Poglej enojno objavo
Staro 18.06.2005, 21:51
matt Uporabnik matt ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce matt
Član od: Jun 2001
Naslov: SCO
Sporočila: 0
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava marin

Slišim, da ne verjamete, da obstaja v Sloveniji v povprečju VSAJ toliko revežev, kot v naši soseščini.
Naprimer jaz sem ta prvi, ki to prizna, da reveži smo: imam VII: st. izobrazbe in sem brez zaposlitve že leta. Smolo imam/o, ker živim/o v nerazvitem predelu vzhodne SLO. Po moje bi se moral ta odcepiti od ostale SLO in priključiti k avstrijski Štajerski, kamor je včasih že spadal. Slovenija je zelo kruta domovina in polna primitivnega in egoističnega folka.

marin

Jeebatga, si pac v kamn prtegnu z izbiro studijske smeri. Mogoce bi veljalo (A) poprijet za kako drugo delo (in se seveda naucit se kake druge "obrti"), kot pa cakat, da ti bo kseft z lufta padu. Druga varianta je pa (B) kufre spokat pa se preselt v okolje, kjer mogoce tvoj foh bolj potrebujejo.

Migat bo treba, ne samo jamrat.

(Da se razumemo, jaz sem ubral pot B.)

Pa da se se nekaj razumemo: yup, v sloveniji mas dolocen procent j pr***nenga folka (tko, kot povsod, plusminus par(deset)procentov). Samo ne jamrat, da je slovenij kruta. Tolk, kolikor odstopa od spice EU. Tadjikistan je veliko bolj krut od slovenije. Danska pa malo manj.