) pa, ko urejam mi že prikaže (v okencu za urejanje naslova) spremenjenga ampak ob prikazu tem je naslov nespremenjen...

aja pa btw... jest sm se odpovedu moderatorstva in tut nimam več statusa ampak forume v kerih sem bil moderator lahko še zmeri urejam...
tok d'boste vedl za v naprej... :big:

Snif
28.12.2005, 19:36
Zato k so ti samo naziv vzeli: (si pa še zmeri določen sklopu ;))

Moderatorji
Uporabniško ime / Naslov
Twarlock Kultura in literarni kotiček, Znanost in okolje

lump muc
29.12.2005, 01:36
en komentar bom napisal
forum je zaživel v novi preobleki. sprejeti ga moramo takšen kot je če nam je všeč ali ne.
zadnje čase pa tu gor postaja sama borba med uglednimi komentarji in navadnimi smrtniki.
tudi tistega branja ni več veliko ,ki bi ga z veseljem bral.samo neko prerekanje ,pa veliko spama.
potrudimo se da postane spet tisti forum,ki ga z veseljem bere naključni gledalec ali stalen forumaš.
začnimo novo leto z boljšim, lepšim forumom.
srečno

Goody
29.12.2005, 09:18
ne hebe ne tko ne tko - spremenim naslov (tm pr malih oglasih za 3000+ v 3200+) pa, ko urejam mi že prikaže (v okencu za urejanje naslova) spremenjenga ampak ob prikazu tem je naslov nespremenjen...

aja pa btw... jest sm se odpovedu moderatorstva in tut nimam več statusa ampak forume v kerih sem bil moderator lahko še zmeri urejam...
tok d'boste vedl za v naprej... :big:
pismu pa res,. hmmm bomo tole še mal raziskal, OK :p :D

hvala še za namige :kisses:

kapara
03.01.2006, 10:52
Še vedno isto

Če me spomin ne vara je bilo obljubljeno, da boste nazaj spremenili vidno polje foruma kot ga imajo ostali forumi, saj je sedaj zelo moteče, ker moramo zmeraj premikati miško levo in desno.
Obljuba dela dolg
A pardon, saj niste navedli letnice obljubljenega popravka, se opravičujem.

Soleil
03.01.2006, 11:02
en komentar bom napisal
forum je zaživel v novi preobleki. sprejeti ga moramo takšen kot je če nam je všeč ali ne.
zadnje čase pa tu gor postaja sama borba med uglednimi komentarji in navadnimi smrtniki.
tudi tistega branja ni več veliko ,ki bi ga z veseljem bral.samo neko prerekanje ,pa veliko spama.
potrudimo se da postane spet tisti forum,ki ga z veseljem bere naključni gledalec ali stalen forumaš.
začnimo novo leto z boljšim, lepšim forumom.
srečno

Počasi se bo stanje normaliziralo ... počak še kakšen mesec ... ugledi ne bodo več zanimivi - zdaj je vse še tako novo in zanimivo ... folk se bo pa počas nehal prerekat.

kapara
03.01.2006, 11:25
Glede ugledov so naredili veliko sranje in prepirov med formulaši.
Se vidi, da je med nekaterimi formulaši še kar precej faušije. No pa saj smo Slovenci po tem kar dobro znani.

Goody
03.01.2006, 11:35
še enkrat preveč se sekirate zaradi teh ugledov ... konc, koncev, bi lahko vedeli, da je to samo ena igračka več, ... ;)
za drugo pa moram mal fante prašat, kaj dogaja, res nekam dolgo tole čaka vse :) -sporočim, ja

Michelinko
03.01.2006, 17:46
Sam meni pa še vedno ni jasno, kako sta lahko na forumu hkrati dva Michelinkota ... :nonono:

http://forumi.siol.net/member.php?u=20244

http://forumi.siol.net/member.php?u=13387

Pa je Goody obljubila nekej v zvezi s tem ... :wink:

eisenhower
03.01.2006, 17:48
Sam meni pa še vedno ni jasno, kako sta lahko na forumu hkrati dva Michelinkota ... :nonono:

http://forumi.siol.net/member.php?u=20244

http://forumi.siol.net/member.php?u=13387

Pa je Goody obljubila nekej v zvezi s tem ... :wink:

a ti ni povedala da ima eden I namesto L:nonono: :nonono: :nonono:

d_streets
04.01.2006, 22:02
Še nič novega o javnih skupinah?

Sacha
05.01.2006, 08:50
Spet prihaja do izpadov :mad:

Goody
09.01.2006, 10:30
Je. :shy:
Sam je tud obljubila, da bo onega drugega zbrisala. :dontknow:

hmmmm ne nisem tega obljubila, ne morem kr brisat nickov, razen če ugotovim, da nagaja :wink:

Goody
09.01.2006, 10:33
ma čakite mal, da zdejle se jaz spet ulafam v delo in mal moje fante poprašam, kaj dogaja, ker se mi zdi, da bolj malo, tko da jih bo treba spet mal spomnit na stvari, ki so še ostale za podelat, ... uredim in sporočim čim prej ;)

stLARA
09.01.2006, 10:37
ker me zelo skrbi za stanje številke mojih postov (PRIZNAM, ja :approve: :rolling: :rolling: ), bi samo vprašala, če delate tudi na tem, da se število postov ne briše hkrati z brisanjem tem? :rolling: :rolling: :angel: :angel: :angel:

:big: :big:

Michelinko
09.01.2006, 11:07
hmmmm ne nisem tega obljubila, ne morem kr brisat nickov, razen če ugotovim, da nagaja :wink:
:dontknow:
Sam OS-e, ki so meni namenjeni dobiva ... :shy: :disapp:

Goody
09.01.2006, 11:12
o madonca, a res al kaj, joooj grozno, bom šla do fantov in bodo uredili, upam :)

za objave bom pa tut prašala ... ;)

R_O_K
10.01.2006, 21:01
Lp.Sedaj bi rad predstavil problem siolove centrale v šoštanju in okolici.Klical sem siol in telekom že parkat vsi se zgovarjajo en na drugega noben nič noče rešit.po mojem še tisto ko se telekom neki spravu delat niso nič naredli.sam plačujemo njihove storitve ko tk al tk skor nič ne naredijo. moj problem je takle imam ADSL 1.024 / 256 in mi net zadnje 3 mesece tako počasi dela kot da bi mel dial up.

igram pa counter strike igro preko neta na siol serverjih in imam 3krat večji ping kot drugi . tule vam prilagam par slik kot dokaz.
http://img447.imageshack.us/my.php?image=siolping8ne.jpg
http://img447.imageshack.us/my.php?image=siolping19il.jpg
http://img447.imageshack.us/my.php?image=siolping25lo.jpg

RAčunalnik sem pred kratkim formatiru ker sem mislu da zaradi tega lagira pa razlog ni takšen...

hvala za vse odgovore in če se bo le kej premaklanlo da bi se zmanjšu ping..

Lp.

Goody
11.01.2006, 08:45
rok, žal tukaj rešujemo še stvari povezane s forumom, predlagam, pa da se za tole obrneš na klemnar, ali vprašanje objaviš pod sklopom siol (http://forumi.siol.net/forumdisplay.php?f=187) ali pa pišeš mail info@siol.net, urednistvo@siol.net ... jaz upam, da ti bodo odgovorili ;)

dragos
11.01.2006, 12:38
z ugledi se je rešilo hitro, kaj ko bi se še s širino foruma oz njegovo oženje in centriranje.
itak je bilo zadostna rutina stisnt off in ugledov ni več. S širino foruma je pa malo več dela:veryevil:

In zakaj lastne teme nemorem brisat:dontknow:

3nity
11.01.2006, 13:59
z ugledi se je rešilo hitro, kaj ko bi se še s širino foruma oz njegovo oženje in centriranje.
itak je bilo zadostna rutina stisnt off in ugledov ni več. S širino foruma je pa malo več dela:veryevil:

a je ne moreš?
sej lahko post brišeš in če ni noben še pisal po temi, potem izgine?:dontknow:

dragos
11.01.2006, 14:03
a je ne moreš?
sej lahko post brišeš in če ni noben še pisal po temi, potem izgine?:dontknow:sploh ni gumba za brisat bodisi v navadnem al naprednem načinu. Pa tud noben ni še nč pisal.:dontknow:

