Poglej enojno objavo
Staro 25.12.2007, 17:31
howrude Uporabnik howrude ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce howrude
Član od: Feb 2006
Sporočila: 105
Privzeto Re: zmanjšanje downloada in visok ping

Citat:
Objavil-a storz Prikaži sporočila
mravlja, howrude: težavo sem že odkril in prijavil naprej. Javim takoj, ko izvem kaj več.

mravlja: se opravičujem za prekinitve (nadgradil sem ti modem in na novo nastavil telefonijo)

lp,
storz
se dve stvari ki sem jih opazil, mogoce nimajo nobene povezave z tem kar se dogaja (btw tudi sedaj mi gre download tudi komaj 200kbytov na sekundo, in sicer v zadnjih 4 urah, mogoce ze cel dan, sam za prej ne vem)
1: ce modem nastavim kot router, se prizge lucka wlan, je to normalno ? wlan kartice seveda nimam prikljucene v routerju). podobona stvar se je dogajala ze prej, samo sedaj sedaj se mi pac zdi pametno omeniti vse nenavadne stvari
2: ko sedaj vzpostavim povezavo dobim error: 691, access was denied becouse the username and or password was invalid on domain. pred 10 minutami je bilo potrebno 8-12 poskusov da sem vzpostavil povezavo, sedajle 2 minute nazaj ko sem znova testiral pa je povezava uspela v tretjem poskusu

ista stvar (omenjena pod tocko 2) se dogaja ze skozi, ze od casa isdnjev, samo v casu isdnjev sem si pac mislil "ok en crnjen modem na centrali, pa vcasih nabasem na njega in je potrebno ponoviti dial up call". sedaj pa se dogaja, tko precej redko (recimo enkrat na 10 primerov ali se redkeje) se pa zgodi tu in tam (pa mozno da je drugic kak drugi error code)
Odgovorite s citatom