Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Forenzične kriminalke

ozayrus
11.01.2006, 19:54
Pozna kdo kašno dobro knjigo z tematiko forenzične kriminalistike. Ne mislim raznih A. Cristie, Colina Dexterja (ki so sicer dobre)... Samo jest išeč tip knjige Jeffery Deaver, James Patterson

Zverinica
13.01.2006, 13:01
jst zdej med drugim berem Cat & Mouse - James Patterson (zdej enkrat tud pri nas izide) pa je "še kar"

ozayrus
13.01.2006, 13:34
jst zdej med drugim berem Cat & Mouse - James Patterson (zdej enkrat tud pri nas izide) pa je "še kar"

A ti jo bereš v angleščini?

Ker nekatere je boljp prebrat v izvirniku, ker so včasih notr anagrami, ki po prevodu izgubijo smisel.

Zverinica
13.01.2006, 13:45
Ne, berem prevod ... ki bo šele izšel. Prevajalca poznam pa mi je dal v "prvo branje". :)

Drugače je pa res včasih bolj original brat, sploh če je slab prevod - se mi kr obrne, ko vidim, da je prevajal Poznič.

Mal me moti v tej knjigi, kr je tolk omanjanja raznih blagovnih znamk ... free reklame za ameriške produkte, drugače se pa veliiiiiiiiiiiik dogaja :D

ozayrus
13.01.2006, 14:17
Jo bom najdu, ko bo izšla.

:2thumbs:

NoraBu
16.01.2006, 16:59
ozayrus: mogoče zbirka (mislim, da 5 knjig) Patricie D. Cornwell, meni osebno dokaj dobro spisane knjige o patologinji dr. Kay Scarpetti. So prevedene v Slovenščino. Poskusi, mogoče ti bojo ušeč. ;-)