Poglej enojno objavo
Staro 02.03.2007, 21:46
Duh Uporabnik Duh ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Duh
Član od: Sep 2003
Sporočila: 1.372
Privzeto Siol (razlicni) paketi - razlicne cene - stare stranke!

Ma ne vem kje naj zasploh začnem...danes sem si vzel malo časa in pregledal te dodatne storitve, katere SIOL na veliko reklamira (video na zahtevo, shranjevanje, itd...) in ugotovim, da tega sploh ne morem uporabljat...ker...

uporabniki silovogea ADSLa smo ze kakih 5 let...SiolTV smo prikljucilii takoj ko je bilo mogoce...ce se prav spomnim ze v prvem mesecu ali takoj za tem...vse fino...bili so problemi a smo jih skupaj s tehniki s siola in telekoma vedno razresili...storitve placujemo kot "pravna oseba"...da ne omenim tudi tega, da smo takrat bili primorani plačati tudi ISDN priključek, kar je na koncu "prineslo" k strošku še dodatno telefonsko številko (skupaj 2),

danes pa dobim informacijo, da ne moremo uporabljati teh novih nadgradenj, ker smo se že ne vem pred kolikim časom priklopili na siolov ADSL in TV in imamo prestar modem..torej...Sklepam lahko, da smo zato kaznovani ker smo Siolova stalna-stara stranka?...torej, negdo, ki se je priključil na siol, pred mesec dni, pa lahko upoarblja te nove storitve?...

Najbolj žalostno je pa to, da sem šele zdaj izvedel, da za isto ponudbo mesečno plačujemo več, kot pa novi člani, samo zato, ker smo že pred leti podpisali pogodbo s Siolom? in med tem nismo prešli na nov paket?...

Bilo bi smešno, če ni že žalostno...torej mi plačujemo zdaj več za ADSL in SIOLtv, kot pa negdo, ki se je priključil šele pred kratkim, ob tem pa niti ne moremo izkoriščat kompletne ponudbe, ki jo SIOL ponuja?...

ma dobro, bo nekdo rekel, da bi pač lahko sporti preverjali ponudbo, ampak a se tako skkri za stalne stranke, da se jih ožemo v nulo...ob tem pa se jim tudi nudi manj?

Pa nisem eden izmed tistih, ki so se nonstop pritožeavli čez SIOL...kvečjemu sem hvalil hitrro odzivnost tehnikov, četudi sem bil brez interneta in TV tudi po 3-4dni...

ampak ta zadnja novica, da ne morem uporabljat novih nadgradenj, ob tem pa plačujem več kot ostali me je pa res vrgla iz tira!

Zdaj mi pa naj nekdo razloži, kdo je zdaj tukaj neumen?