Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Komentiram pesmi na "Komplikaciji"

d_streets
20.12.2005, 19:23
Da bo ena pregledna tema o našem otroku.

Sicer bi moral kaj zdaj kot pobudnik napisati, vendar sem komaj pri 2. pesmi. So mi pa tile Focus zelo kul, predvsem muzikalno, medtem ko je vokal rahlo zetežen.

d_streets
20.12.2005, 19:49
Pa dude, a nimaš soulseeka? Ni na msnju nek slab prenos?

Drugače pa se forumaši na Soulseek-u nahajamo v sobi forumi.siol.net. Najprej morate na "rooms" klikniti refresh, malo počakati, najti sobi in se nam pridružiti.

Teo
20.12.2005, 22:04
ena, ki je nisem poznal je madijeva izbira. In že vlečem več od strica Ellinghtona:)

mrjerry
21.12.2005, 08:15
Preposlusal prvi CD... Nekaj za moje uho prezatezenih komadov, po drugi strani pa nekaj res dabest zadev. Ellington pase v uvod kot Jenna Jameson na Brianno Banks, hiperkulsko nadaljevanje nekje do 4. ali 5. komada, ko stvar preide v razlicne oblike zaganja, na koncu pa je spe zacutiti Pikadov dotik, ki z Louisovo pomocjo pripelje CD naokoli. U bistvu te zadnji komad ravno prav zrajca, da zacnes iskati gumb "repeat".

Madbringer
21.12.2005, 21:48
Sem na hitro malo poslušal komade, ki jih nisem še poznal. Od tega pohvale iri za Nino Simone, super je in Tjashi za Mazzy star, ostalo vem zakaj nisem poznal. Ni omembe vredno.

:D

Morena
21.12.2005, 22:51
Sem na hitro malo poslušal komade, ki jih nisem še poznal. Od tega pohvale iri za Nino Simone, super je in Tjashi za Mazzy star, ostalo vem zakaj nisem poznal. Ni omembe vredno.

:D

Ditto. :veryevil:

trotl
25.12.2005, 00:59
Nebi rad bil nesramen,toda večina teh komadov je kritičnih. Ok,Dreami pa Focus so mi zakon,pa tud Stairway to haven je klasika, pa Predinov komad mi je simpatičen, Oueen tud gre skoz....ostalo pa v veliki večini ni poslušljivo,ali pa je že tak zlajnano da ne prebavim.

massive
25.12.2005, 16:31
Nebi rad bil nesramen,toda večina teh komadov je kritičnih. Ok,Dreami pa Focus so mi zakon,pa tud Stairway to haven je klasika, pa Predinov komad mi je simpatičen, Oueen tud gre skoz....ostalo pa v veliki večini ni poslušljivo,ali pa je že tak zlajnano da ne prebavim.

trotl a si lahko malo bolj konkreten? ti kar bodi kritičen. posveti se tistim komadom ki ti niso všeč in nam napiši zakaj. me res zanima, ker nekaj komadov(in to ne velja za tiste ki si jih naštel) je meni res dobrih in me zanima kako da tebi niso poslušljivi.

monster
26.12.2005, 01:16
oh, razen samozvanih puristov, ki jim verjetno nobena zadeva, ki ni izključno njihova, ni všeč, je tole zelo verodostojen pregled okusov nekih bedakov, ki čisto slučajno tipkarimo tukaj ...

Tako kot VSAKA kompilacija ima svoje dobre in slabše trenutke, vendar je kot celota meni zelo ok.

monster
26.12.2005, 14:23
Oh, od purista do bedaka je kratka pot. Sej ne gre za okuse, ti so itaq različni in je on njih brezveze debatirat ...

Kompilacije je treba vedno jemati v odnosu na pogoje, v katerih so nastale: filmski cd-ji so lahko mix vsega živega, vendar je to v kontekstu filma funkcioniralo ...kompilacije založb so lahko nametanke vseh skupin, kih en label pokriva ... v smislu forumskega pregleda različnih OKUSOV, je komplikacija odličen reprezentant le tega ... to pa nič ne spremeni dejstva, da si lahko vsak posluša, kar si želi ...

Nihče te ne sili, da poslušaj Komplikacijo, in seveda imaš o njej lahko svoje mnenje ... težko pa boš oporekal mojemu okusu isto vrednost kot jo ima tvoj ... ;)

Comprende companero?

Teo
26.12.2005, 14:32
Trotl, saj ni bil namen kompilacije, zbrati skupaj par glasbenih presežkov, ampak skupek pesmi, ki tistemu, ki jo je predlagal, nekaj pomeni.

Sej lahko naredimo še kako komplikacijo.npr Rock..-. pop.. ***iš komplikacija:) mamo cajt, pa loh zadevo precej zakompliciramo

Morena
26.12.2005, 14:54
Vsepovsod se morate nekaj spričkati. Meni je bla od začetka všeč ta ideja o kompilaciji (celo tako zelo, da me je premamila za prihod nazaj :D ) in mi je všeč, da je vsak dal na njo delček sebe.

massive
26.12.2005, 19:11
dej trotl ne teži. če nismo vsi ravno za milijonkrat prežvečene stairway to heaven to še ne pomen da smo raverji. to da teb ne nese dlje kot do tistih petih cdjev ki jih imaš doma v omari je ob izjavi ki si jo napisal kristalno jasno.

