Poglej enojno objavo
Staro 10.03.2007, 18:06
bajs01 Uporabnik bajs01 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce bajs01
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1.085
Privzeto Izgradnja omrežja

Saj pravzaprav niti točno ne vem , a sodi tole pod to temo , pa vseeno , če ne , potem jo naj moderatorji prestavijo.
Torej , da preidem na moje vprašanje.
V našem mestecu eden od ponudnikov internetnih povezav izvaja dela pri polaganju kablov. Mesto je razkopano po dolgem in po čez , luknje krpajo bolj ali manj uspešno , vozniki se jezijo , pa kaj moremo , tako pač je. Saj se ne da kar tako čez noč ničesar narediti.
Torej , pri tem kopanju so prišli tudi do naše stare hiše , v kateri pa ne živimo , sem pa tam praktično vsak dan , ali zgodaj zjutraj ali pa zvečer. Nekega dne najdem obvestilo , da naj pokličem na neko številko , da podpišem soglasje za izvedbo priključka oz. cevi , v katero se bo položil kabel.Ker pa sem na to obvestilo pozabil , me je nekdo(predstavil se je kot predstavnik izvajalca) poklical na mobilni telefon , da bi se pač dobila , da mi zadevo predstavi.Zmenila sva se , da se naslednje jutro dobiva ob 7.15 .
A glej ga zlomka , do 8.00 ga ni bilo , sam sem moral po svojih opravkih in ker je minilo 3 X akademskih četrt , sem pač šel.Naslednji dan pa ugotovim ( sreda 7.3.2007) , da je hiša prevrtana , cev pa položena ( v klet , v katero se da vstopiti brez ključa) .
Danes , dne 10.3.2007 , pa me obišče predstavnik( domnevam da delovodja ali nekaj podobnega) s papirjem , da mu naj podpišem , da je delo v redu opravljeno.
Prosim za nasvet , a mislite , da je to v redu , oz. naj na kakšnen način ukrepam?