Goody
11.01.2006, 14:29

čaki malo, no dans sm bla pri adminu, tole z ugledi je pa tkole na hitrco čist slučajno ....
glede širine in to sva pa tudi govorila, tko da upam no da bo kmalu, prosim še za mal potrpljenja.

to za teme, pa mislim da tut prej ni bilo možno, da so jo uporabniki sami brisali, sam edino, če ni blo še nobenga posta objavljenega raze nprvega ;) jutr se temu posvetim,. no pa sporočim ;)

3nity
11.01.2006, 14:45
sploh ni gumba za brisat bodisi v navadnem al naprednem načinu. Pa tud noben ni še nč pisal.:dontknow:

sej lahko brišeš poste. greš na uredi in izbris:dontknow:

zvezdica zaspanka
11.01.2006, 14:47
sej lahko brišeš poste. greš na uredi in izbris:dontknow:
ja, sam če pa temo ofneš, je pa ne moreš zbrisat...prej si jo pa lahka, seveda če še ni ker piso v njej:dontknow:

3nity
11.01.2006, 14:49
ja, sam če pa temo ofneš, je pa ne moreš zbrisat...prej si jo pa lahka, seveda če še ni ker piso v njej:dontknow:

a tudi če nobn še ni pisal v temo in je to tvoj prvi post:dontknow:, ki ga pol zbrišeš. načeloma bi moralo v takem primeru tema izginiti.

3nity
11.01.2006, 14:51
a tudi če nobn še ni pisal v temo in je to tvoj prvi post:dontknow:, ki ga pol zbrišeš. načeloma bi moralo v takem primeru tema izginiti.

ja, ni možno, ker svoj prvi post v temi ne moreš brisat:dead:

Michelinko
11.01.2006, 22:03
Sam OS-e, ki so meni namenjeni dobiva ... :shy: :disapp:
Goody hvala, ker sem dobil izginule OS-e. :kisses: :kisses: :kisses:

Goody
12.01.2006, 08:13
ni zakej, sva zrihtala z adminom, .... ;):kisses:

javne skupine, da še povem, to zgleda tako, da administratorji naredijo eno javno skupino, recimo SiOL naročniki in potem se člani včlanite v to skupino, kar pomeni recimo, da majo potem člani ene take javne skupine kakšne drgačne barve nicka, al pa kej drugega napisanega pod nickom kot pripravnik, ... tku nekaku.

Za spreminjanje naslova pri temi kot navadni uporabniki, če ga boste spremenili v roku 5 minut, potem ga lahko, drugače se zaklene ... se pa lahko potem mene prosi, če popravim, ... ;)

Sacha
12.01.2006, 08:16
Verjeten je blo to že 100x ampak, a je kaka ovira, da ni možno gif.-ov dat v podpis?

Goody
12.01.2006, 08:20
tko je naštimano, da so onemogočeni gif. v popisu oz vse slikce take ali drugačne končnise, sam smiliji men se zdi da so lahko ;) ... to je zato, da boljše deluje vse skupi vsem, tut unim k majo mal slabše povezave :)

lump muc
22.01.2006, 13:29
me zanima kako je forum zaščiten proti vdoru virusov
zadnje čase se govori o nekem napadu ,ki se širi preko forumov,
a je SIOL forum dovolj zaščiten,da se ubrani te nadloge

Goody
23.01.2006, 10:47
ja seveda, kar brez skebi, tudi tukaj na siolu smo zaščiteni ;)

lump muc
23.01.2006, 23:10
še nekaj me zanima
če imaš npr adsl sedaj a se lahko avtomatsko nadgradi linijo na adsl 2

Zverinica
24.01.2006, 07:28
Tole pa boljš da vprašaš Klemna na sklopu: O SiOL ponudbi.

Goody
24.01.2006, 08:36
ja vse glede siola in ponudbe in adslja, se obrnite ali na 080 1000, na mail info@siol.net ali vprašajete admina klemna. Tam vejo veliko več ;)

XxSystemxX
24.01.2006, 18:35
še nekaj me zanima
če imaš npr adsl sedaj a se lahko avtomatsko nadgradi linijo na adsl 2Ja, imaš možnost na SiOLovi strani :sleepy:
Samo se bo račun povečal :wink: (no shit doh)...

Goody
25.01.2006, 08:58
ja vse glede siola in ponudbe in adslja, se obrnite ali na 080 1000, na mail info@siol.net ali vprašajete admina klemna. Tam vejo veliko več ;)

da se še dopolnem ;)
ja res, tudi na strani je nekaj info o ponudbi adsl in ostalega na SiOL-u

malo prebrskajte tole: http://storitve.siol.net/

platyPUS207
25.01.2006, 16:14
MENE PA ZANIMA ZAKA ZA 3PM MAM TOLIKO PINGA (okoli 200)??????? S TAKIM PINGOM NE MOREM NIČ TO JE NEDOPUSTNO ČE POŠTENO PLAČUJEM HOČEM POŠTEN INTERNET NE PA NEKI DA ME J**E** V BUČO SIOL:censored: :censored: :censored: :censored: :censored:

Goody
26.01.2006, 11:41
spoštovani uporabnik!

tale tema res ni namenjena takim pritožbam, ampak je odprata za pripombe glede foruma. Zato prosim, če se obrneš na odgovorne ljudi na SiOLu pa bodo uredili ;)

kontakti so pa tukaj: http://storitve.siol.net/ (desno)

MILO46
26.01.2006, 21:10
Lep pozdrav!

Mene zanima mnenje uporabnikov Adsl TV-ja .

Trenutmo se odločam o nakupu paketa, kjer je možno gledat tv preko Siola.Koliko prebiram po vašem forumu vidim, da imate več ali majn vsi neke težave.

Jaz zaenkrat že cca.18 let uporabljam kabelsko TV preko krajevne kabelske, ki nam nudi okoli 40 fiksnih programov in morem tudi priznat, da v teh letih še nisem naletel na nobene motnje ali težave kaj šele motnje.
Zaenkrat plačujem kabelski internet 6800 sit za MEGA ter 2500 sit za TV to je skupaj 9300 sit in hkrati uporabljamo 3 televizije ter 2 interneta .

Se po Vašem splača, da bi vzel paket Trio za 9.900sit

HVALA

Goody
27.01.2006, 10:44
spoštovani uporabnik Milo46 ... žal tale tema ni namenjena takim vprašanjem. Zato predlagam, da vprašate v sklopu SiOL TV (http://forumi.siol.net/forumdisplay.php?f=216), ki je namenjen takim vprašanjem ali pa vprašate preko maila ali telefona (http://storitve.siol.net/televizija//) ..kontaktni podatki so objavljani na desni strani.

lump muc
27.01.2006, 16:24
kdaj se bo dalo forum premaknit ,da ne bo belega tretjina zaslona

albundy
28.01.2006, 15:14
kdaj se bo dalo forum premaknit ,da ne bo belega tretjina zaslona
Pa kdaj bo nove poste sortiral po temah oz.nove objave po forumih????

markoc
29.01.2006, 11:54
a bi se dalo na vrh namestiti "Prejšnja" in "Naslednja" tema?
PLEASE

Goody
30.01.2006, 08:24
vse čaka pri adminu, ..pa še mislim, da ga ta teden ni, ): tko da prosim malo potrpljenja. Vem, da gre počasi, sam vseeno mam jaz v mislih, tko da ne bom pozabila še parkrat spomnit na stvari, ki še čakajo, da se porihtajo. ;)

BINGA-BONGA
30.01.2006, 11:50
VSE JE LEPO IN VSE STIMA!

POHVALE GOODY!

Soleil
30.01.2006, 12:40
A to bi se dalo uštimat, da bi bil pri vsakem postu en link "Na vrh strani"? Da ni treba rolat ...

rock
02.02.2006, 21:00
V beta verziji IE 7.0 rev. 2 (zadeva zgleda kar obetavna) se da naštimat širino strani na resolucijo zaslona (skoraj). Ne odziva pa se na velikost teksta. Ga pa vsaj meni editor za pisanje sporočil pošteno svira.
Bomo vidli kaj bo s finalko. Zej pa brž nazaj na Mozillo, ker se tle skor ne da pisat.

Sacha
07.02.2006, 07:25
Vprašanje!

