Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : punca mi posveča premalo pozornosti!

punked
12.01.2006, 15:22
alo folk! mam eno vprašanje kaj naj naredim kr mi punca posveča premalo pozornosti? neglede da se trudim in ji nudim vse kar si želi še mam vedno občutek kot da nisem tista oseba ki bi jo ona rada imela v življenju, kajti vse druga ji je bol pomembno stem mislim prijatelji, razni kroški,....še prijet je nesmem vsepovsot! Kaj naj naredim?

weha
12.01.2006, 15:24
Pras jo kok u zivljenu ji sploh pomens, al so ji bol pomembni prjatli pa krozki kot ti. Pol bos pa vidu ce so ostali pred tebj ti svetujem, da si poisces drugo. Je pa dost slab da jo ne smes prjet oz se ti ne pusti to je zadostn razlog kok ji pomens.

Lp

D' Andre
12.01.2006, 15:25
Očitno si le peron, postajališče na katerem tvoja punca čaka naslednji, bolj luksuzen vlak. Še fino se dela, praviš? Na čevelj jo daj, kaj sploh tuhtaš. Naj masturbira s prijatelji, če so ji tako fajn.

punked
12.01.2006, 15:38
vedno govori da še ni pripravljena samo meni se zdi da je to samo njen izgovor, kr sma skupaj že dovol dolgo da bi skoraj lahko imela že resno zvezo!

gia
12.01.2006, 16:06
em...kok sta pa stara?

Sanc the Original
13.01.2006, 08:13
Kaj sploh čakaš? Lažje jo boš prebolel če jo boš ti brcnil, kot čakal da ona tebe

Njuška Trap
05.02.2006, 14:09
Pred dvajsetim letom se nikar ne slepit, da imate resno zvezo. Naj hormoni podelajo ta svoje, potem pa z jasnimi mislimi naprej.

samurai
13.02.2006, 13:47
punked, mojstrstvo se skriva v podrobnostih.

enfant
14.02.2006, 08:56
Ja nimaš kej. Jaz imam podobno izkušnjo. To je tip ženske, ki te ima lahko rada pa tega ne zna, ne zmore ali ne želi pokazati (vsaj ne tako kot bi si ti to želel). Včasih dobiš občutek, da si njen frend. Frend s katerim je intimna, se mu preda in ga ima rada, čeprav se mu ne "obeša za vrat". Če lahko to sprejmeš ti bo z njo dobro. Če tega ne moreš sprejeti moraš na novo pot.

roxa
30.06.2006, 09:49
alo folk! mam eno vprašanje kaj naj naredim kr mi punca posveča premalo pozornosti? neglede da se trudim in ji nudim vse kar si želi še mam vedno občutek kot da nisem tista oseba ki bi jo ona rada imela v življenju, kajti vse druga ji je bol pomembno stem mislim prijatelji, razni kroški,....še prijet je nesmem vsepovsot! Kaj naj naredim?
vsak na svoje...

amaze646
30.06.2006, 16:59
***** si sori. ce se pustis tak vlacit pol si to zasluzis. Brezveze trpis pa to prenasas. Ce vidis da je taka jo steri pa si najd novo

Trillian
30.06.2006, 19:16
Ja nimaš kej. Jaz imam podobno izkušnjo. To je tip ženske, ki te ima lahko rada pa tega ne zna, ne zmore ali ne želi pokazati (vsaj ne tako kot bi si ti to želel). Včasih dobiš občutek, da si njen frend. Frend s katerim je intimna, se mu preda in ga ima rada, čeprav se mu ne "obeša za vrat". Če lahko to sprejmeš ti bo z njo dobro. Če tega ne moreš sprejeti moraš na novo pot.
1. kar je že gia vprašala..kolk sta stara?
2. kdo zaboga bi rad da se mu bejba "obesa za vrat", pomoje je to ena izmed hujsih stvari k jo bejba lohka nardi...pust cloveku dihat, sej ga ma lahko rada pa vse, al pa ljubi če že hočete, pa ga vseen ne maltratira in ni znjim vsako sekundo.

katjusha
01.07.2006, 08:04
hehe, stereotipne vloge spolov se očitno menjajo in se tipi ženskam "obešajo za vrat". hecno gledat, ampak je po drugi strani tud žalostno.

in ne vem kaj je narobe s tem, da ima ženska oz. tip svoj lajf poleg zveze. sej se ne morš kr nalimat partnerju pa ga čist zadušit... to bi blo neverjetno egoistično in tud precej bedno. poleg tega pa - a ni fajn it z babjim krožkom na hladno pivo v makalonco pa mal predebatirat dogajanje... brez tipov pa podobnih prikolic :D :D

drugač pa men deluje tale deček star ene 16... resna zveza pa je par mesecev. right. :veryfunny:

