Poglej enojno objavo
Staro 13.07.2009, 21:44
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589
Privzeto Re: Nakup rabljenega avtomobila

Citat:
Objavil-a zgubljena_rozica Prikaži sporočila
pozdrav!
ker mi nihče ne zna dobro svetovati se obračam na vas...

Nameravam kupiti rabljen avto okoli 2.000€ lahko malo več, znamke še nisem izbrala nekaj majhnega (polo punto,pegeout)...
Pa bi prosila za nasvete, ne bi rada kupila nekaj da ne bi potem morala plačevati razna popravila, vgradnje itd... ker imam omejene denarne prihodke

zanima me če piše cena avtomobila 2000€ kaj to pomeni, ko ga kupim kaakšne stroške bom še imela?? registracija, tehnični, ne vem kaj vse še je kasko...? se ne spoznam, to bo moj prvi avto, čeprav že nekaj let nisem voznik začetnik, pa ni bilo denarja prej

ko pridem na ogled na kaj naj bom pozorna? klima se polni?? to sem danes prvič slišala kako to preverim če je napolnjena, ker baje je to zajeten strošek? ...
kakšni so stroški? to je verjetno všteto v ceno? prosim za čimveč nasvetov..
hvala

zanima me tudi malo o prihodnjih stroških ki jih bom zagotovo imela ne tistih ki mogoče nastopijo nepričakovana popravila itd..

Moj nasvet: avta ne kupuj impulzivno in jih poglej zmeraj več. Prodajalci avtomobilo so namazani z vsemi žavbami in znajo zaviti "klump" s pentljo, da dobro izgleda.

Če sam ne bi vedel kaj mi je storiti, bi zasigurno šel v par avtohiš, opravil nekaj testnih voženj...in čimmanj razglabljal o svojih izkušnjah z avtomobili. Ti samo modro molči in se smehaljaj ter pusti, da ti razlagajo

Izberi si jih enih deset, potem pa s pomočjo koga drugega preglej vse zadeve. Potem prespi in si krog izbire zoži ter nato še enkrat preglej kaj je ostalo. Izmed tistega, kar ostane pa ti ni treba tudi ničesar izbrati....plehovja je na kupe

Nazadnje uredil spartan : 13.07.2009 ob 21:47.