Zakaj ko se odjavim iz foruma, morm kakih 30 do 60 sekund čakat na un klinčev okenček, če sem ziher, da se čem odjavt? al kva je že, zarad tega se mi okno noče zapret, pol ga morm it pa s CTRL+alt+delete, čer kdo ma pa čas čakat minuto.

A je kaka logična obrazložitev?

dzuko
07.02.2006, 08:43
Spoštovani uporabnik Sacha!

Vašo pripombo smo posredovali naprej na tehnična.pomoč@siol.net. Iz tam so nam pred parimi minutami posredovali obvestilo, da je napaka v vaši programski opremi in jo je potrebno odpraviti na terenu.

Sporočite nam vaše kontaktne podatke in obiskali vas bomo ter vas servisirali v okviru naših rednih vzdrževalnih del.

S spoštovanjem.

Družba dzuko&siol d.d.

Goody
07.02.2006, 08:46
ma dej džuko, ne delaj se norca, :p :rolling:
je blo posredovano zdejle tole naprej, čakam odgovor, ja ;)

dzuko
07.02.2006, 09:00
Spoštovana administratorka Goody!

Ne delam se norca iz uporabnikov, ampak sem le hotel pomagati v okviru svojih zmožnosti. Mislim, da sem ravnal pravilno in korektno v skladu s splošnimi pogoji, ki veljajo za tozadevno področje. In ker vi mislite drugače mi je zelo žal, nisem sam kriv, da me je družba dzuko@siol d.d. izurila v servisiranju strank na domu.

Opravičujem se vam in vam obljubljam, da se podobne stvari v prihodnje ne bodo dogajale več oziroma bodo ostale vašim očem skrite.

S spoštovanjem.

Družba dzuko@siol d.d.

Goody
07.02.2006, 09:27
prov, zelu lepu si napisal, te bom še kdaj ponucala :p ;)

dzuko
07.02.2006, 11:10
Spoštovana administratorka Goody!

Se priporočam.

S spoštovanjem.

Družba dzuko@siol d.d.

Sacha
07.02.2006, 11:12
Spoštovani uporabnik Sacha!

Vašo pripombo smo posredovali naprej na tehnična.pomoč@siol.net. Iz tam so nam pred parimi minutami posredovali obvestilo, da je napaka v vaši programski opremi in jo je potrebno odpraviti na terenu.

Sporočite nam vaše kontaktne podatke in obiskali vas bomo ter vas servisirali v okviru naših rednih vzdrževalnih del.

S spoštovanjem.

Družba dzuko&siol d.d.

Hvala za hitro posredovanje, samo še sporočite mi naslov elektronske pošte, da vam posredujem svoje podatke.

:rolling:

dzuko
07.02.2006, 11:53
Spoštovana uporabnica Sacha!

Naši forumi omogočajo, da uporabnikom pošiljate zasebna sporočila, ki ne bodo javno vidna. Za javljanje kontaktnih podatkov kar pošljite zasebno sporočilo (v objavah na naših forumih se pojavljajo tudi izrazi kot so "osebna sporočila", "ZS", "OS", ipd, vendar se teh izrazov izogibamo) uporabniku dzuko-tu. Mislim, da vam bo z veseljem priskočil na pomoč.

S spoštovanjem.

Družba dzuko@siol d.d.

admin
07.02.2006, 15:13
A to bi se dalo uštimat, da bi bil pri vsakem postu en link "Na vrh strani"? Da ni treba rolat ...

Urejeno! :)

cornholio
09.02.2006, 07:30
pozdrav !
super, zdaj vidim kaj pišem (večji fonti).
kar naenkrat pa ne delajo smajliji iz smeškotove knjižnice. mogoče povezano s spremenjeno velikostjo fontov ? ali zato ker uporabljam mozzilo ?
prav tako ne dela tud dodajanje internet strani in slik :(
pravzaprav cel urejevalnik sporočila :( aaaaaaaa

Sacha
09.02.2006, 07:33
Mam še eno vprašanje za admina :blush:

A bi se dal tko narest, da je možnost kljukice za pomnenje gesla tud pr prijavi. A je bil ta stavek logičen?

Sej veste ko se prijaviš ni možnosti, če bi pa rad neprijavljen rad dal kakšen odgovor se moraš prej logirat, tm pa je ta možnost.

No a bi to lahko poštimal?

Hvala

pinky
09.02.2006, 07:41
preveri, če nimaš kaj narobe s podporo skriptnim jezikom v brskalniku
pa da ti pop-up oken ne blokira

cornholio
09.02.2006, 07:43
preveri, če nimaš kaj narobe s podporo skriptnim jezikom v brskalniku
pa da ti pop-up oken ne blokira

ene stvari nisem spremenil od včeraj zvečer ko je vse delalo. računalnika vmes nisem ugasnil (torej se ni moglo nič spremenit v registru ali programih). edina sprememba ki jo vidim je večji font...

uporabljaš mozillo ?

pinky
09.02.2006, 07:44
firefox, ne navadno mozilo

cornholio
09.02.2006, 07:54
firefox, ne navadno mozilo
firefox me to, pa vidim da nisem edini s to težavo....
in kaj naj vklopim in kje da naj bi delal (s tem da mi bo poj sral na 99% ostalih straneh z reklamamami....)

pinky
09.02.2006, 08:05
za pop-up okna nastavi, da ti jih dovoli sam na strani forumi.siol.net

v Tools/Options/Web features pa klikni, da dovoliš Java script

cornholio
09.02.2006, 08:13
za pop-up okna nastavi, da ti jih dovoli sam na strani forumi.siol.net

v Tools/Options/Web features pa klikni, da dovoliš Java script
še sam nisem verjel, pa mam javo že skoz enable-no. grrrr. :(
explorer dela, mozila firefox pa ne ?
kliknem smeškota, nič. kliknem pripni stran, nič. kliknem spremeni font, nič...

Goody
09.02.2006, 08:24
sm javla naprej, upam da se bo uredilo čimprej, če so tukaj težave ;)

cornholio
09.02.2006, 08:30
hvala kraljica Gody ;)
če kaj pomaga, mi meče java script error
vbulletin, veditor, vscript not defined...

castor
09.02.2006, 09:23
tud jst mam take težave kot corn...

Goody
09.02.2006, 09:40
že raziskujemo, kr pišite, če so težave ... da čimprej uredi admin ;)

admin
09.02.2006, 09:45
Mam še eno vprašanje za admina :blush:

A bi se dal tko narest, da je možnost kljukice za pomnenje gesla tud pr prijavi. A je bil ta stavek logičen?

Sej veste ko se prijaviš ni možnosti, če bi pa rad neprijavljen rad dal kakšen odgovor se moraš prej logirat, tm pa je ta možnost.

No a bi to lahko poštimal?

Hvala

Zadeva je taka, da je zaželjeno da se prijavljaš preko Mojega SiOL-a in si tam določiš da si zapomne forum ime. Mogoče malo več dela na začetku, vendar bo kmalu na voljo kustomiziranje vsebin, tako da bo to prišlo zelo prav... Torej je tako kot je, mišljeno by design :)

admin
09.02.2006, 09:46
hvala kraljica Gody ;)
če kaj pomaga, mi meče java script error
vbulletin, veditor, vscript not defined...

Ali lahko prosim pošlješ sliko ekrana na forumi@siol.net

(pri napaki pritisni alt+Print Screen tipko) ter nato v poštni odjemalec ctrl+V)

Hvala

Katera verzija FF?

cornholio
09.02.2006, 10:02
aha. šel še enkrat po vrsti. zaprl firefox mozillo 1.0.6. odprl, šel na siol forum (aktualno) stran, odprl pripombe in ostalo, odprl hitri odgovor, čekiral java

skript error. cel kup:
vbmenu register not defined
vBulletin not defined
vB_Editor not defined

pri vnosu oz. ob kliku na smeškote ali priponke ali urejanje besedila java error ne javlja. torej mora bit nekaj drugega kot java ?

printscreen ? kam pa shranjuje datoteke ?

admin
10.02.2006, 09:08
aha. šel še enkrat po vrsti. zaprl firefox mozillo 1.0.6. odprl, šel na siol forum (aktualno) stran, odprl pripombe in ostalo, odprl hitri odgovor, čekiral java

skript error. cel kup:
vbmenu register not defined
vBulletin not defined
vB_Editor not defined

pri vnosu oz. ob kliku na smeškote ali priponke ali urejanje besedila java error ne javlja. torej mora bit nekaj drugega kot java ?

printscreen ? kam pa shranjuje datoteke ?

