Poglej enojno objavo
Staro 03.04.2012, 19:19
bojantav Uporabnik bojantav ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce bojantav
Član od: Jun 2007
Sporočila: 21
Privzeto Re: daljinec siol tv in logitech

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

po zadnji nadgradnji SiOL BOX S-a je bila dodana tudi možnost IR upravljanja. To je bilo na forumu tudi večkrat napisano in predebatirano. Znana je tudi težava z nedelovanjem nekaterih ukazov, če iz Logitechove baze naložite konfiguracijo za Netgem. Zaradi tega smo Logitechu že posredovali zahtevo za uvrstitev vseh mappingov v njihovo bazo za SiOL BOX-a. Ko bo to na voljo bomo tudi objavili na forumu, kako najdete primerno konfiguracijo.

Po zadnji nadgradnji je prišla tudi težava, ko se umaknjeni kanali po izklopu in ponovnem vklopu pojavijo. Težava bo rešena z naslednjo nadgradnjo programske opreme.

Tudi "težava" da SiOL BOX preide v spanje po 4ih urah je že znana in je tako nastavljeno po zadnji nadgradnji. To ni težko spremeniti. Le pojdite v meni, Nastavitve --> Uporabniški račun (predzadnja izbira na desni strani) --> Stanje pripravljenosti --> tu nastavite na najvišjo možno vrednost, ki je 72 ur.

lp Mitja
pozdravljeni

lepo, da nekomu le ni vseeno kaj se dogaja. za odgovor hvala, sicer sem sam videl, da lahko nastavim izklop na 72 ur, vendar se ga še vedno ne da popolnoma izključiti. kar se tiče rezerviranih programov, vam kar nekako ne verjamem, da je problem v nadgradnji, verjamem pa, da je ravno zadnja nadgradnja kriva za nedelovanje RF daljincev na box s komunikatorjih, saj mi je še nedolgo nazaj po 5. minutah trme ob vklopu, kasneje deloval dokaj v redu. sedaj pa mi čisto naključno pač dela, ali pa ne (imam dva box s komunikatorja in na enem imam logitech daljinca, ki mi sedaj dela zadovoljivo, na drugega pa ga zaradi specifičnosti montaže za televizorjem na steni, pač še ne bom uparil). ker je nesrečni set pač v spalnici, mi najbrž ni treba izpostavljati slabe volje, ko dlje časa škljocam v želji po spremembi programa ali glasnosti.

veseli pa me, da ste me opozorili, da vse novice in tehnološke uganke ter njihove rešitve lahko najdem na forumu, vendar pa vas moram obenem spomniti, da imate moj email, na katerega dobivam izpiske računov za tekoči mesec, vse akcijske in pa čisto navadne ponudbe okoli doplačljivih programskih shem, zato menim, da bi tudi kakšno informacijo meni kot uporabniku, v korist, lahko posredovali bolj direktno.

lep pozdrav
Odgovorite s citatom