trotl
26.12.2005, 19:50
Nevem zakaj si se zdaj zapiču v stopnice. Pač sem ga omenil, ker mi je eden izmed redkih komadov na tej kompilaciji, ki mi je kul. Pa če si že moral omenit mojih 5 cd-jev.....sigurno je ta moja zbirka "petih" cd-jev vsaj dva krat večja kot tvoja, pa tud spekter raznih zvrsti je verjetno precej širši kot pri tvoji zbirki. Sori da sem to napisal, samo v to kar sem zdaj napisal sem sigurno prepričan. Niso mi všeč take provokacije. Bom pa zdaj s tem postom raje zaključil debatiranje v tej temi. Očitno to ni forum kjer bi vsak lahko izrazil svoje mnenje,ampak je to forum na katerem moraš pisati poste, s katerimi ugajaš določeni "eminenci." :rolling:

massive
26.12.2005, 20:04
ne bit užaljen. napisal si da je kompilacija zanič pa sem te vprašal kateri so ti zanič komadi oziroma kateri so ostali komadi ki so zlajnanni. rekel si namreč da za komade velja ali prvo ali drugo. pa nisi odgovoril ampak raje rekel da smo rejverji. o tem kdo ma daljšga oz čigav očka ima boljši tank pa ne bova debatirala. o tem koliko cdjev imamo doma smo temo že odprli. nobenih eminenc ni tule, samo tisti ki razpravljajo argumentirano in tisti ki pišejo tjavendan.

freya
13.01.2006, 11:11
stripko, zelo si se potrudil[...bi se dal nardit prilogo k cd-ju
:2thumbs:

http://www.hicelebs.com/gallery/sam_brown/10.jpg

trotl
13.01.2006, 12:33
Lepo si se ti to potrudil. Samo kaj se pa tiče uvrstitve v isto časovno obdobje si pa se vsaj pri meni zmotil samo za kakšnih 10 let:rolling: Fajn slike drugače. Shaina sploh:blush:

Abronsius
18.08.2006, 10:24
David Hasselhoff mi fali na prvem CDju. :approve:

A se misli v prihodnosti tale eksluziven klub poznavalcev kakovostne glasbe kaj odpreti za nove člane?

bluesy
21.08.2006, 20:18
Ej Randal samega sebe si pozabil in tvojo omiljeno pesmico YMCA od The Village People

redfax
22.08.2006, 08:37
ne vem, kje je najdu majstre Ten years after... :dontknow:

mrjerry
22.08.2006, 11:10
cak mal... kdaj smo pa to zglasovali :shy:

sicer pa absolutno podpiram komplikacijo 2006... trije CDji in umetniska roka koga, ki bi pripravil naslovnice? :P

summer
13.09.2006, 13:29
meni so pesmi na "komplikaciji" všeč....všeč mi je, ker je toliko zvrsti nametanih skupaj...in tud če so pesmi nekomu zlajnane....ne rabi komplicirat...pač prestavi naprej....mene nekatere prav lepo spominjajo na pubertetne dni:D:D

vglavnem.....super je:approve:

Jelengar
02.10.2006, 15:35
Kompilacija forum Siol za leto 2006 (novo leto, isti člani, novi predlogi):
Jelengar.....KRAFTWERK - Autobahn
:rolling: :rolling: :rolling: A ves Randal, da sploh niti nisi brcnil v temo!? :2thumbs: :rolling:
Samo, Autobahn traja ene 20 do 25 minut. :veryevil: :rolling: :rolling: :rolling:

P.S. A kdo ve kje lahko dol-zloadam lansko Komplikacijo? :dontknow: (Soul seek mi ne dela, torenti so mi pa spanska vas :shy: )

d_streets
02.10.2006, 16:35
Čuješ Randal, kdaj sem si jaz Kiss izbral?

oz. kje je tu fora?

d_streets
02.10.2006, 18:38
Kaj ma zdaj to veze?

In ja, KYUSS so mi boljši.

Morena
02.10.2006, 19:19
Morena.....BABY TWINS - Ljubezen te udari
Whahahahha :2thumbs:

kvaka
02.10.2006, 23:24
Hehe. A Moments in Love sem izbral? Ni tako slabo no. :D

d_streets
03.10.2006, 06:42
kaj je to sploh mi raje povej.

trotl
25.10.2006, 21:33
Se opravičujem, nisem sledil tej temi. Samo kaj bi mi lahko kdo razložil zakaj se pod mojim nickom skriva neka čudna slika nekega kvazi pozerja:nonono:

Nincha II.
17.11.2006, 10:29
LOL, Randal ... zakaj sta pa pr men 2 Unlimited, kje si to pobral :rolling:

Nincha II.
17.11.2006, 10:52
Zmotil sem se, saj sem popravil.

Fak. Hu iz det? :rolling:

trotl
18.11.2006, 09:57
O kakšnih Italijanih ti:rolling:

trotl
22.11.2006, 12:45
Ja in kakšno vezo ima to z menoj, da je slika pod mojim imenom takšna kot je? :O No sej vseeno,vidim, da ti je še manj jasno kot meni:D

trotl
22.11.2006, 20:58
Ah...pozabi prijatelj:nonono:

trotl
23.11.2006, 13:36
No zdaj je pa druga pesem. Včeraj, ko sem pisal to zadevo, še tega popravka ni bilo:approve: Oziroma bil je neke vrste popravek,ampak spet napačen. Zdaj mi ustreza!