Poglej enojno objavo
Staro 26.11.2011, 21:25
AlbertIUM Uporabnik AlbertIUM ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Sporočila: 10
Privzeto Re: Nove bančne zlorabe.

NADALJEVANJE PREJŠNJEGA ZAPISA....

Kdo nam lahko pomaga, če ne sami in neprofitna združenja ter seveda dobri odvetniki, ki jim je do tega, da v resnici pomagajo nam potrošnikom/komitentom bank in jim je tak primer kot referenca, ko ga rešijo.

Zato prosim VSE, ki ste uspeli prebrati zadevo do konca in ste bili udeleženi v temu podobnih zadevah ali so bili udeleženi znanci, prijatelji, sosedje, kdorkoli... (po mojih podatkih so se nejasni dvigi iz bankomatov brez uporabe pravilne PIN kode začeli v Sloveniji v prvi polovici leta 2010) pišete na email :
albertIUM88@gmail.com

Zadevo bi rad predal tudi v Zvezo Potrošnikov Slovenije (www.zps.si,) vendar ne samo moj primer ampak več podobnih primerov. Glede na informacije, ki jih imam in konkretnih izkušnjah prijateljev so edini, ki se s svojimi pravniki/odvetniki upajo spustiti v boj z bankami oz se jim dogaja konkretno, ker vzamejo v bran običajnega občana/potrošnika, ki se mu je zgodila krivica ali pri nakupu izdelka v trgovini ali pri nakupu storitve.

Gremo naprej !

Po zakonu velja , da je zastaralni rok 3 LETA od prijave dogodka, kar sem prepričan, da je dovolj, da se razjasni zadeva z NLB in ostalimi bankami - ter upam, da bo na podlagi vseh zbranih informacij tudi policija našla kriminalce za nazaj in preprečila njihove aktivnosti za naprej.

Alb

Nazadnje uredil AlbertIUM : 28.11.2011 ob 16:15. Vzrok: ...urejanje BOLD...