Tema: primerjava
Poglej enojno objavo
Staro 27.08.2006, 17:51
Lilly the Bear Uporabnik Lilly the Bear ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Lilly the Bear
Član od: Apr 2005
Sporočila: 1.434
Privzeto Re: primerjava

Citat:
Objavil-a Arc
Mene niso anketirali, tako da moj primer ne šteje...:D

Drugače pa: da ne boš mislila da je bilo to jamranje. Hotel sem samo povedat da če hočeš v danih razmerah kar najbolje preživet moraš naredit tudi kaj takega kar mogoče ne zgleda najbolj mondiš, ampak da rezultate. Midva sva si npr. tako v kratkem času uredila materialne pogoje za življenje, in lahko sva prej štartala na ostale cilje - delo, preko rezultatov dela se je pokazala služba... Ni minilo dolgo ko so stvari postale bolj optimistične. Nekateri vrsniki so pa še leta jamrali in čakali od kje jim bo priletelo na glavo nekaj svežnjev denarja za to da si uredijo osnove...

Tudi to ni bilo nič drugega kot želja čimbolje izkoristiti -in kreirati- možnosti, o čemer ti govoriš v malo bolj prefinjenem jeziku...
Čak sam malo. Ne mi podtikat jamranja. Sem zadnja, ki bi pristopila k jamralnemu krožku. Samo čekiram možnosti. In bolj ko čekiram možnosti v SLO, bolj se mi čelo temni. Jaz sem zahtevna stranka. In tu ne vidim prihodnosti zase. Še 5 let mogoče, potem bi se pa našla v luknji. Še posebej kako grejo stvari zdaj. Mam drugačen vrednostni sistem. Zato me ne uvrščaj v povprečje. Zato tud mogoče nisem taprava za tole debato, ampak enivej... k sm glih z dopusta pa nimam pametnijeg posla