Priporočljivo je, da si nadgradiš FF na 1.5, saj ima 1.0.6 varnostne luknje: http://www.mozilla.com

Sporoči, če boš še naprej imel probleme, sumim pa, da imaš izklopljen javascript ali pa kakšen firewall/antivirusni program, ali kaj podobnega, ki ti te zadeve blokira.

admin
10.02.2006, 09:12
Jst pa mislim, da bi moral obvezno dodat možnost da si lahko damo za avatar tudi .gif slikce. OBVEZNO! Vem, da se da, tako, da... čim prej, prosim!!!

Za avatar je možno dodati .gif slike. Ravnokar sem stestiral.

Ni pa možno dodati animiranih slik. Ko se boste malo umirili z vašimi prekomerno velikimi in barvitimi podpisi, bomo o tej možnosti še enkrat razmislili.

cornholio
10.02.2006, 09:16
Priporočljivo je, da si nadgradiš FF na 1.5, saj ima 1.0.6 varnostne luknje: http://www.mozilla.com

Sporoči, če boš še naprej imel probleme, sumim pa, da imaš izklopljen javascript ali pa kakšen firewall/antivirusni program, ali kaj podobnega, ki ti te zadeve blokira.

nalagam...
java mam vklopljen in kot sem že napisal, računalnik ni bil ugasnjen od nedelje, sprememb v brskalniku nisem izvajal, stvar pa ne dela od četrtka zjutraj (po spremembi velikosti fontov v oknu odgovor in hitri odgovor).

cornholio
10.02.2006, 09:20
:cool2: :sad: :2thumbs: :disapp:

mozilla firefox 1.5 pa zdej dela s smeškoti in urejanjem besedila :2thumbs:

hvala

eurora
12.02.2006, 19:06
Zanima me zakaj nima spletna stran več;napovednika z filmi??Bil je tudi napovednik za igre z opisi!!
Res škoda!!!
:sad:

Goody
13.02.2006, 08:37
http://trendi.siol.net/default.aspx?site_id=155&page_id=429&article_id=155429060210214849106&cid=429 - filmi so tukaj ...
igr pa zaeenkrat res ni več, tudi računalništva, ostale so le Informacijske tehnologije (http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=53&cid=112) ;)

admin
14.02.2006, 11:41
Zakaj ima lahko freya animacijo v avatarju, jaz pa ne??????????????????????????????????

Moderatorji imajo možnost animiranih avatarjev vklopljeno.

bobi
14.02.2006, 11:53

Za animirane avatarje se strinjam, da jih ni, lahko bi se pa malo poigrali z podpisi.
Predpiši višino, dolžino in težo, pa je.

XxSystemxX
14.02.2006, 14:43
V bistvu prav nic ne pogresam .gif avatarjev.
Bi se pa dal s podpisi kaj uredit. Npr. orenk male slikice vsaj (10x10 max or sumthin')...

St.Silda
14.02.2006, 19:34
naj me koklja brcne (pa pliz taka brez ptičje kuge), da sem si potem prekleto nesposobna naštimati .gif avatar...

p.s. samo grem pa res še 1x probat.

my bad, res se da sam dam pa tud levo ledvico, da se je to porihtal predkratkim

XxSystemxX
14.02.2006, 19:57
??? jst animacije v avatarju zelo pogrešam... a jo lahk še men vklopte??????????????????'Sanjaj ja... Meni je vsec da ni nikakrsnih animacij, ostalega "odvecnega" stuffza, ker to samo nabija nalagalne case strani. A ste kdaj pomislil na uboge dajl-apovce? :nonono: Kako ste eni necloveski :nonono: (no, hu givs a dem, kdo pa sploh se nuca dial-up :blush:).
- Glede slik v podpisu se se vedno drzim predloga da bi samo omejili uporabo slikc na velikost 40x40 (nekje v velikosti dveh smajlov skupaj), tako da ne bi bilo orenk velikih slik (neki uporabnik je na prejsnji verziji foruma imel v podpisu cel wallpaper) :wink:

pinky
14.02.2006, 20:00
ubogi dial-upovci si lahko v nadzorni plošči izklopite prikaz avatarjev, podpisov in slik

Soleil
14.02.2006, 21:55
ubogi dial-upovci si lahko v nadzorni plošči izklopite prikaz avatarjev, podpisov in slik

No, jest sem si jih. Pa ne zarad počasnega nalaganja ... sam ne paše mi videt vse krame. :big:

Goody
15.02.2006, 09:16
mislim, da so v okviru foruma animirani avatrarji, posebaj svojega si pa ne more noben naložit. Je prav, nimajo vsi superdruper povezave, tako da smo lahko mal solidarni... ;)

Cvetlični deček
15.02.2006, 17:19
če kliknem na http://forumi.siol.net/images/siol/buttons/lastpost.gif (to gre na http://forumi.siol.net/showthread.php?goto=lastpost&t=8463 ) mi strani ne odpre. Če kliknem na Zadnja stran (http://forumi.siol.net/showthread.php?t=8463&page=9) ( to gre pa na http://forumi.siol.net/showthread.php?t=8463&page=9 ) pa dela. pliz poštimat ..

rock
15.02.2006, 18:44
Če pohodiš uporabnika tud ni menuja, ki se je prej pokazal!

dragos
15.02.2006, 20:18
a se še komu dogaja, da ko klikneš na zadnji post teme (glej rdeč krogec na sliki), da odpre prazno blank page

http://www.shrani.si/pics/zakajthm58.gif

RH-
15.02.2006, 20:29
ja...men sicer potem odpre, ce kliknem ene parkrat na refresh...ampak v prvo pa ne prime sploh...

pinky
15.02.2006, 20:32
men se isto dogaja - ne morem ne na prvi neprebran post ne na zadnji post

je pa tko: IE javi Page cannot be displayen, Firefox pa odpre prazno stran (ostalih pa nisem več testirala)

mungo
15.02.2006, 22:51
Sploh ne morem gledati OS sporočil :censored:

3nity
16.02.2006, 06:35
dejte že urihtat forum :mad:

Sacha
16.02.2006, 06:36
A mate probleme? Ker tole refresh-anje mi gre že mal na ...... :evil:

:D

cornholio
16.02.2006, 06:58
tud meni ne dela zgoraj našteto, to jest:
osebna sporočila, obnova strani kjer vnesem sporočilo, pa počas laufa :(

Goody
16.02.2006, 09:12
Še malo pa bo urejeno .... ;)

Goody
16.02.2006, 10:28
Smo končali z vzdrževalnimi deli, tko da sedaj dela. Veselo postanje ...

Sacha
17.02.2006, 07:14
Največ prisotnih uporabnikov je bilo 387, 13.02.2006 ob 14:51.
‎aladin (http://forumi.siol.net/member.php?u=22236), ‎albundy (http://forumi.siol.net/member.php?u=13431), ‎behemoth (http://forumi.siol.net/member.php?u=23696), ‎BendeR (http://forumi.siol.net/member.php?u=13336), ‎BlackLink (http://forumi.siol.net/member.php?u=14307), ‎Bluebabe (http://forumi.siol.net/member.php?u=25087), ‎cornholio (http://forumi.siol.net/member.php?u=21113), ‎Cvetlični deček (http://forumi.siol.net/member.php?u=12700), ‎dvojčica (http://forumi.siol.net/member.php?u=13132), ‎frajgajst (http://forumi.siol.net/member.php?u=25276), ‎freya (http://forumi.siol.net/member.php?u=13000), ‎galaxy (http://forumi.siol.net/member.php?u=12629), ‎hajci (http://forumi.siol.net/member.php?u=13192), ‎iri (http://forumi.siol.net/member.php?u=14594), ‎Kaja (http://forumi.siol.net/member.php?u=12558), ‎Llord (http://forumi.siol.net/member.php?u=25754), ‎mambli (http://forumi.siol.net/member.php?u=12804), ‎Niny (http://forumi.siol.net/member.php?u=26108), ‎OZZY (http://forumi.siol.net/member.php?u=12510), ‎pilatus (http://forumi.siol.net/member.php?u=26296), ‎pinky (http://forumi.siol.net/member.php?u=12647), ‎rock (http://forumi.siol.net/member.php?u=13062), ‎Sacha (http://forumi.siol.net/member.php?u=24946), ‎sajeta (http://forumi.siol.net/member.php?u=25630), ‎sasos (http://forumi.siol.net/member.php?u=25472), ‎Sharac (http://forumi.siol.net/member.php?u=12436), ‎shema (http://forumi.siol.net/member.php?u=12914), ‎Smarty (http://forumi.siol.net/member.php?u=12736), ‎Sparx (http://forumi.siol.net/member.php?u=26081), ‎Temid (http://forumi.siol.net/member.php?u=25243), ‎temp64 (http://forumi.siol.net/member.php?u=12603)

