Poglej enojno objavo
Staro 31.08.2006, 11:26
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144
Privzeto Re: Ženske in ocenjevanje ženske lepote

Citat:
Objavil-a mrjerry
Samo zato, ker je Jure Aleksic car.
Ga osebno poznam in ma tip v sebi hudo karizmo. Zihr se marsikatera pred njim obnasa cist drugace kot pa pred kksno kozo ali kozlom z E+, katerih ne mors drugega kot provocirat.
Ne vem, če je zgolj Aleksič tisti, ki je sprožil izjave v stilu:
"Ej, vsaj za tistih par dni sem se počutila, kot da nekaj pomenim. Ker, roko na srce, biti zvezda dvema milijonoma ljudi res ni tako zelo težko."

Tudi vprašanje, zakaj misli, da je zaradi joškarjenja sekira tako totalno padla v med ravno njej, je ne zmede: "Ker tako totalno stojim za tem. Vsakič, ko me vprašajo. Pri teh drugih puncah morda spraševalci odzadaj vsake toliko začutijo kak dvom. Jaz pa vedno rečem: JA, pokazala sem svojo rit in svoje joške - in JA, to je dobra rit in to so dobri joški, in JA, to se mi je super obrnilo!"

V zadnjem času smo o njej največ slišali v zvezi z vročimi in na prvi ošvrk nekoliko dekadentnimi fotografijami, ki sta jih s kolegico Meto Logar prejšnjo pomlad posneli v lasvegaški hotelski sobi, ko sta tam bivali med svetovnim izborom za Miss Hawaiian Tropic. Logarjeva zdaj zaradi slik, med katerimi najdemo tudi topless Nino po prihodu iz kopalnice, toži tipa, ki jih je potem z več kot enoletno zamudo prodal Direktu, Nina pa ne toži nikogar, ker nima niti časa niti volje, in se spet samo zareži: "Ej, sem samo človek, ki kdaj skadi kak čik, ko je živčen - ki je kdaj pa kdaj skadil tudi kak džojnt, ki ga še vedno skadi in ki si ga zna konec koncev tudi sam zrolat, če je treba! Česa več pa ne rabim in nikoli nisem. Mislim, to je vse skupaj tako smešno. Govorili so, da se na slikah drogirava, potem pa - če jih dobro pogledaš - tam gori ni praktično ničesar. Da so na fotki nevemkakšne droge - potem je pa to samo uboga šminka! Hvala bogu, da sem tak človek, da se lahko pri tem samo nasmehnem in rečem: Jejte, jejte, še bom narezala!"

Je pa res, da ne vem, kaj je govorila ob drugih priložnosti pred kamero in mikrofonom.
Because, what's the difference?