Poglej enojno objavo
Staro 14.12.2014, 11:19
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: Ogled nazaj prekine, ko pride do konca ure

Omisli si PC za ta namen. Gre veliko laže in enostavneje kot prek STB-ja.

gre za "fičer" o katerem smo na tem forumu v preteklosti precej napisali a spremenilo se ni nič...

Sam sicer zamika na STB nisem uporabljal ne pri TS (ko je prišel Tvin) ne sedaj na T-2. Mi je pa prek browserja bolj priročna T-2-jeva kot telekomova rešitev. Glavni minus, da se zadeva ne obnaša kot samostojna aplikacija in je težava s sliko "vedno na vrhu" pa je pri obeh ponudnikih praktično enak.

Zakaj si šel iz T-2. Nabor HD kanalov, športnih kanalov in na bakru mini HD je nedvomno prednost Telekoma. Vse ostalo je glede na mojo izkušnjo na strani T-2. No res pa imam sedaj optiko in z izpopolnjeno verzijo Multicasta lahko uporabljam PIP pri katerem praktično ni limita. Do 6 HD kanalov vrti PC brez najmanjših zatikanj kar je dokaj uporabno pri bežanju od oglasov. V praksi seveda pride prav le par dodatnih oken.
Reklam apriori ne gledam in iščem rešitve. Zamik mi ni optimum ker je kot prvo slika slabša, za šport pa vkolikor si doma to itak ni opcija. Tako da mi je ta izvedba PIP optimum.
Sicer pa je "Kodi" (XBMC) postal solidna rešitev za dobro sliko in ogled določenih vsebin kadar je čas. Nenazadnje pa tudi za ogled vsebin, ki jih ni v TV prenosih.

Skratka ko stvari ne ustrezajo se je treba malo okoli obrniti in skočiti izven uradnega kalupa. ŽAL.