Poglej enojno objavo
Staro 20.12.2008, 22:11
Arc Uporabnik Arc ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Arc
Član od: Mar 2005
Sporočila: 467
Privzeto Re: Stava - koliko bo SD rabil do prvih zamenjav?

Da obudimo temo: stvari postajajo bolj zanimive kot sem si mislil:

http://www.siol.net/slovenija/novice...koaliciji.aspx

Citat:
Imenovanje Draška Veselinoviča za prvega moža NLB je sprožilo napetosti v vladni koaliciji. Tako naj bi po nekaterih namigih predsednik Zares Gregor Golobič celo zagrozil z izstopom iz koalicije. Vendar je Golobič to zanikal, potrdil pa je, da je premierju Borutu Pahorju napisal pismo, piše današnji poslovni Dnevnik.

Ob tem Dnevnik še navaja, da so se v imenovanje vodstva Kada v zadnjih dneh vpletle različne interesne skupine, ki so želele postaviti svoje ljudi.
V zadnjih dneh pa v zakulisju, mimo vedenja resornih ministrov, potekajo tudi poskusi zamenjav posameznih članov v upravi Petrola in Zavarovalnice Triglav. Nadzorniki Petrola se včeraj za spremembe niso odločili, Triglavovi pa se sestanejo v ponedeljek, še piše časopis.
V Zaresu želijo da bi imenovanja potekala z javnim razpisom, pravijo... Dober vic.
No, jaz si mislim da je problem najbrž bolj v tem da je na seznamu direktorjev premalo Golobičevih... In je preko Dnevnika poslal Borutu eno vodeno raketo...

Z zanimanjem pričakujem nadaljevanje. Ko je zadnjič nekaj takega poskušala Katarina z napovedjo kriznega sklica vrha koalicije zaradi Ruplovega imenovanja, sem imel občutek da je dva dni kasneje dobila močno sporočilo kdo je šef - z imenovanjem še Šinkovca. Ali pa se tako le zdi in je Veselinovič zdaj cena za to da je Katarina hitro nehala govorit o kriznem vrhu...?

Nazadnje uredil Arc : 20.12.2008 ob 22:19.