Poglej enojno objavo
Staro 21.11.2010, 18:56
s52mw Uporabnik s52mw ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2010
Sporočila: 19
Privzeto Re: Težave SiOL TV po dveh letih brezhibnega delovanja

Tudi pri meni so se po dveh letih brezhibnega delovanja pojavile težave.Že od konca avgusta mi občasno izpade vse ,internet, telefon ,tv. Linija je baker od centrale oddaljen 200m,izmera je pokazala odlično linijo.Paket ja VDSL 5/2.September je bil katastrofa,tako da sem dal ugovor na račun.Priznali so mi popust 50 % za mesec september.Težave se še vedno pojavljajo,predvsem zvečer in ob vikendih (mogoče zato,ker takrat več uporabljamo storitve siol) Modem so menjali že dvakrat,prav tako port na centrali.Mislim da so menjali celo ploščo.Sedaj je nekoliko bolje,ker po cca dveh resetih modema stvar začne spet delovati.Vendar "TO NI TO".Ugotavljali smo če je kje v bližini udarila strela,vendar vedno bol sumim da so priklopili na VDSL preveliko število uporabnikov.Namreč, tako sem slišal,da v istem času kot pri meni izpade še en uporabnik VDSL. ADSL pri sosedih pa deluje brezhibno. Poskusil bom izvedeti kdo je to.Vedno več je znakov za preobremenitev VDSL-ja. Zanimivo je tudi da lučka za bradband gori-ne utripa, pri meni pa je mrk.Tudi na daljavo modem ni viden.Šele po dveh resetih stvar ponovno"shodi". V septembru pa je bilo mrtvo tudi po cel dan.
Odgovorite s citatom