Tema: Re na Krki
Poglej enojno objavo
Staro 22.06.2008, 21:51
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780
Privzeto Re: Re na Krki

Že mal' prej kot napovedano lahko potrdim, da očitno, če se interes ne bo razgubil, re na Krki bo! ... Ok, dejmo mal umirit navdušenje, da lahko v miru povem kaj več

Ekola. Datumi, dani v debato, so 12. in 26. julij ter 9. avgust, morda še 16. avgust, torej dovolj, da se bo menda dalo kaj zmenit.
Plan, kot že napisano: zgodnjepopoldanski rafting, potem pa piknik s, po želji, športnimi udejstvovanji rekreativnega obsega (odbojka, frizbi... in obvezno kake karte), hranjenje, pitje in druženje. Točno lokacijo izdam le resnim po ZS - na ta način se lahko dogovarjamo tudi o kontaktih, prevozih (jp, vse se da zmenit, v smeri Dolenjske so tudi vlaki, potem pa je možna dostava da ne bi kdo slučajno jamral, da bi rad prišel, pa ne more, ker nima avta ) ipd.
Sicer pa glede enih detajlčkov - omenjala sem, da bi piknik potekal na prostoru, kjer se lahko tudi prenoči (dom), blizu pa se dajo najeti tudi igrišča za odbojko na mivki in nogomet. Tale varianta je sicer fajn, ima pa eno "pomanjkljivost" - namreč, smiselna je le od dovoljšnji udeležbi, da se najem splača (stroški se razdelijo med udeležence). Če nas bi bilo manj kot deset, mislim, da to ne bi bilo smiselno.
Plan B predstavlja druga lokacija, tistim, ki so bili lani, morda znana, čeprav ne vem, koliko ste zvečer kaj kukali okoli (po preselitvi z reke). Gre za travnik, kjer bi lahko žarili, lenarili, žogo metali in brcali in te fore, prenočitev pa je možna, če prinesete šotore. Tale varianta je, kar se tiče prostora, zastonj. Če se izbere (če vam bolj diši, je namreč vse na zasebnem prostoru, ni nujno "rezerva", lahko postane prvi plan), je zaradi okoliščin na tejle zasebi parceli smiseln datum 26. julij.

Torej, sprejemam prijave za re 26. julija, odvisno od števila prijav in izraženih želja varianta A ali B, debata pa lahko spremeni datum, če se bi izkazalo, da bi večini ustrezalo kdaj drugič. Dogovarjamo se po načelu večine z izjemo mene, ki štejem enega več kot vsi ostali skupaj .

Debata se lahko razvija tule, če pa se kdo želi prijaviti in kaj drugega pomeniti direkt z mano, pa raje kar ZS, ker ne vem, kako bom kaj sledila temi (morda redno, morda pa ne). Fiksne prijave zbiram in točne info dajem samo preko ZS! Prosim, če ob tem tudi poveste, ali vas zanima tudi rafting, ali pa samo piknikiranje. Zaradi organizacije (mislim, da je to razumljivo), tudi ne morem sprejemati prijav v stilu" me-ful-zanima-sam-šele-uro-po-začetku-piknika-lohk-povem-al-pridem-al-ne". To je sicer možno, če ste samo za piknik in vam je vseeno, katera varianta bo, ni pa zaželjeno.

LP vsem, pa se vidimo na Krki

u matr, sem se razpisala. ma da vam je vse jasno