Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Star Wars

anarchy
28.12.2005, 13:57
Kaj mislite, ali bo prislo kdaj do te vojne, ali je morda ze v teku? Cigavo pravzaprav je vesolje? Evropejci so v bistvu kolonizirali ameriko in sedaj se klicejo amreciani, potem bodo teji americani verjetno kolonizirali vesolje pred nami in nam onemogocili zapustiti ta planet? Drugace paje zalo nevarno to, da posljejo v zrak taksna orozja, ki unicijo sovraznikove satelite, ker od njih smo ze prevec odvisni.

Luka2k
28.12.2005, 15:17
anarchy, dej pejd raj na enga kuhančka ;)

Hinko_Gnito
16.04.2006, 16:18
anarchy, dej pejd raj na enga kuhančka ;)noja, vsaj neko vizijo pa res ima.
Predstavljaj si, da bomo sčasoma kolonizirali vesolje, ker pa bodo razdalje za komuniciranje in potovanja še vedno prevelike, se bo na vsakem od planetkov in osončij po svoje razvijalo življenje.

pk
17.04.2006, 09:43
Evropejci so v bistvu kolonizirali ameriko in sedaj se klicejo amreciani, potem bodo teji americani verjetno kolonizirali vesolje .

in se poimenovali vesoljčki....:rolling:

Cvetlični deček
17.04.2006, 09:50
in se poimenovali vesoljčki....:rolling:
Nah, če je amerika po Amerigu Vespučiju?

pk
17.04.2006, 09:54
a misliš, da so pozabili na E.T.ja?;)

castor
17.04.2006, 10:05
kdo bo pa darth vader?

Cvetlični deček
17.04.2006, 10:10
a misliš, da so pozabili na E.T.ja?;)
ne štekam,

sicer pa, pomojem bojo prej prišli kaki drugi zavojevalci svetov do nas, kot bomo mi uspel prilezt iz Zemlje :/

anarchy
17.04.2006, 14:53
ne štekam,

sicer pa, pomojem bojo prej prišli kaki drugi zavojevalci svetov do nas, kot bomo mi uspel prilezt iz Zemlje :/

Saj baje, da nezemljani ze obiskujejo zemljo in to Americanom, kao ne gre v nos, da lahko priletijo in odletijo, kadar zelijo, zato, da hocejo pocasi oboroziti vesolje, da bi se lahko branili pred nepooblascenimi prihodi, saj kao prihajajo razlicne rase na zemljo in ugrabljajo ljudi.

Mogoce je res, mogoce pa ne, tekom let se bo itak tocno zvedlo.

Luka2k
17.04.2006, 14:57
noja, vsaj neko vizijo pa res ima.
Predstavljaj si, da bomo sčasoma kolonizirali vesolje, ker pa bodo razdalje za komuniciranje in potovanja še vedno prevelike, se bo na vsakem od planetkov in osončij po svoje razvijalo življenje.
sam verjamem v to, da bomo v prihodnosti morali denar vlagati v zaščito pred ekstremnimi vremenskimi pojavi in odstranjevanje posledic le teh.. Denarja za 'vesoljsko' oboroževanje pa ne bo zadosti, oz. se bo preusmeril v druge namene.

Arbiter_universale
28.04.2006, 17:11
Obstaja več možnosti. Ena je ta, da smo sami v vesolju. 2. Lahko je vse polno nenavadnih reči okoli nas ampak smo navajeni gledati drugače. 3. Civilizacije so v glavnem miroljubne, agresivnost je redkost, zato nas še niso našli. 4. Sploh ne zanimamo drugih civilizacij 5. Neka civilizacija nas ima "pod roko" in nas ščiti pred ostalimi. 6. pravzaprav nič ne obstaja...tudi mi ne
Moja domneva je, da ni drugih civilizacij, vsaj ne v naši galaksiji. Je pa res, da ogromno prostora še nismo prečesali, saj se resna znanost ne zmeni za to in raziskuje razne pojave in objekte v vesolju. Zakaj tako domnevam? Zato, ker ima vsaka civilizacija tudi svoj klimaks in padec in je zelo mala verjetnost, da bi se vsaj dve napredni civilizaciji srečali v istem časovnem okvirju, še posebej če pogledamo naš primer, ki se nezadržno bliža koncu, pa se še začel prav ni...

mato85
09.05.2006, 19:04
Mene pa zanima, zakaj bi sploh sedaj raziskovali vesolje! Itak imamo primitivno wireless opremo tako da je že sama komunikacija v našem osončju problem. A nimamo dovolj problemov na svojem planetu?

p4tri0t
09.05.2006, 20:53
ko bojo izuml svetlobni meč mi sporočte da si ga kupim:) lajtsaber je zakon kupm dva even, rdecga pa plavga

fele 5.
17.06.2006, 14:11
Kaj mislite, ali bo prislo kdaj do te vojne, ali je morda ze v teku? Cigavo pravzaprav je vesolje? Evropejci so v bistvu kolonizirali ameriko in sedaj se klicejo amreciani, potem bodo teji americani verjetno kolonizirali vesolje pred nami in nam onemogocili zapustiti ta planet? Drugace paje zalo nevarno to, da posljejo v zrak taksna orozja, ki unicijo sovraznikove satelite, ker od njih smo ze prevec odvisni.
Pomisli kaj bo čez 5000000 let.
:(

fele 5.
17.06.2006, 14:12
ko bojo izuml svetlobni meč mi sporočte da si ga kupim:) lajtsaber je zakon kupm dva even, rdecga pa plavga
Ne reče se lajtsabre ampak light sabre.

