Poglej enojno objavo
Staro 11.11.2007, 08:57
plebs Uporabnik plebs ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Apr 2007
Sporočila: 110
Privzeto Re: Zaposlitev v EU

Jaz sem sel prek EPSO, je trajalo kar enih leto in cetrt da sem sel skozi celoten postopek in dobil odlocbo, kar pa zgleda da niti ni tak dolgo, ker je slehernik omenjal dve leti. Za mene ni bilo panike, ker sem stalno sluzbo ze imel, je pa res da cela stvar traja.

Kot je slehernik povedal niti slucajno ne bodi skromen pri CVju. Je pa res da je fajn da tudi preveč ne olepšaš zadevo, kot recimo poveš da znaš odlično Italijanščino, pa ti na razgovoru dajo italijana v komisijo :P Piši pa vse kar znaš ... če znaš prositi za klobase pa pivo v Nemščini, piši da znaš nemško, sicer omejeno, ampak znaš vseeno. Če znaš na primer v Excelu osnovne matematične operacije, zračunat strukture ipd, verjetno znaš toliko kot večina ki bo napisala da obvlada Excel. Če so ti poznani recimo LOOKUP, MATCH, in logične operacije pa ne bodi skromen in piši da ga odlično obvladaš :D

Pozitivno me je presenetilo da so v kadrovski sluzbi bili vsi zelo prijazni in pripravljeni pomagat, kar mi je bil šok, glede tega da sem navajen na kadrovske službe podjetij na našem koncu.