Poglej enojno objavo
Staro 07.06.2011, 20:24
neobox Uporabnik neobox ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2011
Sporočila: 55
Privzeto Re: Nezadovoljen s SiOL-om

Citat:
Objavil-a Rogue Prikaži sporočila
Trenutno uporabljamo VDSL 5/2 in 2 TV-ja. Oddali smo obrazec za povišanje na "DO 15/5". Ker me ni bilo doma, ko so nas klicali glede povpraševanja, sem kasneje poklical na 080-8000 in komunikacija je potekala nekako takole:

Povem, kaj želimo. Agentka mi odgovori, da na moji lokaciji VDSL ni možen, saj je potrebno biti blizu centrale in da je možnost samo ADSL ter da bomo to tudi dobili v okviru prenove paketov. Jaz ji povem, da VDSL trenutno uporabljamo in jo še vprašam -> kaj pa se bo zgodilo, če nič ne spremenimo - bo kdo prišel odklopit VDSL modem, češ "pri vas to ni možno", in namesto tega namestiti ADSL?

Temu je sledila uradna razlaga, da na moji lokaciji VDSL ni možen (ponavljam: trenutno ga imam) in/ali trenutno Telekom nima dovolj modemov. Super. Človek ostane brez besed.

Če se je kdo od agentov pripravljen poglobiti v reševanje te problematike, naj mi pošlje ZS in mu/ji sporočim uporabniško ime. Vse, kar želim, je paket 15/5, ki je prilagojen (omejen) glede na zmožnosti linije (tehniki so jo pred letom izmerili približno na 18/3). Na 080 8000 so zaposleni ljudje, ki za to delo niso kvalificirani. Na 080 1000 pa ne mislim sploh klicat, ker je čakalna vrsta za vsakega normalnega človeka predolga. Pišem vam zadnjič, preden menjam operaterja.

LP
hehe ta zmaga, ti ji poveš da VDSL uporabljaš, ona pa le vztraja da ni možen
Odgovorite s citatom