Kako sem lahko vpisana, če sploh nisem bila prijavljena?

cornholio
18.02.2006, 06:54
hvala tehničnemu osebju ki se trudi in mi zdej spet vse dela (microsoft rulez ali, če hoč vedet kolk je 2+2 si kup windows pentium 4,5) ;)

bobi
19.02.2006, 09:13

Sem pa danes preuredil stran. :approve: In vsak dan bo več materiala... :veryevil:

Imaš srečo da si na siolovem forumu in je Goody administratorka, če bi to delal na kakem drugem forumu, npr. Mobisux bi te benal prvi dan in to permanentno.
Umiri se in ne izzivaj Admina.

mungo
19.02.2006, 12:56
Še živim. :wink::approve:

Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. :dead:
- Benjamin Franklin

Goody
20.02.2006, 08:34
To je tvoj problem. :dontknow: Jaz tudi recimo verjamem da črne mačke (ki so v Goodynemu avatarju) prinašajo nesrečo - in torej žalijo MOJA verska čustva. :censored:

moj maček ni črna amalk je črno bel :p poleg tegqa sem tu obrazložila zakaj in kako in to ne samo enkrat. V teh letih na forumu bi se pa že lahko naučil, da iziljevanja in jamranja ne toleriramo :veryevil:

Goody
20.02.2006, 08:35
to pa ne bi bilo slabo,če lahko ostale daš tja
in jim onemogočit branje zasebnih sporočil od drugih uporabnikov foruma :veryevil:

samo svoje naj vidijo

pa kaj mislite, da je naš hobi brat vaša sporočila, ma dej no :nonono: :sleepy: Še poste je ponavadi težko prebrat, ... :clown:

Goody
20.02.2006, 08:37
Jst sem pa imela nago babo na avatarju, pa so mi jo prepovedali ... šmrk, šmrk ...

ker ni bila v skadu s pravili ;) ko bodo enkrat skupine, bo pa malo drugače, verjetno ;)

Goody
20.02.2006, 08:39
Imaš srečo da si na siolovem forumu in je Goody administratorka, če bi to delal na kakem drugem forumu, npr. Mobisux bi te benal prvi dan in to permanentno.
Umiri se in ne izzivaj Admina.

hvala bobi :)
res je kuker koli obrneš, sem večinoma preveč blaga, zatu bi blo fajn, če bi nehal bit mali poredni fantki tolk objestni, ker če se bom zaras razjezila, ne bo več tko lušno. Je pa po eni strani žalostno, da moram sploh na teke stvari opozarjat.
sicer pa mungo tko, zdejle mam v rokavu še nekaj ukrepov, če se ti ne bo dalo lepo dopovedat :veryevil:

Goody
20.02.2006, 08:43
Hm...ampak vseeno ne dvomim,da bi mu Goody odobrila nov avatar,pa čeprav jo fejst "šinfa".
Kaj ne,Goody ?

a seveda, če bo nehal bit objesten in bo lepo priden. Sicer pa tudi pornografske slike ali pa kletvice niso prpoevedane, pa se jih vseeno na tem forumu ne sme objavljati, ni vse v življenju pogojeno z zakonodajo in svobodo republike SLO, tale forum ima tudi svoja zelo jasna in večkrat objavljena pravila, katerih se tukaj strogo držimo, .. Poleg tega malo bolj podrobno si preberite vsaj besedilo v registraciji s katerim se strinjate, če želite na ta forum. In še enkrat povdarjam, taka pravila so zato, ker je to JAVNO mesto, ne pa privat čit čet, OK. In na javnih mestih veljajo drugačna pravila kot doma v dnevni sobi.

Goody
20.02.2006, 08:48
Mungo
Lahko narediš anketo z vprašanjem o tvojem zbrisanem avatarju (če koga žali itd...)
Lahko predlagaš uvedbo "častnega razsodišča" za primere bananja,brisanja postov itd...
Na eni strani pravila foruma,na drugi strani obrazložitev admina,zakaj je nekdo bil banan oz.post brisan,pa da razsodimo ali je to bilo upravičeno ali ne.(vendar se mi zdi,da do sedaj še ni bilo primera neupravičenega brisanja oz.bananja)
Pa tisti moj izziv za spremembo avatarja še vedno velja...
Prošnje za objavo pa ne bi tretiral kot klečeplazenje,ampak za razumen kompromis.Še vedno čakam,da me presenetiš.....

ne tega se ne bomo šli, ker ni izvedljivo oz, ker ne bi bilo pravično. To določa admin oz mod. in tako naj ostane. Ne bomo se šli nobenih sodišč. Smo to že deli čez :sleepy:
mungo pa ima zaeenkrat samo tako kazen, da je nameščen v posebno skupino, kjer si ne zeeenkat ne more spremeniti avatarja, k bo pa k sebi prišel se bomo pa vse zmenili. Zgleda, da pri enih kazen mora bit vzgojna. Sicer pa glede obnašanja in vsega, tudi ni tko nedolžen(8mislim je takih več na forumu), ... pa ga vseeno nismo benali. Se mi zdi tole zaeenkrat dost vzgojno in malo bolj prijazno, ...upam, da se boste zresnili in nehali provocirat.

admin
20.02.2006, 10:14
Odstavek iz pravil forumov:

Prav tako se zavezujete, da na forum ne boste pošiljali podatkov in vsebin, ki bi bile prostaške, senzacionalistične, sovražne, grozeče, v nasprotju z zakonom, ki bi kršile zasebnost drugih ali namigovale na spolnost.

Mungo, odstranil sem ti podpis, ker so na povezavi objavljena osebna sporočila Goody, kar pa ni v skladu s pravili. Možnost avatarja boš dobil nazaj, vendar dobro premisli, kakšnega boš objavil.

Pravila forumov bomo dali na bolj vidno mesto.

Lep dan še naprej

Goody
20.02.2006, 10:18
Samo tole še dodam, hvala admin, meni se niti ni zdelo smiselno kliknit tale link ... brezveze

Mungo tebi pa kot skrbnik tega servisa povem, da imam tudi druge vzgojne prijeme, zato rajši pazi kaj delaš in se tako kot vsi tukaj drži pravil s katerimi si se (da te še enkrat spomim) strinjal pri registraciji, OK ...

lump muc
20.02.2006, 15:41
pa kaj mislite, da je naš hobi brat vaša sporočila, ma dej no :nonono: :sleepy: Še poste je ponavadi težko prebrat, ... :clown:

to sem omenil,ker se dogajalo,da nekdo drug pisal v mojem imenu.:wink:

namgyal
21.02.2006, 22:28
Goody - Zverina! :censored: :censored: :censored:

iri
22.02.2006, 07:16
Mene pa linkanje v postih zeza. :dontknow: :shy:

Goody
22.02.2006, 08:33
Mene pa linkanje v postih zeza. :dontknow: :shy:

ne vem točno kaj misliš, predlagam, da kr meni pišeš mail pa pol medva preveriva z adminom. :wink:

Goody
22.02.2006, 08:38
Goody - Zverina! :censored: :censored: :censored:

ja sem vidla :dead: eni res pretiravajo. Samo je zgleda nekdo uredil že in zaklenil temo :wink: hvala.

Sacha
22.02.2006, 09:40
Error

The following error occured:
Error 5100 occurred at Wed Feb 22 10:39:45 2006 on forumi.siol.net
If the error continues, contact your system administrator.
© Copyright 1996-2005 Cafésoft LLC.
All rights reserved.

WTF?

