Poglej enojno objavo
Staro 07.09.2006, 16:25
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: Ste za brezplačne vrtce?

Citat:
Objavil-a seal team
Na zastonj vrtce je treba gledati iz stališča koristno za družbo.
Dejstvo je da zastonj vrtec je en velik faktor za povečanje natalitete.Večja nataliteta =sigurna pokojnina pa ne mi o pokojninskih stebrih ki niso 100% ko bo šlo vse v k..bodo tudi ta vplačana sredstva izpuhtela. Prihodnost in obstoj Slovenije je od tega odvisen ,še malo pa nas ne bo več ,če bo šlo tako naprej.Na švedskem imajo še bolj stimulativno politiko ne samo zastonj vrtce vse možne subvencije in bonitete za starše in prav je tako več otrok večje olajšave in seveda vse zastonj,ni lahko 20 let vzgajat otroka .Lažje je nič otrok in uživati življenje -v starosti pa pokojnino vlečt.Tisti ki pa poskrbijo za bodoče vplačnike v pokojninsko blagajno in bodoče potrošnike pa vse storitve zastonj-(vrtce,šolanje prbl.20 let)v zamenobo pa 45 let plačeval davke in trošil
Seveda, imeti otroke zato, da bodo delali za nas in nase gospodarje, ma ste res zreli in pametni.

Noi mogoce pa sem samo jaz tak cudak, ki ne razumem, zakaj ljudje imajo otroke, samo jaz zal nocem imeti otroka zato, da bo bil suzenj drzavi in meni.