Poglej enojno objavo
Staro 24.08.2011, 12:09
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534
Privzeto Re: Račun telekoma !

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Zakaj ste kreirali dva partnerja TS Stegne in TS Cigaletova? Telekom Slovenije, d.d. je le en, ki ima sedež na Cigaletovi 15.

Prišlo je le do združitve z Mobitelom, d.d., ki ne obstaja več, kot družba. Vse TRR račune Mobitela je prevzel Telekom Slovenije.

Plačilo obveznosti lahko uredite na kateri koli naš TRR račun, pomemben je le sklic oz. številka računa s katerim se sklicujete na plačilo vaših obvesznosti.

LP
Jure
Dobil sem račun:Telekom Slovenije Stegne 19 dš: 98511734 trr;029220013902132 -to je ok že od prej !
Po združitvi z mob. sem pa dobil Telekom Slovenije Cigaletova 15 dš;98511734 trr;029220011058965 Torej ni problem različen trr.račun ampak različen naslov ,ker je naziv firme isti kot tudi dš ! Če sem dobil položnico z naslovom Cigaletova ali naj plačam na Stegne ?? Pa dobro boste dejali račun in sklic je važen ! Itak samo če je določena davčna številka,potem gre na to davčno samo eden isti naziv in eden isti naslov,ok lahko pa več trr -jev! Skratka na prokliku že vedo kako je treba in zdaj moram pogoljufat podatke ali ne vseh napisati ,da lahko plačam firmi ki uradno nebi morala obstajati glede na podatke na položnici !Torej kje se nahajate v Stegnah ali na Cigaletovi ?

Nazadnje uredil mglds : 24.08.2011 ob 12:17.