Goody
22.02.2006, 09:56
ja sem že javla adminu, mene tut mal že tele bugi, rakuni in podobno mal jezijo. Sam zdej pa men se zdi kr dela lepo, mogoče je bil sam trenutni kolaps pol se je pa pobralo :dontknow:

lump muc
22.02.2006, 13:54
kako se lahko vpišeš v neko skupino

Goody
22.02.2006, 14:49
skupine moramo najprej nardit, preden se lahko kam vpišeš ;) ko bo pripravljeno bom obvestila, brezskrbi ...

Black
22.02.2006, 20:04
mam jst kle en veeelk blem
namreč usakič me dol ***ne torej odjavi k dam objavo..torej dam objavo za naslednjo se moram jovo na novo prijavit
a bi to se dal kej zrihtat k je že prou nadležno?

bobi
22.02.2006, 20:29
Mal si nazaj preberi, ker zdej že sam postajaš nadležen.
O tem smo pisali že najmanj 10x.

Goody
23.02.2006, 08:05
Pa kdaj boste (če sploh imate namen) zrihtat sortiranje novih postov po forumih?

Sam res. tole bi pa lahko že blo narejno, :blush: bom še enkrat spomnila ;)

tolstoyed
23.02.2006, 12:31
sam se vecinoma zadrzujem na zelo frekventnem forumu kjer se dnevno odpre vec novih topicov kot se jih je tukaj odprlo v vsem casu od kar sem tukaj, verjetno ze vec kot leto, tko da verjetno ravno tezav z iskanjem nimam..

Goody
23.02.2006, 12:48
hvala za mnenje. ;)

mogoče pa je tukaj manj tem, ker smo glede na starost foruma veliko že predelali. Zaklepa in briše se pa samo tiste, ki niso v skadu s pravili ;) Mislim, da so modi kar se tiče odločitev kar pravični in dosledni. Če se držite pravil, potem tudi ni ukprepov. Ukprepi pa so ravno zarad takih, ki se ne znajo obnašat, na žalost.

Goody
23.02.2006, 13:01
pravila so objavljena tukaj: Navodila in obvestila za člane ... (http://forumi.siol.net/forumdisplay.php?f=232) in pa seveda tudi pri registraciji ;) Poleg tega se pripravljajo nova bolj podrobna pravila ...
Je pa tudi tko, če se zdi kakšna odločitev moda na prvi pogled sporna .... tudi med drugim v pravilih piše: V kolikor se uporabnikom delovanje moderatorja zdi sporno, bo to najhitreje in najpreprosteje razresil z njim tako, da mu poslje ustrezno osebno sporocilo. V kolikor z obrazlozitvijo moderatorja ali njegovim delom ni zadovoljen, se lahko obrne tudi neposredno na administratorje foruma. ;)

Goody
23.02.2006, 13:05
ja sem vidla, sam se mi ni dalo popravit .. .mišljeni so seveda ukrepi :p :D

Goody
23.02.2006, 13:15
"V kolikor se uporabnikom delovanje moderatorja zdi sporno, bo to najhitreje in najpreprosteje razresil z njim tako, da mu poslje ustrezno osebno sporocilo."

vidis, ze tukej se zatakne ker tudi nehote vsak gleda na stvar prevec osebno..po mojem je ze na prvem mestu potrebna arbitraza!

Ne, nobenih osebnih odločitev ni ;) Če pa se ti tako zdi, se še vseeno lahko na admine obrneš ;) tudi to piše :)

aja za kero temo oz odločitev pa gre? :shy:

Goody
23.02.2006, 13:58
edward to ni sploh res, ... ne govorite na pamet.

meni se zdi skrajno žalostno, da se ne da z določenimi osebki normalno zment in mi na koncu ne preostane drugega kot sankcije uporabit. ...sej samo zato jih imamo. Če se ne da drugače povedat, je treba pa tako.

sicer pa, če bi se šli res po vseh regelcih, bi morali biti veliko bolj strogi ... tukaj se da vse zmenit na en lep, kulturen način ... če pa tko ne gre, pa buh pomagi, al kaj ...

sicer pa še enkrat poudarjam: vsak, ki je tukaj se strinja s pogoji na tem forumu, drugače ga ne bi bilo tuki ... in tudi nobenga se ne sili, da je ...

Goody
23.02.2006, 14:24
lahku pa pridem tut jaz v čvekalnico :blush:

drgač pa edward, kaj si jaz mislim je vseeno po eni strani, bolj je bistvenega pomena kaj si bo kakšn organ (LOL) zakona mislil :p ...
Pr men je samo to, da hekerstvo tut tuki ni dovoljeno.

edward
23.02.2006, 14:26
kako hekerstvo? hekerstvo je blo v prejšnjih postih omenjeno v čist drugem smislu in se ni omenjalo v konkretnem smislu... vem jst, kje je dovoljeno hekerstvo... (glej podpis)

Goody
23.02.2006, 14:31
hihi kje pa je dovoljeno hekerstvo?
Aja kaj mislim o tem, da je spet tukaj naj forum ... ? To je zgolj subjektivno mnenje in lepo, da imaš naj forum :approve:

edward
23.02.2006, 14:34
s tem: naj forum mislim točno to kar sem napisal. samo hekerstvo morda sicer ni najbolj zaželjeno (vsaj pri žrtvah ne:veryevil: ) razprave na to temo so pa dovoljene na "naj forumih".

In ja, prav imaš, tudi sam sem vesel, da imam "naj forum" :rolling: :rolling: :rolling:

Goody
23.02.2006, 14:37
različni forumi, različna pravila ;) zakaj bi se pa povsod isto pogovarjali ... Vidiš a ni lepo, če imaš izbiro? ;)

mungo
23.02.2006, 14:55
Jaz sem se registriral (in strinajal s pogoji) ko ni bilo še nobenih pravil. :evil:

Vidim da nisi najbolj seznanjena z delovanjem pravnega sistema. :clown:

edward to ni sploh res, ... ne govorite na pamet.

meni se zdi skrajno žalostno, da se ne da z določenimi osebki normalno zment in mi na koncu ne preostane drugega kot sankcije uporabit. ...sej samo zato jih imamo. Če se ne da drugače povedat, je treba pa tako.

sicer pa, če bi se šli res po vseh regelcih, bi morali biti veliko bolj strogi ... tukaj se da vse zmenit na en lep, kulturen način ... če pa tko ne gre, pa buh pomagi, al kaj ...

sicer pa še enkrat poudarjam: vsak, ki je tukaj se strinja s pogoji na tem forumu, drugače ga ne bi bilo tuki ... in tudi nobenga se ne sili, da je ...

Goody
23.02.2006, 14:57
pogoji v registraciji so že skos isti :evil:

XxSystemxX
23.02.2006, 20:22
Ej edward, sam sem bil moderator zelo dolgo (cc. 1 leto), in moram rect da to NI vsecna stvar. Prevec obveznosti, vedno pol ZS nabiralnik...

Goody tako ali tako ne rabi nobenega.
Pa se tvoj podpis ni docela legalen (mislim spodnji del) :wink:
Če bodo admini rabili kakega, bodo sami izbrali najprimernejšega. Ne se promovirat.

edward
23.02.2006, 20:25
polno ZS me ne moti, po potrebi lahko podpis odstranim, in vesel bi bil že samo poskusne dobe.. npr. 1 mesec

najrajen bi bil moderator računalništva, ker je tam Pagannini edini dejaven, pa še to premalo...

LP

Goody
24.02.2006, 13:05
ja, modi na rač so kar aktivni, predvsem peganini in rokstar ;)
drugače pa edward hvala za ponudbo, sam zeenkrat ne rabimo, bom pa sporočila, če bo kej novega.

bobi
25.02.2006, 16:37
No,Edward,če bi bil rad moderator,mi pa reši tole zadevo,pa maš moj glas...
Zakaj danes popoldne ne morem poslati normalno nobenega posta - po kliku na pošlji,me ne vrne več na izbrano stran,pokaže da stran ni dosegljiva itd.Ko pa kliknem na stran,kjer naj bi bila opisana vzdrževalna dela,se pokaže isto (nedosegljiva).
Brskalnik je pa IE6 (pa ne mi pisat,da naj inštaliram firefoxa):angel:

Goody bi pa prav tako prosil za komentar....
Podobno se dogaja tudi meni z mozzilo danes. Poobjavi me večkrat ne vrne nazaj na stran, objava pa je gor in pa ogled novih objav ne deluje.
Očitno je problem na forumu.

pinky
25.02.2006, 16:46
(pa ne mi pisat,da naj inštaliram firefoxa):angel:

jz sem probala dons 3 brovserje, pa v vseh nagaja
ampak res da v ie še najbolj....

paradox
25.02.2006, 18:42
ne dela še kr, a ste kabl precvikal? :big:...wires so pomesal:big:

...goody kaksne hude nadgradnje pri Siol-u?

ponga
25.02.2006, 19:07
Podobno se dogaja tudi meni z mozzilo danes. Poobjavi me večkrat ne vrne nazaj na stran, objava pa je gor in pa ogled novih objav ne deluje.
Očitno je problem na forumu.

