Poglej enojno objavo
Staro 03.12.2008, 13:57
Rudibr Uporabnik Rudibr ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 119
Privzeto Dostava paketov prek TNT

Sem iskal, kam naj odprem tole temo, pa nisem našel druge primerne teme. Moje osnovno vprašanje: kdaj boste končno zagotovili normalno dostavo paketov opreme naročnikom Siol storitev?

Da pojasnim. Kar za nekaj prijateljev sem naročal bodisi nove TRIO pakete ali nadgradnje iz interneta v trio. V polovici primerov, so bile izvedene vse tehnične spremembe, paketov opreme pa nikjer. In tako so nekateri ostajali kar nekaj dni brez telefonije, če je šlo za polno razvezan dostop s prenosom stacionarne številke. In skoraj v vseh primerih sem iskal opremo, kje se sploh nahaja. In v vseh primerih sem na koncu ugotovitl, da je dostava prek TNT en velik poden, da ne rečem še kakšno gršo besedo, ki ni primerna za tole mesto.

V enem primeru so "kao" dostavljali 14 dni, pa niso dostavili. Ko se je skoraj iztekel rok, da bi vrnili nazaj Telekomu kot pošiljatelju, sem vendarle paket prestregel v njihovem skladišču. Zaboga, trije ljudje so ga iskali 15 minut, da so ga končno našli!

V drugem primeru sem prestregel šoferja prek telefona, da ga je pustil na eni od bencinskih pumb, kamor ga je potem šel iskat kolega.

In še bi lahko našteval primere. In celo na Siolovi tehnični pomoči so rekli, da so pritožbe številne. Ali bodo šefi na Telekomu že enkrat upoštevali vse te reklamacije in našli zanesljivejšo, predvsem pa hitrejšo dostavo. Npr. Pošto Slovenije, podjetje iz nekdanje skupnega družinskega življenja s Telekomovci, kjer je dostava praktično v 24 urah in če te ni doma, vsaj pustijo obvestilo, da greš na pošto in dvigneš. Pri TNT pa dostavljajo in dostavljajo pa ne dostavijo.
Odgovorite s citatom