Poglej enojno objavo
Staro 23.06.2009, 14:23
Vsemogočni Uporabnik Vsemogočni ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Vsemogočni
Član od: Dec 2005
Naslov: v Kranju
Sporočila: 3.139
Privzeto Re: Zunanji disk in podatki

Citat:
Objavil-a Docko Prikaži sporočila
Hči mi je prinesla zunanji disk WD z direktnim priklopom preko USB.
Rekla je, da ji kar an enkrat ni več hotelo prepoznati v njenem računalniku. Sam sem probal na svojem in tudi na svojem ga ne vidim v mapi moj računalnik, niti ga ni videti v upravitelju diskov.
Ko ga preko USB kabla vklopim v računalnik, se na disku zasveti lučka. Začne nekaj mleti. Ne zgodi pa se nič.
A se da kaj s tem narediti, ker ima kar dosti stvari na disku, ki jih potrebuje.
Točno tak problem imam sam imam pa disk - Zunanji trdi disk WD My Passport Essential 250GB.
Sam sumim, da mi je nehal delovati zaradi ene instalacije fotoaparata. Takoj nisem opazil, potem pa je bilo že predolgo časa, da bi vračal sistem v restore. Kajti na tem disku imam le arhiv. Medtem, ko mi priključen na notesnik deluje še vedno povsem spodobno in normalno.

Skoraj bi rekel, da ste tudi pri vas morali nekaj instalirati, neko napravo, ki se je mogoče malo stepla z gonilniki USB in je povozila te za disk.
Kajti tudi če ta disk priključim (sedaj sem priključil vedno disk na sprednja USB porta), na USB zadaj, mi disk le melje in ne naredi nič.