Men se dons dogaja podobno. Po objavi posta me ne vrže nikamor, na ekranu imam isto, kot pred klikom na "odgovori". Post pa je normalno objavljen.
Pa ko se prijavim na forum, me včasih tud ne šmirgla, ampak uspe šele v kake tretjem poskusu...
:nonono:

ponga
26.02.2006, 17:21
ja, dons dela tko kot je treba!

Goody
27.02.2006, 09:14
ne vem kaj je bilo, verjetno se je server spet malo utrudil ... sporočim, če kej zvem... sicer zdjele dela ;)

bolj pametno bi pa blo, d abi prakticirali čez vikend to kar jaz, lepo računalo spat, pa vn na snegec nardit enga snežaka, al pa se kepat al pa sankat al pa na oreng sprehod s kužatom. Veliko boljše, ja ::p
:clown:

Robert
27.02.2006, 12:05
ne vem kaj je bilo, verjetno se je server spet malo utrudil ... sporočim, če kej zvem... sicer zdjele dela ;)

bolj pametno bi pa blo, d abi prakticirali čez vikend to kar jaz, lepo računalo spat, pa vn na snegec nardit enga snežaka, al pa se kepat al pa sankat al pa na oreng sprehod s kužatom. Veliko boljše, ja ::p
:clown:
Goody, eno vprasanje :shy:
Ste ze kaj uredili, da ko zbrisete temo, da ostane st. objav enako? :shy:

Goody
27.02.2006, 12:52
mislim, da se to niti ni urejalo, ... tko, da še vedno se pozna na objavah, če se tema briše ;)

admin
28.02.2006, 08:27
Goody, eno vprasanje :shy:
Ste ze kaj uredili, da ko zbrisete temo, da ostane st. objav enako? :shy:

Vsem ljubiteljem velikih številk predlagam, naj raje vsak dan klikajo tukaj (http://www.thehungersite.com) in nato opazujejo rast številk tukaj (http://www.thehungersite.com/cgi-bin/WebObjects/CTDSites.woa/293/wo/fK4000gq700QW000c2/9.0.45.1.3.0.1.0.39.0.CustomContentLinkDisplayComp onent.0.0) :)

XxSystemxX
03.03.2006, 15:11
Ugledi so nazaj!!!
Give me some, yeah, ker sem prvi to napisal :D

TuNina
03.03.2006, 15:13
ukinit uglede. čim prej.

Cifra
03.03.2006, 15:14
Zakaj so nazaj? Se je stanje kej spremenil? Imajo kake nove funkcionalnosti? Zakaaaaaaaaaaaaaaj? :(

admin
03.03.2006, 15:20
Spremembe so bile, posledice zlorab so tudi znane, upam da bo tokrat ugled res služil svojemu namenu - nagraditi tiste, ki s konkretno vsebino bogatijo forume, in kaznovati tiste, ki forume samo smetijo :)

TuNina
03.03.2006, 15:21
admin: a ni možno naštelat, da bi zraven ugleda izpisalo tudi uporabnika, ki ti ga je dodelil?

BMX
03.03.2006, 15:31
Za ukinitev ugledov!:nonono: :nonono:

BMX
03.03.2006, 15:35
Ja, in na tisti vodimo (%) uni za ukinitev 60:40....:shy: :shy:

bobi
03.03.2006, 15:50
Zakaj pa nič ne piše kdo ti ga je dal, ampak samo da si dobil :dontknow:

BMX
03.03.2006, 15:54
Desno zgoraj imaš na voljo tehtnico.....

bobi
03.03.2006, 15:54
in kako ga daš jst tega ne znam

Pri objavi na desni strani zgoraj je tehtnica, to šklocneš in odprlo se ri bo okno z se strinjam, ali pa se ne strinjam z objavo :kmet:

bobi
03.03.2006, 15:58
V nadzorni plošči spodaj boš pa videl kolikokrat so ti kaj potalali.
Žal se sedaj ne vidi kdo ti je kaj dal :nonono:

bobi
03.03.2006, 16:00
Dobil sem tri in sklepam da od NN, šaške in dkivija

Skupaj 0 točk, me prav zanima kako se točke nabirajo

lump muc
05.03.2006, 02:13
prosim za odgovor administratorjev zakaj so se odločili vrniti ugled, samo resne odgovore sprejemam
lahko tudi na os .

Goody
06.03.2006, 08:20
prosim za odgovor administratorjev zakaj so se odločili vrniti ugled, samo resne odgovore sprejemam
lahko tudi na os .

Spremembe so bile, posledice zlorab so tudi znane, upam da bo tokrat ugled res služil svojemu namenu - nagraditi tiste, ki s konkretno vsebino bogatijo forume, in kaznovati tiste, ki forume samo smetijo :)

tole je povedal admin ...

CaptainBlackAdder
06.03.2006, 12:13
kaj je fora tega seznama? kaj se zgodi ko nekoga uvrstiš na ta seznam?

Hvala! :dontknow:

Kate
06.03.2006, 12:28
:rolling:

Ne resno. A to ogoče tistemu sporoči ali kaj? Vse je ko t kriteriji za slalomiste - nedorečeno! :wink:

nič mu ne sporoči, samo na seznamu prisotnih imajo tvoji "prijatelji" zraven nicka še plusek :shy:

pa če greš na hitre povezave->seznam prijateljev ti odpre seznam kdo od tvojih prijateljev je prisoten :wink:

CaptainBlackAdder
06.03.2006, 12:29
nič mu ne sporoči, samo na seznamu prisotnih imajo tvoji "prijatelji" zraven nicka še plusek :shy:

pa če greš na hitre povezave->seznam prijateljev ti odpre seznam kdo od tvojih prijateljev je prisoten :wink:

:2thumbs:

Hvala!

Kate
06.03.2006, 12:33
Kate, prosim, povej še tole!

Kje vidiš, če si dobil kakšen ugledek??? :nonono::nonono:

nadzorna plošča, spodaj pod naročenimi temami maš napisanih zadnjih 5 ugledov, ki si jih dobil ... za kater post si ga dobil in komentar, če ti ga je tisti, ki ti je dal ugled, napisal :shy:

Kate
06.03.2006, 14:03
Katie, daj še tole prosim razvozlaj!

Kaj pomeni, da imam 10 kredibilnih točk, ko kliknem na ugled?

:big: :big: :big:

ja tok točk si dobu do zdej a ne ... oz. tok ugledov :cool:

lump muc
06.03.2006, 14:17
upam da se ne bo spet začela zloraba ugleda,kot pri prvi uvedbi,lepo bi bilo,da bi služil svojemu namenu, ne pa zbijanju točk in neresnih besed namesto podpisov.:cool2:

XxSystemxX
07.03.2006, 13:55
Danes se mi je posvetila ena mala ideja.
In sicer tako nekako gre:
Uporabniki bi za en post dobili eno točko. Takisto bi točke dobivali od adminov, oz. moderatorjev, za opravljeno delo (kakrsnokoli). Te tocke bi lahko zamenali za npr. menjavo imena (še dobro da sem ga jaz 10x :rolling::rolling:), svoj podimek... Nekaj takega. MIslim da ta opcija je v Vbulletin, ampak ni izkoriscena.

lp :blush:

nejc
07.03.2006, 15:48
js bi predlagal, da se uvede podforum "Zgodovina", ker mi krakomalo že presedajo nove in nove teme o 2. svetovni vojni, ki nimajo z aktualnostjo nič opraviti. Da bodo na Aktualno - Slovenija ostali samo teme z AKTUALNO vsebino. kam ga uvrstiti, se mi sanja ne.:dontknow:

pinky
07.03.2006, 15:51
a ne bi blo boljš, če bi kar vse teme s kreganjem med rdečmi in črnimi v spemerski kotiček preselil?

ups ... ne, raj ne, dejte jim raj kregarski kotiček nardit - ker v spemerskem se mamo prov luštn; ne rabmo kreganja :big:

nejc
07.03.2006, 16:07
pinky: kamorkoli. včasih se mi je še dalo, zdj pa pogledam naslove, pa me mine. meni ni več zanimivo, vem pa, da je že kar nekaj forumerašev kritiziralo to. čeprav se imen ne spomnim. torej se št. nezadovoljnih s pojavljanjem teh tem v tistem podforumu povečuje.:dontknow:

mungo
07.03.2006, 19:47
Ali imam samo jaz to težavo da mi zdajle na tem forumu ne prikaže nobenega bitmapa - torej ne smeškotov, ne ikon in ne slik... ????????????