U462
01.07.2006, 22:46
tko al tko babe blefirajo :2thumbs:
ene te ne yebejo, ker mislijo, da se boš ob omedleval zaradi njih
druge pa se obesijo na tebe kot klop, ker mislijo, da si jim edina šansa :D

dejstvo pa je, da naslednji vlak in avtobus vedno prideta.
In vedno pride prevoz, ki gre v tvojo smer. :2thumbs:

čudežni
02.07.2006, 11:26
tko al tko babe blefirajo :2thumbs:
ene te ne yebejo, ker mislijo, da se boš ob omedleval zaradi njih
druge pa se obesijo na tebe kot klop, ker mislijo, da si jim edina šansa :D

dejstvo pa je, da naslednji vlak in avtobus vedno prideta.
In vedno pride prevoz, ki gre v tvojo smer. :2thumbs:

Tole si pa dobro povedal. :2thumbs:

Citymamba
02.07.2006, 16:36
alo folk! mam eno vprašanje kaj naj naredim kr mi punca posveča premalo pozornosti? neglede da se trudim in ji nudim vse kar si želi še mam vedno občutek kot da nisem tista oseba ki bi jo ona rada imela v življenju, kajti vse druga ji je bol pomembno stem mislim prijatelji, razni kroški,....še prijet je nesmem vsepovsot! Kaj naj naredim?Zelo preprosto. Nehaj ji posvečati tolikšno pozornost. Še bolje. Nekaj časa ji ne posvečaj skoraj nikakršne pozornosti. Boš videl kako bo kokoš hitro priskakljala k tebi in pričela migati z rito.;) :evil: Če te ima resnično rada seveda. Drugače pa bo odšla. Kar v žargonu pomeni, da te je le izkoriščala in vlekla za nos. :dontknow: Pogoj, da ti uspe pa je trden značaj in doslednost. Drugače te bo obrnila okoli prsta, da boš samo še cvilil in se cmaril.

nejc
02.07.2006, 16:41
Zelo preprosto. Nehaj ji posvečati tolikšno pozornost. Še bolje. Nekaj časa ji ne posvečaj skoraj nikakršne pozornosti. Boš videl kako bo kokoš hitro priskakljala k tebi in pričela migati z rito.;) :evil: Če te ima resnično rada seveda. Drugače pa bo odšla. Kar v žargonu pomeni, da te je le izkoriščala in vlekla za nos. :dontknow: Pogoj, da ti uspe pa je trden značaj in doslednost. Drugače te bo obrnila okoli prsta, da boš samo še cvilil in se cmaril.
:2thumbs: Se strinjam.

pivo
30.08.2006, 17:26
moja punca mi pa preveč pozornosti posveča, enkrat sva bila v eni čakalnici pa me je začela božat po mednožju pol mi je dala pa tiča vn iz hlač, čist sm zakuhov,pol sm jo pa privleku do sekreta pa sm jo vprašov kaj dela pa je rekla da je potrebna pol pa nisem mel druge možnosti šla sva v ženski sekret pa sva se dol dala

yeah...right

in to ma veze s temo kakšno?

punked:kot so ti že svetovali,nekaj časa NOBENE pozornosti (kot jo ona tebi) pa boš takoj videl na čem si:
- če ji to ne bo všeč ji razloži da tudi tebi ni kako se ona do tebe obnaša
- če ti bo dala konc boš vedel, da te je le izkoriščala

Nodika
31.08.2006, 09:27

:D

Dej priznaj, da nisi moški.

nemehecat
31.08.2006, 10:59

Punked, sklepam, da sta mlada ali pa je ona toliko mlajša od tebe, če še hodi na krožke. Moreš vedet, da od "šolarke" ne moreš pričakovati, da se bo posvečala samo enemu. Ona je v takem obdobju, da še spoznava svet okoli sebe in jo zanima še vse kaj drugega, verjetno res niti ne ve, oz. si sploh ne želi še imet nekoga v življenju. Zdej je ona samo zaljubljena najstnica, ki pa jo zanima še kaj drugega, ne pa resna zveza. Verjetno je tudi še malo sramežljiva, da ti še ne pusti, da se je povsod dotikaš, ampak verjemi - take nepokvarjene punce so danes redke in samo srečen si lahko, da jo imaš. Vse preveč je takih, ki se že v rosnih letih vlačijo z vsakim, ki jim pride čez. Ko se bo pa opogumila, pa vedi da bosta skupaj uživala in odkrivala svet spolnosti.