Poglej enojno objavo
Staro 04.08.2009, 20:09
Paganini Uporabnik Paganini ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Paganini
Član od: May 2002
Sporočila: 7.445
Privzeto Re: Pretvorba datoteke .vob

Citat:
Objavil-a Slowhand Prikaži sporočila
Vsemogočni ma dvd snemalnik in predvajalnik kiss (ni glih videorecorder oz. je to novejša varianta videorecorderja,ki ne uporablja videokaset ampak dvd ploščke in ima vgrajen trdi disk - kva sm se izobrazu na to temo )

v dvd kvaliteti mu film al neko oddajo posname pač v vob fajlu,pri tem pa ne naredi ifo fajla - no,z ifoedit se da tud to porihtat

mene osebno bolj zanima to,kako s trdega diska spraviš zadevo direkt na dvd - sam predvajalno snemalni videorecorder bi to najbrž moral narest,al je ovira v tem,da je omenjeni fajl prevelik,pa mal štrajka in je edina možnost kopiranje na disk kompa in z ifoedit narest bup in ifo fajle pa pol z dvd shrinkom mal skrčit zadeve
okaj, po tiho sem upal na lapsus in vsemogočnega pojasnilo, a za silo bo tudi to dobro.

mladina me je poučila, da velikeeeeeeee zadeve na dvd rekorderju, ki ima tudi trdi disk, razdeliš (devide, split) na manjše kose, ki ne presegajo 4 ure predvajanja v realnem času. te 4 ure so tudi nekakšna omejitev na 4,7 GB veliki dvd plošči.

sam dvd snemalnik iz diska na dvd ploščo piše v vob formatu (kakšen zapis je na disku nimam pojma) in z ustrezno regijsko kodo - za evropo je to 2.

zaupali so mi tudi, da ob nastavitva pisanja (dubbing) iz diska na dvd ploščo izbereš fast način, saj tako traja 4 urni prepis le okoli 10 minut
fino, aneda