Poglej enojno objavo
Staro 18.12.2008, 17:51
tom777 Uporabnik tom777 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce tom777
Član od: Jun 2007
Sporočila: 474
Privzeto Re: Rdeča luč Hrvaški na poti za EU, kaj pomeni

Hrvatje nam zavidate v veliko pogledih, mi pa vam zavidamo samo morje in Gavrilović pašteto. Lahko vam povem, da imate zelo ignorantski odnos do Slovencev, medtem ko Nemce, ki vam ne pustijo toliko denarja kujete v zvezde, s tem da vam mi Slovenci pustimo veliko veliko več denarja. Kaj bi vi brez nas?? Ste slabi gospodarji na morju, vse je kot pri ciganih, imate bedne zakone in politike, SAMO LETNE VINJETE za plutje po morju... Ljudje so nesramni samo zato, ker imajo skrito sovraštvo do nas Slovencev.

Saj lahko bojkotirate slovenske trgovine, imate prosto izbiro trgovine, saj smo v tržnem gospodarstvu. Nikjer ne piše, da morate v Merkator po kruh.

Meni ta vaš odnos ni všeč, eden drugega J.E.B.E.M.O v glavo, kot 2 leti stari otroci. Mislim, da si lahko vaše politične fore nekam vtaknete in z njimi koga drugega, bolj neumnega J.E.B.E.T.E.

Že samo od pogledu na zgornjo predstavitev lahko vidite te neumne zakone in politike, ter narod, ki je izvolil te politike. Hrvaška ne spada v EU, ker že po naravi niso za bolj kulturno komunikacijo in niso pripravljeni skleniti nekega dogovora, ki bi ga upoštevali.