Poglej enojno objavo
Staro 02.07.2009, 19:39
supergenius Uporabnik supergenius ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2009
Sporočila: 2
Privzeto prosim za pomoč

Ker sem zabito tele (očitno je tako) in ker ne vem in me ne zanima karkoli o televiziji ampak samo plačujem položnice mi prosim pomagajte.
Zanima me zakaj vsake 3 dni moja žena sprašuje zakaj imava tako slabo sliko, zakaj nimava več starega sistema ki je bil 100x boljši in zakaj imava kockast program (kar se je sicer končalo z tremi obiski siol majstra a slika...)
To traja kakšne pol leta (odkar sva imela kar naenkrat kockasto sliko in so izboljšali stvar) haha!

In danes me vpraša kje so vsi kanali ker menda jih je 50% enostavno odletel in so neki za naročit al kaj.

OK prosim razumite me. Pri mojem standardu življenja mi ni treba vedet česarkoli o televiziji ni mi treba vedet karkol druzga razen tega kar opravljam, ker mi to omogoča vse dobrote, ki jih potrebujem in za kar plačam.
Ne bom se nikakor prepiral če bojo dvignil ceno storitve in jo izboljšali. Oziroma zaradi samega miru in nepotrebnega časa zarad mene če dvignete ceno in ohranite storitev. A zakaj za boga svetega mi delate dodatno delo s temi stvarmi če sem prijavlen na vse programe in vse plačujem že par let če ne desetletje. In kaj sem dobil s tem, da sem pripravljen bit tiho in plačevat ter upat da bo mir v bajti?
Imam slabšo sliko kot sem jo imel, imam zelooo velik TV tako da slika verjemite mi je slaba in sedaj (kljub temu da sem že prebolel slabo sliko) mi vzamete cel kup programov in ne objasnite zakaj, ne pošljete obvestila...roko na srce berem drugega kot s financami povezanih stvari pač bolj malo tako da, mali tisk da nekaj "upgradate" sem nažalost spregledal.

Kaj mi svetujete? Moja ura v službi ni poceni. Če menjam operaterja izgubljam čas, časa nimam oz. je drag. A misli tale TV še kdaj delat tako kot je treba al grem enostavno na anteno nazaj pa mam mir?

Bolj nahitro tole spisal tako da lektorskih popravkov ne bo.

LP Aleš
Odgovorite s citatom