Poglej enojno objavo
Staro 27.06.2013, 21:28
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 183
Privzeto Re: SIOL TV - Nedelovanje dolocenega programa

Odkar je prenovljena servisna stran za SiOL TV, je urejanje komunikatorja še manj pregledno. Kanali, na katere si naročen, so namreč zapisani z isto pisavo kot tisti, na katere nisi, zato jih še težje razporediti. Hkrati pa opažam, da ne gre za dosledno naštevanje vseh obstoječih kanalov, saj jih na seznamu vendarle manjka nekaj z zadnje erotične ponudbe.

Prav tako je brez koncepta vmesnik na komunikatorju (uporabljam Sagemovega). Zdaj ko je potekel brezplačni ogled balkanskega paketa, je teh 50+ kanalov povsem nemoteče zginilo s vmesnika, vidni pa niso niti najnovejši s ponudbe eksplozivno, ki sem jih omenil za servisne strani. Pri "starejših" kanalih s plačljivih paketov pa je sprehajanje po TV zelo zamudno, saj ti vsakič ponudi, da se naroči na paket eksplozivno, Pink, HBO ali karkoli že. Vem, da mi bo kdo verjetno predlagal, naj te programe preprosto zaklenem, toda to bi pomenilo, da bi moral nato določene programe, ki so po defaultu zaklenjeni, vsakič posebej odkleniti. Prav tako pa me moti, da se je pri nekaterih novejših programih problem rešil sam po sebi, pri katerih pa ga je že dolgo nemogoče urediti.
Odgovorite s citatom