Poglej enojno objavo
Staro 13.12.2017, 11:30
Spajky Uporabnik Spajky ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2015
Naslov: Obala
Sporočila: 8
Cool Problem z e-mail dostopom že en mesec

na server : @pop.siol.net : zadnji mejl prejel : Date: Thu, 9 Nov 2017 01:04:58 +0100

Mail check klient (z avt.bris.spam-a na serverju) javlja problem (log) od :

Timeout connecting to POP3 server "SiOL" (07.11.17 19:18:44)
Error communicating with POP3 server "SiOL" : LOGIN failed (11.11.17 11:11:09)
od takrat dalje ...

Uporabnik : ******* (še iz časov Dial-up-a mail + FTP freeweb dostop)

return address ******@siol.net itak ni že kar lep cajt funkcioniral (leto nazaj) in sem ga moral dati kot ime.priimek@siol.net takrat pred Božičem 2016 in je spet mejl delal ...

Zdaj pa spet problem... Ste spet kaj "šarili" po kodi ali kaj drugega ?

Mail klient javlja podobno : (nekaj čira-čara napiše-priloga) in potem ERR LOGIN (po connecting to POP3 server SiOL ... PASS)

Web_Mail Prijavna stran pa : Nepravilni podatki za prijavo! WTF (so enaki že skoraj 20 let! za ta incoming mejl ) Če se prav spomnim me je WebMail zezal s prijavo že dosti cajta nazaj, ampak je je do zdej vsaj POP3 dostop delal ...

Prosim povejte mi kaj je, ste menjali kakšne nastavitve za pop.mejl ali server, pa pozabili avt.redirekt napravit?

Outgoing mail pošiljam sicer preko Telemach-a in njihovega serverja drugače. Se mi je sicer zdelo, malo čudno, da ni blo nobene income pošte že mesec dni, alarm pa mi je "zazvonil", ko mi je hotela med.sestra mojega izbranega dohtarja poslat mejl/vrnit mejl, pa ji je zavrnilo (kot nedosegljivo) in mi je to povedala po telefonu. Pa sem danes preverjal funkcioniranje ... zdaj je moj IN-mail predal verjetno tudi že poln spama lahko, ma dostop bi pa moral ja delat ...

Lep pozdrav z Obale ! (ime in geslo za pošto lahko pošljem, če rabite, na ZS)
Pripete slike
Tip dokumenta: gif Mail_err.gif‎ (5,7 KB, 16 ogledov)

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 13.12.2017 ob 17:09. Vzrok: izbrisani uporabniški podatki
Odgovorite s citatom