Poglej enojno objavo
Staro 07.02.2010, 15:00
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: oskarji & filmske nagrade 2010

Citat:
Objavil-a iri Prikaži sporočila
mja okej, ampak Vera Farmiga, Anna Kendrick in George Clooney pa niso pokazali nič tako izjemnega, da bi lahko njihov performans štel med top 5 leta.

Če smo že pri izgubljenosti modernega človeka - popolnoma prezrt film Cold Souls je tudi zelo posrečeno obravnaval to tematiko. Ne trdim, da je boljši film, sploh ne, ampak Giamatti bi si vsekakor bolj zaslužil nominacijo kot Clooney. Giamatti je čisto underappreciated

sicer pa nima smisla razglabljati o tem, kdo si kaj zasluži, vem. ob takih priložnostih se vedno spomnim na Chicago, Shakespeare in Love ter ostale kapitalne kikse
Vera Farmiga izžareva seksapilnost mamic, ki bi rade imele nekaj od lajfa....redko videno na filmu, Anna Kendrick doda svojo mladostno zagnanost v kateri je vse prav kar šef in fant rečeta, George pa je pisano na kožo vloga moškega ki ima vse, v bistvu pa ničesar.Torej imaš v bistvu 3 zgodbe in ne samo eno "key-role".

Meni je bil eden boljših filmov...pripoveduje s taisto nedolžnostjo kot Lost in Translation, pa tudi za odtenek mi je boljš film kot Eastwoodov Gran Torino pred kratkim.

Če sem lahko prebavil "Lepota po ameriško", potem je tudi to kandidat za oskarja.