Tema: Turčija:)
Poglej enojno objavo
Staro 08.08.2007, 18:59
simmy Uporabnik simmy ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 20
Privzeto Re: Turčija:)

Mogoče je že prepozno in si že bla v Turčiji, ampak vseen morm povedat, da sm bla v Alanyi 2x na dopustu in mi je obakrat fuuuul všeč. V hotelu (obakrat 4*) je blo vse ok, bazar je pa zakon! Pa niti se mi niso zdeli ne vem kak vsiljivi, če primerjam tunizijce!! Itak vsak proba po svoje zaslužit, ampak niso bli (vsaj večina) užaljeni ali nesramni, če česa nisi hotel kupit. Vedno sem spoznala kake domačine, ki so me povabili na čaj in šišo. Če imate to možnost jo zagrabite, nihče vam noče nič žalega! Drugače pa si idi ogledat pristanišče, rdeč stolp ob pristanišču in idi na obzidje-je prekrasen pogled na Kleopatrino plažo! Pa na izlet se odpravi s kakimi domačimi agencijami, ker so vsaj 50% cenejši.
Aja, moram pa te opozorit na "nadlogo", ki sem jo opazila lani-Rusi! Predrzni, nesramni, visoki. Potem so tudi naju imeli na bazarju za Rusa in so naju rusko ogovarjali! Ko sma povedala, da nisma Rusa in sma se z njimi pogovarjala nemško pa smo bli best frendi.
Se splača marsikaj pogledat! Jaz bi kar vsako leto šla tja!
No, lepo se imej, če še nisi šla, če pa si pa upam, da ti je bilo tako všeč, kot meni!