Poglej enojno objavo
Staro 03.02.2010, 17:22
grantica Uporabnik grantica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce grantica
Član od: Sep 2004
Naslov: Downtown
Sporočila: 708
Privzeto Re: oskarji & filmske nagrade 2010

hvala iri za pridno nisem mogla spat pa sem mal zbrala stvari skupaj.... pa pripravila playlisto s filmi, ki jih bom morala do 7marca pogledat .... vse je zunaj razen divjega srca... tega ni za najt nikjer. mislim, da si bom privoščila en mali filmski maratonček v tem podaljšanem vikendu.

... meni je pa malo bedna tujejezična kategorija... spet neki izrealski wannabe umetniško-vojno nizkoproračunski film - brezveze, nek no name latinskoameriški peruvjanski in argentinski filmi...pa nek francoski artkrimič dodajo zravn in na koncu dajo nedvomnega zmagovalca, kako pa se lahko ostali "malčki" borijo s haneko ??? sploh ni nobene realne persepktive o tem kar se dogaja zunaj "angleškega" sveta.

spet so totalno preleteli tisto kar se mi je vsaj zazdelo zanimivo na prvi pogled, kot je almodovar, ki je letos spet naredil eno pravo poslastico (well maybe that is just me), in da ne komentiram letošnjega nominiranca za naj tuj film s strani globesov: baaria....že lani brez gomorre so se mi dvignile kocine, in letos ni nič drugače. vsaj nominacije bi lahko bolj kvalitetno razdelili