fele 5.
17.06.2006, 14:17
ZAmislite kaj bo čez ..... let!! Ameriška vojska je v svojih Skrivnih bazah že razvila lasersko orožje ampak ga zaradi človekovih pravic ne smejo uporabljati. Orožje namreč oslepi in onemogoči sovražnikove vojake.....

fele 5.
17.06.2006, 14:17
Preberite Knjigi : Eric Van Danken Spomini na prihodnost

fele 5.
17.06.2006, 14:18
in Kako se je začela prihodnost

anarchy
17.06.2006, 21:39
Mene pa zanima, zakaj bi sploh sedaj raziskovali vesolje! Itak imamo primitivno wireless opremo tako da je že sama komunikacija v našem osončju problem. A nimamo dovolj problemov na svojem planetu?

Komunikacije v vesolju so resen problem in zelo velika verjetnost je, da bi se tekom nekaj stoletij ljudje pozabili in, kadar bi prislo do ponovnega srecanja, se ne bi prepoznali in bi lahko prihajalo do kaksnih konfliktov.

Tako, kot zdaj videvamo NLPje, ki so morda nase predniki izpred nekaj tisocletij, ki so pac naredili samo eno pot okoli soncnega sistema ali bog ve kam. No mogoce smo mi pozabili, oni pa ne.

anarchy
17.06.2006, 21:41
Pomisli kaj bo čez 5000000 let.
:(

Glej, ki si resno ne znam zamisliti niti, kaj bo cez 50 let in to mi je zelo vsec, ker to pomeni, da se bo tehnologija zeloooooo razvila izven moje ali nase domisljije, ali morda, da se bodo pac nase sanje in domisljije tekom teh let pocasi uresnicile, kar bi bil vec kot zadovoljen.

Pax Romana
17.06.2006, 21:58
Glej, ki si resno ne znam zamisliti niti, kaj bo cez 50 let in to mi je zelo vsec, ker to pomeni, da se bo tehnologija zeloooooo razvila izven moje ali nase domisljije, ali morda, da se bodo pac nase sanje in domisljije tekom teh let pocasi uresnicile, kar bi bil vec kot zadovoljen.
Kaj pa če nas takrat več ne bo?:O

Iron Maiden
18.06.2006, 06:49
Saj baje, da nezemljani ze obiskujejo zemljo in to Americanom, kao ne gre v nos, da lahko priletijo in odletijo, kadar zelijo, zato, da hocejo pocasi oboroziti vesolje, da bi se lahko branili pred nepooblascenimi prihodi, saj kao prihajajo razlicne rase na zemljo in ugrabljajo ljudi.

Mogoce je res, mogoce pa ne, tekom let se bo itak tocno zvedlo.

A si se ga ti zadnje čase kej zakajal???

anarchy
18.06.2006, 09:24
Kaj pa če nas takrat več ne bo?:O Mozno, ceprav ne verjamem, da bomo kar tako izginili, saj ljudje se znamo boljse prilagajat kot zivali, cene drugega imajo mogoce vecjo moznost za prezivetje lih ljudje iz tretjega sveta, ker oni so res, da zaostali, toda zivijo proc od civilizacije, bolj na varnem, ceprav so vajeni umirati, toda s tako stevilcni, da res zmeraj prezivijo najmocnejsi.

Potem, ko bi se oni zadosti razvili in zaceli hoditi po svetu, bi odkrili ostanke nase civilizacije.

pk
18.06.2006, 13:51
Obstaja več možnosti. Ena je ta, da smo sami v vesolju. 2. Lahko je vse polno nenavadnih reči okoli nas ampak smo navajeni gledati drugače. 3. Civilizacije so v glavnem miroljubne, agresivnost je redkost, zato nas še niso našli. 4. Sploh ne zanimamo drugih civilizacij 5. Neka civilizacija nas ima "pod roko" in nas ščiti pred ostalimi. 6. pravzaprav nič ne obstaja...tudi mi ne
Moja domneva je, da ni drugih civilizacij, vsaj ne v naši galaksiji. Je pa res, da ogromno prostora še nismo prečesali, saj se resna znanost ne zmeni za to in raziskuje razne pojave in objekte v vesolju. Zakaj tako domnevam? Zato, ker ima vsaka civilizacija tudi svoj klimaks in padec in je zelo mala verjetnost, da bi se vsaj dve napredni civilizaciji srečali v istem časovnem okvirju, še posebej če pogledamo naš primer, ki se nezadržno bliža koncu, pa se še začel prav ni...

zanimivo:)
dodajam tč.7: živimo v paralelnem svetu in druge civilizacije veselo komunicirajo med seboj, nas pa kot dvojnike smatrajo za plagiat.;)