Poglej enojno objavo
Staro 10.11.2009, 07:20
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.379
Privzeto Re: Siol kaj vse spreminjaš

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
Evo, zanima me KDAJ bom v servisnih straneh imel ponovno vključeno storitev AMZS popust. V soboto smo odnesli PONOVNO kopijo kartice v mobitelov center in na vprašanje ali rabijo potrdilo o plačani naročnini je bil ponovno odgovor ni treba. Sedaj a sem jaz nor ali imate nesposobne in nevedne prodajalce ali kako naj jim človek reče, ker ne vedo niti kaj je potrebno. Citiram Tio:
Naročniško razmerje je možno skleniti v Mobitelovih centrih in na brezplačni številki 080 8000, kjer je potrebno potrdilo o plačilu članarine za AMZS za tekoče leto poslati na faks 080 8082. Poleg potrdila je potrebno zraven poslati tudi naročniške podatke (ime in priimek naročnika, naslov in uporabniško ime).
Jaz faksa nimam in iz zgornjega razumem, da je dovolj da odideš v Mobitel center, kjer ti oni uredijo. Torej, v tem letu sem jim nesel že dvakrat kopijo kartice in če jim to ni dovolj ni moj problem, po odgovorih tam zaposlenih je dovolj. Alora zadevo porihtajte kot hočete.
V primeru da na položnici ne bo upoštevan popust, se bom z njo spet zglasil tam in nekdo mi bo povrnil tiste 3€ pa naj bo kdorkoli. Jaz se s tem ne bom več ubadal.
Celo odgovor je bil, da pred pretekom stranke obvestijo, a mogoče po golobu, ker do sedaj tega obvestila jaz še nisem dobil, pa je že več kot mesec dni minilo.
Za uspešno aktivacijo popusta za AMZS, potrebujemo odrezek o plačilu članarine, kjer je točno razvidno od kdaj do kdaj velja članarina. Kartica sama po sebi ni dovolj in potrebujemo odrezek o plačilu članarine.
Odgovorite s citatom