Goody
09.03.2006, 10:19
nejc hvala za predolge, bomo razmislili ;) in uredili po potrebi.

Če ima kdo kakšne nenavadne tehnične težave, pa predlagam, da se obrne na admina. Za drugo pa seveda name.

mungo, če imaš še težave piši adminu, da uredita ;)

pumasi
09.03.2006, 20:26
Jaz se šele ogrevam v "Moj siol", pa me prijave vanj kar malo mučijo.
Prvo sem imel dolgo samo predal ( user + geslo ). To dela, če grem direktno samo na predal.
Ko pa hočem znotraj " Moj siol " , pa me zavrača. Kaj delam narobe ?
Predlagam, da se s prijavo v " Moj siol " sprosti prijave v vse registrirane dele.

LP

Ana Borut
10.03.2006, 00:24
da ne berem in iščem po forumu ,me zanima ,kako ti more pasti ugled in zakaj?...LPAna

Goody
10.03.2006, 07:59
glede ugleda pa je tako:

ugled vam je na podlagi vaše izjave podeli drug uporabnik. Kar pomeni, da rdeče oziroma zelene pike (kvadratki) pod nickom (uporabniškim imenom) pa se dobijo na podlagi vaših postov in sicer na način: vsak uporabnik lahko drugemu podeli ugled, če klikne na ikonco v obliki tehtnice, ki se nahaja na levi strani posta pri vsakem uporabniku. Če klikne to tehtnico ima dve možnosti na izbiro, ali se strinja z vašo izjavo ali se ne strinja z objavo, poleg tega lahko zraven še napiše komentar zakaj, ni pa nujno. Vi v vaši nadzorni plošči vidite samo, za katero izjavo ste dobili pozitiven ali negativen ugled in pa komentar, če je bil napisan, ne pa kdo vam ga je podelil. So pa zaenkrat ugledi vključeni samo testno, lahko pa si jih tudi izključite oz vključite možnost, da se ne prikazujejo. To storite tako:

Prikaz vašega ugleda si lahko izklopite; Nadzorna plošča / Uredi možnosti, Prikaži mojo stopnjo ugleda.
http://www2.shrani.si/files/ugled319769.jpg

admin
10.03.2006, 08:06
Jaz se šele ogrevam v "Moj siol", pa me prijave vanj kar malo mučijo.
Prvo sem imel dolgo samo predal ( user + geslo ). To dela, če grem direktno samo na predal.
Ko pa hočem znotraj " Moj siol " , pa me zavrača. Kaj delam narobe ?
Predlagam, da se s prijavo v " Moj siol " sprosti prijave v vse registrirane dele.

Na Moj SiOL se je treba registrirati - z vašim e-mailom, nato pa lahko k tej prijavi pripnete prijave v spletno pošto, forume, servisne strani in spletnik, tako vas bo ob naslednjem obisku teh servisov avtomatsko prijavilo.

Tommy Kebab
11.03.2006, 22:23
Lepo bi bilo če bi to izklopili.

admin
13.03.2006, 07:58
Uporabniki ne marajo odgovorov kot sta na primer: “Ja, se strinjam” ali “To je super.” Drugim članom, ki že dlje časa sodelujejo na forumih, takšni odgovori izgledajo prazni – kot da ste jih napisali samo zato, da bi pridobili nekaj slogovnih točk in ne zato, da bi prispevali k debati. Če se ne morete spomniti pametnega odgovora, je bolje, da ne napišete nič. Če vam neka objava ni všeč ali vam je všeč, lahko svoje mnenje izrazite tudi z glasovanjem.

lump muc
14.03.2006, 19:21
kako se pa izklopi reklame na forumu,ker motijo preglednost, vem da je nekje funkcija:veryevil:

bobi
14.03.2006, 22:39
kako se pa izklopi reklame na forumu,ker motijo preglednost, vem da je nekje funkcija:veryevil:

Prepovej slike z www.siol.tools....:wink:

Sacha
15.03.2006, 07:47
Zakaj je podeljevanje dnevnega ugleda omejeno na tri ljudi in a mam lohka jest modre kvadratke? :shy:

Goody
15.03.2006, 08:21
omejeno je pomojem, da ne pride do preveč zlorab in da je lažje potem pregledat vse ...
za reklame nimam pojma :D

drugo se pa mal afnate :rolling: k admin ma še velik dela s stvarmi k še čakajo za nardit ;) :approve:

Sacha
15.03.2006, 11:03
Kako je možno, da sem med prijavljenimi, če nisem prijavljena?
http://www2.shrani.si/files/neimenov334612.jpg

Goody
15.03.2006, 11:45
ja se da, seveda ... :p imaš prav, mam tudi jaz drugač napisano :D
glede te prisotnosti pa ne vem, verjetno se čist takoj ne zbriše dol k se odjaviš oziroma se ne osveži takoj spisek ... Če bi blo pa recimo, da bi kdo zlorabljal tvoj nick, bi mogla vidt IP, ampak za lažje in takojšnje ukrepanje, pa če te skrbi, da se to dogaja, je pa najhitrejša preventiva to, da si spremeniš geslo. Pa predlagam, da mu dodaš še kakšno številko zraven ali znak, da bo bolj komplicirano.... npr. xyxy5$9 ;)

dvojčica
15.03.2006, 12:40
Kva pomen če dobiš rdečo piko na ugledih:shock:

za črno in zeleno vem, za rdečo pa:dontknow:

Goody
15.03.2006, 12:45
rdeča pika pomeni, da se nekdo z izjavo ni strinjal ...se pravi, če se strinja, se pojavi zelen kvadratek + seštejejo točke, če se ne strinja se pojavi rdeč kvadratek in - točke, če pa je kvadratek črn pa pomeni, da si je uporabnik sam izbral možnost, da se njegovi/njeni ugledi ne prikazujejo ... tku :approve:

dvojčica
15.03.2006, 12:47
rdeča pika pomeni, da se nekdo z izjavo ni strinjal ...se pravi, če se strinja, se pojavi zelen kvadratek + seštejejo točke, če se ne strinja se pojavi rdeč kvadratek in - točke, če pa je kvadratek črn pa pomeni, da si je uporabnik sam izbral možnost, da se njegovi/njeni ugledi ne prikazujejo ... tku :approve:

Na ženske se človk zmerej lohk zanese...thanx goody:kisses:

Sacha
15.03.2006, 13:00
PA še neki goody, kuko da majo eni migajoče avatarje? V kaki obliki smejo bit če v gif-u ne?:shy:

Goody
15.03.2006, 13:14
sacha, ja to je tko: če si naložiš sam slikico, z neta ali računala, ne more bit gif, ...jih je pa par premikajočih slikic na izbiro med avatar slikcami, ki so v okviru foruma ponujene ... zato se enim premika ;)

Goody
15.03.2006, 13:21
ja premika se jim :rolling:
to je zato tko narejeno, da je bolj prijazno vse skupi tudi takim, ki imajo malo bolj počasne povezave ;) Ker, če bi se vse bliskalo in vrtelo, bi se takim forum zelo počasi odpiral ;)

Goody
17.03.2006, 12:27
mislim, da je mel eden tak problem pred kratkim, mislim da je povezano s tem, kako imaš v nastavitvah pri Razne možnosti ali pa Oblikovna podoba foruma (to je pod možnosti) nastavljan napačno opcijo izgleda ... ne vem točno, bi znal admin mal bolj pomagat ;) bom ga probala priklicat, če je tuki ;)