Tema: Egipt
Poglej enojno objavo
Staro 13.01.2006, 08:50
Bibi Uporabnik Bibi ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Bibi
Član od: Jan 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 3
Privzeto Re: Egipt Ali Kanarski - Februarja

Ce bi jaz izbirala med tema dvema destinacijama, bi se brez razmisljanja odlocila za Egipt (pa ceprav na Kanarskih se nisem bila). V Egiptu sem bila trikrat in bi sla SEEEEEE!!! Februar je krasen termin! Le v Kairu zna biti malce hladno. Smo pa za 1. maj imeli v Luxorju ze cez 30 stopinj.
Oglej si mojo internetno stran...http://users.volja.net/anitak23/
Egipt te definitivno potegne vase, ljudje so neverjetno prijazni, popolnoma drugacni od evropejcev... res pa je, da imajo navade drugacne in se moras temu prilagoditi, ce hoces uzivati. Sprejmi jih take kot so, zivi (za spremembo) po njihovo in bos navdusen... Poskusi navezati stik z domacini, takoj te bodo povabili domov - splaca se, bos videl. Pa brez strahu pred sleparji - tako varno kot v Egiptu, se nisem pocutila se nikjer, kljub temu kar govorijo po medijih (kot lahko preberes na mojih straneh, sem potovala v glavnem sama).

Bolj kot pocitnice ob Rdecem morju, ti priporocam krizarjenje, ker drugace ne mores reci, da si bil v Egiptu. Pa ne, da bi se odpovedal potapljanju, le da to ne bo tvoj edini cilj.

Priporocam ti agencijo A&B turizem na Dunajski v Lj. ali Tao turizem na Petkovskovem nabrezju v Lj. - ti dve agenciji imata razpisane svoje programe in oboji dobro poznajo Egipt. Poznam lastnike in tudi potovala sem ze z njimi. Delajo brez sleparij, posteno in veliko ti bodo ponudili... prilagajajo se tudi osebnim zeljam.

A grem lahko z vama???