Poglej enojno objavo
Staro 10.06.2010, 07:22
mr Vragec Uporabnik mr Vragec ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2010
Sporočila: 52
Privzeto Re: Ni proste parice-nadgradnja

Citat:
Objavil-a hacker77 Prikaži sporočila
Že večkrat sem podal povpraševanje o priklopu ADSL storitev, vendar je bil odgovor zmeraj negativen (ni proste parice). Glede na to, da je v mojem naselju interesentov za priklop ADSL storitev več, me zanima ali obstaja kakšna možnost oz. ali je kakšna meja (število interesentov) da se telekomovci odločijo za nadgradnjo sistema (te božje parice)? Sam imam doma napeljavo-kabel napeljan v hišo, ker je prejšnji stanovalec imel telefon in internet, vendar je potem številko prenesel. Kaj lahko naredim, da pridem do ADSL interneta?

Lep pozdrav,
Borut
Nažalost si na***a* tak kot jaz osebno. Že 2 leti težim telekomu, amisu, T-2 da bi mi uspeli priklopit internet. Vendar je vedno ista pesem ... ni proste parice. Med tem časom je v moji okolici dobilo internet že cca. 10 uporabnikov. Za informacije samo ... v kraju imamo samo ENO (1) centralo. Tako da ... to kar ti rečejo, da ni proste parice je telekomova (siolova) poslovna praksa. Malo začni raziskovat in klicat na okoli po siolovih telefonih (ne po helpdesku) in jih začni nadirat. Takšno prakso je ubrala kolegica in je internet dobla, ko mi je pa to povedala pa nisem vedel kaj naj rečem. Ji je pa sam telekomov tehnik povedal podobno "poslovno skrivnos" o njhovi poslovni praksi. Očitno je telekom OWCA od OWCE. ....
škoda besed in tipkanja ko bo tak vsak telekomov 080 tehnik povedal nekaj v zagovor telekoma ... verjet telekomovcu je kot da verjameš v božička .... Pa vesele praznike
Odgovorite s citatom